Deltagerliste til Trampolin
DanCup 5 - d. 30-11-2013 - 30-11-2013
Dame A IndividuelNr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Helena L. S. Mogensen | HEMO120895 | Københavns Trampolinklub |
2. | Vanessa Rae Smith | VARA290898 | Københavns Trampolinklub |
3. | Emilie Gram | EMGR090494 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
4. | Kamilla Daugbjerg Dehn | KADE020492 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
5. | Sara Ladegaard | SALA140896 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Sara Lindahl Jensen | SAJE140799 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
7. | Camilla Sander | CASA050797 | Odense Gymnastik Forening |
Dame B Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alma Lynnerup Andersen | ALLY070104 | Københavns Trampolinklub |
2. | Freya Guillaume | FRGU230500 | Københavns Trampolinklub |
3. | Frida Forsby | FRFO170203 | Københavns Trampolinklub |
4. | Sarah Sarosi Thomasen | SATH220500 | Københavns Trampolinklub |
5. | Smilla Thea Jensen | SMJE280603 | Københavns Trampolinklub |
6. | Xenia Andrea Cheung | XECH060698 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
7. | Freja Pultz Johansen | FRJO010294 | Roskilde Gymnastikforening |
8. | Lærke Maahr | LÆMA200499 | Roskilde Gymnastikforening |
9. | Rikke Ammizsbøl Christensen | RIAM131299 | Roskilde Gymnastikforening |
10. | Amalie Hollmann Andersen | AMHO270698 | Odense Gymnastik Forening |
11. | Camilla Normann Bech | CANO170396 | Strib Udspring & Trampolin |
Dame C Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Cathrine Kaaber Sørensen | CASØ050398 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Johanne Mortensen | JOMO110996 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Camilla Sørensen | CASØ271097 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
4. | Simone Madsen | SIMA280898 | Borup IF - Gymnastikafd. |
5. | Simone Nielsen | SINI020399 | Borup IF - Gymnastikafd. |
6. | Amalie Søndergaard Warming | AMSØ071098 | Odense Gymnastik Forening |
7. | Anine Hansen | ANHA110998 | Odense Gymnastik Forening |
8. | Louise Rasmussen | LORA181196 | Odense Gymnastik Forening |
9. | Ninette Bechgaard | NIBE200995 | Odense Gymnastik Forening |
10. | Pernille Juhl Mogensen | PEMO281292 | Odense Gymnastik Forening |
11. | Rebecca Hyldgaard | REHY270898 | Vejen GF |
Dame D Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Andrea Vegge | ANVE130300 | Københavns Trampolinklub |
2. | Ellen Vadstrup | ELVA050801 | Københavns Trampolinklub |
3. | Ellie T. Remmer | ELT.250901 | Københavns Trampolinklub |
4. | Felicia Sørensen | FESØ240501 | Københavns Trampolinklub |
5. | Hannah T. Remmer | HAT.250901 | Københavns Trampolinklub |
6. | Malou Rosenquist | MARO220601 | Københavns Trampolinklub |
7. | Sabrina Skourup | SASK020800 | Københavns Trampolinklub |
8. | Emilie Auchenberg | EMAU260400 | Greve Gymnastik og Trampolin |
9. | Emilie Vestergaard Jensen | EMVE310103 | Greve Gymnastik og Trampolin |
10. | Kira Godsk Gravesen | KIGR040999 | Greve Gymnastik og Trampolin |
11. | Lærke Kisbye | LÆKI020999 | Greve Gymnastik og Trampolin |
12. | Maja Jurlander Bøge | MABØ071101 | Greve Gymnastik og Trampolin |
13. | Malene Linnea Porsbøl | MA P240199 | Greve Gymnastik og Trampolin |
14. | Maria Gerlén | MAGE190600 | Greve Gymnastik og Trampolin |
15. | Maria Murmann Løhndorf | MALØ130305 | Greve Gymnastik og Trampolin |
16. | Mila Hardis Melin | MIME111100 | Greve Gymnastik og Trampolin |
17. | Nynne Holme | NYHO130501 | Greve Gymnastik og Trampolin |
18. | Sofie Fuhr Brædder | SOBR271202 | Greve Gymnastik og Trampolin |
19. | Zoe Dungal | ZODU140100 | Greve Gymnastik og Trampolin |
20. | Nanna Peetz | NAPE160699 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
21. | Frederikke Isabel Ibsen | FRIB311000 | Roskilde Gymnastikforening |
22. | Sanne Jusjong Larsen | SALA021199 | Roskilde Gymnastikforening |
23. | Michelle Laursen Finderup | MILA160800 | Farum Trampolin Forening |
24. | Emilie Sofie Andersen | EMSO181101 | Odense Gymnastik Forening |
25. | Emma Clausen | EMCL251002 | Odense Gymnastik Forening |
26. | Mathilde Sofie Steinmejer | MASO180303 | Odense Gymnastik Forening |
27. | Natasja Tranberg | NATR230700 | Odense Gymnastik Forening |
28. | Sarah Emilie Steinmejer | SAST170700 | Odense Gymnastik Forening |
29. | Sofie Lundorff-Hansen | SOLU180701 | Odense Gymnastik Forening |
30. | Cecilie Andersen | CEAN220699 | TGA20 |
31. | Emma Nicoline Christensen | EMCH230100 | Springteam Nordjylland |
32. | Julie Sørensen | JUSØ070604 | Springteam Nordjylland |
33. | Katerina Seredyuk Pedersen | KASE130203 | Springteam Nordjylland |
34. | Laura Josefine Christensen | LACH180302 | Springteam Nordjylland |
35. | Nete Danielsen | NEDA171101 | IK Skovbakken - Trampolin |
36. | Nynne Sofie Baasch Madsen | NYMA080202 | IK Skovbakken - Trampolin |
37. | Asta Risak Johansen | ASJO130101 | Vejen GF |
Herre A Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Daniel Vidstrup | DAVI050792 | Københavns Trampolinklub |
2. | Martin Wagner Christensen | MAWA150598 | Københavns Trampolinklub |
3. | Andreas Secher | ANSE230894 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
4. | Benjamin Kjær | BEKJ300998 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
5. | Christian Andersen | CHAN260591 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Ben Pakes | BEPA090498 | Odense Gymnastik Forening |
7. | Kasper Sørensen | KASØ110895 | Strib Udspring & Trampolin |
8. | Tobias Dybdahl | TODY270697 | Springteam Nordjylland |
9. | Marcus Egge Olsen | MAEG101296 | IK Skovbakken - Trampolin |
Herre B Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alfred Krydsfeldt | ALKR070801 | Københavns Trampolinklub |
2. | Casper Ljørring | CALJ300999 | Københavns Trampolinklub |
3. | Emil Krydsfeldt | EMKR070801 | Københavns Trampolinklub |
4. | Hans Christian Jørgensen | HAJØ180901 | Københavns Trampolinklub |
5. | Mathias Fuchs Rasmussen | MARA300699 | Københavns Trampolinklub |
6. | Oliver Fuchs Rasmussen | OLRA300699 | Københavns Trampolinklub |
7. | Oscar Lynnerup Andersen | OSLY250601 | Københavns Trampolinklub |
8. | Anton Bendsen | ANBE201294 | Greve Gymnastik og Trampolin |
9. | Marc Seidler | MASE270298 | Greve Gymnastik og Trampolin |
10. | Mathias Højby Jensen | MAJE190300 | Greve Gymnastik og Trampolin |
11. | Lucas Cheung | LUCH100100 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
12. | Jeppe Munkholm | JEMU270599 | Roskilde Gymnastikforening |
13. | Mathias Rubinke | MARU031100 | Odense Gymnastik Forening |
14. | Carl Emil Jernov | CAJE080101 | Springteam Nordjylland |
15. | Peter Sørensen | PESØ231001 | Springteam Nordjylland |
Herre C Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Marcus Høst Høvelskov | MAHØ090198 | Københavns Trampolinklub |
2. | sebastian varntoft | SEVA240196 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
3. | Teis Petersen | TEPE060997 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
4. | Mads Corvenius Jørgensen | MAJØ020696 | Odense Gymnastik Forening |
5. | Malte Redin | MARE030193 | Odense Gymnastik Forening |
6. | Mikkel Kjærulff Depping | MIKJ170698 | Odense Gymnastik Forening |
7. | Stefan Lutzen Lauersen | STLU271098 | Odense Gymnastik Forening |
8. | Rene Nielsen | RENI290799 | Springteam Nordjylland |
Herre D Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anton Schlippe | ANSC160802 | Lundtofte Trampolinklub |
2. | Asger J Kjærsgaard | ASKJ061102 | Københavns Trampolinklub |
3. | Benjamin Tomasson | BETO241104 | Københavns Trampolinklub |
4. | Emil Lynnerup Andersen | EMLY310805 | Københavns Trampolinklub |
5. | Frej Koch-Mathews | FRKO221000 | Københavns Trampolinklub |
6. | Jacob Rasmussen | JARA040400 | Københavns Trampolinklub |
7. | Jonas Vadstrup | JOVA220204 | Københavns Trampolinklub |
8. | Malte Nannerup Kirckhoff | MANA251002 | Københavns Trampolinklub |
9. | Mikkel Rivett | MIRI291000 | Københavns Trampolinklub |
10. | Oscar Birkemose | OSBI210203 | Københavns Trampolinklub |
11. | Otto Forsby | OTFO260601 | Københavns Trampolinklub |
12. | Peter Thuesen Güsmer | PETH041202 | Københavns Trampolinklub |
13. | Silas Eg Grantsaan | SIEG300800 | Københavns Trampolinklub |
14. | Viktor West Andersen | VIWE180901 | Københavns Trampolinklub |
15. | Andreas Kjær Sørensen | ANSØ190502 | Greve Gymnastik og Trampolin |
16. | Marcus Clausen | MACL161297 | Greve Gymnastik og Trampolin |
17. | Oscar Stenbæk Olsen | OSOL300701 | Greve Gymnastik og Trampolin |
18. | Alexander Lundgren | ALLU120402 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
19. | Joah Cheung | JOCH310801 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
20. | Frederik Søgaard | FRSØ031099 | Roskilde Gymnastikforening |
21. | Jens Tinggaard | JETI310800 | Odense Gymnastik Forening |
22. | Kristoffer Klingenbjerg | KRKL310800 | Odense Gymnastik Forening |
23. | Emil Jakobsen | EMJA300701 | Strib Udspring & Trampolin |
24. | Jonas Calundan | JOCA021201 | Springteam Nordjylland |
25. | Lukas Grøntved Lauritsen | LULA270202 | Springteam Nordjylland |
26. | Mathias Nielsen | MANI140900 | Springteam Nordjylland |
27. | Mikkel Kristian Jensen | MIJE170201 | Springteam Nordjylland |
28. | Patrick Bay Andersen | PABA130903 | Springteam Nordjylland |
29. | Kasper Søballe Poulsen | KASØ200802 | IK Skovbakken - Trampolin |
30. | Rasmus Thoft Nygaard | RATH010101 | IK Skovbakken - Trampolin |
31. | Christian Strunge Jensen | CHJE100903 | Ry Gymnastikforening |
32. | Emil Thomsen | EMTH081202 | Ry Gymnastikforening |
33. | Jacob Ladefoged Juhl | JALA010101 | Ry Gymnastikforening |
34. | Joas Thanning Helms | JOTH120602 | Ry Gymnastikforening |
35. | Nicolai Ladefoged Juhl | NILA010103 | Ry Gymnastikforening |