38197 - Tumbling Camp - årgang 2005-2009_ - d. 01-07-2018 - 04-07-2018
Nr. | Navn | Fødseldag | Forening | Holdnavn |
1. | Andrea Voetmann | 11-08-2005 | Anden forening/Ikke medlem af GymDanmark | Spring elite |
2. | Cecilie Dong Hansen | 21-06-2007 | Anden forening/Ikke medlem af GymDanmark | Gymnastikforeningen Køge Bugt Teamgym mini |
3. | Emilie Stærmose Dalkiær | 23-11-2006 | Anden forening/Ikke medlem af GymDanmark | Vedbæk gymnastik forening |
4. | Freja Bjerg Hviid Kristensen | 19-10-1905 | Anden forening/Ikke medlem af GymDanmark | spring elite |
5. | Silje Dalhof Poulsen | 10-02-2006 | Anden forening/Ikke medlem af GymDanmark | Vedbæk gymnastikforening |
6. | Sofia Trærup Raun | 28-11-2005 | Anden forening/Ikke medlem af GymDanmark | Vejen GF |
7. | Sofie Stig Petersen | 09-08-2007 | GF Køge Bugt | Gymnastikforening Køge Bugt Mini Teamgym |
8. | Anne-Sofie Laursen | 03-09-2008 | Randers gymnastiske Forening | Power Tumbling RGF - Talentholdet |
9. | Karia Zahl Krogsgaard | 10-04-2009 | Randers gymnastiske Forening | Power Tumbling RGF - Talentholdet |
10. | Amalie Sivebæk Ry | 01-07-2005 | Vejlby IK (VIK) | |
11. | Andreas Vieland Mortensen | 02-11-2005 | Vejlby IK (VIK) | Øvede |
12. | Anna Lucca Bohnsen | 11-01-2007 | Vejlby IK (VIK) | |
13. | Athena Birk | 21-12-2005 | Vejlby IK (VIK) | VIK Tumbling øvede |
14. | Dagmar Munkholm | 13-07-2006 | Vejlby IK (VIK) | Tumbling øvede |
15. | Eline Vieland Mortensen | 02-11-2005 | Vejlby IK (VIK) | Øvede |
16. | Esta Marie Vad Andersen | 19-11-2006 | Vejlby IK (VIK) | |
17. | Julie Thorsen | 15-02-2007 | Vejlby IK (VIK) | VIK Tumbling |
18. | Karen Lethan | 25-12-2006 | Vejlby IK (VIK) | Tumbling øvede |
19. | Marie Kjettrup Mønsted | 20-02-2006 | Vejlby IK (VIK) | Tumbling øvede |
20. | Maya Brix Krishna Sørensen | 25-04-2005 | Vejlby IK (VIK) | VIK Tumbling Øvede 17/18 |
21. | Oliver Laursen | 30-07-2007 | Vejlby IK (VIK) | VIK talent power tumbling |
22. | Pernille Rørstrøm | 14-10-2007 | Vejlby IK (VIK) | |
23. | Rasmus | 02-03-2005 | Vestjysk GF (VGF89) | Minielite |
24. | Aviaja L.J. Rødgaard | 25-12-2005 | Brejninggaard Teamgym og Tumbling | BTG |
25. | Cecilia Sørensen | 27-10-2006 | Brejninggaard Teamgym og Tumbling | |
26. | Line Palnov | 04-03-1905 | Brejninggaard Teamgym og Tumbling | BTG-TeamGym |
27. | Louise Skydsgaard Olsen | 01-01-2005 | Brejninggaard Teamgym og Tumbling | |
28. | Maja Eybye Kjær | 01-08-2005 | Brejninggaard Teamgym og Tumbling | BTG Teamgym |
29. | Nathalie Stougaard Rømer | 10-02-2005 | Brejninggaard Teamgym og Tumbling | BTG Teamgym |
30. | Sarah Laursen | 24-07-2006 | Brejninggaard Teamgym og Tumbling | BTG TeamGym |
31. | Sissel Bøtcher | 23-05-2005 | Brejninggaard Teamgym og Tumbling | |
32. | Sofie N Krogsgaard | 06-02-2005 | Brejninggaard Teamgym og Tumbling | BTG TeamGym |
33. | Frederikke Aaskov | 19-07-1905 | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
34. | Frida Voldum Hagen | 11-09-1905 | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
35. | Frederik skaanin Jørgensen | 14-03-2005 | Silkeborg P/D | Spd |
36. | Oliver Krejberg | 30-04-2005 | Silkeborg P/D | |
37. | Victor Hüttel | 08-04-2007 | Silkeborg P/D | |
38. | Anna Liva Olesen | 28-07-2008 | Hvide Sande AK | |
39. | Cilke Opstrup Leegaard Andersen | 11-01-2008 | Hvide Sande AK | |
40. | Cille Dige Ranck | 15-10-2009 | Hvide Sande AK | |
41. | Julie Spørring | 08-09-2009 | Hvide Sande AK | |
42. | Thilde Spørring | 25-01-2007 | Hvide Sande AK | |
43. | Alexander Worm | 20-04-2005 | Outrup GUB | Elite |
44. | Andreas Yde Pedersen | 17-04-2005 | Outrup GUB | |
45. | Buster Andersen | 21-07-2009 | Outrup GUB | |
46. | Ditte Damgaard | 07-01-2006 | Outrup GUB | Talenter |
47. | Elena Brandsborg Baun | 14-09-2005 | Outrup GUB | |
48. | Freja Refsgaard | 17-10-2006 | Outrup GUB | Talent |
49. | Karoline Hindø-Bagge | 08-04-2009 | Outrup GUB | |
50. | Katrine Jull | 20-02-2006 | Outrup GUB | |
51. | Line Damgaard | 23-02-2009 | Outrup GUB | Talenter |
52. | Ludvig Sommer | 25-05-2005 | Outrup GUB | |
53. | Lukas Elkjær Andersen | 05-07-2007 | Outrup GUB | Talent |
54. | Lukas Miehs | 08-06-2009 | Outrup GUB | |
55. | Lærke nielsen | 29-10-2007 | Outrup GUB | Tumbling bobler |
56. | Magnus Søndergaard-Nielsen | 21-10-2007 | Outrup GUB | Outrup GUB Elite |
57. | Mathilde Mølgaard Knudsborg | 29-08-2005 | Outrup GUB | Talent |
58. | Mikkel Michelsen | 02-11-2007 | Outrup GUB | |
59. | Naja Therkildsen | 05-11-2006 | Outrup GUB | |
60. | Natali Jaedeke | 13-02-2006 | Outrup GUB | Outrup Gub, Bobler |
61. | Nicole Høberg Holt | 19-10-2008 | Outrup GUB | |
62. | Oliver Linde Grønberg Simonsen | 07-10-2007 | Outrup GUB | Talent |
63. | Silje Døssing | 18-05-2010 | Outrup GUB | Bobler |
64. | Sola Kathrine Thomsen | 15-11-2006 | Outrup GUB | Outrup Powertumbling |
Trænere
Nr. | Navn | Forening |