Deltagerliste for Rytmisk Sports Gymnastik
Regionsmesterskab Sjælland Individuelle - d. 17-03-2012 - 17-03-2012
Junior - BoldNr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Amanda Lund Nielsen | AMLU280498 | Gymnastikforeningen Øbro |
2. | Carin Munch Petersen | CAPE060497 | Gymnastikforeningen Øbro |
3. | Caroline Frøstrup | CAFR101097 | Gymnastikforeningen Øbro |
4. | Cille Jensen | CIJE251296 | TIK Gymnastik |
5. | Emma Erangey | EMER171198 | TIK Gymnastik |
6. | Jessica Olsen | JEOL251198 | TIK Gymnastik |
7. | Martha Ryom | MARY070597 | Gymnastikforeningen Øbro |
8. | Mathilde Hjort | MAHJ150698 | Gymnastikforeningen Øbro |
9. | Mie Rytter Hedelin | MIRY160497 | TIK Gymnastik |
10. | Migle Gaizutis | MIGA180797 | Gymnastikforeningen Øbro |
11. | Nicoline Sachmann | NISA040997 | Gymnastikforeningen Øbro |
12. | Viktoria Visborg Thune | VIVI030497 | TIK Gymnastik |
Junior - Fri
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Ida Uhrskov-bendixen | IDUH220398 | Gymnastikforeningen Øbro |
2. | Migle Gaizutis | MIGA180797 | Gymnastikforeningen Øbro |
Junior - Køller
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Amanda Lund Nielsen | AMLU280498 | Gymnastikforeningen Øbro |
2. | Carin Munch Petersen | CAPE060497 | Gymnastikforeningen Øbro |
3. | Caroline Frøstrup | CAFR101097 | Gymnastikforeningen Øbro |
4. | Cille Jensen | CIJE251296 | TIK Gymnastik |
5. | Emma Erangey | EMER171198 | TIK Gymnastik |
6. | Ida Uhrskov-bendixen | IDUH220398 | Gymnastikforeningen Øbro |
7. | Jessica Olsen | JEOL251198 | TIK Gymnastik |
8. | Martha Ryom | MARY070597 | Gymnastikforeningen Øbro |
9. | Mathilde Hjort | MAHJ150698 | Gymnastikforeningen Øbro |
10. | Mie Rytter Hedelin | MIRY160497 | TIK Gymnastik |
11. | Nicoline Sachmann | NISA040997 | Gymnastikforeningen Øbro |
12. | Viktoria Visborg Thune | VIVI030497 | TIK Gymnastik |
Junior - Tøndebånd
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Amanda Lund Nielsen | AMLU280498 | Gymnastikforeningen Øbro |
2. | Carin Munch Petersen | CAPE060497 | Gymnastikforeningen Øbro |
3. | Caroline Frøstrup | CAFR101097 | Gymnastikforeningen Øbro |
4. | Cille Jensen | CIJE251296 | TIK Gymnastik |
5. | Emma Erangey | EMER171198 | TIK Gymnastik |
6. | Ida Uhrskov-bendixen | IDUH220398 | Gymnastikforeningen Øbro |
7. | Jessica Olsen | JEOL251198 | TIK Gymnastik |
8. | Martha Ryom | MARY070597 | Gymnastikforeningen Øbro |
9. | Mathilde Hjort | MAHJ150698 | Gymnastikforeningen Øbro |
10. | Mie Rytter Hedelin | MIRY160497 | TIK Gymnastik |
11. | Migle Gaizutis | MIGA180797 | Gymnastikforeningen Øbro |
12. | Nicoline Sachmann | NISA040997 | Gymnastikforeningen Øbro |
13. | Viktoria Visborg Thune | VIVI030497 | TIK Gymnastik |
Junior - Vimpel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Amanda Lund Nielsen | AMLU280498 | Gymnastikforeningen Øbro |
2. | Carin Munch Petersen | CAPE060497 | Gymnastikforeningen Øbro |
3. | Caroline Frøstrup | CAFR101097 | Gymnastikforeningen Øbro |
4. | Cille Jensen | CIJE251296 | TIK Gymnastik |
5. | Emma Erangey | EMER171198 | TIK Gymnastik |
6. | Ida Uhrskov-bendixen | IDUH220398 | Gymnastikforeningen Øbro |
7. | Jessica Olsen | JEOL251198 | TIK Gymnastik |
8. | Martha Ryom | MARY070597 | Gymnastikforeningen Øbro |
9. | Mathilde Hjort | MAHJ150698 | Gymnastikforeningen Øbro |
10. | Mie Rytter Hedelin | MIRY160497 | TIK Gymnastik |
11. | Migle Gaizutis | MIGA180797 | Gymnastikforeningen Øbro |
12. | Nicoline Sachmann | NISA040997 | Gymnastikforeningen Øbro |
13. | Viktoria Visborg Thune | VIVI030497 | TIK Gymnastik |
Mini - Fri
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Benedicte Svarre Gammelgaard | BEGA210303 | Skjold Gymnastik Birkerød |
2. | Caroline Thomsen | CATH240402 | Gymnastikforeningen Øbro |
3. | Dana El-Hakim | DAEL030206 | Ballerup GF |
4. | Ellen Kruse Danielsen | ELDA251003 | Skjold Gymnastik Birkerød |
5. | Isabella Vejby Schultz | ISSC290703 | Ballerup GF |
6. | Lisa Sofie Jensen | LIJE110402 | Skjold Gymnastik Birkerød |
Mini - Tøndebånd
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Benedicte Svarre Gammelgaard | BEGA210303 | Skjold Gymnastik Birkerød |
2. | Caroline Thomsen | CATH240402 | Gymnastikforeningen Øbro |
3. | Dana El-Hakim | DAEL030206 | Ballerup GF |
4. | Isabella Vejby Schultz | ISSC290703 | Ballerup GF |
5. | Lisa Sofie Jensen | LIJE110402 | Skjold Gymnastik Birkerød |
Rekrut - Bold
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alma Hjorth | ALHJ110700 | Gymnastikforeningen Øbro |
2. | Emilie Nejsum Madsen | EMMA021200 | Ballerup GF |
3. | Eva Rahbek Halkier | EVHA040200 | Gymnastikforeningen Øbro |
4. | Frederikke Frøstrup | FRFR170600 | Gymnastikforeningen Øbro |
5. | Josefine Carlsen Kroer | JOCA190500 | Ballerup GF |
6. | Laura Koch Ringtved | LARI210701 | Gymnastikforeningen Øbro |
7. | Laura Smedegaard Hansen | LAHA230300 | Ballerup GF |
8. | Luna Jensen | LUJE161101 | TIK Gymnastik |
9. | Mille Bach Hermansen | MIHE200200 | Gymnastikforeningen Øbro |
10. | Nathalie Alberg Kloth | NAKL090700 | Ballerup GF |
11. | Sofie Juel Michelsen | SOMI170800 | Ballerup GF |
Rekrut - Fri
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alma Hjorth | ALHJ110700 | Gymnastikforeningen Øbro |
2. | Asta Fabricius | ASFA210600 | Gymnastikforeningen Øbro |
3. | Emilie Nejsum Madsen | EMMA021200 | Ballerup GF |
4. | Eva Rahbek Halkier | EVHA040200 | Gymnastikforeningen Øbro |
5. | Frederikke Frøstrup | FRFR170600 | Gymnastikforeningen Øbro |
6. | Josefine Carlsen Kroer | JOCA190500 | Ballerup GF |
7. | Laura Koch Ringtved | LARI210701 | Gymnastikforeningen Øbro |
8. | Laura Smedegaard Hansen | LAHA230300 | Ballerup GF |
9. | Luna Jensen | LUJE161101 | TIK Gymnastik |
10. | Mille Bach Hermansen | MIHE200200 | Gymnastikforeningen Øbro |
11. | Nathalie Alberg Kloth | NAKL090700 | Ballerup GF |
12. | Sofie Juel Michelsen | SOMI170800 | Ballerup GF |
Rekrut - Tov
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alma Hjorth | ALHJ110700 | Gymnastikforeningen Øbro |
2. | Asta Fabricius | ASFA210600 | Gymnastikforeningen Øbro |
3. | Frederikke Frøstrup | FRFR170600 | Gymnastikforeningen Øbro |
4. | Laura Koch Ringtved | LARI210701 | Gymnastikforeningen Øbro |
Rekrut - Tøndebånd
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Asta Fabricius | ASFA210600 | Gymnastikforeningen Øbro |
2. | Emilie Nejsum Madsen | EMMA021200 | Ballerup GF |
3. | Josefine Carlsen Kroer | JOCA190500 | Ballerup GF |
4. | Laura Smedegaard Hansen | LAHA230300 | Ballerup GF |
5. | Luna Jensen | LUJE161101 | TIK Gymnastik |
6. | Nathalie Alberg Kloth | NAKL090700 | Ballerup GF |
7. | Sofie Juel Michelsen | SOMI170800 | Ballerup GF |
Rekrut - Vimpel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Eva Rahbek Halkier | EVHA040200 | Gymnastikforeningen Øbro |
2. | Mille Bach Hermansen | MIHE200200 | Gymnastikforeningen Øbro |
Senior - 1. Division - Bold
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Camilla Olsen | CAOL140488 | TIK Gymnastik |
2. | Elisabeth Grube | ELGR280687 | TIK Gymnastik |
3. | Elizabeth Høirup Jørgensen | ELHØ280594 | TIK Gymnastik |
4. | Laura Bang Andreasen | LAAN260696 | Gymnastikforeningen Øbro |
5. | Louise Tarp Jørgensen | LOTA180894 | TIK Gymnastik |
6. | Mia Rud Rindel | MIRI140895 | Gymnastikforeningen Øbro |
7. | Naja Bau Nielsen | NABA031296 | TIK Gymnastik |
8. | Victoria Sørensen | VISØ241096 | TIK Gymnastik |
Senior - 1. Division - Køller
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Camilla Olsen | CAOL140488 | TIK Gymnastik |
2. | Elisabeth Grube | ELGR280687 | TIK Gymnastik |
3. | Elizabeth Høirup Jørgensen | ELHØ280594 | TIK Gymnastik |
4. | Laura Bang Andreasen | LAAN260696 | Gymnastikforeningen Øbro |
5. | Louise Tarp Jørgensen | LOTA180894 | TIK Gymnastik |
6. | Mia Rud Rindel | MIRI140895 | Gymnastikforeningen Øbro |
7. | Naja Bau Nielsen | NABA031296 | TIK Gymnastik |
8. | Victoria Sørensen | VISØ241096 | TIK Gymnastik |
Senior - 1. Division - Tøndebånd
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Camilla Olsen | CAOL140488 | TIK Gymnastik |
2. | Elisabeth Grube | ELGR280687 | TIK Gymnastik |
3. | Elizabeth Høirup Jørgensen | ELHØ280594 | TIK Gymnastik |
4. | Laura Bang Andreasen | LAAN260696 | Gymnastikforeningen Øbro |
5. | Louise Tarp Jørgensen | LOTA180894 | TIK Gymnastik |
6. | Mia Rud Rindel | MIRI140895 | Gymnastikforeningen Øbro |
7. | Naja Bau Nielsen | NABA031296 | TIK Gymnastik |
8. | Victoria Sørensen | VISØ241096 | TIK Gymnastik |
Senior - 1. Division - Vimpel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Camilla Olsen | CAOL140488 | TIK Gymnastik |
2. | Elisabeth Grube | ELGR280687 | TIK Gymnastik |
3. | Elizabeth Høirup Jørgensen | ELHØ280594 | TIK Gymnastik |
4. | Laura Bang Andreasen | LAAN260696 | Gymnastikforeningen Øbro |
5. | Louise Tarp Jørgensen | LOTA180894 | TIK Gymnastik |
6. | Mia Rud Rindel | MIRI140895 | Gymnastikforeningen Øbro |
7. | Naja Bau Nielsen | NABA031296 | TIK Gymnastik |
8. | Victoria Sørensen | VISØ241096 | TIK Gymnastik |
Senior - 2. Division - Bold
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Asta Wiingaard | ASWI040696 | Gymnastikforeningen Øbro |
2. | Caroline H. Nørgaard | CAH.010994 | Gymnastikforeningen Øbro |
Senior - 2. Division - Tov
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Kristine Kvist Johannsen | KRJO150397 | LSI - Gymnastik |
Senior - 2. Division - Tøndebånd
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Asta Wiingaard | ASWI040696 | Gymnastikforeningen Øbro |
2. | Camilla Søjdis | CASØ310792 | Gymnastikforeningen Øbro |
3. | Kristine Kvist Johannsen | KRJO150397 | LSI - Gymnastik |
4. | Laura Gottinger | LAGO130396 | Gymnastikforeningen Øbro |
5. | Stephanie Paulsen | STPA010796 | Gymnastikforeningen Øbro |
Senior - 2. Division - Vimpel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Camilla Søjdis | CASØ310792 | Gymnastikforeningen Øbro |
2. | Caroline H. Nørgaard | CAH.010994 | Gymnastikforeningen Øbro |
3. | Laura Gottinger | LAGO130396 | Gymnastikforeningen Øbro |
4. | Stephanie Paulsen | STPA010796 | Gymnastikforeningen Øbro |