GymDanmark

Deltagerliste for Rytmisk Sports Gymnastik

 

 

DM Individuelt - d. 19-05-2019 - 19-05-2019

Junior - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Tuxen AGTU161004 Gymnastikforeningen Øbro
2. Alma Sofie Pedersen ALPE060705 Ballerup GF
3. Anna Christiansen ANCH011105 TIK-GYMNASTIK
4. Astrid Marie Henriksen ASHE241005 Gymnastikforeningen Øbro
5. Helena Højbjerg Vibe HEVI061104 Hjerting IF - Gymnastik
6. karoline svanhede KASV200105 Silkeborg GF
7. Laura Vig LAVI281105 Gymnastikforeningen Øbro
8. Lise Bacher LIBA300405 Ølstykke GF
9. Maja Køhler Bay MAKØ100705 TIK-GYMNASTIK
10. Marie Mejnholt-Jakobsen MAME210704 Ballerup GF
11. naja Sorrell NASO150705 Hjerting IF - Gymnastik
12. Vega Birkemose VEBI170605 Gymnastikforeningen Øbro

 

Junior - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Tuxen AGTU161004 Gymnastikforeningen Øbro
2. Alma Sofie Pedersen ALPE060705 Ballerup GF
3. Anna Christiansen ANCH011105 TIK-GYMNASTIK
4. Astrid Marie Henriksen ASHE241005 Gymnastikforeningen Øbro
5. Helena Højbjerg Vibe HEVI061104 Hjerting IF - Gymnastik
6. karoline svanhede KASV200105 Silkeborg GF
7. Laura Vig LAVI281105 Gymnastikforeningen Øbro
8. Lise Bacher LIBA300405 Ølstykke GF
9. Maja Køhler Bay MAKØ100705 TIK-GYMNASTIK
10. Marie Mejnholt-Jakobsen MAME210704 Ballerup GF
11. naja Sorrell NASO150705 Hjerting IF - Gymnastik
12. Vega Birkemose VEBI170605 Gymnastikforeningen Øbro

 

Junior - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Tuxen AGTU161004 Gymnastikforeningen Øbro
2. Alma Sofie Pedersen ALPE060705 Ballerup GF
3. Anna Christiansen ANCH011105 TIK-GYMNASTIK
4. Astrid Marie Henriksen ASHE241005 Gymnastikforeningen Øbro
5. Helena Højbjerg Vibe HEVI061104 Hjerting IF - Gymnastik
6. karoline svanhede KASV200105 Silkeborg GF
7. Laura Vig LAVI281105 Gymnastikforeningen Øbro
8. Lise Bacher LIBA300405 Ølstykke GF
9. Maja Køhler Bay MAKØ100705 TIK-GYMNASTIK
10. Marie Mejnholt-Jakobsen MAME210704 Ballerup GF
11. naja Sorrell NASO150705 Hjerting IF - Gymnastik
12. Vega Birkemose VEBI170605 Gymnastikforeningen Øbro

 

Junior - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Tuxen AGTU161004 Gymnastikforeningen Øbro
2. Alma Sofie Pedersen ALPE060705 Ballerup GF
3. Anna Christiansen ANCH011105 TIK-GYMNASTIK
4. Astrid Marie Henriksen ASHE241005 Gymnastikforeningen Øbro
5. Helena Højbjerg Vibe HEVI061104 Hjerting IF - Gymnastik
6. karoline svanhede KASV200105 Silkeborg GF
7. Laura Vig LAVI281105 Gymnastikforeningen Øbro
8. Lise Bacher LIBA300405 Ølstykke GF
9. Maja Køhler Bay MAKØ100705 TIK-GYMNASTIK
10. Marie Mejnholt-Jakobsen MAME210704 Ballerup GF
11. naja Sorrell NASO150705 Hjerting IF - Gymnastik
12. Vega Birkemose VEBI170605 Gymnastikforeningen Øbro

 

Mini - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Alina Petersen ALPE081011 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
2. Celina Ali CEAL040109 Silkeborg GF
3. Elizabeth Niclasen ELNI050811 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
4. Emilija Kozevnikova EMKO030812 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
5. Sofie Højer Paaske SOPA130209 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Mini - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Alina Petersen ALPE081011 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
2. Anna Storgaard Svennevig ANST280912 TIK-GYMNASTIK
3. Celina Ali CEAL040109 Silkeborg GF
4. Elizabeth Niclasen ELNI050811 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
5. Emilie Holze Jensen EMHO020709 Ølstykke GF
6. Emilija Kozevnikova EMKO030812 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
7. Golubtsova Anna GOAN190510 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
8. Isabella Riess ISRI210409 Gymnastikforeningen Øbro
9. Mathilde Erfurt Hald MAER121012 TIK-GYMNASTIK
10. Naja Sanggaard Jørgensen NAJØ230609 Greve Gymnastik og Trampolin
11. Nanna Silberbrandt NASI221109 Gymnastikforeningen Øbro
12. Nuriye Sona Ilhan NUIL220209 Greve Gymnastik og Trampolin
13. Olivia Birk Nymand OLBI120812 TIK-GYMNASTIK
14. Sofie Højer Paaske SOPA130209 Greve Gymnastik og Trampolin
15. Vasilisa Ricalovska VARI240410 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)

 

Mini - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Isabella Riess ISRI210409 Gymnastikforeningen Øbro
2. Nanna Silberbrandt NASI221109 Gymnastikforeningen Øbro

 

Mini - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Golubtsova Anna GOAN190510 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
2. Vasilisa Ricalovska VARI240410 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)

 

Mini - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Emilie Holze Jensen EMHO020709 Ølstykke GF
2. Naja Sanggaard Jørgensen NAJØ230609 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Mini - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Nuriye Sona Ilhan NUIL220209 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Pre-Junior - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Caya Klint CAKL080406 TIK-GYMNASTIK
2. Freja Marie Jensen FRJE220706 Greve Gymnastik og Trampolin
3. Isabel Alcon ISAL090306 Ølstykke GF
4. liva isabella laursen LILA231106 Silkeborg GF
5. Lærke Kjelgaard LÆKJ250106 FG 90 - Frederikshavn
6. Matilde Charon Correia MACO300906 Silkeborg GF
7. Rebecca Odér REOD210906 TIK-GYMNASTIK
8. Sara Skjoldborg SASK140206 Ballerup GF
9. Yasmin Neumann YANE300306 Ølstykke GF

 

Pre-Junior - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Caya Klint CAKL080406 TIK-GYMNASTIK
2. Ella Bangsbo Holdum ELHO040406 Gymnastikforeningen Øbro
3. Freja Marie Jensen FRJE220706 Greve Gymnastik og Trampolin
4. Isabel Alcon ISAL090306 Ølstykke GF
5. liva isabella laursen LILA231106 Silkeborg GF
6. Lærke Kjelgaard LÆKJ250106 FG 90 - Frederikshavn
7. Matilde Charon Correia MACO300906 Silkeborg GF
8. Rebecca Odér REOD210906 TIK-GYMNASTIK
9. Sara Skjoldborg SASK140206 Ballerup GF
10. Yasmin Neumann YANE300306 Ølstykke GF

 

Pre-Junior - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Ella Bangsbo Holdum ELHO040406 Gymnastikforeningen Øbro
2. Isabel Alcon ISAL090306 Ølstykke GF
3. Lærke Kjelgaard LÆKJ250106 FG 90 - Frederikshavn
4. Matilde Charon Correia MACO300906 Silkeborg GF
5. Sara Skjoldborg SASK140206 Ballerup GF

 

Pre-Junior - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Caya Klint CAKL080406 TIK-GYMNASTIK
2. Isabel Alcon ISAL090306 Ølstykke GF
3. Matilde Charon Correia MACO300906 Silkeborg GF
4. Rebecca Odér REOD210906 TIK-GYMNASTIK
5. Yasmin Neumann YANE300306 Ølstykke GF

 

Pre-Junior - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Caya Klint CAKL080406 TIK-GYMNASTIK
2. Ella Bangsbo Holdum ELHO040406 Gymnastikforeningen Øbro
3. Freja Marie Jensen FRJE220706 Greve Gymnastik og Trampolin
4. Lærke Kjelgaard LÆKJ250106 FG 90 - Frederikshavn
5. Rebecca Odér REOD210906 TIK-GYMNASTIK
6. Sara Skjoldborg SASK140206 Ballerup GF

 

Pre-Junior - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Ella Bangsbo Holdum ELHO040406 Gymnastikforeningen Øbro
2. Freja Marie Jensen FRJE220706 Greve Gymnastik og Trampolin
3. liva isabella laursen LILA231106 Silkeborg GF
4. Yasmin Neumann YANE300306 Ølstykke GF

 

Rekrut - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Anastasia Gnetneva ANGN291007 TIK-GYMNASTIK
2. Augusta Huus Niemann AUNI181008 Greve Gymnastik og Trampolin
3. Fabee Aquino FAAQ260207 TIK-GYMNASTIK
4. Frida Poulsen FRPO080907 Ølstykke GF
5. Helena Bjerregaard Rusbjerg HEBJ010507 FG 90 - Frederikshavn
6. Julie Krogh JUKR210208 TIK-GYMNASTIK
7. Liva Wrem LIWR280907 Greve Gymnastik og Trampolin
8. Naja Bisgaard Jensen NABI200707 Hjerting IF - Gymnastik
9. Sarah Brinck-Jensen SABR280508 Hjerting IF - Gymnastik
10. Sine Jensen SIJE020607 Greve Gymnastik og Trampolin
11. Sofia Brinck-Jensen SOBR280508 Hjerting IF - Gymnastik
12. Sofia Luisa Gomes Ryom SORY160308 Gymnastikforeningen Øbro
13. Sophia Bachner SOBA181107 Silkeborg GF

 

Rekrut - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Schou Jacobsen AGJA180407 Gymnastikforeningen Øbro
2. Anais Maria D. Bernier AND.250908 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
3. Anastasia Gnetneva ANGN291007 TIK-GYMNASTIK
4. Anelija Shaginjan ANSH260308 TIK-GYMNASTIK
5. Augusta Huus Niemann AUNI181008 Greve Gymnastik og Trampolin
6. Fabee Aquino FAAQ260207 TIK-GYMNASTIK
7. Frida Poulsen FRPO080907 Ølstykke GF
8. Helena Bjerregaard Rusbjerg HEBJ010507 FG 90 - Frederikshavn
9. Ida Kvist IDKV060608 Gymnastikforeningen Øbro
10. Ida Tuxen Faber IDTU131207 Gymnastikforeningen Øbro
11. Isabella Koch Hansen ISKO190508 TIK-GYMNASTIK
12. Julie Krogh JUKR210208 TIK-GYMNASTIK
13. Liva Wrem LIWR280907 Greve Gymnastik og Trampolin
14. Lucca Schmidt LUSC100107 Ballerup GF
15. Maria Grosser MAGR130708 Ballerup GF
16. Mikkeline Klemmensen MIKL251208 Gymnastikforeningen Øbro
17. Naja Bisgaard Jensen NABI200707 Hjerting IF - Gymnastik
18. Sarah Brinck-Jensen SABR280508 Hjerting IF - Gymnastik
19. Sarah Holck Rosendal SAHO100907 Ølstykke GF
20. Sine Jensen SIJE020607 Greve Gymnastik og Trampolin
21. Sofia Brinck-Jensen SOBR280508 Hjerting IF - Gymnastik
22. Sofia Luisa Gomes Ryom SORY160308 Gymnastikforeningen Øbro
23. Sophia Bachner SOBA181107 Silkeborg GF

 

Rekrut - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Frida Poulsen FRPO080907 Ølstykke GF
2. Ida Kvist IDKV060608 Gymnastikforeningen Øbro
3. Ida Tuxen Faber IDTU131207 Gymnastikforeningen Øbro
4. Lucca Schmidt LUSC100107 Ballerup GF
5. Maria Grosser MAGR130708 Ballerup GF
6. Mikkeline Klemmensen MIKL251208 Gymnastikforeningen Øbro
7. Sarah Holck Rosendal SAHO100907 Ølstykke GF
8. Sofia Luisa Gomes Ryom SORY160308 Gymnastikforeningen Øbro

 

Rekrut - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Schou Jacobsen AGJA180407 Gymnastikforeningen Øbro
2. Anais Maria D. Bernier AND.250908 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
3. Anelija Shaginjan ANSH260308 TIK-GYMNASTIK
4. Fabee Aquino FAAQ260207 TIK-GYMNASTIK
5. Ida Kvist IDKV060608 Gymnastikforeningen Øbro
6. Ida Tuxen Faber IDTU131207 Gymnastikforeningen Øbro
7. Isabella Koch Hansen ISKO190508 TIK-GYMNASTIK
8. Liva Wrem LIWR280907 Greve Gymnastik og Trampolin
9. Mikkeline Klemmensen MIKL251208 Gymnastikforeningen Øbro
10. Sarah Holck Rosendal SAHO100907 Ølstykke GF
11. Sophia Bachner SOBA181107 Silkeborg GF

 

Rekrut - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Anastasia Gnetneva ANGN291007 TIK-GYMNASTIK
2. Anelija Shaginjan ANSH260308 TIK-GYMNASTIK
3. Augusta Huus Niemann AUNI181008 Greve Gymnastik og Trampolin
4. Helena Bjerregaard Rusbjerg HEBJ010507 FG 90 - Frederikshavn
5. Isabella Koch Hansen ISKO190508 TIK-GYMNASTIK
6. Julie Krogh JUKR210208 TIK-GYMNASTIK
7. Lucca Schmidt LUSC100107 Ballerup GF
8. Maria Grosser MAGR130708 Ballerup GF
9. Naja Bisgaard Jensen NABI200707 Hjerting IF - Gymnastik
10. Sarah Brinck-Jensen SABR280508 Hjerting IF - Gymnastik
11. Sine Jensen SIJE020607 Greve Gymnastik og Trampolin
12. Sofia Brinck-Jensen SOBR280508 Hjerting IF - Gymnastik

 

Rekrut - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Schou Jacobsen AGJA180407 Gymnastikforeningen Øbro

 

Senior - 1. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Cecilie Cameron CECA101202 Hjerting IF - Gymnastik
2. Clara Ryberg CLRY310302 Gymnastikforeningen Øbro
3. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
4. Isabella Schultz ISSC290703 Ballerup GF
5. Laura Bang Andreasen LAAN260696 Gymnastikforeningen Øbro
6. Laurine Thygesen LATH280702 Gymnastikforeningen Øbro
7. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
8. Nicoline Simone Sachmann NISA040997 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Cecilie Cameron CECA101202 Hjerting IF - Gymnastik
2. Clara Ryberg CLRY310302 Gymnastikforeningen Øbro
3. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
4. Isabella Schultz ISSC290703 Ballerup GF
5. Laura Bang Andreasen LAAN260696 Gymnastikforeningen Øbro
6. Laurine Thygesen LATH280702 Gymnastikforeningen Øbro
7. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
8. Nicoline Simone Sachmann NISA040997 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Cecilie Cameron CECA101202 Hjerting IF - Gymnastik
2. Clara Ryberg CLRY310302 Gymnastikforeningen Øbro
3. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
4. Isabella Schultz ISSC290703 Ballerup GF
5. Laura Bang Andreasen LAAN260696 Gymnastikforeningen Øbro
6. Laurine Thygesen LATH280702 Gymnastikforeningen Øbro
7. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
8. Nicoline Simone Sachmann NISA040997 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Cecilie Cameron CECA101202 Hjerting IF - Gymnastik
2. Clara Ryberg CLRY310302 Gymnastikforeningen Øbro
3. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
4. Isabella Schultz ISSC290703 Ballerup GF
5. Laura Bang Andreasen LAAN260696 Gymnastikforeningen Øbro
6. Laurine Thygesen LATH280702 Gymnastikforeningen Øbro
7. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
8. Nicoline Simone Sachmann NISA040997 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 2. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Alberte Luna Larsen ALLA300802 FG 90 - Frederikshavn
2. Camilla Christensen CACH160304 FG 90 - Frederikshavn
3. Celina Krøll Pedersen CEKR071205 Greve Gymnastik og Trampolin
4. Ida Kaysen Moell IDKA011005 Silkeborg GF
5. Maja Møller Carstensen MAMØ030905 Gymnastikforeningen Øbro
6. Michelle Fronteau MIFR180102 Hjerting IF - Gymnastik
7. Pil Søgaard PISØ130303 Hjerting IF - Gymnastik
8. Sheila Broberg Jakobsen SHJA190105 Silkeborg GF

 

Senior - 2. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Mie Rytter Hedelin MIRY160497 TIK-GYMNASTIK
2. Trine Rydiander TRRY171203 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 2. Division - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Maja Møller Carstensen MAMØ030905 Gymnastikforeningen Øbro

 

Senior - 2. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Alberte Luna Larsen ALLA300802 FG 90 - Frederikshavn
2. Camilla Christensen CACH160304 FG 90 - Frederikshavn
3. Celina Krøll Pedersen CEKR071205 Greve Gymnastik og Trampolin
4. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
5. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik
6. Michelle Fronteau MIFR180102 Hjerting IF - Gymnastik
7. Mie Rytter Hedelin MIRY160497 TIK-GYMNASTIK
8. Pil Søgaard PISØ130303 Hjerting IF - Gymnastik
9. Trine Rydiander TRRY171203 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 2. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
2. Ida Kaysen Moell IDKA011005 Silkeborg GF
3. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik
4. Sheila Broberg Jakobsen SHJA190105 Silkeborg GF

 


© GymDanmark