Deltagerliste til Trampolin
Klubtræf 1, Område 1, individuelt - d. 24-11-2013 - 24-11-2013
Individuel ANr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Emilie Knoth-Nielsen | Trampolinklubben Viben |
Individuel A+
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alma Lynnerup Andersen | Københavns Trampolinklub | |
2. | Asger Kjærsgaard | Københavns Trampolinklub | |
3. | Benjamin Tómasson | Københavns Trampolinklub | |
4. | Casper Ljørring | Københavns Trampolinklub | |
5. | Emil Lynnerup Andersen | Københavns Trampolinklub | |
6. | Frej Koch-Mathews | Københavns Trampolinklub | |
7. | Freya Guillaume | Københavns Trampolinklub | |
8. | Frida Forsby | Københavns Trampolinklub | |
9. | Malou Rosenquist | Københavns Trampolinklub | |
10. | Oscar Lynnerup Andersen | Københavns Trampolinklub | |
11. | Otto Forsby | Københavns Trampolinklub | |
12. | Sarah Sarosi Thomasen | Københavns Trampolinklub | |
13. | Smilla Thea Jensen | Københavns Trampolinklub | |
14. | Vanessa Rae Smith | Københavns Trampolinklub |
Individuel B
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Thomas Finderup Nielsen | Københavns Trampolinklub | |
2. | Cecilie Hjorth Ruberg | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
3. | Josephine Knoth-Nielsen | Trampolinklubben Viben |
Individuel C
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Ellen Vadstrup | Københavns Trampolinklub | |
2. | Ellie Tyson Remmer | Københavns Trampolinklub | |
3. | Freja Møller | Københavns Trampolinklub | |
4. | Hannah Tyson Remmer | Københavns Trampolinklub | |
5. | Jonas Vadstrup | Københavns Trampolinklub | |
6. | Malte Nannerup Kirckhoff | Københavns Trampolinklub | |
7. | Oscar Birkemose | Københavns Trampolinklub | |
8. | Peter Thuesen Güsmer | Københavns Trampolinklub | |
9. | Rasmus Hvorup Jensen | Københavns Trampolinklub | |
10. | Sofie Landberg | Københavns Trampolinklub | |
11. | Marie-Louise Møller Thorsen | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
12. | Michelle Finderup | Farum Trampolin Forening | |
13. | Simone Nielsen | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel D
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alex Hill | Lundtofte Trampolinklub | |
2. | Anton Schlippe | Lundtofte Trampolinklub | |
3. | Karoline Franck | Lundtofte Trampolinklub | |
4. | Oscar Djurhuus | Lundtofte Trampolinklub | |
5. | Simon Markwarth | Lundtofte Trampolinklub | |
6. | Thomas Aandahl | Lundtofte Trampolinklub | |
7. | Filippa Holse | Københavns Trampolinklub | |
8. | Ida Bjørstrup | Københavns Trampolinklub | |
9. | Juliane Rosenquist | Københavns Trampolinklub | |
10. | Laura Boas | Københavns Trampolinklub | |
11. | Linea Jørgensen | Københavns Trampolinklub | |
12. | Maja Antvorskov | Københavns Trampolinklub | |
13. | Signe Vogel Bang | Københavns Trampolinklub | |
14. | Viktor Ellehammer Andersen | Københavns Trampolinklub | |
15. | Bjarke Rasch Holm | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
16. | Frida Kofod Bidstrup | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
17. | Hannah Leidecker | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
18. | Kamille Jørgensen | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
19. | Naia Aabank Gudbergsen | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
20. | Nikita Jørgensen | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
21. | Laura Claessens | Farum Trampolin Forening | |
22. | Laurine Elkær-Hansen | Trampolinklubben Viben | |
23. | Lukas Lindgren Roed | Trampolinklubben Viben | |
24. | Mathilde Skov | Trampolinklubben Viben | |
25. | Monique Adelgaard | Trampolinklubben Viben | |
26. | Sofie Amalie Hoe Sørensen | Trampolinklubben Viben | |
27. | Amal Mohamad | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel E
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Clara Højland Jensen | Lundtofte Trampolinklub | |
2. | Freja | Lundtofte Trampolinklub | |
3. | Marcus Westheimer | Lundtofte Trampolinklub | |
4. | Benedicte Steffensen-Kejling | Københavns Trampolinklub | |
5. | Jonathan Lange | Københavns Trampolinklub | |
6. | Kasper Bøg Larsen | Københavns Trampolinklub | |
7. | Lukas Fricke | Københavns Trampolinklub | |
8. | Luke Basiliadis | Københavns Trampolinklub | |
9. | Mads Skov Kristensen | Københavns Trampolinklub | |
10. | Matias Olesen | Københavns Trampolinklub | |
11. | Asta Marie Anderskov Jensen | Farum Trampolin Forening | |
12. | Lucas Ruben Laurent | Farum Trampolin Forening | |
13. | Magnus Rødtjer | Farum Trampolin Forening | |
14. | Malthe Hørlyk Friis | Farum Trampolin Forening | |
15. | Mathilde Sørup | Farum Trampolin Forening | |
16. | Amalie Jensen | Trampolinklubben Viben | |
17. | Cathrine Marcussen | Trampolinklubben Viben | |
18. | Katrine Tranholm | Trampolinklubben Viben | |
19. | Maria Larsen | Trampolinklubben Viben | |
20. | Sarah Nørager von Benzon | Trampolinklubben Viben | |
21. | Sascha Hallengreen Helt | Trampolinklubben Viben |
Individuel F
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Gustav Ryom | Københavns Trampolinklub | |
2. | Isabel Drejer | Københavns Trampolinklub | |
3. | Laust Valdemar Olsen | Københavns Trampolinklub | |
4. | Mathias Sturluson | Københavns Trampolinklub | |
5. | Muhammed Lockmann | Københavns Trampolinklub | |
6. | Sofus Flamenbaum | Københavns Trampolinklub | |
7. | Storm Kott Poulsen | Københavns Trampolinklub | |
8. | Amalie Nilsson | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
9. | Emma Marott | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
10. | Nadja Nielsen | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
11. | Silke Svane Franson | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
12. | Julie Nørager von Benzon | Trampolinklubben Viben | |
13. | Silke Emilie Nielsen | Trampolinklubben Viben | |
14. | Annika Lund | Borup IF - Gymnastikafd. | |
15. | Natascha Holm | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel G
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Andrea Nicoline Vandsted Dalgaard | Københavns Trampolinklub | |
2. | Annike Truelsen | Københavns Trampolinklub | |
3. | Carl Emil Boelsmand Larsen | Københavns Trampolinklub | |
4. | Elisabeth Muncrief | Københavns Trampolinklub | |
5. | Ella Louise Bertelsen | Københavns Trampolinklub | |
6. | Emma Lundsgaard | Københavns Trampolinklub | |
7. | Emmely C. Lange | Københavns Trampolinklub | |
8. | Freja Bjerregaard | Københavns Trampolinklub | |
9. | Louisa Lorentzen | Københavns Trampolinklub | |
10. | Mads Daugaard Sørensen | Københavns Trampolinklub | |
11. | Noah Barslev | Københavns Trampolinklub | |
12. | Theodor Find Andreasen | Københavns Trampolinklub | |
13. | Thomas Skov Jensen | Københavns Trampolinklub | |
14. | Valddemar Sejr Thorha Boolsen | Københavns Trampolinklub | |
15. | Emma Gyldenkærne | Trampolinklubben Viben | |
16. | Melanie Adelgaard | Trampolinklubben Viben | |
17. | Rune Elkær-hansen | Trampolinklubben Viben |
Individuel H
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Cecilie Jørgensen | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
2. | Emma H. Petersen | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
3. | Julia Kogler | Trampolinklubben Viben |
Individuel I
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Christian Boelsmand Larsen | Københavns Trampolinklub | |
2. | Frieda Björg Thomasöttir | Københavns Trampolinklub | |
3. | Mark Giversen | Københavns Trampolinklub | |
4. | Freja Jørgensen | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin |
Dommere
Navn | Forening |
Harald Toft | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin |
Jan Ferré | Farum Trampolin Forening |
Jeanne Svan | Københavns Trampolinklub |
Martin Snoer | Trampolinklubben Viben |
Peter Tofte Phillipsen | Lundtofte Trampolinklub |
Susanne Winkel | Farum Trampolin Forening |
Søs Nielsen | Trampolinklubben Viben |
Vanessa Rae Smith | Københavns Trampolinklub |