Deltagerliste til Trampolin
DanCup 2 - d. 06-10-2018 - 06-10-2018
Dame A IndividuelNr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Freja Møller | FRMØ020800 | Københavns Trampolinklub |
2. | Malou Rosenquist | MARO220601 | Københavns Trampolinklub |
3. | Smilla Thea Jensen | SMJE280603 | Københavns Trampolinklub |
4. | Sofie Landberg | SOLA140404 | Københavns Trampolinklub |
5. | Freya Guillaume | FRGU230500 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Dame B Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Marie Jensen | MAJE170305 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Emmelie Laugesen | EMLA101202 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
3. | Thea Kruse Larsen | THLA160404 | Strib Udspring & Trampolin |
4. | Milla Bønneland Maysfelt | MIBØ011205 | Springteam Nordjylland |
Dame C Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | cecilie bach palmus | CEPA050704 | Københavns Trampolinklub |
2. | Hannah T. Remmer | HAT.250901 | Københavns Trampolinklub |
3. | Lily Curtis Gravesen | LICU150903 | Københavns Trampolinklub |
4. | Nikita Juul Schæffer | NISC180602 | Københavns Trampolinklub |
5. | Selma Alwan Salling | SESA190803 | Københavns Trampolinklub |
6. | Silke Frøkjær | SIFR190804 | Københavns Trampolinklub |
7. | Cecilie Lundsgaard Hansen | CELU140304 | Greve Gymnastik og Trampolin |
8. | Emilie Mondrup | EMMO160104 | Greve Gymnastik og Trampolin |
9. | Louise Nielsen | LONI240899 | Greve Gymnastik og Trampolin |
10. | Victoria Auchenberg | VIAU311003 | Greve Gymnastik og Trampolin |
11. | Frida Bjerring | FRBJ311204 | Roskilde Gymnastikforening |
12. | Amalie Mølledal Hansen | AMHA210304 | Odense Gymnastik Forening |
13. | Johanne Wildfang | JOWI041104 | Odense Gymnastik Forening |
14. | Sofie Holm Damsgaard | SODA300902 | Odense Gymnastik Forening |
15. | Mie Jürs | MIJÜ270303 | Strib Udspring & Trampolin |
16. | Emilie Winther Nørgaard | EMWI180904 | Springteam Nordjylland |
17. | Fenna Veenstra | FEVE261102 | Springteam Nordjylland |
Dame D Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Katja Dahlsgaard Andersen | KADA171005 | Københavns Trampolinklub |
2. | Lana Skjalm-Rasmussen | LASK150105 | Københavns Trampolinklub |
3. | Lea Christine Skovgaard Larsen | LESK110306 | Københavns Trampolinklub |
4. | Nikoline Loller | NILO300505 | Københavns Trampolinklub |
5. | Victoria Vangsgaard Hesselberg | VIHE240106 | Københavns Trampolinklub |
6. | Rebekka Senika Andersen | REAN230704 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
7. | Sofie Steen Johansen | SOJO241106 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
8. | Xenia Van Overeem | XEVA041005 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
9. | Andrea-Evelina vandsted Dalgaard | ANDA210406 | Roskilde Gymnastikforening |
10. | Ea Bennike Mürsch | EABE050309 | Roskilde Gymnastikforening |
11. | Emma Sørensen | EMSØ190206 | Odense Gymnastik Forening |
12. | Emma Rohde Paulsen | EMRH090207 | Odense Gymnastik Forening |
13. | Josefine K. Rasmussen | JORA090207 | Odense Gymnastik Forening |
14. | Laura Rohde Paulsen | LAPA160909 | Odense Gymnastik Forening |
15. | Marinella C. Mygind Jesseen | MAJE250605 | Odense Gymnastik Forening |
16. | Signe Storm | SIST170807 | Odense Gymnastik Forening |
17. | Vilma Beck-Ohmsen | VIBE111106 | Odense Gymnastik Forening |
18. | Leah Beck | LEBE301106 | Vejen GF |
19. | Mia Fjord | MIFJ291205 | Vejen GF |
20. | Victoria Meyer-Jægersborg | VIME170106 | Vejen GF |
Herre A Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anton Bendsen | ANBE201294 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Marc Seidler | MASE270298 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Mathias Højby Jensen | MAJE190300 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Alexander Lundgren | ALLU120402 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
5. | Joah Cheung | JOCH310801 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Kristoffer Klingenbjerg | KRKL310800 | Odense Gymnastik Forening |
7. | Peter Sørensen | PESØ231001 | Springteam Nordjylland |
Herre B Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Lucas Ruben Laurent | LULA150403 | Lundtofte Trampolinklub |
2. | Alfred Krydsfeldt | ALKR070801 | Københavns Trampolinklub |
3. | Emil Krydsfeldt | EMKR070801 | Københavns Trampolinklub |
4. | Malte Nannerup Kirckhoff | MANA251002 | Københavns Trampolinklub |
5. | Oskar Baker | OSBA100703 | Københavns Trampolinklub |
6. | Peter Thuesen Güsmer | PETH041202 | Københavns Trampolinklub |
7. | Elias Østergaard | ELØS261103 | Greve Gymnastik og Trampolin |
8. | Luca Orsini | LUOR240706 | Greve Gymnastik og Trampolin |
9. | Frederik Muusmann | FRMU240903 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
10. | Julius Almtoft Andersen | JUAN171204 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
11. | Mikkel Heidelbach | MIHE261104 | Odense Gymnastik Forening |
12. | Emil Jakobsen | EMJA300701 | Strib Udspring & Trampolin |
13. | Gustav Brinch Kjer | GUKJ120504 | Strib Udspring & Trampolin |
14. | Aksel Bromand Koldkjær | AKBR090105 | Springteam Nordjylland |
15. | Albert Holm Kristensen | ALHO130705 | Springteam Nordjylland |
16. | Rasmus Thoft Nygaard | RATH010101 | IK Skovbakken - Trampolin |
Herre C Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Mads Bank Lorenzen | MABA280504 | Lundtofte Trampolinklub |
2. | Benjamin Tomasson | BETO241104 | Københavns Trampolinklub |
3. | Frederik Nannerup Kirckhoff | FRNA031104 | Københavns Trampolinklub |
4. | Mads Dolang | MADO280704 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Patrick Malmqvist Christiansen | PACH161104 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Tobias Bialas | TOBI050404 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
7. | Jens Tinggaard | JETI310800 | Odense Gymnastik Forening |
8. | Jeppe Møller Tvingsholm | JEMØ071204 | Odense Gymnastik Forening |
9. | Joakim Thoft Nygaard | JOTH071004 | IK Skovbakken - Trampolin |
10. | Valdemar Risak Johansen | VARI131204 | IK Skovbakken - Trampolin |
Herre D Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Karl Frobian Banas | KABA170507 | Lundtofte Trampolinklub |
2. | Alexander S. Ballan | ALS.150205 | Københavns Trampolinklub |
3. | Emil Schæffer Kongensgaard | EMSC060905 | Københavns Trampolinklub |
4. | Laurits Skovgaard Johnsen | LAJO110407 | Københavns Trampolinklub |
5. | Oscar Secher Jensen | OSJE110905 | Københavns Trampolinklub |
6. | Frederik Pedersen | FRPE020806 | Greve Gymnastik og Trampolin |
7. | Mads Glatz | MAGL050705 | Greve Gymnastik og Trampolin |
8. | Malthe Ledstrup | MALE140906 | Greve Gymnastik og Trampolin |
9. | Mathias Gemynthe | MAGE231107 | Greve Gymnastik og Trampolin |
10. | Sebastian Værnhøj Waltoft | SEWA111105 | Greve Gymnastik og Trampolin |
11. | Johannes Stougaard | JOST201106 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
12. | Malte Breinholt Jensen | MABR011006 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
13. | Nikolaj Laursen | NILA260905 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
14. | Patrick Nyboe | PANY270206 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
15. | Mads Vestermark | MAVE051206 | Odense Gymnastik Forening |
16. | Victor Mulberg | VIMU290707 | Strib Udspring & Trampolin |
17. | Ryan Fredensborg Møller | RYFR140807 | TGA20 |
18. | Bastian Gade | BAGA180606 | IK Skovbakken - Trampolin |
19. | Isak Faber | ISFA110906 | IK Skovbakken - Trampolin |
20. | Lucas Johansen | LUJO020406 | IK Skovbakken - Trampolin |
21. | William Søballe Poulsen | WISØ290507 | IK Skovbakken - Trampolin |
22. | Alexander Hansen | ALHA230206 | Vejen GF |
Dommere
Navn | Forening |
Anita Hansen | Greve Gymnastik og Trampolin |
Annie Truelsen | Københavns Trampolinklub |
Dea Gyllenborg | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Dorthe Bøttger | Københavns Trampolinklub |
HD/ToF dommer | Odense Gymnastik Forening |
Karina Kruse Vestergaard | Strib Udspring & Trampolin |
Karsten Dehn | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Kenneth Didriksen | Greve Gymnastik og Trampolin |
Mariann Holmslykke | IK Skovbakken - Trampolin |
Marianne Knudsgaard | Lundtofte Trampolinklub |
Stine Mørkeberg | Odense Gymnastik Forening |
Søren Landberg | Københavns Trampolinklub |
Tina Truelsen | Københavns Trampolinklub |
Uffe Ehlers | Roskilde Gymnastikforening |
X | Greve Gymnastik og Trampolin |