GymDanmark

 

 

38068 - Basis Camp AGG, RSG & GPR - d. 21-09-2019 - 22-09-2019


Nr. Navn Fødseldag Forening Holdnavn
1. Adelina Ahmetaj 28-01-2007 Farum Gymnastikforening Team Enya
2. Alma Heje Lind-Holm 05-10-2011 Farum Gymnastikforening Team Ovia
3. Amalie Pflug von der Osten 03-04-1999 Farum Gymnastikforening Team Octavia
4. Ella Elisabeth Kragh 22-09-2006 Farum Gymnastikforening Team Enya
5. Elvira Jansson-Christensen 15-08-2007 Farum Gymnastikforening Team Enya
6. Freja-Piil Dyrby-Hermansen 05-04-2012 Farum Gymnastikforening Team Ovia
7. Ida Matilde Sandberg 21-04-2012 Farum Gymnastikforening Team Ovia
8. Jasmin Isabel Schmidt 08-09-2005 Farum Gymnastikforening Team Octavia
9. Josephine Madison Abildgaard 03-09-2006 Farum Gymnastikforening Team Enya
10. Kajsa Nordahl Larsen 09-03-2007 Farum Gymnastikforening Team Enya
11. Liv Roed Rasmussen 01-01-2007 Farum Gymnastikforening Team Enya
12. Livia Sofia Dyrby-Hermansen 18-10-2011 Farum Gymnastikforening Team Ovia
13. Louise Walsøe Torup 30-01-2002 Farum Gymnastikforening Team Octavia
14. Merle Juul Andersen 08-01-2011 Farum Gymnastikforening Team Ovia
15. Nadia Østergaard Jørgensen 09-01-2004 Farum Gymnastikforening Team Octavia
16. Noemi 23-07-2011 Farum Gymnastikforening Team Ovia
17. Palma Sophie Jansson-Christensen 13-12-2011 Farum Gymnastikforening Team Ovia
18. Pernille Pedersen 07-04-2001 Farum Gymnastikforening Team Octavia
19. Sasha Rose Bruun 10-06-2003 Farum Gymnastikforening Team Octavia
20. Sidsel Kruse Larsen 21-10-2003 Farum Gymnastikforening Team Octavia
21. Signe Lange Nielsen 25-07-2003 Farum Gymnastikforening Team Octavia
22. Solveig Torp Meiling 06-10-2011 Farum Gymnastikforening Team Ovia
23. Stine Engberg Andersen 06-01-2007 Farum Gymnastikforening Team Enya
24. Agnete Hald 11-06-2008 Greve Gymnastik og Trampolin hold 12-14
25. Alberte Lindahl 07-09-2007 Greve Gymnastik og Trampolin hold 12-14
26. Alma Vangsøe 19-01-2009 Greve Gymnastik og Trampolin Team Nora
27. Amalie Tvedskov 02-04-2006 Greve Gymnastik og Trampolin Team Petit
28. Amanda Lauritzen 13-05-2010 Greve Gymnastik og Trampolin Greve mini 8-10
29. Anna Asmussen 09-11-2010 Greve Gymnastik og Trampolin Team Vivanit
30. Anna Møldrup 25-09-2006 Greve Gymnastik og Trampolin Team Petit
31. Asia Damsgaarg Chami 26-08-2006 Greve Gymnastik og Trampolin Team Liva
32. Astrid Engdal køhlert 30-01-2009 Greve Gymnastik og Trampolin Greve mini 8-10
33. Augusta Niemann 18-10-2008 Greve Gymnastik og Trampolin Team Vivanit
34. Carla Valentina Mark Nielsen 10-02-2011 Greve Gymnastik og Trampolin Greve mini 8-10
35. Cecilie Glerup 15-05-2005 Greve Gymnastik og Trampolin Team Liva
36. Celina Pedersen 07-12-2005 Greve Gymnastik og Trampolin Team Petit
37. Christa Hansen 07-08-2008 Greve Gymnastik og Trampolin Team Nora
38. Daniella Knudsen 23-01-2002 Greve Gymnastik og Trampolin Team Greve senior
39. Diana Kredar 29-04-2011 Greve Gymnastik og Trampolin Greve mini 8-10
40. Ella Asmussen 09-11-2010 Greve Gymnastik og Trampolin Team Vivanit
41. Ella Jepsen 21-09-2009 Greve Gymnastik og Trampolin Team Vivanit
42. Ellen Urup Bollesen 02-09-2010 Greve Gymnastik og Trampolin Greve mini 8-10
43. Emma Juhl 01-01-2005 Greve Gymnastik og Trampolin Team Petit
44. Emma Lauritzen 30-01-2009 Greve Gymnastik og Trampolin Team Nora
45. Emma Louise Busk Hansen 20-12-2004 Greve Gymnastik og Trampolin Team Greve senior
46. Emmelie Schiff demant 03-12-2002 Greve Gymnastik og Trampolin Team Greve senior
47. Fia Mangaard 29-06-2008 Greve Gymnastik og Trampolin hold 12-14
48. Fione Rasmussen 24-11-2007 Greve Gymnastik og Trampolin hold 12-14
49. Florcita Greisen 18-11-2009 Greve Gymnastik og Trampolin Team Vivanit
50. Freja Marie Jensen 22-07-2006 Greve Gymnastik og Trampolin Team Petit
51. Freya Lausen 26-11-2007 Greve Gymnastik og Trampolin Team Nora
52. Freya Sonne Skøtt 12-01-2010 Greve Gymnastik og Trampolin Greve mini 8-10
53. Hayvi Haboo 14-07-2011 Greve Gymnastik og Trampolin Greve mini 8-10
54. Helena Christensen 14-06-2011 Greve Gymnastik og Trampolin Greve mini 8-10
55. Ida Astrup 20-04-2005 Greve Gymnastik og Trampolin Team Liva
56. Isabella Niemann 29-03-2005 Greve Gymnastik og Trampolin Team Petit
57. Johanne Grønlund 18-08-2008 Greve Gymnastik og Trampolin Team Vivanit
58. Josefine Kretschmer 08-08-2010 Greve Gymnastik og Trampolin Greve mini 8-10
59. Julie Andersen 13-08-2007 Greve Gymnastik og Trampolin hold 12-14
60. Julie Bohn Jensen 16-08-2005 Greve Gymnastik og Trampolin Team Petit
61. Karina Kilhof 10-05-2003 Greve Gymnastik og Trampolin Team Greve senior
62. Karla Henningsen 23-03-2008 Greve Gymnastik og Trampolin hold 12-14
63. Katrine L. Schmidt Petersen 15-09-2010 Greve Gymnastik og Trampolin Greve mini 8-10
64. Laman Backdones 01-01-2009 Greve Gymnastik og Trampolin Greve mini 8-10
65. Lara Khoshabroo 02-03-2010 Greve Gymnastik og Trampolin Greve mini 8-10
66. Laura Kruse 17-07-2006 Greve Gymnastik og Trampolin Team Liva
67. Laura Scheller 29-09-2005 Greve Gymnastik og Trampolin Team Petit
68. Linda El-Khalil 26-02-2009 Greve Gymnastik og Trampolin Team Nora
69. Liva Wrem 28-09-2007 Greve Gymnastik og Trampolin hold 12-14
70. Louise Hartz 02-03-2007 Greve Gymnastik og Trampolin hold 12-14
71. Lucia Bennike 03-02-2007 Greve Gymnastik og Trampolin hold 12-14
72. Luna Thorvil 17-05-2007 Greve Gymnastik og Trampolin hold 12-14
73. Lærke Olsen 26-01-2007 Greve Gymnastik og Trampolin hold 12-14
74. Malou Dupont Walhøj 18-04-2006 Greve Gymnastik og Trampolin Team Liva
75. Malou Lesak-Hansen 18-04-2011 Greve Gymnastik og Trampolin Greve mini 8-10
76. Malou Nordberg 06-11-2009 Greve Gymnastik og Trampolin Team Vivanit
77. Marie Skifte 16-05-2010 Greve Gymnastik og Trampolin Greve mini 8-10
78. Mathilde breitenstein 28-03-2011 Greve Gymnastik og Trampolin Greve mini 8-10
79. Mathilde rosalie Brønd 30-10-2003 Greve Gymnastik og Trampolin Team Greve senior
80. Mie Hyldeqvist Jensen 04-10-2003 Greve Gymnastik og Trampolin Team Greve senior
81. Mila Ibranovic 19-11-2008 Greve Gymnastik og Trampolin hold 12-14
82. Milja Skovgaard 29-04-2010 Greve Gymnastik og Trampolin Greve mini 8-10
83. Molly Fink Holm Andersen 01-03-2010 Greve Gymnastik og Trampolin Greve mini 8-10
84. Nadja Kønig 25-02-2007 Greve Gymnastik og Trampolin hold 12-14
85. Naja Jørgensen 23-06-2009 Greve Gymnastik og Trampolin Team Vivanit
86. Nicoline Reimann 10-01-2007 Greve Gymnastik og Trampolin hold 12-14
87. Nuriye Ilhan 22-02-2009 Greve Gymnastik og Trampolin Team Vivanit
88. Olivia Jepsen 09-06-2007 Greve Gymnastik og Trampolin hold 12-14
89. Rebecca Sneftrup Damgaard 02-11-2010 Greve Gymnastik og Trampolin Greve mini 8-10
90. Remas Backdones 26-05-2010 Greve Gymnastik og Trampolin Greve mini 8-10
91. Rikke Marie Brommeland 07-10-2004 Greve Gymnastik og Trampolin Team Greve senior
92. Sille Christensen 16-12-2005 Greve Gymnastik og Trampolin Team Liva
93. Simone Reimann 05-10-2010 Greve Gymnastik og Trampolin Greve mini 8-10
94. Sine Jensen 02-06-2007 Greve Gymnastik og Trampolin hold 12-14
95. Sofia Kruse 04-01-2008 Greve Gymnastik og Trampolin hold 12-14
96. Sofie Emborg 16-09-2009 Greve Gymnastik og Trampolin Team Vivanit
97. Sofie Fink Holm Andersen 10-10-2011 Greve Gymnastik og Trampolin Greve mini 8-10
98. Tanye Birkely 02-08-2006 Greve Gymnastik og Trampolin Team Liva
99. Theresa Kirstejn 01-01-2005 Greve Gymnastik og Trampolin Team Petit
100. Vanilla Ager Weihrauch 01-05-2009 Greve Gymnastik og Trampolin Team Nora
101. Victoria ewers thoudahl 24-01-2011 Greve Gymnastik og Trampolin Greve mini 8-10
102. Viktoria henriksen 31-01-2002 Greve Gymnastik og Trampolin Team Greve senior
103. Zina kayali 17-03-2011 Greve Gymnastik og Trampolin Greve mini 8-10
104. Amalie Sofie Klamer 27-04-2007 GF Køge Bugt Movanna/Malthea
105. Analuna Skovbo-Hansen 10-10-2008 GF Køge Bugt Movanna/Malthea
106. Anna Kjær 19-09-2009 GF Køge Bugt Movanna/Malthea
107. Annika Kirstine Thrane 23-06-2007 GF Køge Bugt Mellis
108. Asta Lund Schmedes 08-05-2008 GF Køge Bugt Movanna/Malthea
109. Ella Aaby 02-10-2007 GF Køge Bugt Movanna/Malthea
110. Emilie Viese Petersen 28-10-2005 GF Køge Bugt Mellis
111. Emma Sofie Christiansen 07-01-2000 GF Køge Bugt Mellis
112. Freya Louise Bartel Kræmer 25-09-2007 GF Køge Bugt Movanna/Malthea
113. Karoline Nørhaven 09-12-2007 GF Køge Bugt Movanna/Malthea
114. Lucca Vejstrup Vang Aahauge 27-05-2007 GF Køge Bugt Movanna/Malthea
115. Malou Engelhardt 07-12-2008 GF Køge Bugt Movanna/Malthea
116. Nanna Juul Raklev 18-09-2005 GF Køge Bugt Mellis
117. Nicole Donkild Svendsen 02-07-1999 GF Køge Bugt Mellis
118. Nikoline Olsen 26-10-2007 GF Køge Bugt Movanna/Malthea
119. Olivia Pedersen-Jensen 29-08-2007 GF Køge Bugt Movanna/Malthea
120. Regitze Ring Balslev 01-01-1900 GF Køge Bugt Movanna/Malthea
121. Sarah Neregaard Kieler 30-09-2006 GF Køge Bugt Mellis
122. Silke Laudrup Jørgensen 10-03-2010 GF Køge Bugt Movanna/Malthea
123. ThildeMarie Hyllehøj 17-09-2008 GF Køge Bugt Movanna/Malthea
124. Clara Svendsen 01-01-2007 Sorø Gymnastik Forening Team Melina
125. Dagmar Carlsen 01-01-2006 Sorø Gymnastik Forening Team Melina
126. Eva Huus Balslev 01-01-2006 Sorø Gymnastik Forening Team Melina
127. Freja Machholdt 01-01-2006 Sorø Gymnastik Forening Team Melina
128. Josefine W. Søgaard 01-01-2006 Sorø Gymnastik Forening Team Melina
129. Katrina Kondratovic 01-01-2005 Sorø Gymnastik Forening Team Melina
130. Kirsten Holm 01-01-2007 Sorø Gymnastik Forening Team Melina
131. Olivia Jensen 01-01-2001 Sorø Gymnastik Forening Team Melina
132. Alberte Jerome 30-06-2010 Spangsbjerg IF Team Eya
133. Amalie Ankersen 23-03-2004 Spangsbjerg IF Team Elara
134. Carla Pallesen 28-06-2006 Spangsbjerg IF Team Esaia
135. Elisa Marie M Eriksen 17-03-2010 Spangsbjerg IF Team Eya
136. Ellen Louise Weilborg 02-09-2005 Spangsbjerg IF Team Elara
137. Emilia Sophia Seistrup 26-01-2011 Spangsbjerg IF Team Eya
138. Gabriela Duque Ramírez 14-09-2005 Spangsbjerg IF Team Elara
139. Ida B Andersen 15-05-2008 Spangsbjerg IF Team Esaia
140. Ida K Jørgensen 21-05-2006 Spangsbjerg IF Team Esaia
141. Isabella M Albertsen 01-08-2012 Spangsbjerg IF Team Eya
142. Isabella Madsen 02-12-2009 Spangsbjerg IF Team Eya
143. Isabelle Winther Fronteau 22-10-2005 Spangsbjerg IF Team Elara
144. Karoline Kristensen 04-09-2007 Spangsbjerg IF Team Esaia
145. Karoline Nissen Andersen 26-10-2004 Spangsbjerg IF Team Elara
146. Lykke G Hansen 18-10-2010 Spangsbjerg IF Team Eya
147. Maise T Sørensen 26-10-2010 Spangsbjerg IF Team Eya
148. Mille Marie Falther 18-05-2005 Spangsbjerg IF Team Elara
149. Nickoline S Schmidt 06-01-2007 Spangsbjerg IF Team Esaia
150. Nyawal Koang Pal Choul. 30-05-2006 Spangsbjerg IF Team Elara
151. Nynne poulsen 15-11-2005 Spangsbjerg IF Team Elara
152. Sif Liv Bailey 11-11-2010 Spangsbjerg IF Team Eya
153. Vibe Christensen 19-03-2005 Spangsbjerg IF Team Elara
154. Victoria Madsen 13-10-2006 Spangsbjerg IF Team Esaia

Trænere

Nr. Navn Forening

 


© GymDanmark