Deltagerliste til Trampolin
Klubtræf 1, område 2 - d. 14-11-2010 - 14-11-2010
Individuel ANr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Jonas Jedig | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Miriam Henriksen | Vordingborg GF | |
3. | Louise Storgaard | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel A+
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Casper Ljørring | Københavns Trampolinklub | |
2. | Martin Wagner Christensen | Københavns Trampolinklub | |
3. | Miriam Jensen Camara | Københavns Trampolinklub | |
4. | Rasmus Houmøller Veng | Københavns Trampolinklub | |
5. | Vanessa R Lassen | Københavns Trampolinklub | |
6. | Anton Bendsen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
7. | Mette Kjær | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel B
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Søren Svan | Københavns Trampolinklub | |
2. | Lene Pedersen | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
3. | Mette Madsen | Ølstykke GF | |
4. | Stine Bartholdy | Ølstykke GF | |
5. | Emmelie Keller | Borup IF - Gymnastikafd. | |
6. | Helene Gellert | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel C
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Caroline Langholz | Københavns Trampolinklub | |
2. | Josefine Hendriksen | Københavns Trampolinklub | |
3. | Natascha Middelton | Københavns Trampolinklub | |
4. | Nikolaj Siesing | Københavns Trampolinklub | |
5. | Andreas Bovien | Greve Gymnastik og Trampolin | |
6. | Elias Lip | Greve Gymnastik og Trampolin | |
7. | Malene Porsbøl | Greve Gymnastik og Trampolin | |
8. | Andreas Huuson | Vordingborg GF | |
9. | Daniel Klippmann | Vordingborg GF | |
10. | Emilie Jeppesen | Vordingborg GF | |
11. | Rune Sabro | Vordingborg GF | |
12. | Tobias Karlshøj | Vordingborg GF | |
13. | Iben Andersen | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel D
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Sannah Hauschild Grostøl | Københavns Trampolinklub | |
2. | Cathrine L.Frederiksen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Johanne Mortensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
4. | Kit Højlund | Greve Gymnastik og Trampolin | |
5. | Lærke Kisbye | Greve Gymnastik og Trampolin | |
6. | Mathias H.Jensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
7. | Mikkel Ravnsted | Greve Gymnastik og Trampolin | |
8. | Simone Hogrefe | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
9. | Fie Larsen | Vordingborg GF | |
10. | Cæcilie B. Wulff | Ølstykke GF | |
11. | Monica Sørensen | Ølstykke GF | |
12. | Simone Nielsen | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel E
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Victor Mortensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Camilla Sørensen | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
3. | Cecilie Broustbo Hansen | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
4. | Cecilie Schwartz | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
5. | Katja Kirkø | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
6. | Kristina Keis | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
7. | Rose Kamp Rasmussen | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
8. | Anna Velsboe | Ølstykke GF | |
9. | casper Schou | Ølstykke GF | |
10. | Laura Norlin | Ølstykke GF | |
11. | Tore Haack | Ølstykke GF | |
12. | Mathilde Thinghuus | Stenlille IF | |
13. | Peter Arvin | Stenlille IF | |
14. | Caroline Lund | Borup IF - Gymnastikafd. | |
15. | Kira Andresen | Borup IF - Gymnastikafd. | |
16. | Samantha Hollensworth | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel F
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Zoe Dungal | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Kristoffer Hemmingsen | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
3. | Sebastian Varntoft | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
4. | Simon Børger | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
5. | Asger Bentzon | Vordingborg GF | |
6. | Freja Nielsen | Vordingborg GF | |
7. | Jessie Rasmussen | Vordingborg GF | |
8. | Kirstine Radmer | Vordingborg GF | |
9. | Michala Nielsen | Stenlille IF | |
10. | Stephenie Haagen | Stenlille IF | |
11. | Amal Mohamad | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel G
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Martin Svan | Københavns Trampolinklub | |
2. | Alexander | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Individuel H
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Ida M.Jørgensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Linea Lorentsen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Madeleine G.Madsen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
4. | Magnus Ledstrup | Greve Gymnastik og Trampolin | |
5. | Nynne Holme | Greve Gymnastik og Trampolin | |
6. | Oscar Anthony | Greve Gymnastik og Trampolin | |
7. | Basil Truelsen | Vordingborg GF | |
8. | Ida Truelsen | Vordingborg GF | |
9. | Liv Nielsen | Vordingborg GF |
Dommere
Navn | Forening |
Anita Hansen | Greve Gymnastik og Trampolin |
Bjørn Keller ( Beregner ) | Borup IF - Gymnastikafd. |
Casper Poulsen | Vordingborg GF |
Ditte Christensen | Greve Gymnastik og Trampolin |
Flemming Nielsen ( Beregner ) | Borup IF - Gymnastikafd. |
Hanne Nielsen (Beregner) | Stenlille IF |