Deltagerliste til Trampolin
DanCup 2 - d. 25-04-2015 - 25-04-2015
Dame A IndividuelNr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Helena L. S. Mogensen | HEMO120895 | Københavns Trampolinklub |
2. | Vanessa Rae Smith | VARA290898 | Københavns Trampolinklub |
3. | Sara Ladegaard | SALA140896 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
4. | Sara Lindahl Jensen | SAJE140799 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
5. | Maila Walmod | MAWA030691 | Roskilde Gymnastikforening |
6. | Camilla Sander | CASA050797 | Odense Gymnastik Forening |
7. | Pernille Juhl Mogensen | PEMO281292 | Odense Gymnastik Forening |
Dame B Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alma Lynnerup Andersen | ALLY070104 | Københavns Trampolinklub |
2. | Felicia Sørensen | FESØ240501 | Københavns Trampolinklub |
3. | Freya Guillaume | FRGU230500 | Københavns Trampolinklub |
4. | Frida Forsby | FRFO170203 | Københavns Trampolinklub |
5. | Malou Rosenquist | MARO220601 | Københavns Trampolinklub |
6. | Smilla Thea Jensen | SMJE280603 | Københavns Trampolinklub |
7. | Sofie Landberg | SOLA140404 | Københavns Trampolinklub |
8. | Emilie Vestergaard Jensen | EMVE310103 | Greve Gymnastik og Trampolin |
9. | Kit Høglund | KIHØ271100 | Greve Gymnastik og Trampolin |
10. | Nanna Peetz | NAPE160699 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
11. | Lærke Maahr | LÆMA200499 | Roskilde Gymnastikforening |
12. | Emma Nicoline Christensen | EMCH230100 | Springteam Nordjylland |
13. | Martina Dybdahl | MADY041100 | Springteam Nordjylland |
Dame C Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Kaoline Franck | KAFR310101 | Lundtofte Trampolinklub |
2. | Michelle Andersen | MIAN040497 | Lundtofte Trampolinklub |
3. | Andrea Vegge | ANVE130300 | Københavns Trampolinklub |
4. | Anna Kronborg Haar | ANKR220693 | Københavns Trampolinklub |
5. | Freja Møller | FRMØ020800 | Københavns Trampolinklub |
6. | Laura Bom | LABO071100 | Københavns Trampolinklub |
7. | Emilie Auchenberg | EMAU260400 | Greve Gymnastik og Trampolin |
8. | Kira Godsk Gravesen | KIGR040999 | Greve Gymnastik og Trampolin |
9. | Maria Gerlén | MAGE190600 | Greve Gymnastik og Trampolin |
10. | Maria Christensen | MACH030300 | Greve Gymnastik og Trampolin |
11. | Micha Jurlander Bøge | MIBØ230499 | Greve Gymnastik og Trampolin |
12. | Mila Hardis Melin | MIME111100 | Greve Gymnastik og Trampolin |
13. | Zoe Dungal | ZODU140100 | Greve Gymnastik og Trampolin |
14. | Nadia Duelund Køppen | NAKØ050396 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
15. | Michelle Laursen Finderup | MILA160800 | Farum Trampolin Forening |
16. | Cecillie Kjærsgaard | CEKJ170500 | Borup IF - Gymnastikafd. |
17. | Karoline Bjørk | KABJ200300 | Borup IF - Gymnastikafd. |
18. | Simone Madsen | SIMA280898 | Borup IF - Gymnastikafd. |
19. | Simone Nielsen | SINI020399 | Borup IF - Gymnastikafd. |
20. | Amalie Søndergaard Warming | AMSØ071098 | Odense Gymnastik Forening |
21. | Louise Rasmussen | LORA181196 | Odense Gymnastik Forening |
22. | Ninette Bechgaard | NIBE200995 | Odense Gymnastik Forening |
23. | Amalie Pihl Thomsen | AMPI031292 | Strib Udspring & Trampolin |
Dame D Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alva Solvang Nørskov | ALNØ050505 | Københavns Trampolinklub |
2. | Benedicte Steffensen | BEST100801 | Københavns Trampolinklub |
3. | Ellie T. Remmer | ELT.250901 | Københavns Trampolinklub |
4. | Filippa Nemeth Madsen | FINE290304 | Københavns Trampolinklub |
5. | Hannah T. Remmer | HAT.250901 | Københavns Trampolinklub |
6. | Ida Marie Brandorff | IDBR120803 | Københavns Trampolinklub |
7. | Laura Boas | LABO111002 | Københavns Trampolinklub |
8. | Mie Bjarning | MIBJ060204 | Københavns Trampolinklub |
9. | Signe Vogel Bang | SIVO260302 | Københavns Trampolinklub |
10. | Sille-Sofie Larsen | SILA060405 | Københavns Trampolinklub |
11. | Maja Jurlander Bøge | MABØ071101 | Greve Gymnastik og Trampolin |
12. | Marie Jensen | MAJE170305 | Greve Gymnastik og Trampolin |
13. | Nynne Holme | NYHO130501 | Greve Gymnastik og Trampolin |
14. | Sofie Fuhr Brædder | SOBR271202 | Greve Gymnastik og Trampolin |
15. | Victoria Auchenberg | VIAU311003 | Greve Gymnastik og Trampolin |
16. | Ann-Sofie Gstrein | ANGS230803 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
17. | Emmelie Laugesen | EMLA101202 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
18. | Nynne Peetz | NYPE260303 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
19. | Sofie Eck | SOEC230304 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
20. | Gunilla Wik | GUWI181102 | Borup IF - Gymnastikafd. |
21. | Emilie Gade Kaas | EMKA231102 | Odense Gymnastik Forening |
22. | Emilie Sofie Andersen | EMSO181101 | Odense Gymnastik Forening |
23. | Lea Emilie Madsen | LEMA011103 | Odense Gymnastik Forening |
24. | Natalie Steiner Jensen | NAJE080306 | Odense Gymnastik Forening |
25. | Nicoline Friis | NIFR250203 | Odense Gymnastik Forening |
26. | Sofie Lundorff-Hansen | SOLU180701 | Odense Gymnastik Forening |
27. | Emma Sandhøj Jørgensen | EMJØ290701 | Strib Udspring & Trampolin |
28. | Emma Stage Hansen | EMHA261004 | Strib Udspring & Trampolin |
29. | Josefine Lindholm Jensen | JOJE070902 | Strib Udspring & Trampolin |
30. | Laura Stage Hansen | LAST300303 | Strib Udspring & Trampolin |
31. | Mie Jürs | MIJÜ270303 | Strib Udspring & Trampolin |
32. | Clara Emile Christensen | CLCH270905 | Springteam Nordjylland |
33. | Emilie Winther Nørgaard | EMWI180904 | Springteam Nordjylland |
34. | Laura Josefine Christensen | LACH180302 | Springteam Nordjylland |
35. | Laura Reinholt | LARE130205 | Springteam Nordjylland |
36. | Alberte Skovgaard Wolfsen | ALSK190603 | IK Skovbakken - Trampolin |
37. | Emma Nørby | EMNØ300903 | IK Skovbakken - Trampolin |
38. | Asta Risak Johansen | ASJO130101 | Vejen GF |
Herre A Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Daniel Vidstrup | DAVI050792 | Københavns Trampolinklub |
2. | Jakob Schoppe | JASC110692 | Københavns Trampolinklub |
3. | Martin Wagner Christensen | MACH150598 | Københavns Trampolinklub |
4. | Anton Bendsen | ANBE201294 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Benjamin Kjær | BEKJ300998 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Christian Andersen | CHAN260591 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
7. | Daniel Præst | DAPR240392 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
8. | Kasper Lederballe Sørensen | KASØ110895 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
9. | Tobias Dybdahl Jensen | TOJE270697 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
10. | Ben Pakes | BEPA090498 | Odense Gymnastik Forening |
11. | Mads Corvenius Jørgensen | MAJØ020696 | Odense Gymnastik Forening |
12. | Mathias Thorsted | MATH290393 | Odense Gymnastik Forening |
Herre B Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alfred Krydsfeldt | ALKR070801 | Københavns Trampolinklub |
2. | Asger J Kjærsgaard | ASKJ061102 | Københavns Trampolinklub |
3. | Emil Krydsfeldt | EMKR070801 | Københavns Trampolinklub |
4. | Frej Koch-Mathews | FRKO221000 | Københavns Trampolinklub |
5. | Hans Christian Jørgensen | HAJØ180901 | Københavns Trampolinklub |
6. | Jacob Rasmussen | JARA040400 | Københavns Trampolinklub |
7. | Mathias Fuchs Rasmussen | MARA300699 | Københavns Trampolinklub |
8. | Oliver Fuchs Rasmussen | OLRA300699 | Københavns Trampolinklub |
9. | Oscar Lynnerup Andersen | OSLY250601 | Københavns Trampolinklub |
10. | Otto Forsby | OTFO260601 | Københavns Trampolinklub |
11. | Marc Seidler | MASE270298 | Greve Gymnastik og Trampolin |
12. | Mathias Højby Jensen | MAJE190300 | Greve Gymnastik og Trampolin |
13. | Joah Cheung | JOCH310801 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
14. | Lucas Cheung | LUCH100100 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
15. | Teis Petersen | TEPE060997 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
16. | Jeppe Munkholm | JEMU270599 | Roskilde Gymnastikforening |
17. | Kristoffer Klingenbjerg | KRKL310800 | Odense Gymnastik Forening |
18. | Carl Emil Jernov | CAJE080101 | Springteam Nordjylland |
19. | Peter Sørensen | PESØ231001 | Springteam Nordjylland |
20. | Rene Nielsen | RENI290799 | Springteam Nordjylland |
Herre C Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anton Schlippe | ANSC160802 | Lundtofte Trampolinklub |
2. | Mads Hammer | MAHA011201 | Lundtofte Trampolinklub |
3. | Silas Veber Busk | SIVE231099 | Københavns Trampolinklub |
4. | Frederik Christiansen | FRCH220597 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
5. | Sebastian Varntoft | SEVA240196 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Simon Hedengran Jensen | SIHE121200 | Roskilde Gymnastikforening |
7. | Jens Tinggaard | JETI310800 | Odense Gymnastik Forening |
8. | Mathias Tonnisen Nielsen | MATO140900 | Springteam Nordjylland |
Herre D Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Benjamin Tomasson | BETO241104 | Københavns Trampolinklub |
2. | Carl Emil Boelsmand Larsen | CABO020604 | Københavns Trampolinklub |
3. | Emil Hindsberg | EMHI140203 | Københavns Trampolinklub |
4. | Emil Lynnerup Andersen | EMLY310805 | Københavns Trampolinklub |
5. | Laust Valdemar Olsen | LAOL211201 | Københavns Trampolinklub |
6. | Luca Orsini | LUOR240706 | Københavns Trampolinklub |
7. | Lukas Fricke | LUFR291103 | Københavns Trampolinklub |
8. | Oscar Birkemose | OSBI210203 | Københavns Trampolinklub |
9. | Peter Thuesen Güsmer | PETH041202 | Københavns Trampolinklub |
10. | Valdemar Sejr Boolsen | VASE050605 | Københavns Trampolinklub |
11. | Andreas Kjær Sørensen | ANSØ190502 | Greve Gymnastik og Trampolin |
12. | Elias Østergaard | ELØS261103 | Greve Gymnastik og Trampolin |
13. | Kasper Jurlander Bøge | KABØ110804 | Greve Gymnastik og Trampolin |
14. | Lasse Skytte Mikkelsen | LAMI100102 | Greve Gymnastik og Trampolin |
15. | Lukas Borge | LUBO120705 | Greve Gymnastik og Trampolin |
16. | Malthe Ledstrup | MALE140906 | Greve Gymnastik og Trampolin |
17. | Oscar Stenbæk Olsen | OSOL300701 | Greve Gymnastik og Trampolin |
18. | Simon Borge | SIBO130401 | Greve Gymnastik og Trampolin |
19. | Alexander Lundgren | ALLU120402 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
20. | Frederik Muusmann | FRMU240903 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
21. | Julius Almtoft Andersen | JUAN171204 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
22. | Mikkel Malling | MIMA231203 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
23. | Nikolaj Laursen | NILA260905 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
24. | Noah Pretzer | NOPR250203 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
25. | Lucas Ruben Laurent | LULA150403 | Farum Trampolin Forening |
26. | Andreas Pedersen | ANPE090804 | Odense Gymnastik Forening |
27. | Mikkel Heidelbach | MIHE281204 | Odense Gymnastik Forening |
28. | Noah Fabian Hilt | NOHI091202 | Odense Gymnastik Forening |
29. | Emil Jakobsen | EMJA300701 | Strib Udspring & Trampolin |
30. | Frederik Ranzau Kjølhede | FRRA080306 | Strib Udspring & Trampolin |
31. | Gustav Brinch Kjer | GUKJ120504 | Strib Udspring & Trampolin |
32. | Jonas Bircherod Calundan | JOBI021201 | Springteam Nordjylland |
33. | Nikolaj Seredyuk Pedersen | NISE220804 | Springteam Nordjylland |
34. | Joakim Thoft Nygaard | JOTH071004 | IK Skovbakken - Trampolin |
35. | Kasper Søballe Poulsen | KASØ200802 | IK Skovbakken - Trampolin |
36. | Rasmus Thoft Nygaard | RATH010101 | IK Skovbakken - Trampolin |
37. | Valdemar Risak Johansen | VARI131204 | Vejen GF |