Deltagerliste til Trampolin
DanCup 3 - d. 22-09-2012 - 22-09-2012
Dame A IndividuelNr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Helena L. S. Mogensen | HEMO120895 | Københavns Trampolinklub |
2. | Emilie Gram | EMGR090494 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
3. | Kamilla Daugbjerg Dehn | KADE020492 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
4. | Sara Ladegaard | SALA140896 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
5. | Maila Walmod | MAWA030691 | Roskilde Gymnastikforening |
6. | Pernille Juhl Mogensen | PEMO281292 | Odense Gymnastik Forening |
Dame B Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Amalie Liljehult | AMLI040695 | Københavns Trampolinklub |
2. | Vanessa Rae Lassen | VALA290898 | Københavns Trampolinklub |
3. | Sara Lindahl Jensen | SAJE140799 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
4. | Freja Pultz Johansen | FRJO010294 | Roskilde Gymnastikforening |
5. | Camilla Sander | CASA050797 | Odense Gymnastik Forening |
6. | Katrine Murrekilde | KAMU080995 | Odense Gymnastik Forening |
7. | Alicia Erikson | XXXX010101 | Testforening - må ikke benyttes |
Dame C Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Emma Lynge Lyngbye | EMLY011097 | Københavns Trampolinklub |
2. | Alea Christensen | ALCH230497 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
3. | Camilla Sørensen | CASØ271097 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
4. | Stine Mathilde Mørkeberg | STMØ280696 | Roskilde Gymnastikforening |
5. | Iben Andersen | IBAN030997 | Borup IF - Gymnastikafd. |
6. | Karoline Lentz | KALE290495 | Borup IF - Gymnastikafd. |
7. | Kira Ring Andresen | KIAN170397 | Borup IF - Gymnastikafd. |
8. | Helene Hollensberg | HEHO170394 | Odense Gymnastik Forening |
9. | Louise Rasmussen | LORA181196 | Odense Gymnastik Forening |
Dame D Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Clara Schmidt Woldbye | CLSC260800 | Københavns Trampolinklub |
2. | Freya Guillaume | FRGU230500 | Københavns Trampolinklub |
3. | Isabella Persson | ISPE261098 | Københavns Trampolinklub |
4. | Josefine Hendriksen | JOHE310598 | Københavns Trampolinklub |
5. | Salma Ahmed-Kamal | SAAH040898 | Københavns Trampolinklub |
6. | Sarah Sarosi Thomasen | SATH220500 | Københavns Trampolinklub |
7. | Smilla Thea Jensen | SMJE280603 | Københavns Trampolinklub |
8. | Téa Heller | TÉHE280199 | Københavns Trampolinklub |
9. | Cathrine Kaaber Sørensen | CASØ050398 | Greve Gymnastik og Trampolin |
10. | Kira Godsk Gravesen | KIGR040999 | Greve Gymnastik og Trampolin |
11. | Kit Høglund | KIHØ271100 | Greve Gymnastik og Trampolin |
12. | Lærke Kisbye | LÆKI020999 | Greve Gymnastik og Trampolin |
13. | Malene Linnea Porsbøl | MA P240199 | Greve Gymnastik og Trampolin |
14. | Micha Jurlander Bøge | MIBØ230499 | Greve Gymnastik og Trampolin |
15. | Selina Christensen | SECH150900 | Greve Gymnastik og Trampolin |
16. | Zoe Dungal | ZODU140100 | Greve Gymnastik og Trampolin |
17. | Anna Fogh Jensen | ANJE280699 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
18. | Nanna Peetz | NAPE160699 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
19. | Xenia Andrea Cheung | XECH060698 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
20. | Frederikke Isabel Ibsen | FRIB311000 | Roskilde Gymnastikforening |
21. | Lærke Maahr | LÆMA200400 | Roskilde Gymnastikforening |
22. | Rikke Ammizsbøl Christensen | RIAM131299 | Roskilde Gymnastikforening |
23. | Sanne Jusjong Larsen | SALA021199 | Roskilde Gymnastikforening |
24. | Michelle Laursen Finderup | MILA160800 | Farum Trampolin Forening |
25. | Amalie Hollmann Andersen | AMHO270698 | Odense Gymnastik Forening |
26. | Amalie Søndergaard Warming | AMSØ071098 | Odense Gymnastik Forening |
27. | Anine Hansen | ANHA110998 | Odense Gymnastik Forening |
28. | Camilla Mortensen | CAMO290698 | Odense Gymnastik Forening |
29. | Freja Toke | FRTO010601 | Odense Gymnastik Forening |
30. | Naja Maria Hunniche | NAHU210598 | Odense Gymnastik Forening |
31. | Sarah Emilie Steinmejer | SAST170700 | Odense Gymnastik Forening |
32. | Cecilie Andersen | CEAN220699 | TGA20 |
33. | Martina Dybdahl | MADY041100 | Springteam Nordjylland |
34. | Ann-Kathrine Højgaard Siepmann | ANHØ190102 | IK Skovbakken - Trampolin |
35. | Emilie Krista Højgaard Siepmann | EMHØ310700 | IK Skovbakken - Trampolin |
36. | Nete Danielsen | NEDA171101 | IK Skovbakken - Trampolin |
Herre A Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Daniel Vidstrup | DAVI050792 | Københavns Trampolinklub |
2. | Jakob Schoppe | JASC110692 | Københavns Trampolinklub |
3. | Andreas Secher | ANSE230894 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
4. | Christian Andersen | CHAN260591 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
5. | Mathias Thorsted | MATH290393 | Odense Gymnastik Forening |
Herre B Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Casper Ljørring | CALJ300999 | Københavns Trampolinklub |
2. | Kim Olavi | KIOL100482 | Københavns Trampolinklub |
3. | Martin Wagner Christensen | MAWA150598 | Københavns Trampolinklub |
4. | Anton Bendsen | ANBE201294 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Benjamin Kjær | BEKJ300998 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Emil Czepluch | EMCZ211296 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
7. | Lucas Cheung | LUCH100100 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
8. | Jeppe Munkholm | JEMU270599 | Roskilde Gymnastikforening |
9. | Ben Pakes | BEPA090498 | Odense Gymnastik Forening |
10. | Tobias Dybdahl | TODY270697 | Springteam Nordjylland |
11. | Marcus Egge Olsen | MAEG101296 | IK Skovbakken - Trampolin |
12. | Petter Wedberg | XXXX010102 | Testforening - må ikke benyttes |
Herre C Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Frederik Christiansen | FRCH220597 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
2. | Teis Petersen | TEPE060997 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
3. | Sebastian Schwartz | SESC220995 | Odense Gymnastik Forening |
Herre D Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alfred Krydsfeldt | ALKR070801 | Københavns Trampolinklub |
2. | Asger J Kjærsgaard | ASKJ061102 | Københavns Trampolinklub |
3. | Emil Krydsfeldt | EMKR070801 | Københavns Trampolinklub |
4. | Frej Koch-Mathews | FRKO221000 | Københavns Trampolinklub |
5. | Jacob Rasmussen | JARA040400 | Københavns Trampolinklub |
6. | Magnus Ortman Hansen | MAHA291099 | Københavns Trampolinklub |
7. | Mathias Fuchs Rasmussen | MARA300699 | Københavns Trampolinklub |
8. | Mikkel Rivett | MIRI291000 | Københavns Trampolinklub |
9. | Oliver Fuchs Rasmussen | OLRA300699 | Københavns Trampolinklub |
10. | Silas Eg Grantsaan | SIEG300800 | Københavns Trampolinklub |
11. | Marc Seidler | MASE270298 | Greve Gymnastik og Trampolin |
12. | Mathias Højby Jensen | MAJE190300 | Greve Gymnastik og Trampolin |
13. | Alexander Lundgren | ALLU120402 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
14. | Joah Cheung | JOCH310801 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
15. | Frederik Søgaard | FRSØ031099 | Roskilde Gymnastikforening |
16. | Andreas Lyder Pedersen | ANPE290398 | Odense Gymnastik Forening |
17. | Kristoffer Klingenbjerg | KRKL310800 | Odense Gymnastik Forening |
18. | Mathias Rubinke | MARU031100 | Odense Gymnastik Forening |
19. | Mikkel Kjærulff Depping | MIKJ170698 | Odense Gymnastik Forening |
20. | Stefan Lutzen Lauersen | STLU271098 | Odense Gymnastik Forening |
21. | Carl Emil Jernov | CAJE080101 | Springteam Nordjylland |
22. | Lukas Grøntved Lauritsen | LULA270202 | Springteam Nordjylland |
23. | Peter Sørensen | PESØ231001 | Springteam Nordjylland |
24. | Herman Pettersson | XXXX010103 | Testforening - må ikke benyttes |