GymDanmark

Deltagerliste til Trampolin

 

 

Klubtræf 1, Område 3, individuelt - d. 15-11-2015 - 15-11-2015

Individuel A

Nr. Navn Licens Forening
1. Jens Tinggaard Odense Gymnastik Forening
2. Kristoffer Klingenbjerg Odense Gymnastik Forening
3. Louise Rasmussen Odense Gymnastik Forening
4. Ninette Bechsgaard Odense Gymnastik Forening
5. Pernille J. Mogensen Odense Gymnastik Forening
6. Amalie Pihl Thomsen Strib Udspring & Trampolin
7. Bo Zierau Glamsbjerg Trampolinklub 2000
8. Cecilie Andersen Glamsbjerg Trampolinklub 2000

 

Individuel C

Nr. Navn Licens Forening
1. Ella Lind Olesen Odense Gymnastik Forening
2. Emile Sofie Andersen Odense Gymnastik Forening
3. Laura Redtz Odense Gymnastik Forening
4. Lea Emilia Madsen Odense Gymnastik Forening
5. Nicoline Friis Odense Gymnastik Forening
6. Sofie Holm Damsgaard Odense Gymnastik Forening
7. Sofie Lundorff Hansen Odense Gymnastik Forening
8. Emil Jakobsen Strib Udspring & Trampolin
9. Emma Sandhøj Jørgensen Strib Udspring & Trampolin
10. Emma Stage Hansen Strib Udspring & Trampolin
11. Frederik Ranzau Kjølhede Strib Udspring & Trampolin
12. Gustav Brinch Kjer Strib Udspring & Trampolin
13. Laura Stage Hansen Strib Udspring & Trampolin
14. Mie Jürs Strib Udspring & Trampolin

 

Individuel D

Nr. Navn Licens Forening
1. Albert Vejlø Rasmussen Odense Gymnastik Forening
2. Egil Wendsjø Odense Gymnastik Forening
3. Iben Haastrup Kristensen Odense Gymnastik Forening
4. Oliver Larsen Strib Udspring & Trampolin
5. Antonio Florio Højby Skytte & GF
6. Benedicte Fich Lindenskov Højby Skytte & GF
7. Jonathan Gustav Andersson Højby Skytte & GF
8. Magnus Val Hoppe Glamsbjerg Trampolinklub 2000
9. Vincent Moritzen Glamsbjerg Trampolinklub 2000

 

Individuel E

Nr. Navn Licens Forening
1. Fie Vengaard Toftdahl Odense Gymnastik Forening
2. Jeppe Møller Tvingsholm Odense Gymnastik Forening
3. Kristoffer Wiborg Heeschen Odense Gymnastik Forening
4. Mikkel Heidelbach Odense Gymnastik Forening
5. Villads Halllundbæk Odense Gymnastik Forening
6. Mathias Peter Nielsen Højby Skytte & GF
7. Michelle S. C. Sørensen Højby Skytte & GF
8. Sebastian Thor Højby Skytte & GF
9. Tobias Thor Højby Skytte & GF
10. Amalie Skytte Christoffersen Glamsbjerg Trampolinklub 2000
11. Ninni Langton Glamsbjerg Trampolinklub 2000
12. Victoria Quist Glamsbjerg Trampolinklub 2000
13. Villiam Juhl Hansen Glamsbjerg Trampolinklub 2000

 

Individuel F

Nr. Navn Licens Forening
1. Camilla Bech Ravnborg Strib Udspring & Trampolin

 

Individuel G

Nr. Navn Licens Forening
1. Daniel Hviid Odense Gymnastik Forening
2. Frederik Markvardsen Odense Gymnastik Forening
3. Ida Rasmussen Odense Gymnastik Forening
4. Signe Storm Odense Gymnastik Forening
5. Anna Brandt Strib Udspring & Trampolin
6. Lærke Kjestrup Strib Udspring & Trampolin
7. Ida-Marie Bøgholm Højby Skytte & GF
8. Tilde Jacobsen Glamsbjerg Trampolinklub 2000

 

Individuel H

Nr. Navn Licens Forening
1. Cille Fribæk Theodorsen Odense Gymnastik Forening
2. Elisa Ellefsen á Norði Odense Gymnastik Forening
3. Esben Bojsen- Møller Odense Gymnastik Forening
4. Hugo Smed Odense Gymnastik Forening
5. Jakob Bjerre Salling Odense Gymnastik Forening
6. Johanne Benn Bregnehøj Odense Gymnastik Forening
7. Jonas Anton Hauge Hald Odense Gymnastik Forening
8. Kaya Kierstein Odense Gymnastik Forening
9. Line Juul Nielsen Odense Gymnastik Forening
10. Line Virkelyst Johansen Odense Gymnastik Forening
11. Marcus S. Bro Odense Gymnastik Forening
12. Oliver Lindgaard Kjær Odense Gymnastik Forening
13. Anna Kloster Strib Udspring & Trampolin
14. Emil Sundberg Nielsen Strib Udspring & Trampolin
15. Ida Riis Strib Udspring & Trampolin
16. Line Bech Ravnborg Strib Udspring & Trampolin
17. Smilla Sostack Strib Udspring & Trampolin
18. Sofie Skov Haffejee Strib Udspring & Trampolin
19. Christian Bering Glamsbjerg Trampolinklub 2000
20. Magnus Madsen Glamsbjerg Trampolinklub 2000
21. Rasmus Bering Nielsen Glamsbjerg Trampolinklub 2000

 

Individuel I

Nr. Navn Licens Forening
1. Alma Vestermark Odense Gymnastik Forening
2. Arthur Smed Odense Gymnastik Forening
3. Carl Emil Andersen Odense Gymnastik Forening
4. Cornelia Friis Odense Gymnastik Forening
5. Dicte Moes Odense Gymnastik Forening
6. Emilie Sofie Oxhøj Odense Gymnastik Forening
7. Eva Gullander Odense Gymnastik Forening
8. Hugo M. Andersen Odense Gymnastik Forening
9. Josefine Vistesen Odense Gymnastik Forening
10. Kristoffer Lindgaard Kjær Odense Gymnastik Forening
11. Lauge Micha Pedersen Odense Gymnastik Forening
12. Line Petterson Odense Gymnastik Forening
13. Lucca Maguire Odense Gymnastik Forening
14. Mads Vestermark Odense Gymnastik Forening
15. Matilde Marie Faltum Odense Gymnastik Forening
16. Nicklas Kjellerup Andersen Odense Gymnastik Forening
17. Nikolaj Hedemand Tarp Odense Gymnastik Forening
18. Rasmus Andersen Odense Gymnastik Forening
19. Rasmus Hedemand Tarp Odense Gymnastik Forening
20. Sarah Frigaard Rasmussen Odense Gymnastik Forening
21. Silje Kierstein Odense Gymnastik Forening
22. Sophia Viktoria Steinmejer Odense Gymnastik Forening
23. Sophus Hollmann Odense Gymnastik Forening
24. Victoria Nygaard Christensen Odense Gymnastik Forening
25. Dagmar Greholm Strib Udspring & Trampolin
26. Dion Larsen Strib Udspring & Trampolin
27. Mathias Larsen Strib Udspring & Trampolin
28. Mathilde Lundstrøm Hansen Strib Udspring & Trampolin
29. Melissa Westdorf Blicher Jensen Strib Udspring & Trampolin
30. Sofie Brøgger Christiansen Strib Udspring & Trampolin
31. Victor Mulberg Strib Udspring & Trampolin
32. Asta A Møller Glamsbjerg Trampolinklub 2000
33. Bertram A Møller Glamsbjerg Trampolinklub 2000
34. Charlie Mimoune Glamsbjerg Trampolinklub 2000
35. Johanne Madsen Glamsbjerg Trampolinklub 2000
36. Marius Moritzen Glamsbjerg Trampolinklub 2000
37. Merle Juhl Hansen Glamsbjerg Trampolinklub 2000
38. Nanna Jacobsen Glamsbjerg Trampolinklub 2000
39. Nanna Mørkhøj Glamsbjerg Trampolinklub 2000
40. Pelle Belitz Glamsbjerg Trampolinklub 2000
41. Valdemar Juhl Hansen Glamsbjerg Trampolinklub 2000
42. Yasmin Phillip Hansen Glamsbjerg Trampolinklub 2000
43. Zahra Aarup Frandsen Glamsbjerg Trampolinklub 2000

 

Dommere

Navn Forening
Amalie Pihl Thomsen Strib Udspring & Trampolin
Betina Pihl Thomsen Strib Udspring & Trampolin
Bo Zierau Glamsbjerg Trampolinklub 2000
Erik J. Mogensen Odense Gymnastik Forening
Finn Østergaard Glamsbjerg Trampolinklub 2000
Maria Sigl Odense Gymnastik Forening
Mia Dyhrberg Eigaard (beregner) Højby Skytte & GF
Sonja Klingenbjerg Odense Gymnastik Forening

 


© GymDanmark