GymDanmark

Deltagerliste til Trampolin

 

 

Klubtræf 1, område 1 - d. 28-11-2010 - 28-11-2010

Individuel A

Nr. Navn Licens Forening
1. Anneli Mai Stenner Timmner Københavns Trampolinklub
2. Jennifer Dyke Trampolinklubben Viben
3. Josephine Knoth-Nielsen Trampolinklubben Viben
4. Malene Hansen Trampolinklubben Viben
5. Victor Håkansson Trampolinklubben Viben
6. Louise Storgaard Borup IF - Gymnastikafd.

 

Individuel A+

Nr. Navn Licens Forening
1. Casper Sommer Petersen Københavns Trampolinklub
2. Charlotte Letting Københavns Trampolinklub
3. Emil Aastrup Københavns Trampolinklub
4. Miriam Camara Københavns Trampolinklub
5. Nina Kjeldgaard Københavns Trampolinklub
6. Sara Malmose Københavns Trampolinklub
7. Tobias Gjesing Københavns Trampolinklub
8. Uffe Ehlers Københavns Trampolinklub
9. Vanessa R Lassen Københavns Trampolinklub
10. Mette Kjær Borup IF - Gymnastikafd.

 

Individuel B

Nr. Navn Licens Forening
1. Annesofie Englev Københavns Trampolinklub
2. Camilla N Jensen Københavns Trampolinklub
3. Dan Andersen Københavns Trampolinklub
4. Freja Ploug Københavns Trampolinklub
5. Søren Svan Københavns Trampolinklub
6. Christian Voigt Viking Rønne Gymnastik og Trampolin
7. Mette Stuhr Viking Rønne Gymnastik og Trampolin
8. Michael Nielsen Viking Rønne Gymnastik og Trampolin
9. Siv Seier Viking Rønne Gymnastik og Trampolin
10. Mette Madsen Ølstykke GF
11. William Friis Andersen Ølstykke GF
12. Emmelie Keller Borup IF - Gymnastikafd.
13. Helene Gellert Borup IF - Gymnastikafd.

 

Individuel C

Nr. Navn Licens Forening
1. Andreas Lerche Berg Københavns Trampolinklub
2. Caroline Langholz Københavns Trampolinklub
3. Ida Emilie Kronbæck Københavns Trampolinklub
4. Jakob Edelmann Københavns Trampolinklub
5. Josefine Hendriksen Københavns Trampolinklub
6. Majbritt Fejfer Olsen Københavns Trampolinklub
7. Nanna Brogaard Preisler Københavns Trampolinklub
8. Salma Ahmed-Kamal Københavns Trampolinklub
9. Sara Fanefjord Københavns Trampolinklub
10. Sashia Lottrup Københavns Trampolinklub
11. Téa Heller Københavns Trampolinklub
12. Emilie Knoth-Nielsen Trampolinklubben Viben
13. Iben Andersen Borup IF - Gymnastikafd.

 

Individuel D

Nr. Navn Licens Forening
1. Jacob Rasmussen Egevoldens IC
2. Marc Seidler Egevoldens IC
3. Mathias Vinter Egevoldens IC
4. Anemone Adsbøl Kirk Københavns Trampolinklub
5. Asta Mannstaedt Rasmussen Københavns Trampolinklub
6. Birta Ros Solveigsardottir Københavns Trampolinklub
7. Isabel Hancke Sylvest Københavns Trampolinklub
8. Jeppe Carlseng Københavns Trampolinklub
9. Jonathan Hvorslev Københavns Trampolinklub
10. Lukas Mckay Københavns Trampolinklub
11. Niels Høegh Madsen Københavns Trampolinklub
12. Sandra Nicoline Eriksson Københavns Trampolinklub
13. Cæcilie B. Wulff Ølstykke GF
14. Monica Sørensen Ølstykke GF
15. Mads Klestrup Farum Trampolin Forening
16. Nanna Klitfod Trampolinklubben Viben
17. Simone Nielsen Borup IF - Gymnastikafd.

 

Individuel E

Nr. Navn Licens Forening
1. Andreas SNIK Gymnastik
2. Carloline Alsing SNIK Gymnastik
3. Frederik B. E. Sørensen SNIK Gymnastik
4. Nicolai Alsing SNIK Gymnastik
5. Niels-Valdemar L. Andersen SNIK Gymnastik
6. Kia Vedel Lundtofte Trampolinklub
7. Anna Greifenstein Københavns Trampolinklub
8. August McKay Københavns Trampolinklub
9. Carl Tange Hedeskov Københavns Trampolinklub
10. Caroline Oliveira Københavns Trampolinklub
11. Cecilie Nielsen Københavns Trampolinklub
12. Elisabeth Risch Knudsen Københavns Trampolinklub
13. Emma Jønsson Københavns Trampolinklub
14. Emma Märtens Christensen Københavns Trampolinklub
15. Emma Rachel Moll Hansen Københavns Trampolinklub
16. Frederik Bach Käszner Københavns Trampolinklub
17. Freya Guillaume Københavns Trampolinklub
18. Jonathan Bach Käszner Københavns Trampolinklub
19. Julius Riber Rasmusen Københavns Trampolinklub
20. Lucas S. Auda Københavns Trampolinklub
21. Markus Fog Københavns Trampolinklub
22. Otto Københavns Trampolinklub
23. Silas Eg Grantsaan Københavns Trampolinklub
24. Simone Dermund Københavns Trampolinklub
25. Thomas Glensvig Larsen Københavns Trampolinklub
26. Thomas Kettel Mikkelsen Københavns Trampolinklub
27. Lærke Bue Hansen Viking Rønne Gymnastik og Trampolin
28. Anna Velsboe Ølstykke GF
29. casper Schou Ølstykke GF
30. Laura Norlin Ølstykke GF
31. Peter Sparwath Andersen Ølstykke GF
32. Stine Bartholdy Ølstykke GF
33. Tore Haack Ølstykke GF
34. Peter Arvin Stenlille IF
35. Freja Nørmark Stokbæk Farum Trampolin Forening
36. Frida Astrup Eriksen Farum Trampolin Forening
37. Laura Claessens Farum Trampolin Forening
38. Michelle Laursen Finderup Farum Trampolin Forening
39. Celina Kristensen Trampolinklubben Viben
40. Emma Larsen Trampolinklubben Viben
41. Maria Lindgren Hjeds Trampolinklubben Viben
42. Mathilde Henriksen Trampolinklubben Viben
43. Mikkel Nielsen Trampolinklubben Viben
44. Nanna Lind Mogensen Trampolinklubben Viben
45. Sarah Moe Jacobsen Trampolinklubben Viben
46. Sofia Thelin Trampolinklubben Viben
47. Vishwa Dewa Trampolinklubben Viben
48. Caroline Lund Borup IF - Gymnastikafd.
49. Kira Andresen Borup IF - Gymnastikafd.

 

Individuel F

Nr. Navn Licens Forening
1. Ida Marie Thomsen Egevoldens IC
2. Lucas Skytte Hansen Egevoldens IC
3. Nadja Wagner Egevoldens IC
4. Jennifer Rasmussen SNIK Gymnastik
5. Marcus Bisgaard SNIK Gymnastik
6. Amanda Kyhlensø Københavns Trampolinklub
7. Andrea Krogh Vegge Københavns Trampolinklub
8. Cecilie Vægter Falkenberg Københavns Trampolinklub
9. Emilie S Christiansen Københavns Trampolinklub
10. Karla Kragh Paaskesen Københavns Trampolinklub
11. Lara Petra Tennes Københavns Trampolinklub
12. Laurine Københavns Trampolinklub
13. Malika Bianca Benarabe Københavns Trampolinklub
14. Martin Andersen Københavns Trampolinklub
15. Mathilde S. De Marco Københavns Trampolinklub
16. Mia Københavns Trampolinklub
17. Mikala Grønne Hess Københavns Trampolinklub
18. Petrine Pedersen Københavns Trampolinklub
19. Sara Holm Københavns Trampolinklub
20. William Warner Wahlstrøm Københavns Trampolinklub
21. Marie-Louise Møller Thorsen Viking Rønne Gymnastik og Trampolin
22. Sille Grænge Viking Rønne Gymnastik og Trampolin
23. Tobias Schumann Viking Rønne Gymnastik og Trampolin
24. Michala Nielsen Stenlille IF
25. Nadia Eliman Stenlille IF
26. Stephenie Haagen Stenlille IF
27. Mille Lindegaard Farum Trampolin Forening
28. Cecilie Hansen Trampolinklubben Viben
29. Kenneth Lendvald Trampolinklubben Viben
30. Nanna Lykke Andersen Trampolinklubben Viben
31. Amal Mohammed Borup IF - Gymnastikafd.
32. Klare Wind Borup IF - Gymnastikafd.

 

Individuel G

Nr. Navn Licens Forening
1. Sacha Haagen Andersen Lundtofte Trampolinklub
2. Alfred Vittrup Krydsfeldt Københavns Trampolinklub
3. Asger J. Kjærsgaard Københavns Trampolinklub
4. Cecilie Catharina Andersen Københavns Trampolinklub
5. Dines Nedergaard Københavns Trampolinklub
6. Emil Vittrup Krydsfeldt Københavns Trampolinklub
7. Jakob Rosendahl Gielov Københavns Trampolinklub
8. Julia Benedicte Lund Københavns Trampolinklub
9. Martin Andreas Svan Københavns Trampolinklub
10. Nikoline Hendriksen Københavns Trampolinklub

 

Individuel H

Nr. Navn Licens Forening
1. Freja Lund Egevoldens IC
2. Julie Larsen Egevoldens IC
3. Alberte Rapson SNIK Gymnastik
4. Julius Steiness Weiergang SNIK Gymnastik
5. Niclas Besmann SNIK Gymnastik
6. Nicolai Bisgaard SNIK Gymnastik
7. Nikolaj Steengaard SNIK Gymnastik
8. Oliver Wndfeld Mazin SNIK Gymnastik
9. Valdemar sejr Ruvang SNIK Gymnastik
10. Bertil Københavns Trampolinklub
11. Carlo Fjalland Københavns Trampolinklub
12. Caroline S. De Marco Københavns Trampolinklub
13. Ellen Vadstrup Københavns Trampolinklub
14. Emilie B. H. Mortensen Københavns Trampolinklub
15. Emilie Hulkvist Københavns Trampolinklub
16. Felicia Sørensen Københavns Trampolinklub
17. Kamille Andersen Københavns Trampolinklub
18. Liam Københavns Trampolinklub
19. Mads Garner Københavns Trampolinklub
20. Maja Hjorth Antvorskov Københavns Trampolinklub
21. Maja Stick Petersen Københavns Trampolinklub
22. Maleek Anglin Nordahl Pedersen Københavns Trampolinklub
23. Marika Københavns Trampolinklub
24. Mathilde Københavns Trampolinklub
25. Miriam Julie Broge Johansen Københavns Trampolinklub
26. Rose Bruun-Andersen Københavns Trampolinklub
27. Sebastian Vive Rasmussen Københavns Trampolinklub
28. Theo Københavns Trampolinklub
29. Yasmin Belouahi Københavns Trampolinklub
30. Martha Andersen Viking Rønne Gymnastik og Trampolin
31. Simone Bærnthsen Viking Rønne Gymnastik og Trampolin
32. Alexandra Hundal Christiansen Trampolinklubben Viben
33. Mikkel Klitfod Trampolinklubben Viben
34. Mohammed Khumri Trampolinklubben Viben

 

Individuel I

Nr. Navn Licens Forening
1. Andrea Dalgaard Københavns Trampolinklub
2. Anna Bjerknæs Larsen Københavns Trampolinklub
3. Benjamin Tomasson Københavns Trampolinklub
4. Eigil Skotte Højlo Københavns Trampolinklub
5. Else Kirstine Haunstrup Larsen Københavns Trampolinklub
6. Frederik Busch Larsen Københavns Trampolinklub
7. Frederikke Nybo Holm Københavns Trampolinklub
8. Jamie Heller Københavns Trampolinklub
9. Josef El Shimy Københavns Trampolinklub
10. Julius Rudolf Huber Roos Københavns Trampolinklub
11. Magnus Hulkvist Københavns Trampolinklub
12. Mathilda Buller Københavns Trampolinklub
13. Olivia Priess Pilemann-Jensen Københavns Trampolinklub
14. Oskar Olesen Københavns Trampolinklub
15. Smilla Thea Jensen Københavns Trampolinklub
16. Sophia Bianca Benarabe Københavns Trampolinklub
17. Thomas Skov Jensen Københavns Trampolinklub
18. Tobias Københavns Trampolinklub
19. Villads Alexander Truelsen Petersen Københavns Trampolinklub
20. Kasper Storm Andersen Farum Trampolin Forening
21. Tonya Thode Trampolinklubben Viben

 

Dommere

Navn Forening
Anette Sønderby Københavns Trampolinklub
Benjamin Sørensen Københavns Trampolinklub
Christian Møller (føl) Københavns Trampolinklub
Harald Toft (hvis han kan) Viking Rønne Gymnastik og Trampolin
Jan Ferré Farum Trampolin Forening
Karsten Wind ( Beregner føl ) Borup IF - Gymnastikafd.
Mikke Dahl Foss Københavns Trampolinklub
Nadim Khan ( Dommer ) Borup IF - Gymnastikafd.
søs nielsen Trampolinklubben Viben
Tina Truelsen Københavns Trampolinklub
Victoria Rapson SNIK Gymnastik

 


© GymDanmark