Deltagerliste for Tumbling
INDBYDELS - Landsholdsudtagelse - MED LICENS - d. 03-06-2017 - 03-06-2017
Niveau 3 - PigerNr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Emilie Krog Pedersen | EMPE140407 | Svendborg Gymnastikforening |
2. | Emma Faarvang Lauritsen | EMLA070306 | Silkeborg P/D |
3. | Emma Neil Friis | EMFR050206 | Silkeborg P/D |
Niveau 3 - Drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Lukas Elkjær Andersen | LUAN050707 | Outrup GUB |
2. | Oliver Linde Grønberg Simonsen | OLSI071007 | Outrup GUB |
C rækken - Mini piger
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anna Riber | ANRI060406 | Odense Gymnastik Forening |
2. | Frederikke falbe Brixius | FRFA240507 | Silkeborg P/D |
3. | Karoline-Amalie L.T. Kristensen | KAKR120606 | Silkeborg P/D |
4. | Lea Abildgaard | LEAB070905 | Silkeborg P/D |
5. | Sofia Bergstrøm | SOBE070406 | Silkeborg P/D |
B rækken - Mini piger
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Caroline Matthiesen Toth | CATO030105 | Vestjysk GF (VGF89) |
2. | Karoline Beck Kjær | KABE260403 | Vestjysk GF (VGF89) |
3. | Matilde Buchhave | MABU150503 | Vestjysk GF (VGF89) |
B rækken - Mini drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Frederik Vesterborg | FRVE110106 | Odense Gymnastik Forening |
2. | Mikkel Hansen | MIHA191103 | Vejlby IK (VIK) |
3. | Oliver Wrang Laursen | OLLA300707 | Vejlby IK (VIK) |
4. | Victor Hüttel | VIHÜ080407 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
Eliterækken - Mini piger
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Julie Jensen | JUJE010604 | Odense Gymnastik Forening |
2. | Olivia Juul Madsen | OLJU300906 | Odense Gymnastik Forening |
3. | Sissel Lentz Christensen | SILE070403 | Odense Gymnastik Forening |
4. | Josefine Scherrebeck | JOSC120503 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
5. | Sola Kathrine Thomsen | SOTH151106 | Outrup GUB |
6. | Victoria Kathrine Thomsen | VITH031003 | Outrup GUB |
Eliterækken - Mini drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anders Reinholt Mortensen | ANMO220903 | Odense Gymnastik Forening |
2. | Emil Møller Jensen | EMMØ080103 | Odense Gymnastik Forening |
3. | Laust Outzen Paulsen | LAPA210203 | Odense Gymnastik Forening |
4. | Mads Lykke Hansen | MAHA290103 | Odense Gymnastik Forening |
5. | Peter Emil Aalborg Nielsen | PENI301104 | Odense Gymnastik Forening |
6. | Tobias Rode | TORO230504 | Odense Gymnastik Forening |
7. | Magnus Lindholmer | MALI280903 | Svendborg Gymnastikforening |
8. | Albert Funder Dissing | ALDI100407 | Vestjysk GF (VGF89) |
9. | Rasmus palmgreen Sørensen | RASØ020305 | Vestjysk GF (VGF89) |
10. | Jonathan Bonnichsen | JOBO060304 | Varnæs/Bovrup Idrætsforening |
11. | Frederik Skaaning Jørgensen | FRSK140305 | Silkeborg P/D |
12. | Oliver Krejberg Jensen | OLJE300405 | Silkeborg P/D |
13. | Frederik Bækhøj Skaaning | FRBÆ150905 | Outrup GUB |
14. | Jeppe Korsholm Plauborg | JEPL260303 | Outrup GUB |
15. | Ludvig Sommer | LUSO250505 | Outrup GUB |
16. | Mikkel Pilgaard | MIPI101103 | Outrup GUB |
Eliterækken - Junior piger
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Malou Hermann Poulsen | MAPO051001 | Odense Gymnastik Forening |
2. | Nikoline Serup Christensen | NICH181102 | Odense Gymnastik Forening |
3. | Alberte Nørgaard | ALNØ260203 | Silkeborg P/D |
4. | Christine Næss-schmidt Mølgaard | CHMØ210701 | Silkeborg P/D |
Eliterækken - Junior drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Andreas B. Fredenslund | ANB.190102 | Odense Gymnastik Forening |
2. | Adam Winther | ADWI200501 | Vejstrup Efterskole |
3. | Samuel Sepstrup Gregersen | SAGR040102 | Svendborg Gymnastikforening |
4. | Gustav Wang | GUWA160702 | Vestjysk GF (VGF89) |
5. | Mathias Warming-Jensen | MAWA070502 | Varnæs/Bovrup Idrætsforening |
6. | Magnus Nørregaard | MANØ210601 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
7. | Martin Abildgaard | MAAB200602 | Silkeborg P/D |
8. | Benjamin Larsen | BELA210502 | Outrup GUB |