Deltagerliste til Trampolin
DM U17 Hold - d. 20-04-2013 - 20-04-2013
DameNr. | Hold | Navn | Licens | Forening |
1. | Freya Guillaume | FRGU230500 | Københavns Trampolinklub | |
Sarah Sarosi Thomasen | SATH220500 | Københavns Trampolinklub | ||
Smilla Thea Jensen | SMJE280603 | Københavns Trampolinklub | ||
Vanessa Rae Smith | VARA290898 | Københavns Trampolinklub | ||
2. | Amalie Hollmann Andersen | AMHO270698 | Odense Gymnastik Forening | |
Camilla Sander | CASA050797 | Odense Gymnastik Forening | ||
Naja Maria Hunniche | NAHU210598 | Odense Gymnastik Forening | ||
Sarah Emilie Steinmejer | SAST170700 | Odense Gymnastik Forening | ||
3. | GIF | Cathrine Kaaber Sørensen | CASØ050398 | Greve Gymnastik og Trampolin |
Lærke Kisbye | LÆKI020999 | Greve Gymnastik og Trampolin | ||
Malene Linnea Porsbøl | MA P240199 | Greve Gymnastik og Trampolin | ||
Zoe Dungal | ZODU140100 | Greve Gymnastik og Trampolin | ||
4. | Frederikke Isabel Ibsen | FRIB311000 | Roskilde Gymnastikforening | |
Lærke Maahr | LÆMA200400 | Roskilde Gymnastikforening | ||
Sanne Jusjong Larsen | SALA021199 | Roskilde Gymnastikforening | ||
Stine Mathilde Mørkeberg | STMØ280696 | Roskilde Gymnastikforening | ||
5. | HTT | Nadia Duelund | NADU050396 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Sara Ladegaard | SALA140896 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | ||
Sara Lindahl Jensen | SAJE140799 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | ||
Xenia Andrea Cheung | XECH060698 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | ||
6. | HTT | Alea Christensen | ALCH230497 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Anna Fogh Jensen | ANJE280699 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | ||
Camilla Sørensen | CASØ271097 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | ||
Nanna Peetz | NAPE160699 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Herre
Nr. | Hold | Navn | Licens | Forening |
1. | Alfred Krydsfeldt | ALKR070801 | Københavns Trampolinklub | |
Emil Krydsfeldt | EMKR070801 | Københavns Trampolinklub | ||
Marcus Høst Høvelskov | MAHØ010998 | Københavns Trampolinklub | ||
Mathias Fuchs Rasmussen | MARA300699 | Københavns Trampolinklub | ||
2. | Jacob Rasmussen | JARA040400 | Københavns Trampolinklub | |
Martin Wagner Christensen | MAWA150598 | Københavns Trampolinklub | ||
Noel Milling Petersen | NOMI190298 | Københavns Trampolinklub | ||
Oliver Fuchs Rasmussen | OLRA300699 | Københavns Trampolinklub | ||
3. | Ben Pakes | BEPA090498 | Odense Gymnastik Forening | |
Jens Tinggaard | JETI310800 | Odense Gymnastik Forening | ||
Kristoffer Klingenbjerg | KRKL310800 | Odense Gymnastik Forening | ||
Mathias Rubinke | MARU031100 | Odense Gymnastik Forening | ||
4. | GIF | Marc Seidler | MASE270298 | Greve Gymnastik og Trampolin |
Marcus Clausen | MACL161297 | Greve Gymnastik og Trampolin | ||
Mathias Højby Jensen | MAJE190300 | Greve Gymnastik og Trampolin | ||
5. | Springteam Nordjylland | Carl Emil Jernov | CAJE080101 | Springteam Nordjylland |
Lukas Grøntved Lauritsen | LULA270202 | Springteam Nordjylland | ||
Peter Sørensen | PESØ231001 | Springteam Nordjylland | ||
Tobias Dybdahl | TODY270697 | Springteam Nordjylland | ||
6. | HTT | Alexander Lundgren | ALLU120402 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Benjamin Kjær | BEKJ300998 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | ||
Emil Czepluch | EMCZ211296 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | ||
Lucas Cheung | LUCH100100 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |