Deltagerliste til TeamGym
Sjællandsmesterskaberne Micro og Junior - d. 11-01-2020 - 12-01-2020
Micro - PigerNr. | Hold | Forening |
1. | Farum Gymnastikforening MiP 1 | Farum Gymnastikforening |
2. | Farum Gymnastikforening MiP 2 | Farum Gymnastikforening |
3. | Gladsaxe IF MiP 1 | Gladsaxe IF |
4. | Gladsaxe IF MiP 2 | Gladsaxe IF |
5. | Greve Gymnastik og Trampolin MiP 1 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Greve Gymnastik og Trampolin MiP 2 | Greve Gymnastik og Trampolin |
7. | Greve Gymnastik og Trampolin MiP 3 | Greve Gymnastik og Trampolin |
8. | Herlufsholm GF MiP 1 | Herlufsholm GF |
9. | Herlufsholm GF MiP 2 | Herlufsholm GF |
10. | Hvidovre Gymnastik MiP 1 | Hvidovre Gymnastik (HVG37) |
11. | Nivå GF MiP 1 | Nivå GF |
12. | Ringsted IF - Gymnastik MiP 1 | Ringsted IF - Gymnastik |
13. | Roskilde TeamGym MiP 1 | Roskilde TeamGym |
14. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MiP 1 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
15. | Vedbæk Gymnastikforening MiP 1 | Vedbæk Gymnastikforening |
16. | Vintersbølle GF MiP 1 | Vintersbølle GF |
17. | Ølstykke GF MiP 1 | Ølstykke GF |
18. | Ølstykke GF MiP 2 | Ølstykke GF |
19. | Ørestad Idrætsforening MiP 1 | Ørestad Idrætsforening |
Micro - Drenge
Nr. | Hold | Forening |
1. | GF Køge Bugt MiD 1 | GF Køge Bugt |
2. | Gladsaxe IF MiD 1 | Gladsaxe IF |
3. | Gladsaxe IF MiD 2 | Gladsaxe IF |
Micro - Mix
Nr. | Hold | Forening |
1. | Gladsaxe IF MiM 1 | Gladsaxe IF |
Junior - Piger
Nr. | Hold | Forening |
1. | Farum Gymnastikforening JP 1 | Farum Gymnastikforening |
2. | Farum Gymnastikforening JP 2 | Farum Gymnastikforening |
3. | GF Køge Bugt JP 1 | GF Køge Bugt |
4. | GHG -Teamgym Herlev JP 1 | GHG -Teamgym Herlev |
5. | Gladsaxe IF JP 1 | Gladsaxe IF |
6. | Gladsaxe IF JP 2 | Gladsaxe IF |
7. | Greve Gymnastik og Trampolin JP 1 | Greve Gymnastik og Trampolin |
8. | GymHelsinge JP 1 | GymHelsinge |
9. | GymHelsinge JP 2 | GymHelsinge |
10. | Herlev Gymnastik, HI JP 1 | Herlev Gymnastik, HI |
11. | Herlev Gymnastik, HI JP 2 | Herlev Gymnastik, HI |
12. | Herlufsholm GF JP 1 | Herlufsholm GF |
13. | Hvidovre Gymnastik JP 1 | Hvidovre Gymnastik (HVG37) |
14. | Høng GF JP 1 | Høng GF |
15. | Høng GF JP 2 | Høng GF |
16. | IF32 Glostrup Gymnastikforening JP 1 | IF32 Glostrup Gymnastikforening |
17. | Lille Næstved IF JP 1 | Lille Næstved IF |
18. | Nivå GF JP 1 | Nivå GF |
19. | Ringsted IF - Gymnastik JP 1 | Ringsted IF - Gymnastik |
20. | Roskilde TeamGym JP 1 | Roskilde TeamGym |
21. | Roskilde TeamGym JP 2 | Roskilde TeamGym |
22. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) JP 1 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
23. | Sengeløse Idræt JP 1 | Sengeløse Idræt |
24. | Slagelse GF JP 1 | Slagelse GF |
25. | Slagelse GF JP 2 | Slagelse GF |
26. | TeamGym Helsingør JP 1 | TeamGym Helsingør |
27. | TeamGym NærHeden JP 1 | TeamGym NærHeden |
28. | TeamGym NærHeden JP 2 | TeamGym NærHeden |
29. | TeamGym Syd JP 1 | TeamGym Syd |
30. | TeamGym Syd JP 2 | TeamGym Syd |
31. | Ølstykke GF JP 1 | Ølstykke GF |
32. | Ørestad Idrætsforening JP 1 | Ørestad Idrætsforening |
Junior - Drenge
Nr. | Hold | Forening |
1. | Eskilstrup G & IF JD 1 | Eskilstrup G & IF |
2. | GF Præstø Fjord JD 1 | GF Præstø Fjord |
3. | IF32 Glostrup Gymnastikforening JD 1 | IF32 Glostrup Gymnastikforening |
4. | TeamGym NærHeden JD 1 | TeamGym NærHeden |
Junior - Mix
Nr. | Hold | Forening |
1. | Herlev Gymnastik, HI JM 1 | Herlev Gymnastik, HI |
2. | IF32 Glostrup Gymnastikforening JM 1 | IF32 Glostrup Gymnastikforening |