GymDanmark

Deltagerliste til Trampolin

 

 

DM U 17 Hold - d. 17-04-2010 - 17-04-2010

Dame

Nr. Hold Navn Licens Forening
1. Haslev TT Emilie Gram EMGR090494 Haslev TT
Nadia Duelund Køppen NAKØ050396 Haslev TT
Patricia Duelund Køppen PAKØ150594 Haslev TT
Sara Ladegaard SALA140896 Haslev TT
2. NT77 2 Amalie Liljehult AMLI040695 Københavns Trampolinklub
Helena L. S. Mogensen HEMO120895 Københavns Trampolinklub
Majbrit Nilsson MANI120993 Københavns Trampolinklub
Vanessa Rae Lassen VALA290898 Københavns Trampolinklub
3. NT77 1 Andrea Hamann ANHA190195 Københavns Trampolinklub
Charlotte Letting CHLE200395 Københavns Trampolinklub
Isabella Persson ISPE261098 Københavns Trampolinklub
Miriam Camara MICA011096 Københavns Trampolinklub
4. Greve IF Charlotte Hoffgaard CHHO191296 Greve Gymnastik og Trampolin
Freja Pultz Johansen FRPU010294 Greve Gymnastik og Trampolin
Sabrina Kofoed SAKO130597 Greve Gymnastik og Trampolin
Stine Mørkeberg STMØ280696 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Herre

Nr. Hold Navn Licens Forening
1. Haslev TT Andreas Secher ANSE230894 Haslev TT
Emil Czepluch EMCZ211296 Haslev TT
Frederik Christiansen FRCH220597 Haslev TT
Morten Renner Pedersen MOPE070793 Haslev TT
2. Bellinge Gymnasterne I Ben Pakes BEPA090498 Bellinge Gymnasterne
Mads Corvenius Jørgensen MAJØ020696 Bellinge Gymnasterne
Mathias Thorsted MATH290393 Bellinge Gymnasterne
Rasmus Gyde Andersen RAAN311295 Bellinge Gymnasterne
3. Bellinge Gymnasterne II Andreas Rønstrup ANRØ051000 Bellinge Gymnasterne
Mikkel Vissing Reimann MIRE260796 Bellinge Gymnasterne
Simon Schulz SISC250997 Bellinge Gymnasterne
Sune Stubbe Teglbjærg SUST270895 Bellinge Gymnasterne
4. MK31 August Kisbye Jakobsen AUKI110399 MK31 - Trampolin
Marc Andersen MAAN040495 MK31 - Trampolin
Mathias Peng Kristensen MAPE181295 MK31 - Trampolin
5. NT77 2 Anton Mühlhausen ANMÜ030898 Københavns Trampolinklub
Frederik Holm Nettey-Marbell FRHO221294 Københavns Trampolinklub
Martin Wagner Christensen MACH150598 Københavns Trampolinklub
Morten Høgh Larsen MOLA040394 Københavns Trampolinklub
6. NT77 1 Anton Lund ANLU220595 Københavns Trampolinklub
Casper Ljørring CALJ300999 Københavns Trampolinklub
Rasmus Houmøller Veng RAVE300898 Københavns Trampolinklub
Tobias Gielsgaard Gjesing TOGJ231097 Københavns Trampolinklub
7. Greve IF Anton Bendsen ANBE201294 Greve Gymnastik og Trampolin
Christoffer Askgaard CHAS280696 Greve Gymnastik og Trampolin
Daniel Jonasson DAJO080695 Greve Gymnastik og Trampolin
Daniel Terpager DATE010595 Greve Gymnastik og Trampolin

 


© GymDanmark