GymDanmark

Deltagerliste til Trampolin

 

 

DanCup 3 - d. 26-09-2015 - 26-09-2015

Dame A Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Helena L. S. Mogensen HEMO120895 Københavns Trampolinklub
2. Sara Ladegaard SALA140896 Haslev TT
3. Vanessa Rae Smith VASM290898 Haslev TT
4. Maila Walmod MAWA030691 Roskilde Gymnastikforening
5. Camilla Sander CASA050797 Odense Gymnastik Forening

 

Dame B Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Alma Lynnerup Andersen ALLY070104 Københavns Trampolinklub
2. Ellie T. Remmer ELT.250901 Københavns Trampolinklub
3. Filippa Nemeth Madsen FINE290304 Københavns Trampolinklub
4. Freja Møller FRMØ020800 Københavns Trampolinklub
5. Freya Guillaume FRGU230500 Københavns Trampolinklub
6. Frida Forsby FRFO170203 Københavns Trampolinklub
7. Hannah T. Remmer HAT.250901 Københavns Trampolinklub
8. Malou Rosenquist MARO220601 Københavns Trampolinklub
9. Mie Bjarning MIBJ060204 Københavns Trampolinklub
10. Sarah Sarosi Thomasen SATH220500 Københavns Trampolinklub
11. Smilla Thea Jensen SMJE280603 Københavns Trampolinklub
12. Sofie Landberg SOLA140404 Københavns Trampolinklub
13. Emilie Vestergaard Jensen EMVE310103 Greve Gymnastik og Trampolin
14. Kit Høglund KIHØ271100 Greve Gymnastik og Trampolin
15. Nanna Peetz NAPE160699 Haslev TT
16. Amalie Hollmann Andersen AMHO270698 Odense Gymnastik Forening
17. Martina Dybdahl MADY041100 Springteam Nordjylland

 

Dame C Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Emilie Auchenberg EMAU260400 Greve Gymnastik og Trampolin
2. Nynne Holme NYHO130501 Greve Gymnastik og Trampolin
3. Zoe Dungal ZODU140100 Greve Gymnastik og Trampolin
4. Nadia Duelund Køppen NAKØ050396 Haslev TT
5. Cecilie Dyhrberg CEDY260300 Roskilde Gymnastikforening
6. Frederikke Isabel Ibsen FRIB311000 Roskilde Gymnastikforening
7. Mathilde Dannow MADA270200 Roskilde Gymnastikforening
8. Michelle Laursen Finderup MILA160800 Farum Trampolin Forening
9. Karoline Bjørk KABJ200300 Borup IF - Gymnastikafd.
10. Natascha Arrild NAAR220601 Borup IF - Gymnastikafd.
11. Amalie Søndergaard Warming AMSØ071098 Odense Gymnastik Forening
12. Louise Rasmussen LORA181196 Odense Gymnastik Forening
13. Ninette Bechgaard NIBE200995 Odense Gymnastik Forening
14. Amalie Pihl Thomsen AMPI031292 Strib Udspring & Trampolin
15. Emma Sandhøj Jørgensen EMJØ290701 Strib Udspring & Trampolin
16. Cecilie Andersen CEAN220699 Glamsbjerg Trampolinklub 2000
17. Louise Nyvall XXXX010101 GymDanmark

 

Dame D Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Alva Solvang Nørskov ALNØ050505 Københavns Trampolinklub
2. Benedicte Steffensen BEST100801 Københavns Trampolinklub
3. Felicia Sørensen FESØ240501 Københavns Trampolinklub
4. Ida Marie Brandorff IDBR120803 Københavns Trampolinklub
5. Laura Boas LABO111002 Københavns Trampolinklub
6. Signe Vogel Bang SIVO260302 Københavns Trampolinklub
7. Sille-Sofie Burrack Vilén SIBU060405 Københavns Trampolinklub
8. Maja Jurlander Bøge MABØ071101 Greve Gymnastik og Trampolin
9. Marie Jensen MAJE170305 Greve Gymnastik og Trampolin
10. Victoria Auchenberg VIAU311003 Greve Gymnastik og Trampolin
11. Ann-Sofie Gstrein ANGS230803 Haslev TT
12. Emmelie Laugesen EMLA101202 Haslev TT
13. Nynne Peetz NYPE260303 Haslev TT
14. Sofie Eck SOEC230304 Haslev TT
15. Gunilla Wik GUWI181202 Borup IF - Gymnastikafd.
16. Ella Lind Olesen ELLI280303 Odense Gymnastik Forening
17. Emilie Sofie Andersen EMSO181101 Odense Gymnastik Forening
18. Lea Emilie Madsen LEMA011103 Odense Gymnastik Forening
19. Natalie Steiner Jensen NAJE080306 Odense Gymnastik Forening
20. Nicoline Friis NIFR250203 Odense Gymnastik Forening
21. Sofie Lundorff-Hansen SOLU180701 Odense Gymnastik Forening
22. Emma Stage Hansen EMHA261004 Strib Udspring & Trampolin
23. Laura Stage Hansen LAST300303 Strib Udspring & Trampolin
24. Mie Jürs MIJÜ270303 Strib Udspring & Trampolin
25. Clara Emile Christensen CLCH270905 Springteam Nordjylland
26. Emilie Winther Nørgaard EMWI180904 Springteam Nordjylland
27. Katerina Seredyuk Pedersen KASE130203 Springteam Nordjylland
28. Laura Josefine Christensen LACH180302 Springteam Nordjylland
29. Asta Risak Johansen ASJO130101 Vejen GF
30. Emma Ek XXXX010105 GymDanmark
31. Isabelle Hofgren XXXX010106 GymDanmark
32. Johanna Hammar XXXX010107 GymDanmark

 

Herre A Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Daniel Vidstrup DAVI050792 Københavns Trampolinklub
2. Jakob Schoppe JASC110692 Københavns Trampolinklub
3. Martin Wagner Christensen MAWA150598 Københavns Trampolinklub
4. Máté Töro MÁTÖ070395 Københavns Trampolinklub
5. Philip Mynster PHMY010695 Københavns Trampolinklub
6. Anton Bendsen ANBE201294 Greve Gymnastik og Trampolin
7. Benjamin Kjær BEKJ300998 Haslev TT
8. Christian Andersen CHAN260591 Haslev TT
9. Daniel Præst DAPR240392 Haslev TT
10. Kasper Lederballe Sørensen KASØ110895 Haslev TT
11. Tobias Dybdahl Jensen TOJE270697 Haslev TT
12. Ben Pakes BEPA090498 Odense Gymnastik Forening

 

Herre B Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Alfred Krydsfeldt ALKR070801 Københavns Trampolinklub
2. Asger J Kjærsgaard ASKJ061102 Københavns Trampolinklub
3. Emil Krydsfeldt EMKR070801 Københavns Trampolinklub
4. Hans Christian Jørgensen HAJØ180901 Københavns Trampolinklub
5. Jacob Rasmussen JARA040400 Københavns Trampolinklub
6. Malte Nannerup Kirckhoff MANA251002 Københavns Trampolinklub
7. Oscar Lynnerup Andersen OSLY250601 Københavns Trampolinklub
8. Otto Forsby OTFO260601 Københavns Trampolinklub
9. Marc Seidler MASE270298 Greve Gymnastik og Trampolin
10. Mathias Højby Jensen MAJE190300 Greve Gymnastik og Trampolin
11. Joah Cheung JOCH310801 Haslev TT
12. Lucas Cheung LUCH100100 Haslev TT
13. Teis Petersen TEPE060997 Haslev TT
14. Jeppe Munkholm JEMU270599 Roskilde Gymnastikforening
15. Kristoffer Klingenbjerg KRKL310800 Odense Gymnastik Forening
16. Carl Emil Jernov CAJE080101 Springteam Nordjylland
17. Peter Sørensen PESØ231001 Springteam Nordjylland
18. Rene Nielsen RENI290799 Springteam Nordjylland
19. Marcus Egge Olsen MAEG101296 IK Skovbakken - Trampolin

 

Herre C Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Silas Veber Busk SIVE231099 Københavns Trampolinklub
2. Marcus Clausen MACL161297 Greve Gymnastik og Trampolin
3. Oscar Stenbæk Olsen OSOL300701 Greve Gymnastik og Trampolin
4. Frederik Christiansen FRCH220597 Haslev TT
5. Simon Hedengran Jensen SIHE121200 Roskilde Gymnastikforening
6. Emil Jakobsen EMJA300701 Strib Udspring & Trampolin
7. Mathias Tonnisen Nielsen MATO140900 Springteam Nordjylland
8. Kristoffer Backlund XXXX010104 GymDanmark
9. Oliver Wennblom XXXX010102 GymDanmark
10. Zackarias Sabirsh XXXX010103 GymDanmark

 

Herre D Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Anton Schlippe ANSC160802 Københavns Trampolinklub
2. Benjamin Tomasson BETO241104 Københavns Trampolinklub
3. Carl Emil Boelsmand Larsen CABO020604 Københavns Trampolinklub
4. Emil Hindsberg EMHI140203 Københavns Trampolinklub
5. Emil Lynnerup Andersen EMLY310805 Københavns Trampolinklub
6. Laust Valdemar Olsen LAOL211201 Københavns Trampolinklub
7. Luca Orsini LUOR240706 Københavns Trampolinklub
8. Oscar Birkemose OSBI210203 Københavns Trampolinklub
9. Peter Thuesen Güsmer PETH041202 Københavns Trampolinklub
10. Andreas Kjær Sørensen ANSØ190502 Greve Gymnastik og Trampolin
11. Elias Østergaard ELØS261103 Greve Gymnastik og Trampolin
12. Kasper Jurlander Bøge KABØ110804 Greve Gymnastik og Trampolin
13. Malthe Ledstrup MALE140906 Greve Gymnastik og Trampolin
14. Alexander Lundgren ALLU120402 Haslev TT
15. Frederik Mollerup FRMO300902 Haslev TT
16. Frederik Muusmann FRMU240903 Haslev TT
17. Julius Almtoft Andersen JUAN171204 Haslev TT
18. Magnus Bruus MABR170304 Haslev TT
19. Mikkel Malling MIMA231203 Haslev TT
20. Nikolaj Laursen NILA260905 Haslev TT
21. Noah Pretzer NOPR250203 Haslev TT
22. Tobias Bialas TOBI050404 Haslev TT
23. Lucas Ruben Laurent LULA150403 Farum Trampolin Forening
24. Lukas Fricke LUFR291103 Farum Trampolin Forening
25. Mikkel Heidelbach MIHE281204 Odense Gymnastik Forening
26. Frederik Ranzau Kjølhede FRRA080306 Strib Udspring & Trampolin
27. Gustav Brinch Kjer GUKJ120504 Strib Udspring & Trampolin
28. Albert Holm Kristensen ALHO130705 Springteam Nordjylland
29. Jonas Bircherod Calundan JOBI021201 Springteam Nordjylland
30. Joakim Thoft Nygaard JOTH071004 IK Skovbakken - Trampolin
31. Kasper Søballe Poulsen KASØ200802 IK Skovbakken - Trampolin
32. Rasmus Thoft Nygaard RATH010101 IK Skovbakken - Trampolin
33. Lukas Renfjord XXXX010109 GymDanmark
34. Viktor Andersson Radich XXXX010108 GymDanmark

 

 


© GymDanmark