GymDanmark

 

 

39051 - Trampolin Sommerlejr 2019 - d. 15-07-2019 - 20-07-2019


Nr. Navn Fødseldag Forening Holdnavn
1. Lucas Ruben Laurent 15-04-2003 Lundtofte Trampolinklub
2. Anna Buhl Gilje 14-04-2004 Greve Gymnastik og Trampolin Greve Trampolin
3. Anton Bendsen 20-12-1994 Greve Gymnastik og Trampolin greve trampolin
4. Aya Mathilde Gilberg Helenius 18-09-2005 Greve Gymnastik og Trampolin Hold 31 - Begyndere og øvede
5. Cecilie Lundsgaard Hansen 14-03-2004 Greve Gymnastik og Trampolin Talent og elite
6. Emilie Mondrup 16-01-2004 Greve Gymnastik og Trampolin Aspirant
7. Frederik Pedersen 02-08-2006 Greve Gymnastik og Trampolin
8. Louise Schou Nielsen 24-08-1999 Greve Gymnastik og Trampolin Elitehold
9. Luca Orsini 24-07-2006 Greve Gymnastik og Trampolin
10. Mads Dolang 28-07-2004 Greve Gymnastik og Trampolin Elite
11. Malthe Ledstrup 14-09-2006 Greve Gymnastik og Trampolin Konkurrencehold
12. Marie Jensen 29-03-2005 Greve Gymnastik og Trampolin
13. Rie Skou Andreassen 24-06-2006 Greve Gymnastik og Trampolin
14. Emmelie Nielsen 25-06-2005 Haslev TT
15. Frederik Muusmann 24-09-2003 Haslev TT Konkurrence hold
16. Malte Breinholt Jensen 01-10-2006 Haslev TT Aspirant
17. Rebekka Senika 23-07-2004 Haslev TT HTT
18. Sofie Steen Johansen 24-11-2006 Haslev TT
19. Xenia van Overeem 04-10-2005 Haslev TT Aspirant
20. Bjarke sørensen 10-12-2002 Stillinge IF stillinge stortrampolin
21. Cecilie Sara Baun 11-07-2003 Stillinge IF
22. Fie Fjordskov 27-03-2005 Stillinge IF
23. Laura Schæffer 23-10-2006 Stillinge IF Stillinge if
24. Maja Hvid Jensen 13-05-2001 Stillinge IF
25. Sara Ingeborg Birk Madsen 31-05-2006 Stillinge IF
26. Selma Hansen 04-09-2005 Stillinge IF Sif trampolin, Stillinge
27. Theis Hvid Jensen 29-01-2003 Stillinge IF
28. Caroline Handschuh 04-03-2005 Trampolinklubben Viben
29. Kamilla Hertzberg 29-11-2005 Trampolinklubben Viben Mandagsholdet
30. Jonas Ballard 02-02-2004 Højby Skytte & GF
31. Oliver Buchave 08-10-2006 Højby Skytte & GF
32. Kathrine Andersen 16-11-2004 Glamsbjerg Trampolinklub 2000
33. Ryan Fredensborg Møller 14-08-2007 Glamsbjerg Trampolinklub 2000 GT2000
34. Zahra Frandsen 31-01-2007 Glamsbjerg Trampolinklub 2000

Trænere

Nr. Navn Forening

 


© GymDanmark