JM og JM Open i Sports Acrobatik - Par - d. 08-04-2018 - 08-04-2018
International - Junior Pige ParNr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anna Jensen | ANJE100506 | DHG Gymnastik |
Anne Marie Grønning | ANGR120604 | DHG Gymnastik | |
2. | Ida Marie Holm | IDHO120105 | DHG Gymnastik |
Nikoline Bendixen | NIBE220602 | DHG Gymnastik | |
3. | Ditte Schouborg Christensen | DISC020707 | Vejlby IK (VIK) |
Sara Hovgaard Rosenberg | SARO020902 | Vejlby IK (VIK) |
International - Senior Dame Par
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anne Yun Lauridsen | ANYU030105 | Hammel Gymnastikforening |
Line Tonsberg Jensen | LIJE211296 | Hammel Gymnastikforening |
International - Senior Herre Par
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Nikolaj Hørmann Iversen | NIHØ050807 | TST Gymnastik |
Casper Dolmer | CADO251091 | TST Gymnastik |
National DK1 - Drenge Par
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Albert Conrad Haugbølle Piihl | ALPI160309 | TST Gymnastik |
Anton Haugbølle Piihl | ANPI100800 | TST Gymnastik | |
2. | Jakob Baalkilde | JABA301105 | Hammel Gymnastikforening |
Nikolaj Glud Berthelsen | NIBE051006 | Hammel Gymnastikforening |
National DK1 - Pige Par
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Isabella Vestergaard | ISVE181006 | Odense Gymnastik Forening |
Anna Berner Jensen | ANBE120505 | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Molly Skov Nielsen | MOSK080208 | Odense Gymnastik Forening |
Ivalo Arnaruluk Zahle | IVAR060606 | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Laura Hjelmsted Ricksen | LAHJ230108 | Odense Gymnastik Forening |
Maja Engstrøm | MAEN030306 | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Liva Schmidt | LISC190505 | Odense Gymnastik Forening |
Line Petterson | LIPE070605 | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Oline Berdiin Nielsen | OLBE170508 | Odense Gymnastik Forening |
Linea Emilie Holst | LIEM310703 | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Celeste Rivera | CERI171008 | Vejlby IK (VIK) |
Mathilde Louise Daugaard Lyngholm | MALY180205 | Vejlby IK (VIK) | |
7. | Agnete Sidelmann Refsgaard | AGSI060907 | Holstebro GF |
Nanna Frederiksen | NAFR300405 | Holstebro GF | |
8. | Kamilla Rasmussen | KARA111198 | Holstebro GF |
Regine Jokumsen | REJO140304 | Holstebro GF | |
9. | Matilde Nielsen | MANI101207 | Holstebro GF |
Sofie Orloff Jensen | SOOR110804 | Holstebro GF | |
10. | Maja Lykkefold Videler | MAVI170507 | Højvangens Idrætsforening - HI Skanderborg |
Frederikke Simonsen | FRSI181003 | Højvangens Idrætsforening - HI Skanderborg | |
11. | Rebecca Tøstesen | RETØ211206 | Højvangens Idrætsforening - HI Skanderborg |
Karla Haack Rasmussen | KARA211004 | Højvangens Idrætsforening - HI Skanderborg | |
12. | Nikoline Both Juul | NIJU061005 | TST Gymnastik |
Sophyia Mouazab | SOMO250906 | TST Gymnastik | |
13. | Frederikke Sand Hougaard | FRHO231205 | TST Gymnastik |
Rita Bisgaard Neromante | RINE050501 | TST Gymnastik | |
14. | Christine Hein Calmar | CHHE160207 | Silkeborg GF |
Anja Sejersen | ANSE110101 | Silkeborg GF | |
15. | Oline Puk Dalsgaard | OLDA090907 | Silkeborg GF |
Freja Ramer bak | FRBA200602 | Silkeborg GF |
National DK3 - Pige Par
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Kaisa Marie Stokkedal | KAST230709 | Gymnastikforeningen ODK |
Charlotte Bolander | CHBO200796 | Gymnastikforeningen ODK | |
2. | Julie Kongstadt Sønderup | JUKO310507 | Vejlby IK (VIK) |
Nathalie Louise Preetzmann | NAPR070902 | Vejlby IK (VIK) |