GymDanmark

Deltagerliste til Trampolin

 

 

DanCamp 2 - d. 01-12-2018 - 02-12-2018

Dame A Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Malou Rosenquist MARO220601 Københavns Trampolinklub
2. Smilla Thea Jensen SMJE280603 Københavns Trampolinklub
3. Sofie Landberg SOLA140404 Københavns Trampolinklub

 

Dame B Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Sille-Sofie Burrack Vilen SILA060405 Københavns Trampolinklub
2. Marie Jensen MAJE170305 Greve Gymnastik og Trampolin
3. Emmelie Laugesen EMLA101202 Haslev TT
4. Thea Kruse Larsen THLA160404 Strib Udspring & Trampolin
5. Milla Bønneland Maysfelt MIBØ011205 Springteam Nordjylland

 

Dame C Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Hannah T. Remmer HATR250901 Københavns Trampolinklub
2. Nikita Juul Schæffer NISC180602 Københavns Trampolinklub
3. Silke Frøkjær SIFR190804 Københavns Trampolinklub
4. Cecilie Lundsgaard Hansen CELU140304 Greve Gymnastik og Trampolin
5. Louise Nielsen LONI240899 Greve Gymnastik og Trampolin
6. Victoria Auchenberg VIAU311003 Greve Gymnastik og Trampolin
7. Bella-olivia Jægergaard Nielsen BENI090604 Roskilde Gymnastikforening
8. Filippa Plæhn FIPL010605 Roskilde Gymnastikforening
9. Frida Bjerring FRBJ311204 Roskilde Gymnastikforening
10. Emilie Winther Nørgaard EMWI180904 Springteam Nordjylland
11. Fenna Veenstra FEVE261102 Springteam Nordjylland

 

Dame D Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Lana Skjalm-Rasmussen LASK150105 Københavns Trampolinklub
2. Victoria Vangsgaard Hesselberg VIHE240106 Københavns Trampolinklub
3. Emmelie Birkemark Bjerregaard Nielsen EMBI250605 Haslev TT
4. Sofie Steen Johansen SOJO241106 Haslev TT
5. Xenia Van Overeem XEVA041005 Haslev TT
6. Andrea-Evelina vandsted Dalgaard ANDA210406 Roskilde Gymnastikforening
7. Charlotte Olstad Grann Hyldig CHHY190705 Roskilde Gymnastikforening
8. Ea Bennike Mürsch EABE050309 Roskilde Gymnastikforening
9. Frida Bjorg Tomasdottir FRTO301108 Roskilde Gymnastikforening
10. Josefine K. Rasmussen JORA090207 Odense Gymnastik Forening
11. Signe Storm SIST170807 Odense Gymnastik Forening
12. Astrid Marie Haumann-Philipsen ASHA090908 Springteam Nordjylland
13. Mollie Bønneland Maysfelt MOBØ241108 Springteam Nordjylland
14. Nanna Gjøderum Koch NAGJ040308 Springteam Nordjylland
15. Silje Rask Kegel SIRA090106 Springteam Nordjylland

 

Herre A Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Alfred Krydsfeldt ALKR070801 Københavns Trampolinklub
2. Emil Krydsfeldt EMKR070801 Københavns Trampolinklub
3. Malte Nannerup Kirckhoff MANA251002 Københavns Trampolinklub
4. Marc Seidler MASE270298 Greve Gymnastik og Trampolin
5. Mathias Højby Jensen MAJE190300 Greve Gymnastik og Trampolin
6. Alexander Lundgren ALLU120402 Haslev TT
7. Benjamin Kjær BEKJ300998 Haslev TT
8. Joah Cheung JOCH310801 Haslev TT
9. Lucas Cheung LUCH100100 Haslev TT
10. Teis Petersen TEPE060997 Haslev TT
11. Kristoffer Klingenbjerg KRKL310800 Odense Gymnastik Forening
12. Peter Sørensen PESØ231001 Springteam Nordjylland

 

Herre B Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Lucas Ruben Laurent LULA150403 Lundtofte Trampolinklub
2. Peter Thuesen Güsmer PETH041202 Københavns Trampolinklub
3. Elias Østergaard ELØS261103 Greve Gymnastik og Trampolin
4. Frederik Muusmann FRMU240903 Haslev TT
5. Julius Almtoft Andersen JUAN171204 Haslev TT
6. Mikkel Heidelbach MIHE261104 Odense Gymnastik Forening
7. Emil Jakobsen EMJA300701 Strib Udspring & Trampolin
8. Gustav Brinch Kjer GUKJ120504 Strib Udspring & Trampolin
9. Aksel Bromand Koldkjær AKBR090105 Springteam Nordjylland
10. Albert Holm Kristensen ALHO130705 Springteam Nordjylland
11. Rasmus Thoft Nygaard RATH010101 IK Skovbakken - Trampolin
12. Valdemar Risak Johansen VARI131204 IK Skovbakken - Trampolin

 

Herre C Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Mads Dolang MADO280704 Greve Gymnastik og Trampolin
2. Patrick Malmqvist Christiansen PACH161104 Greve Gymnastik og Trampolin
3. Marcus Jensen MAJE050701 Haslev TT
4. Tobias Bialas TOBI050404 Haslev TT
5. Joakim Thoft Nygaard JOTH071004 IK Skovbakken - Trampolin

 

Herre D Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Karl Frobian Banas KABA170507 Lundtofte Trampolinklub
2. Alexander S. Ballan ALS.150205 Københavns Trampolinklub
3. Emil Schæffer Kongensgaard EMSC060905 Københavns Trampolinklub
4. Frederik Pedersen FRPE020806 Greve Gymnastik og Trampolin
5. Luca Orsini LUOR240706 Greve Gymnastik og Trampolin
6. Mads Glatz MAGL050705 Greve Gymnastik og Trampolin
7. Malthe Ledstrup MALE140906 Greve Gymnastik og Trampolin
8. Mathias Gemynthe MAGE231107 Greve Gymnastik og Trampolin
9. Sebastian Værnhøj Waltoft SEWA111105 Greve Gymnastik og Trampolin
10. Johannes Stougaard JOST201106 Haslev TT
11. Malte Breinholt Jensen MABR011006 Haslev TT
12. Nikolaj Laursen NILA260905 Haslev TT
13. Patrick Nyboe PANY270206 Haslev TT
14. Victor Mulberg VIMU290707 Strib Udspring & Trampolin
15. Lucas Jürgensen LUJÜ290906 Springteam Nordjylland

 

U12 - Drenge

Nr. Navn Licens Forening
1. Ryan Fredensborg Møller RYFR140807 Glamsbjerg Trampolinklub 2000

 

 


© GymDanmark