Deltagerliste til Trampolin
Klubtræf 1, område 3, individuelt - d. 18-11-2012 - 18-11-2012
Individuel ANr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Camilla Sander | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Christian Elbrønd Baroni | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Hannah Pakes | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Helene Hollensberg | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Joachim Hermann | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Louise Rasmussen | Odense Gymnastik Forening | |
7. | Mathias Thorsted | Odense Gymnastik Forening | |
8. | Pernille J. Mogensen | Odense Gymnastik Forening | |
9. | Camilla Normann Bech | Strib Udspring & Trampolin | |
10. | Camilla Normann Bech | Strib Udspring & Trampolin | |
11. | Kasper Sørensen | Strib Udspring & Trampolin | |
12. | Bo Zierau | TGA20 | |
13. | Nicolai Seitzberg | TGA20 |
Individuel B
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Ninette Bechsgaard | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Stine Muhlig | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Frederikke Hansen | Højby Skytte & GF | |
4. | Malte Redin | Højby Skytte & GF | |
5. | Niels Frederik Norberg | Højby Skytte & GF | |
6. | Finn Trabandt | TGA20 | |
7. | Frank Mile` | TGA20 |
Individuel C
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Amalie Hollmann Andersen | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Amalie Søndergaard Warming | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Andreas Lyder Pedersen | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Anine Hansen | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Ben Pakes | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Freja Toke | Odense Gymnastik Forening | |
7. | Jens Tinggaard | Odense Gymnastik Forening | |
8. | Kristoffer Klingenbjerg | Odense Gymnastik Forening | |
9. | Mathias Rubinke | Odense Gymnastik Forening | |
10. | Mikkel Kjærulff Depping | Odense Gymnastik Forening | |
11. | Sarah Emilie Steinmejer | Odense Gymnastik Forening | |
12. | Stefan Lützen-Laursen | Odense Gymnastik Forening | |
13. | Cecilie Andersen | TGA20 |
Individuel D
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Emil Jakobsen | Strib Udspring & Trampolin | |
2. | Christian Orthmann | Højby Skytte & GF |
Individuel E
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Carl Martens | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Lasse Kristensen | Svendborg Gymnastikforening | |
3. | Christian Ladefoged Larsen | TGA20 |
Individuel F
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Christoffer Barlebo Hansen | TGA20 |
Individuel G
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Andreas Borch Grønlund | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Egil Wendsjø | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Elias B. Clothier | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Emma Clausen | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Frederikke L. Bilde | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Jacob S. Dahl | Odense Gymnastik Forening | |
7. | Jasmin H. Andersson | Odense Gymnastik Forening | |
8. | Jeppe Pedersen | Odense Gymnastik Forening | |
9. | Magnus Uldal | Odense Gymnastik Forening | |
10. | Mathilde Sofie Steinmejer | Odense Gymnastik Forening | |
11. | Natasja Tarnberg | Odense Gymnastik Forening | |
12. | Nikolai Prip | Odense Gymnastik Forening | |
13. | Phillip L. Bilde | Odense Gymnastik Forening | |
14. | Signe B. Clothier | Odense Gymnastik Forening | |
15. | Simon B. Clothier | Odense Gymnastik Forening | |
16. | Sofie Lundorff-Hansen | Odense Gymnastik Forening | |
17. | Emma Sanhøj Jørgensen | Strib Udspring & Trampolin | |
18. | Mathias Ravn Andersen | Strib Udspring & Trampolin | |
19. | Adriano Hellsten Florio | Højby Skytte & GF | |
20. | Antonio Hellsten Florio | Højby Skytte & GF | |
21. | Izabella Maj Hedemann Kristensen | Højby Skytte & GF | |
22. | Nicklas Rasmussen | TGA20 | |
23. | Theis Østergaard | TGA20 |
Individuel H
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Beathe Glyrsø | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Maja C. Pedersen | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Nicolai S. Damgaard | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Nikolaj G. Gutzmer | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Sarah Ø. Nielsen | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Thea Pedersen | Odense Gymnastik Forening | |
7. | Katrine B P Jensen | Svendborg Gymnastikforening | |
8. | Annesofie Ohlsen | Højby Skytte & GF | |
9. | Aniela Riisom | TGA20 | |
10. | Cecilie Hansen | TGA20 | |
11. | Emilie Lindkvist | TGA20 | |
12. | Magnus Hansen | TGA20 | |
13. | Mathias Sitskov | TGA20 | |
14. | Mikkel Priskorn Schmidt | TGA20 | |
15. | Naja Jørgensen | TGA20 | |
16. | Rikke Berg | TGA20 |
Individuel I
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Amilie Laurholt | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Camilla Knudsen | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Emil Knudsen | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Emilie I Smith | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Emma K. Sørensen | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Jacob Sørensen | Odense Gymnastik Forening | |
7. | Kaya Bang | Odense Gymnastik Forening | |
8. | Magnus Knudsen | Odense Gymnastik Forening | |
9. | Marcus Uldal | Odense Gymnastik Forening | |
10. | Marie Clausen | Odense Gymnastik Forening | |
11. | Nicholas McLachain | Odense Gymnastik Forening | |
12. | Olivia Lauritzen | Odense Gymnastik Forening | |
13. | Sarah Maj Sørensen | Odense Gymnastik Forening | |
14. | Sophia Victoria Steinmejer | Odense Gymnastik Forening | |
15. | William Rasmussen | Odense Gymnastik Forening | |
16. | Caroline Hagedorn | Strib Udspring & Trampolin | |
17. | Emilie Holmberg Olsen | Strib Udspring & Trampolin | |
18. | Freja Duus Andreasen | Strib Udspring & Trampolin | |
19. | Gustav Kjer | Strib Udspring & Trampolin | |
20. | Mie Jürs | Strib Udspring & Trampolin | |
21. | Rikke Thorsager | Strib Udspring & Trampolin | |
22. | Sarah Finndal | Strib Udspring & Trampolin | |
23. | Anne Marie Bay Grønning | Højby Skytte & GF | |
24. | Camilla Styr Mortensen | Højby Skytte & GF | |
25. | Marielouise Ohlsen | Højby Skytte & GF | |
26. | Sara Weidenauer | Højby Skytte & GF | |
27. | Astrid Jensen | TGA20 | |
28. | Casper Lindkvist | TGA20 | |
29. | Emma Rasmussen | TGA20 | |
30. | Frederikke Schmidt Vogt | TGA20 | |
31. | Lærke Priskorn Schmidt | TGA20 | |
32. | Mikkel Nicolajsen | TGA20 | |
33. | Nicolai Rosengaard | TGA20 | |
34. | Sarah Rasmussen | TGA20 |
Dommere
Navn | Forening |
Amalie Thomsen | Strib Udspring & Trampolin |
Bente Andersen, beregner (ny) | Højby Skytte & GF |
Betina Pihl Thomsen | Strib Udspring & Trampolin |
Debbie Pakes | Odense Gymnastik Forening |
Jane Hansen | TGA20 |
Maria Sigl | Odense Gymnastik Forening |
Sonja Klingenbjerg | Odense Gymnastik Forening |
stefan Andersen (beregner) | TGA20 |