Deltagere til Repræsentantskabsmødet 2018

 

 

Repræsentantskabsmøde - Lørdag d. 27/10

Nr. Navn Forening/Udvalg
1. Alex Almtoft Andersen Haslev TT
2. Alexander Andreasen TeamGym Aarhus
3. Anders Jacobsen GymDanmark
4. Anders Kristensen Slagelse GF
5. Anders Kaas Himmelev Veddelev Gymnastik forening (HVG)
6. Anders Sørensen Svendborg GF
7. Andreas Bøgebo Idrætsgymnastik
8. Anette Dalsten Trampolin
9. Anette Jentzsch GymDanmark
10. Anita Hansen Greve Gymnastik og Trampolin
11. Anita Lynge Bentved GymDanmark
12. Anja Larsen Viborg GF
13. Ann Krogsgaard Idrætsgymnastik
14. Anna Camilla Hillestrøm Rytmisk Gymnastik
15. Anna Kronborg Haar Trampolin
16. Anne Larsen Gæst
17. Anne Wium GymDanmark
18. Anne Wørmer Lyngby og Gentofte Gymnastik
19. Anni Jensen GHG -Teamgym Herlev
20. Annie Truelsen Københavns Trampolinklub
21. Benjamin Juul Johansen Ordensudvalget
22. Bent Borg Vestjysk GF (VGF89)
23. Bent Brandtoft Aalborg Idræts-Gymnastikforening
24. Bent Busk Gymnastik for alle
25. Bent Udengaard Aalborg Idræts-Gymnastikforening
26. Bente Lindegaard Magnusson Rope Skipping
27. Beth Thygesen Rytmisk Gymnastik
28. Betina Juul Nielsen GymDanmark
29. Betina Koch Hansen TIK-GYMNASTIK
30. Betina Steneman Havdrup Gymnastikforening
31. Bettina Knudsen Bolbro Gymnasterne
32. Birgithe Jacobsen Springteam Sæby
33. Birgitte Bak-Sørensen Øster Hornum Idrætsforening
34. Bo Sachmann TIK-GYMNASTIK
35. Bo Zierau Trampolin
36. Camilla Durke Havdrup Gymnastikforening
37. Camilla kruse Rytmisk Gymnastik
38. Carsten Andersen Vejlby IK (VIK)
39. Carsten Andersen GymDanmark
40. Cecilie Dahlgaard TST Gymnastik
41. Cecilie Jørgensen Havdrup Gymnastikforening
42. Christioan A. Andersen Vestsjællands Idrætsefterskole
43. Dan Østergård IK Skovbakken - Trampolin
44. Daniel Cappelen Osric Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
45. Daniel D. Vidstrup Trampolin
46. Daniel pedersen TST Gymnastik
47. Dorthe Gaarsdal Gefion
48. Dorthe Wiedenbein Idrætsgymnastik
49. Egon Christensen Havdrup Gymnastikforening
50. Emilie Blixenkrone Madsen Greve Gymnastik og Trampolin
51. Emily Holmen Havdrup Gymnastikforening
52. Emma Larsen Havdrup Gymnastikforening
53. Erik J. Mogensen GymDanmark
54. Ernst Lykke Nielsen GF Køge Bugt
55. Espen Larsen GymDanmark
56. Finn Hollænder Sports Acrobatik
57. Flemming Knudsen Gæst
58. Frank Andersen Randers gymnastiske Forening
59. Frank Bøgelund Gladsaxe IF
60. Frank Veje Jakobsen TeamGym
61. Frank Aalling Vestjysk GF (VGF89)
62. Giuliano niels la pia Gefion
63. Gry Hansen Havdrup Gymnastikforening
64. Hanne H. Enevoldsen Rytmisk Gymnastik
65. Hanne Lindholmer Tumbling
66. Hanne Nielsen GF Køge Bugt
67. Hanne-Jette Hinsch Gladsaxe IF
68. Hans Krarup Nielsen Outrup GUB
69. Hans-Henrik Schmidt Roskilde TeamGym
70. Heidi Bakke Havdrup Gymnastikforening
71. Helle Christiansen TIK-GYMNASTIK
72. Helle Dahlslund Buus Gymnastikforeningen Hermes
73. Helle Fortmann Storm Gymnastikefterskolen Stevns
74. Henriette Godiksen Øster Hornum Idrætsforening
75. Henrik Bjørn Bertelsen GymAalborg
76. Henrik Eck Haslev TT
77. Inge Abildgaard KG66 Kastrup
78. Inge Nielsen GF Køge Bugt
79. Inger kluwer nielsen Silkeborg GF
80. Ivan Andersen TeamGym Helsingør
81. Jacob Sørensen Øster Hornum Idrætsforening
82. Jakob Baunsgaard Odense Gymnastik Forening
83. Jakob Rasmussen Flemming Efterskole Gymnastikforening
84. Jakob Søndergaard Gæst
85. Jakob Zoll Maagaard Idrætsgymnastik
86. Jan Darville Gladsaxe IF
87. Jan Ferré Farum Trampolin Forening
88. Janne Jelstad GymDanmark
89. Jeanette Jensen TeamGym
90. Jens Hornemann Foreningen Flying Superkids
91. Jens Peter Hallund Gefion
92. Jens Steensgaard Ordensudvalget
93. Jesper Brorson Jensen Nivå GF
94. Jesper Juhl Vestjysk GF (VGF89)
95. Jette Filholm TeamGym
96. Joao Marcus Fuglsig Vejlby IK (VIK)
97. Jonas Vestergaard Jensen GymDanmark
98. Josefine Ellen-Marie Jørgensen GymDanmark
99. Josefine Hierath DHG Gymnastik
100. Jørgen Christiansen Toreby Sundby Gymnastikforening
101. Kamine Julie Dam Jacobsen Sports Acrobatik
102. Karen Holmsgaard Gæst
103. Karen Marie Holst GymDanmark
104. Karina Midtbøll KG66 Kastrup
105. Kasper Sørensen Strib Udspring & Trampolin
106. Kathrine Labæk GymDanmark
107. Katja Tordal-Mortensen Skive GF
108. Kenneth Christiansen Hvidovre Gymnastik
109. Kenneth Pingel TeamGym
110. Kim Fischer GymHelsinge
111. Kim Kløve Lassen TeamGym
112. Kim Olavi Københavns Trampolinklub
113. Kirsti Riis Madsen VIDAR - Aalborg
114. Kiss Tonsberg Jensen Hammel Gymnastikforening
115. Kristine Wagner Ordensudvalget
116. Lars Elmegaard Nielsen GF Køge Bugt
117. Lars Nørregaard Gjellerup Sdr. S.G. og I
118. Lars Rasmussen Sports Acrobatik
119. Lars Tygesen Bolbro Gymnasterne
120. Lars Walmod Roskilde Gymnastikforening
121. Lars Wanger Øster Hornum Idrætsforening
122. Lasse Gergersen Øster Hornum Idrætsforening
123. Lene christiansen GymDanmark
124. Lene Dam Havdrup Gymnastikforening
125. Lene M. Christiansen Toreby Sundby Gymnastikforening
126. Lene M. Sørensen TeamGym
127. Linda Neumann Ølstykke GF
128. Line Bangsgaard Trampolin
129. Line Larsen Gymnastikforeningen Hermes
130. Lisbeth Blom Farum Gymnastikforening
131. Lonnie Mousted Havdrup Gymnastikforening
132. Lotte Borgbjerg KG66 Kastrup
133. Lotte Kok Rytmisk Gymnastik
134. Louise Balslev Hammel Gymnastikforening
135. Louise Brandenborg Jensen Idrætsgymnastik
136. Louise Jørgensen TIK-GYMNASTIK
137. Louise Skytte Andersen DHG Gymnastik
138. Lykke Moesgaard Gymnastik for alle
139. Lærke Lund Bech GymDanmark
140. Maiken Petersen Trampolin
141. Maja Tonsberg Jensen Hammel Gymnastikforening
142. Malthe Hvid Tumbling
143. Maria Larsen Havdrup Gymnastikforening
144. Maria Rosenberg Larsen Nivå GF
145. Mariann Holmslykke IK Skovbakken - Trampolin
146. Marianne Knudsgård Lundtofte Trampolinklub
147. Martin Borch Gæst
148. Martin Hilker Gymnastikforeningen Hermes
149. Mathilde Nestved Havdrup Gymnastikforening
150. Mette Jørck Gæst
151. Mia Mønster Lillerød GF
152. Michael Andersen TeamGym
153. Michael Bjørn Vejstrup Efterskole
154. Michael Lindemose Haslev TT
155. Michael Moselund-Hansen Tumbling
156. Mikael Greve Boamah Greve Gymnastik og Trampolin
157. Mikkel Bakke Havdrup Gymnastikforening
158. Mona Christensen Gymnastikforeningen 94
159. Morten Bak-Sørensen Øster Hornum Idrætsforening
160. Morten Falkengren Jerne Idrætsforening
161. Morten Jacobsen Toreby Sundby Gymnastikforening
162. Morten Rasmussen Idrætsgymnastik
163. Natascha Schak Linnemand Svinninge Gymnastik Forening
164. Niels Eschricht Jensen Sorø Gymnastik Forening
165. Niels Peter Knudsen Munkebjerg Gymnastikforening
166. Nikolas Sejberg Rasmussen Viborg GF
167. Nina Bentved Pensionist Idræt
168. Nis Rykær Simonsen Tumbling
169. Nynne Marquardsen Havdrup Gymnastikforening
170. Ole Højly Svendborg GF
171. Oliver Høgfeldt Bay Silkeborg P / D
172. Pernile Heiselberg Havdrup Gymnastikforening
173. Pernille Bossen TST Gymnastik
174. Peter Lund Ordensudvalget
175. Pia Jensen GymDanmark
176. Pil Christiane Lindekron GymDanmark
177. Poul H Olsen Sports Acrobatik
178. Priscilla Rasmussen Farum Gymnastikforening
179. Ralf Petersen Idrætsgymnastik
180. Rikke Løwe GymHelsinge
181. Rikke Pedersen Øster Hornum Idrætsforening
182. Rikke Wexiø Jensen Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
183. Rita Christoffersen GF Køge Bugt
184. Sara Agersborg Gefion
185. Sif Fink Arnbjerg-Nielsen Farum Gymnastikforening
186. Sofia Steneman Havdrup Gymnastikforening
187. Sofie Jørgensen TIK-GYMNASTIK
188. Sonja Klingenbjerg Odense Gymnastik Forening
189. Stig Thorlak GymDanmark
190. Sune Straarup Jensen Tumbling
191. Susanne Drygaard TIK-GYMNASTIK
192. Susanne Hierath DHG Gymnastik
193. Susanne Larsen Nakskov GF
194. Susanne Ryhl Lyngby og Gentofte Gymnastik
195. Susie Holm Kristensen Springteam Nordjylland
196. Sussie Busk Hansen Greve Gymnastik og Trampolin
197. Svitlana Pedersen Springteam Nordjylland
198. Søren K. nielsen Gymnastik for alle
199. Søren Kokholm Øster Hornum Idrætsforening
200. Søren Søes Vedbæk Gymnastikforening
201. Søs Hougaard Helsingør GF
202. Tanja Venø Andersen TeamGym
203. Tenna Gundersen GymDanmark
204. Thomas Hansen Odense Gymnastik Forening
205. Tina Nørskov Københavns Trampolinklub
206. Tina Plesner Truelsen Rødovre Trampolinklub
207. Tina Sarpø Gæst
208. Tina Tennr Nørgaard Hvidovre Gymnastik
209. Tine Hovdreng Bull Greve Gymnastik og Trampolin
210. Tom Arnt Thorup Outrup GUB
211. Tony Halkjær Gæst
212. Torben Czepluch GymDanmark
213. Torben Kjeldsen GymDanmark
214. Trine Frederiksen Trampolin
215. Trine Gilberg Vejlby IK (VIK)
216. Ulla Christensen Rope Skipping
217. Ulla Lauritsen Pensionist Idræt
218. Vibeke Franzen Veteransport i TIK
219. Vibeke Randsted Toreby Sundby Gymnastikforening
220. Vicky Jørgensen Havdrup Gymnastikforening
221. Viggo Brøndegaard Gymnastikforeningen ODK
222. William Burchardt Egendal Vejlby IK (VIK)

Valgaften - Fredag d. 26/10

Nr. Navn Forening/Udvalg
1. Anders Jacobsen GymDanmark
2. Andreas Bøgebo Idrætsgymnastik
3. Anette Andersen Gæst
4. Anette Jentzsch GymDanmark
5. Anita Lynge Bentved GymDanmark
6. Anja Larsen Viborg GF
7. Anna Kronborg Haar Trampolin
8. Bent Borg Vestjysk GF (VGF89)
9. Bent Brandtoft Aalborg Idræts-Gymnastikforening
10. Bent Busk Gymnastik for alle
11. Bent Udengaard Aalborg Idræts-Gymnastikforening
12. Betina Juul Nielsen GymDanmark
13. Birgithe Jacobsen Springteam Sæby
14. Bo Sachmann TIK-GYMNASTIK
15. Daniel D. Vidstrup Trampolin
16. Daniel pedersen TST Gymnastik
17. Dorthe Gaarsdal Gefion
18. Erhardt Franzen Ordensudvalget
19. Erik J. Mogensen GymDanmark
20. Ernst Lykke Nielsen GF Køge Bugt
21. Espen Larsen GymDanmark
22. Frank Andersen Randers gymnastiske Forening
23. Frank Veje Jakobsen TeamGym
24. Frank Aalling Vestjysk GF (VGF89)
25. Hanne H. Enevoldsen Rytmisk Gymnastik
26. Hanne Lindholmer Tumbling
27. Hanne Nielsen GF Køge Bugt
28. Hans Krarup Nielsen Outrup GUB
29. Hans-Henrik Schmidt Roskilde TeamGym
30. Henrik Bjørn Bertelsen GymAalborg
31. Inger kluwer nielsen Silkeborg GF
32. Jakob Zoll Maagaard Idrætsgymnastik
33. Janne Jelstad GymDanmark
34. Jens Hornemann Foreningen Flying Superkids
35. Jens Peter Hallund Gefion
36. Jesper Juhl Vestjysk GF (VGF89)
37. Jette Filholm TeamGym
38. Joao Marcus Fuglsig Vejlby IK (VIK)
39. Jonas Vestergaard Jensen GymDanmark
40. Josefine Ellen-Marie Jørgensen GymDanmark
41. Karen Marie Holst GymDanmark
42. Kathrine Labæk GymDanmark
43. Kenneth Christiansen Hvidovre Gymnastik
44. Kent Rosendahl Gefion
45. Kim Fischer GymHelsinge
46. Kim Kløve Lassen TeamGym
47. Kristine Wagner Ordensudvalget
48. Lars Elmegaard Nielsen GF Køge Bugt
49. Lars Rasmussen Sports Acrobatik
50. Lene christiansen GymDanmark
51. Lene M. Sørensen TeamGym
52. Line Larsen Gymnastikforeningen Hermes
53. Lisbeth Blom Farum Gymnastikforening
54. Lotte Kok Rytmisk Gymnastik
55. Lykke Moesgaard Gymnastik for alle
56. Lærke Lund Bech GymDanmark
57. Malthe Hvid Tumbling
58. Marianne Knudsgård Lundtofte Trampolinklub
59. Martin Borch Gæst
60. Martin Hilker Gymnastikforeningen Hermes
61. Mette Jørck Gæst
62. Mia Mønster Lillerød GF
63. Michael Andersen TeamGym
64. Michael Bjørn Vejstrup Efterskole
65. Morten Jacobsen Toreby Sundby Gymnastikforening
66. Morten Rasmussen Idrætsgymnastik
67. Niels Peter Knudsen Munkebjerg Gymnastikforening
68. Nikolas Sejberg Rasmussen Viborg GF
69. Oliver Høgfeldt Bay Silkeborg P / D
70. Pia Jensen GymDanmark
71. Pil Christiane Lindekron GymDanmark
72. Ralf Petersen Idrætsgymnastik
73. Sif Fink Arnbjerg-Nielsen Farum Gymnastikforening
74. Stig Thorlak GymDanmark
75. Susanne Larsen Nakskov GF
76. Susie Holm Kristensen Springteam Nordjylland
77. Sussie Busk Hansen Greve Gymnastik og Trampolin
78. Svitlana Pedersen Springteam Nordjylland
79. Søren Juul Sømod Tumbling
80. Søren K. nielsen Gymnastik for alle
81. Tanja Venø Andersen TeamGym
82. Tenna Gundersen GymDanmark
83. Tom Arnt Thorup Outrup GUB
84. Tony Halkjær Gæst
85. Torben Czepluch GymDanmark
86. Torben Kjeldsen GymDanmark
87. Trine Frederiksen Trampolin
88. Trine Gilberg Vejlby IK (VIK)
89. Ulla Christensen Rope Skipping
90. Vibeke Franzen Veteransport i TIK
91. Viggo Brøndegaard Gymnastikforeningen ODK

Gymnastik for Alle - Lørdag d. 27/10

Nr. Navn Forening/Udvalg
1. Anders Jacobsen GymDanmark
2. Anita Lynge Bentved GymDanmark
3. Bent Busk Gymnastik for alle
4. Ernst Lykke Nielsen GF Køge Bugt
5. Hanne Nielsen GF Køge Bugt
6. Lene christiansen GymDanmark
7. Lykke Moesgaard Gymnastik for alle
8. Søren K. nielsen Gymnastik for alle
9. Vibeke Franzen Veteransport i TIK
10. Viggo Brøndegaard Gymnastikforeningen ODK

Idrætsgymnastik - Lørdag d. 27/10

Nr. Navn Forening/Udvalg
1. Anders Jacobsen GymDanmark
2. Andreas Bøgebo Idrætsgymnastik
3. Anette Jentzsch GymDanmark
4. Ann Krogsgaard Idrætsgymnastik
5. Anni Jensen GHG -Teamgym Herlev
6. Bent Brandtoft Aalborg Idræts-Gymnastikforening
7. Bent Udengaard Aalborg Idræts-Gymnastikforening
8. Carsten Andersen GymDanmark
9. Dorthe Gaarsdal Gefion
10. Dorthe Wiedenbein Idrætsgymnastik
11. Helle Dahlslund Buus Gymnastikforeningen Hermes
12. Henrik Bjørn Bertelsen GymAalborg
13. Inge Abildgaard KG66 Kastrup
14. Jakob Zoll Maagaard Idrætsgymnastik
15. Jens Peter Hallund Gefion
16. Joao Marcus Fuglsig Vejlby IK (VIK)
17. Jonas Vestergaard Jensen GymDanmark
18. Karina Midtbøll KG66 Kastrup
19. Katja Tordal-Mortensen Skive GF
20. Lene christiansen GymDanmark
21. Line Larsen Gymnastikforeningen Hermes
22. Lisbeth Blom Farum Gymnastikforening
23. Lotte Borgbjerg KG66 Kastrup
24. Louise Brandenborg Jensen Idrætsgymnastik
25. manuel mayorga Gymnastikforeningen Hermes
26. Maria Rosenberg Larsen Nivå GF
27. Martin Hilker Gymnastikforeningen Hermes
28. Morten Rasmussen Idrætsgymnastik
29. Nikolas Sejberg Rasmussen Viborg GF
30. Ralf Petersen Idrætsgymnastik
31. Sara Agersborg Gefion
32. Susanne Larsen Nakskov GF
33. Søs Hougaard Helsingør GF
34. Trine Gilberg Vejlby IK (VIK)

Rytmisk Gymnastik - Lørdag d. 27/10

Nr. Navn Forening/Udvalg
1. Anders Jacobsen GymDanmark
2. Anna Camilla Hillestrøm Rytmisk Gymnastik
3. Beth Thygesen Rytmisk Gymnastik
4. Betina Koch Hansen TIK-GYMNASTIK
5. Bo Sachmann TIK-GYMNASTIK
6. Camilla kruse Rytmisk Gymnastik
7. Emilie Blixenkrone Madsen Greve Gymnastik og Trampolin
8. Hanne H. Enevoldsen Rytmisk Gymnastik
9. Hanne-Jette Hinsch Gladsaxe IF
10. Helle Christiansen TIK-GYMNASTIK
11. Helle Fortmann Storm Gymnastikefterskolen Stevns
12. Inge Nielsen GF Køge Bugt
13. Inger kluwer nielsen Rytmisk Gymnastik
14. Janne Jelstad GymDanmark
15. Josefine Hierath DHG Gymnastik
16. Kristine Wagner Ordensudvalget
17. Lene christiansen GymDanmark
18. Linda Neumann Ølstykke GF
19. Lisbeth Blom Farum Gymnastikforening
20. Lotte Kok Rytmisk Gymnastik
21. Louise Jørgensen TIK-GYMNASTIK
22. Louise Skytte Andersen DHG Gymnastik
23. Mette Jørck Gæst
24. Niels Eschricht Jensen Sorø Gymnastik Forening
25. Rita Christoffersen GF Køge Bugt
26. Sofie Jørgensen TIK-GYMNASTIK
27. Susanne Drygaard TIK-GYMNASTIK
28. Susanne Hierath DHG Gymnastik
29. Sussie Busk Hansen Greve Gymnastik og Trampolin
30. Tine Hovdreng Bull Greve Gymnastik og Trampolin

TeamGym - Lørdag d. 27/10

Nr. Navn Forening/Udvalg
1. Alexander Andreasen TeamGym Aarhus
2. Anders Jacobsen GymDanmark
3. Anja Larsen Viborg GF
4. Anne Wium GymDanmark
5. Betina Juul Nielsen GymDanmark
6. Bettina Knudsen Bolbro Gymnasterne
7. Birgithe Jacobsen Springteam Sæby
8. Daniel Cappelen Osric Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
9. Frank Andersen Randers gymnastiske Forening
10. Frank Bøgelund Gladsaxe IF
11. Frank Veje Jakobsen TeamGym
12. Frank Aalling Vestjysk GF (VGF89)
13. Jakob Baunsgaard Odense Gymnastik Forening
14. Jan Darville Gladsaxe IF
15. Jeanette Jensen TeamGym
16. Jesper Brorson Jensen Nivå GF
17. Jette Filholm TeamGym
18. Kasper Holdesen Gladsaxe IF
19. Kathrine Labæk GymDanmark
20. Kenneth Christiansen Hvidovre Gymnastik
21. Kenneth Pingel TeamGym
22. Kim Fischer GymHelsinge
23. Kim Jørgensen Roskilde Gymnastikforening
24. Kim Kløve Lassen TeamGym
25. L. Bønnelycke Gladsaxe IF
26. Lars Elmegaard Nielsen GF Køge Bugt
27. Lars Nørregaard Gjellerup Sdr. S.G. og I
28. Lars Tygesen Bolbro Gymnasterne
29. Lene christiansen GymDanmark
30. Lene M. Sørensen TeamGym
31. Lisbeth Blom Farum Gymnastikforening
32. Michael Andersen TeamGym
33. Michael Bjørn Vejstrup Efterskole
34. Mikael Greve Boamah Greve Gymnastik og Trampolin
35. Morten Falkengren Jerne Idrætsforening
36. Niels Peter Knudsen Munkebjerg Gymnastikforening
37. Ole Højly Svendborg GF
38. Priscilla Rasmussen Farum Gymnastikforening
39. Rikke Løwe GymHelsinge
40. Rikke Wexiø Jensen Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
41. Søren Søes Vedbæk Gymnastikforening
42. Tanja Venø Andersen TeamGym
43. Tina Tennr Nørgaard Hvidovre Gymnastik
44. Tony Halkjær Gæst
45. Torben Kjeldsen GymDanmark

Trampolin - Lørdag d. 27/10

Nr. Navn Forening/Udvalg
1. Anders Jacobsen GymDanmark
2. Anette Dalsten Trampolin
3. Anita Hansen Greve Gymnastik og Trampolin
4. Anna Kronborg Haar Trampolin
5. Annie Truelsen Københavns Trampolinklub
6. Bent Borg Vestjysk GF (VGF89)
7. Birgitte Bjerring Roskilde Gymnastikforening
8. Bo Zierau Trampolin
9. Christioan A. Andersen Vestsjællands Idrætsefterskole
10. Dan Østergård IK Skovbakken - Trampolin
11. Daniel D. Vidstrup Trampolin
12. Espen Larsen GymDanmark
13. Jan Ferré Farum Trampolin Forening
14. Jesper Due Lind Trampolin
15. Kasper Sørensen Strib Udspring & Trampolin
16. Kim Olavi Københavns Trampolinklub
17. Lars Walmod Roskilde Gymnastikforening
18. Lene christiansen GymDanmark
19. Line Bangsgaard Trampolin
20. Mads Overgaard Larsen Roskilde Gymnastikforening
21. Maiken Petersen Trampolin
22. Maila Walmod Roskilde Gymnastikforening
23. Mariann Holmslykke IK Skovbakken - Trampolin
24. Marianne Knudsgård Lundtofte Trampolinklub
25. Sonja Klingenbjerg Odense Gymnastik Forening
26. Susie Holm Kristensen Springteam Nordjylland
27. Svitlana Pedersen Springteam Nordjylland
28. Tina Nørskov Københavns Trampolinklub
29. Tina Plesner Truelsen Rødovre Trampolinklub
30. Trine Frederiksen Trampolin

Tumbling - Lørdag d. 27/10

Nr. Navn Forening/Udvalg
1. Anders Jacobsen GymDanmark
2. Anders Sørensen Svendborg GF
3. Bent Busk Gymnastik for alle
4. Carsten Andersen Vejlby IK (VIK)
5. Hanne Lindholmer Tumbling
6. Hans Krarup Nielsen Outrup GUB
7. Jakob Rasmussen Flemming Efterskole Gymnastikforening
8. Jesper Juhl Vestjysk GF (VGF89)
9. Lene christiansen GymDanmark
10. Lærke Lund Bech GymDanmark
11. Malthe Hvid Tumbling
12. Michael Moselund-Hansen Tumbling
13. Nis Rykær Simonsen Tumbling
14. Oliver Høgfeldt Bay Silkeborg P / D
15. Pil Christiane Lindekron GymDanmark
16. Sune Straarup Jensen Tumbling
17. Søren Juul Sømod Tumbling
18. Thomas Hansen Odense Gymnastik Forening
19. Tom Arnt Thorup Outrup GUB
20. William Burchardt Egendal Vejlby IK (VIK)

Rope Skipping - Lørdag d. 27/10

Nr. Navn Forening/Udvalg
1. Anders Jacobsen GymDanmark
2. Lene christiansen GymDanmark
3. Lisbeth Blom Farum Gymnastikforening
4. Mia Mønster Lillerød GF
5. Sif Fink Arnbjerg-Nielsen Farum Gymnastikforening
6. Ulla Christensen Rope Skipping

Sports Acrobatik - Lørdag d. 27/10

Nr. Navn Forening/Udvalg
1. Anders Jacobsen GymDanmark
2. Anders Kristensen Slagelse GF
3. Cecilie Dahlgaard TST Gymnastik
4. Daniel pedersen TST Gymnastik
5. Eva Christiansen Greve Gymnastik og Trampolin
6. Finn Hollænder Sports Acrobatik
7. Jørgen Christiansen Toreby Sundby Gymnastikforening
8. Kamine Julie Dam Jacobsen Sports Acrobatik
9. Karen Marie Holst GymDanmark
10. Karina Visholm Andersen Roskilde Gymnastikforening
11. Kiss Tonsberg Jensen Hammel Gymnastikforening
12. Lars Rasmussen Sports Acrobatik
13. Lene christiansen GymDanmark
14. Lene M. Christiansen Toreby Sundby Gymnastikforening
15. Louise Balslev Hammel Gymnastikforening
16. Maja Tonsberg Jensen Hammel Gymnastikforening
17. Mikael Jakobsen HI-Skanderborg - Gym. afd.
18. Natascha Schak Linnemand Svinninge Gymnastik Forening
19. Pernille Bossen TST Gymnastik
20. Pernille Larsen Greve Gymnastik og Trampolin
21. Poul H Olsen Sports Acrobatik
22. Tenna Gundersen GymDanmark
23. Vibeke Randsted Toreby Sundby Gymnastikforening

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark