GymDanmark

Deltagerliste til TeamGym

 

 

Danmarksserien Mini 2. runde - d. 16-05-2020 - 17-05-2020

Mini - Piger

Nr. Hold Forening
1. Bellinge Gymnasterne MP 1 Bellinge Gymnasterne
2. Bellinge Gymnasterne MP 2 Bellinge Gymnasterne
3. Bellinge Gymnasterne MP 3 Bellinge Gymnasterne
4. Bolbro Gymnasterne MP 1 Bolbro Gymnasterne
5. Bolbro Gymnasterne MP 2 Bolbro Gymnasterne
6. Bolbro Gymnasterne MP 3 Bolbro Gymnasterne
7. Brejninggaard Teamgym og Tumbling MP 1 Brejninggaard Teamgym og Tumbling
8. Eskilstrup G & IF MP 1 Eskilstrup G & IF
9. Eskilstrup G & IF MP 2 Eskilstrup G & IF
10. Farum Gymnastikforening MP 1 Farum Gymnastikforening
11. Farum Gymnastikforening MP 2 Farum Gymnastikforening
12. Farum Gymnastikforening MP 3 Farum Gymnastikforening
13. Farum Gymnastikforening MP 4 Farum Gymnastikforening
14. FG 90 - Frederikshavn MP 1 FG 90 - Frederikshavn
15. FG 90 - Frederikshavn MP 2 FG 90 - Frederikshavn
16. GF Køge Bugt MP 1 GF Køge Bugt
17. GF Køge Bugt MP 2 GF Køge Bugt
18. GHG -Teamgym Herlev MP 1 GHG -Teamgym Herlev
19. Gladsaxe IF MP 1 Gladsaxe IF
20. Gladsaxe IF MP 2 Gladsaxe IF
21. Gladsaxe IF MP 3 Gladsaxe IF
22. Greve Gymnastik og Trampolin MP 1 Greve Gymnastik og Trampolin
23. Greve Gymnastik og Trampolin MP 2 Greve Gymnastik og Trampolin
24. GymHelsinge MP 1 GymHelsinge
25. GymHelsinge MP 2 GymHelsinge
26. Gymnastik Odder MP 1 Gymnastik Odder
27. Gymnastik Odder MP 2 Gymnastik Odder
28. Haslev TT MP 1 Haslev TT
29. Herlufsholm GF MP 1 Herlufsholm GF
30. Hvidovre Gymnastik MP 1 Hvidovre Gymnastik
31. Hvidovre Gymnastik MP 2 Hvidovre Gymnastik
32. Hvidovre Gymnastik MP 3 Hvidovre Gymnastik
33. Hvidovre Gymnastik MP 4 Hvidovre Gymnastik
34. Høng GF MP 1 Høng GF
35. Høng GF MP 2 Høng GF
36. Jerne Idrætsforening MP 1 Jerne Idrætsforening
37. Jerne Idrætsforening MP 2 Jerne Idrætsforening
38. Lille Næstved IF MP 1 Lille Næstved IF
39. Nivå GF MP 1 Nivå GF
40. Nivå GF MP 2 Nivå GF
41. Odense Gymnastik Forening MP 1 Odense Gymnastik Forening
42. Odense Gymnastik Forening MP 2 Odense Gymnastik Forening
43. Randers gymnastiske Forening MP 1 Randers gymnastiske Forening
44. Randers gymnastiske Forening MP 2 Randers gymnastiske Forening
45. Ribe Gymnastik Forening MP 1 Ribe Gymnastik Forening
46. Ringsted IF - Gymnastik MP 1 Ringsted IF - Gymnastik
47. Ringsted IF - Gymnastik MP 2 Ringsted IF - Gymnastik
48. Ringsted IF - Gymnastik MP 3 Ringsted IF - Gymnastik
49. Roskilde TeamGym MP 1 Roskilde TeamGym
50. Roskilde TeamGym MP 2 Roskilde TeamGym
51. Ry Gymnastikforening MP 1 Ry Gymnastikforening
52. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP 1 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
53. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP 2 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
54. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP 3 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
55. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP 4 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
56. Silkeborg P / D MP 1 Silkeborg P / D
57. Silkeborg P / D MP 2 Silkeborg P / D
58. Silkeborg P / D MP 3 Silkeborg P / D
59. Silkeborg P / D MP 4 Silkeborg P / D
60. Silkeborg P / D MP 5 Silkeborg P / D
61. Slagelse GF MP 1 Slagelse GF
62. Slagelse GF MP 2 Slagelse GF
63. Springteam Sæby MP 1 Springteam Sæby
64. Springteam Sæby MP 2 Springteam Sæby
65. Svendborg GF MP 1 Svendborg GF
66. Svendborg GF MP 2 Svendborg GF
67. Svendborg GF MP 3 Svendborg GF
68. TeamGym Albertslund/Vallensbæk MP 1 Albertslund Idrætsforening, Gymnastik
69. TeamGym Albertslund/Vallensbæk MP 2 Albertslund Idrætsforening, Gymnastik
70. TeamGym Djurs MP 1 TeamGym Djurs
71. TeamGym Djurs MP 2 TeamGym Djurs
72. TeamGym Helsingør MP 1 TeamGym Helsingør
73. TeamGym NærHeden MP 1 TeamGym NærHeden
74. TeamGym NærHeden MP 2 TeamGym NærHeden
75. TeamGym NærHeden MP 3 TeamGym NærHeden
76. Vedbæk Gymnastikforening MP 1 Vedbæk Gymnastikforening
77. Vejen GF MP 1 Vejen GF
78. Vejen GF MP 2 Vejen GF
79. Vejen GF MP 3 Vejen GF
80. Vejgaard Gymnastikforening MP 1 Vejgaard Gymnastikforening
81. Vejlby IK (VIK) MP 1 Vejlby IK (VIK)
82. Vejlby IK (VIK) MP 2 Vejlby IK (VIK)
83. Vejle Gymnastik-Forening MP 1 Vejle Gymnastik-Forening
84. Vejle Gymnastik-Forening MP 2 Vejle Gymnastik-Forening
85. Vejle Gymnastik-Forening MP 3 Vejle Gymnastik-Forening
86. Viborg GF MP 1 Viborg GF
87. Viborg GF MP 2 Viborg GF
88. VIDAR - Sønderborg MP 1 VIDAR - Sønderborg
89. Vintersbølle GF MP 1 Vintersbølle GF
90. Vintersbølle GF MP 2 Vintersbølle GF
91. Ølstykke GF MP 1 Ølstykke GF
92. Ølstykke GF MP 2 Ølstykke GF
93. Ølstykke GF MP 3 Ølstykke GF
94. Aabybro Gymnastikforening MP 1 Aabybro Gymnastikforening
95. Aars Gymnastikforening MP 1 Aars Gymnastikforening

 

Mini - Drenge

Nr. Hold Forening
1. Eskilstrup G & IF MD 1 Eskilstrup G & IF
2. GF Køge Bugt MD 1 GF Køge Bugt
3. GF Præstø Fjord MD 1 GF Præstø Fjord
4. Gladsaxe IF MD 1 Gladsaxe IF
5. Gladsaxe IF MD 2 Gladsaxe IF
6. Gladsaxe IF MD 3 Gladsaxe IF
7. Gladsaxe IF MD 4 Gladsaxe IF
8. Greve Gymnastik og Trampolin MD 1 Greve Gymnastik og Trampolin
9. GymHelsinge MD 1 GymHelsinge
10. GymHelsinge MD 2 GymHelsinge
11. Munkebjerg Gymnastikforening MD 1 Munkebjerg Gymnastikforening
12. Munkebjerg Gymnastikforening MD 2 Munkebjerg Gymnastikforening
13. Odense Gymnastik Forening MD 1 Odense Gymnastik Forening
14. Randers gymnastiske Forening MD 1 Randers gymnastiske Forening
15. Ringsted IF - Gymnastik MD 1 Ringsted IF - Gymnastik
16. Roskilde TeamGym MD 1 Roskilde TeamGym
17. Silkeborg P / D MD 1 Silkeborg P / D
18. Svendborg GF MD 1 Svendborg GF
19. TeamGym NærHeden MD 1 TeamGym NærHeden
20. TeamGym Aarhus MD 1 TeamGym Aarhus
21. Viborg GF MD 1 Viborg GF
22. Ølstykke GF MD 1 Ølstykke GF

 

Mini - Mix

Nr. Hold Forening
1. GF Køge Bugt MM 1 GF Køge Bugt
2. Gladsaxe IF MM 1 Gladsaxe IF
3. Greve Gymnastik og Trampolin MM 1 Greve Gymnastik og Trampolin
4. Gymnastik Odder MM 1 Gymnastik Odder
5. Ry Gymnastikforening MM 1 Ry Gymnastikforening
6. Aabybro Gymnastikforening MM 1 Aabybro Gymnastikforening
7. Aars Gymnastikforening MM 1 Aars Gymnastikforening

 


© GymDanmark