Deltagerliste til Trampolin
DanCup 1 - d. 09-03-2019 - 09-03-2019
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Emil Krydsfeldt | EMKR070801 | Københavns Trampolinklub |
2. | Freja Møller | FRMØ020800 | Københavns Trampolinklub |
3. | Malou Rosenquist | MARO220601 | Københavns Trampolinklub |
4. | Smilla Thea Jensen | SMJE280603 | Københavns Trampolinklub |
Dame B Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Ida Marie Brandorff | IDBR120803 | Københavns Trampolinklub |
2. | Sille-Sofie Burrack Vilen | SILA060405 | Københavns Trampolinklub |
3. | Sofie Landberg | SOLA140404 | Københavns Trampolinklub |
4. | Marie Jensen | MAJE170305 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Emmelie Laugesen | EMLA101202 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Thea Kruse Larsen | THLA160404 | Strib Udspring & Trampolin |
7. | Milla Bønneland Maysfelt | MIBØ011205 | Springteam Nordjylland |
Dame C Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Amalie Biehl | AMBI290405 | Københavns Trampolinklub |
2. | Benedicte Steffensen | BEST100801 | Københavns Trampolinklub |
3. | Elisabeth Muncrief | ELMU240505 | Københavns Trampolinklub |
4. | Ellie Remmer | ELRE250901 | Københavns Trampolinklub |
5. | Hannah T. Remmer | HATR250901 | Københavns Trampolinklub |
6. | Katja Dahlsgaard Andersen | KADA171005 | Københavns Trampolinklub |
7. | Lana Skjalm-Rasmussen | LASK150105 | Københavns Trampolinklub |
8. | Lily Curtis Gravesen | LICU150903 | Københavns Trampolinklub |
9. | Liva Mei Halkier Thomsen | LIHA210204 | Københavns Trampolinklub |
10. | Nikita Juul Schæffer | NISC180602 | Københavns Trampolinklub |
11. | Nikoline Loller | NILO300505 | Københavns Trampolinklub |
12. | Selma Alwan Salling | SESA190803 | Københavns Trampolinklub |
13. | Silke Frøkjær | SIFR190804 | Københavns Trampolinklub |
14. | Cecilie Lundsgaard Hansen | CELU140304 | Greve Gymnastik og Trampolin |
15. | Emilie Mondrup | EMMO160104 | Greve Gymnastik og Trampolin |
16. | Louise Nielsen | LONI240899 | Greve Gymnastik og Trampolin |
17. | Victoria Auchenberg | VIAU311003 | Greve Gymnastik og Trampolin |
18. | Rebekka Senika Andersen | REAN230704 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
19. | Xenia Van Overeem | XEVA041005 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
20. | Charlotte Olstad Grann Hyldig | CHHY190705 | Roskilde Gymnastikforening |
21. | Filippa Plæhn | FIPL010605 | Roskilde Gymnastikforening |
22. | Frida Bjerring | FRBJ311204 | Roskilde Gymnastikforening |
23. | Kamilla Hertzberg | KAHE291105 | Trampolinklubben Viben |
24. | Johanne Wildfang | JOWI041104 | Odense Gymnastik Forening |
25. | Marinella C. Mygind Jesseen | MAJE250605 | Odense Gymnastik Forening |
26. | Vanilla Dia Gørlitz Jordell | VAJO070705 | Odense Gymnastik Forening |
27. | Mie Jürs | MIJÜ270303 | Strib Udspring & Trampolin |
28. | Emilie Winther Nørgaard | EMWI180904 | Springteam Nordjylland |
29. | Fenna Veenstra | FEVE261102 | Springteam Nordjylland |
Dame D Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Andrea Norsker Folke | ANFO040307 | Københavns Trampolinklub |
2. | Carla Ewald Riecke | CAEW121106 | Københavns Trampolinklub |
3. | Lea Christine Skovgaard Larsen | LESK110306 | Københavns Trampolinklub |
4. | Nicoline Vang Iversen | NIVA190506 | Københavns Trampolinklub |
5. | Victoria Vangsgaard Hesselberg | VIHE240106 | Københavns Trampolinklub |
6. | Vigga Mathiesen | VIMA300907 | Københavns Trampolinklub |
7. | Olivia Bech Jensen | OLJE260606 | Greve Gymnastik og Trampolin |
8. | Sofie Steen Johansen | SOJO241106 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
9. | Andrea-Evelina vandsted Dalgaard | ANDA210406 | Roskilde Gymnastikforening |
10. | Ea Bennike Mürsch | EABE050309 | Roskilde Gymnastikforening |
11. | Emma Nørgaard Høgsbro | EMNØ170507 | Roskilde Gymnastikforening |
12. | Frida Bjorg Tomasdottir | FRTO301108 | Roskilde Gymnastikforening |
13. | Emma Sørensen | EMSØ190206 | Odense Gymnastik Forening |
14. | Josefine K. Rasmussen | JORA090207 | Odense Gymnastik Forening |
15. | Paula Murane | PAMU071107 | Odense Gymnastik Forening |
16. | Signe Storm | SIST170807 | Odense Gymnastik Forening |
17. | Viktoria Celine Schmidt Jørgensen | VIJØ281106 | Odense Gymnastik Forening |
18. | Vilma Beck-Ohmsen | VIBE111106 | Odense Gymnastik Forening |
19. | Cecilie Munck Nielsen | CENI070207 | Strib Udspring & Trampolin |
20. | Astrid Marie Haumann-Philipsen | ASHA090908 | Springteam Nordjylland |
21. | Mollie Bønneland Maysfelt | MOBØ241108 | Springteam Nordjylland |
22. | Nanna Gjøderum Koch | NAGJ040308 | Springteam Nordjylland |
23. | Silje Rask Kegel | SIRA090106 | Springteam Nordjylland |
Herre A Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alfred Krydsfeldt | ALKR070801 | Københavns Trampolinklub |
2. | Marc Seidler | MASE270298 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Benjamin Kjær | BEKJ300998 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
4. | Joah Cheung | JOCH310801 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
5. | Teis Petersen | TEPE060997 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Kristoffer Klingenbjerg | KRKL310800 | Odense Gymnastik Forening |
Herre B Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Lucas Ruben Laurent | LULA150403 | Lundtofte Trampolinklub |
2. | Oskar Baker | OSBA100703 | Københavns Trampolinklub |
3. | Peter Thuesen Güsmer | PETH041202 | Københavns Trampolinklub |
4. | Luca Orsini | LUOR240706 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Mads Dolang | MADO280704 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Frederik Muusmann | FRMU240903 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
7. | Julius Almtoft Andersen | JUAN171204 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
8. | Tobias Bialas | TOBI050404 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
9. | Mikkel Heidelbach | MIHE261104 | Odense Gymnastik Forening |
10. | Emil Jakobsen | EMJA300701 | Strib Udspring & Trampolin |
11. | Gustav Brinch Kjer | GUKJ120504 | Strib Udspring & Trampolin |
12. | Aksel Bromand Koldkjær | AKBR090105 | Springteam Nordjylland |
13. | Albert Holm Kristensen | ALHO130705 | Springteam Nordjylland |
14. | Rasmus Thoft Nygaard | RATH010101 | IK Skovbakken - Trampolin |
15. | Valdemar Risak Johansen | VARI131204 | IK Skovbakken - Trampolin |
Herre C Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alexander S. Ballan | ALS.150205 | Københavns Trampolinklub |
2. | Benjamin Tomasson | BETO241104 | Københavns Trampolinklub |
3. | Emil Schæffer Kongensgaard | EMSC060905 | Københavns Trampolinklub |
4. | Frederik Nannerup Kirckhoff | FRNA031104 | Københavns Trampolinklub |
5. | Laurits Nielsen | LANI010304 | Københavns Trampolinklub |
6. | Mads Glatz | MAGL050705 | Greve Gymnastik og Trampolin |
7. | Sebastian Værnhøj Waltoft | SEWA111105 | Greve Gymnastik og Trampolin |
8. | Nikolaj Laursen | NILA260905 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
9. | Jens Tinggaard | JETI310800 | Odense Gymnastik Forening |
10. | Jeppe Møller Tvingsholm | JEMØ071204 | Odense Gymnastik Forening |
11. | Kristoffer Wiborg Heeschen | KRWI070803 | Odense Gymnastik Forening |
12. | Joakim Thoft Nygaard | JOTH071004 | IK Skovbakken - Trampolin |
Herre D Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Karl Frobian Banas | KABA170507 | Lundtofte Trampolinklub |
2. | Laurits Skovgaard Johnsen | LAJO110407 | Københavns Trampolinklub |
3. | Marius Gade | MAGA291006 | Københavns Trampolinklub |
4. | Oscar Secher Jensen | OSJE110905 | Københavns Trampolinklub |
5. | Frederik Pedersen | FRPE020806 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Malthe Ledstrup | MALE140906 | Greve Gymnastik og Trampolin |
7. | Mathias Gemynthe | MAGE231107 | Greve Gymnastik og Trampolin |
8. | Johannes Stougaard | JOST201106 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
9. | Malte Breinholt Jensen | MABR011006 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
10. | Patrick Nyboe | PANY270206 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
11. | Frederik Thorgaard Nielsen | FRNI181207 | Trampolinklubben Viben |
12. | Malte Thostrup | MATH090807 | Trampolinklubben Viben |
13. | Carl Christian Odgaard | CAOD091007 | Odense Gymnastik Forening |
14. | Mads Vestermark | MAVE051206 | Odense Gymnastik Forening |
15. | Rasmus Dan Jensen | RAJE271009 | Odense Gymnastik Forening |
16. | William Gyldenkrone | WIGY300707 | Odense Gymnastik Forening |
17. | Lucas Jürgensen | LUJÜ290906 | Springteam Nordjylland |
18. | Viktor Løth Kjul Brunsvig | VI L090209 | Springteam Nordjylland |
19. | Isak Faber | ISFA110906 | IK Skovbakken - Trampolin |
Dommere
Navn | Forening |
Anita Hansen | Greve Gymnastik og Trampolin |
Dea Gyllenborg | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Erik J. Mogensen | Odense Gymnastik Forening |
Karina Kruse Vestergaard | Strib Udspring & Trampolin |
Karsten Dehn | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Lars Walmod | Roskilde Gymnastikforening |
Siff Pedersen | Greve Gymnastik og Trampolin |
Sonja Klingenbjerg | Odense Gymnastik Forening |
Stine Mørkeberg | Odense Gymnastik Forening |
Svitlana | Springteam Nordjylland |