GymDanmark

 

40050 - Teamgym Camp - Inspiration fra landsholdstrænerene - d. 12-09-2020 - 13-09-2020


Nr. Navn Fødseldag Forening Holdnavn
1. Amahlie Salina Siff Holm 26-02-2006 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) ROG
2. Camille Emma Siff Holm 26-05-2004 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) ROG
3. Cecilie Hjertebjerg Larsen 26-06-2007 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) ROG
4. Ella Emilie Højbjerg Melskens 15-04-2007 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) ROG
5. Ellen Gustafsson 08-04-2007 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) ROG
6. Hanna Nysom Behr 30-12-2008 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) ROG
7. Maja Herold Sørensen 08-05-2007 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) ROG
8. Olivia Ellen Graff Juel 19-11-2008 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) ROG
9. Silje Nysom Behr 04-09-2005 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) ROG
10. Clara Sønderby Hansen 16-06-2008 Farum Gymnastikforening Farum GF Mini
11. Esben Eg Fogh 17-11-2005 Farum Gymnastikforening Farum GF junior
12. Filippa Odgaard Lassen 29-03-2008 Farum Gymnastikforening Farum GF Mini
13. Filippa Svane 22-12-2008 Farum Gymnastikforening Farum GF Mini
14. Halfdan Gravgaard 30-07-2007 Farum Gymnastikforening Farum GF junior
15. Halfdan Skovdal 14-02-2006 Farum Gymnastikforening Farum GF junior
16. Laura Tjelum 25-02-2009 Farum Gymnastikforening Farum GF Mini
17. Lili Ghorbani 04-02-2007 Farum Gymnastikforening Farum GF junior
18. rikkekirstein@hotmail.com 30-04-2008 Farum Gymnastikforening Farum GF Mini
19. Selma Kirstein 13-12-2010 Farum Gymnastikforening Farum GF Mini
20. Amalie Kilde 11-05-2006 Ølstykke GF
21. Caroline Bosholdt 06-10-2007 Ølstykke GF
22. Emilie Laybourn 05-09-2008 Ølstykke GF
23. Emily schlie nilsson 11-01-2005 Ølstykke GF
24. Frederikke matilde Bundgaard 16-11-2005 Ølstykke GF
25. Freja Bøgh Buchardt 03-08-2008 Ølstykke GF
26. Gabriella Func 03-07-2008 Ølstykke GF
27. Josefine Duus Christensen 04-04-2006 Ølstykke GF
28. Laura Amalie Bundgaard 04-06-2005 Ølstykke GF
29. Lucas Vest 13-04-2007 Ølstykke GF
30. Luna Strømann Larsen 18-01-2008 Ølstykke GF
31. Marcus Nyberg Pedersen 01-03-2008 Ølstykke GF
32. Maria Ibsen 31-01-2007 Ølstykke GF
33. Milas-Emil Bugge Klok 26-08-2008 Ølstykke GF
34. Mads Faurholt Maiboe 19-12-2006 Jyllinge Gundsømagle Idrætsforening Tumbling & Trampolin
35. Nicolai Green Olsen 26-08-2004 Jyllinge Gundsømagle Idrætsforening Tumbling & Trampolin
36. Tobias Løhde Storgaard 30-11-2006 Jyllinge Gundsømagle Idrætsforening Tumbling & Trampolin
37. William Vassing 22-07-2007 Jyllinge Gundsømagle Idrætsforening Tumbling & Trampolin
38. Antonio Gia Ly Ngoc Nguyen 01-07-2006 TeamGym NærHeden Junior
39. Casper Therkildsen 23-07-2007 TeamGym NærHeden Junior
40. Julie Bauer 12-10-2007 TeamGym NærHeden Junior
41. Markus Beciri 28-08-2005 TeamGym NærHeden Junior
42. Nicoleta Ivanova 17-07-2007 TeamGym NærHeden Junior
43. Oliver Emil Floor 08-07-2008 TeamGym NærHeden Junior
44. Alma Andreasen 26-03-2009 Svendborg GF SG minipiger
45. Alma Groth Skov 15-07-2009 Svendborg GF SG minipiger
46. Aviaya Veel Jeppe 20-11-2009 Svendborg GF SG minipiger
47. Caroline Klevang 25-01-2010 Svendborg GF SG minipiger
48. Ella Berg Foshammer 28-08-2009 Svendborg GF SG minipiger
49. Emma Lemmeke 12-03-2009 Svendborg GF SG minipiger
50. Freja Fredslund 28-11-2008 Svendborg GF SG minipiger
51. Hannah Ida Jørgensen 03-09-2009 Svendborg GF SG minipiger
52. Ida Schneider 23-09-2008 Svendborg GF SG minipiger
53. Paya Eden Meta Poulsen 21-10-2007 Svendborg GF SG minipiger
54. Silje Venø Andersen 03-04-2010 Svendborg GF SG minipiger
55. Sofia Klevang 23-06-2010 Svendborg GF SG minipiger
56. Vera Hanfgarn 21-10-2010 Svendborg GF SG minipiger
57. Victoria Holm 14-05-2009 Svendborg GF SG minipiger
58. Erika Andersen 31-12-2007 TeamGym Djurs Mini- og Juniorpige
59. Freja Nørring 27-01-2008 TeamGym Djurs Mini- og Juniorpige
60. Isabella Nielsen 08-12-2009 TeamGym Djurs Mini- og Juniorpige
61. Karoline Mønster 12-08-2010 TeamGym Djurs Mini- og Juniorpige
62. Karoline Rostgaard 26-11-2008 TeamGym Djurs Mini- og Juniorpige
63. Leanna Marx Toustrup 28-03-2008 TeamGym Djurs Mini- og Juniorpige
64. Maj Øverland 08-03-2009 TeamGym Djurs Mini- og Juniorpige
65. Sara Friang-Cruse 01-11-2009 TeamGym Djurs Mini- og Juniorpige
66. Signe Sofie Hallstrøm 08-08-2009 TeamGym Djurs Mini- og Juniorpige
67. Esther Agger Mortensen 30-07-2009 Vejlby IK (VIK) VIK - minipiger
68. Filippa Busk 13-11-2008 Vejlby IK (VIK) VIK - minipiger
69. Katrine Agger Mortensen 30-07-2009 Vejlby IK (VIK) VIK - minipiger
70. Nora Johanne Winneche Olesen 16-07-2008 Vejlby IK (VIK) VIK - minipiger
71. Rikke-Line Borup Andersen 08-03-2008 Vejlby IK (VIK) VIK - minipiger
72. Stella Jonsson 22-07-2008 Vejlby IK (VIK) VIK - minipiger

Trænere

Nr. Navn Forening
1. Daniel Osric Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
2. Rikke Wexiø Jensen Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
3. João Tavares Farum Gymnastikforening
4. Michelle Louise Blom Farum Gymnastikforening
5. Sarah Elisabeth Blom Farum Gymnastikforening
6. Carsten Nyborg Andersen Ølstykke GF
7. Frederik Nyborg Andersen Ølstykke GF
8. Mikke Ravnkilde Ølstykke GF
9. Christoffer Nayberg Jyllinge Gundsømagle Idrætsforening
10. Jeppe Desler TeamGym NærHeden
11. Lasse Holmgaard TeamGym NærHeden
12. Sara Eriksen TeamGym NærHeden
13. Julian Ghajarieh Svendborg GF
14. Rasmus Aamøe Svendborg GF
15. Tanja Venø Andersen Svendborg GF
16. Tanja Venø Andersen Svendborg GF
17. Mathias Bang TeamGym Djurs
18. Sofie Ny TeamGym Djurs
19. Magne Skovø Vejlby IK (VIK)

 


© GymDanmark