Deltagerliste for Rytmisk Sports Gymnastik

 

 

RSG - SM - INDIVIDUEL TILMELDING - d. 09-03-2019 - 10-03-2019

- Bold

- Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Liva Wrem LIWR280907 Greve Gymnastik og Trampolin
- Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Liva Wrem LIWR280907 Greve Gymnastik og Trampolin
Junior - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Liva Wrem LIWR280907 Greve Gymnastik og Trampolin
Nr. Navn Licens Forening
1. Alma Sofie Pedersen ALPE060705 Ballerup GF
2. Anna Christiansen ANCH011105 TIK-GYMNASTIK
3. Ida Tian IDTI251004 Ballerup GF
4. Lise Bacher LIBA300405 Ølstykke GF
5. Maja Køhler Bay MAKØ100705 TIK-GYMNASTIK
6. Marie Mejnholt-Jakobsen MAME210704 Ballerup GF

 

Junior - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Alma Sofie Pedersen ALPE060705 Ballerup GF
2. Anna Christiansen ANCH011105 TIK-GYMNASTIK
3. Ida Tian IDTI251004 Ballerup GF
4. Lise Bacher LIBA300405 Ølstykke GF
5. Maja Køhler Bay MAKØ100705 TIK-GYMNASTIK
6. Marie Mejnholt-Jakobsen MAME210704 Ballerup GF

 

Junior - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Alma Sofie Pedersen ALPE060705 Ballerup GF
2. Anna Christiansen ANCH011105 TIK-GYMNASTIK
3. Ida Tian IDTI251004 Ballerup GF
4. Lise Bacher LIBA300405 Ølstykke GF
5. Maja Køhler Bay MAKØ100705 TIK-GYMNASTIK
6. Marie Mejnholt-Jakobsen MAME210704 Ballerup GF

 

Junior - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Alma Sofie Pedersen ALPE060705 Ballerup GF
2. Anna Christiansen ANCH011105 TIK-GYMNASTIK
3. Ida Tian IDTI251004 Ballerup GF
4. Lise Bacher LIBA300405 Ølstykke GF
5. Maja Køhler Bay MAKØ100705 TIK-GYMNASTIK
6. Marie Mejnholt-Jakobsen MAME210704 Ballerup GF

 

Mini - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Alina Petersen ALPE081011 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
2. Elizabeth Niclasen ELNI050811 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
3. Emilija Kozevnikova EMKO030812 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
4. Sofie Højer Paaske SOPA130209 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Mini - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Alina Petersen ALPE081011 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
2. Anna Storgaard Svennevig ANST280912 TIK-GYMNASTIK
3. Elizabeth Niclasen ELNI050811 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
4. Emilie Holze Jensen EMHO020709 Ølstykke GF
5. Emilija Kozevnikova EMKO030812 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
6. Golubtsova Anna GOAN190510 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
7. Mathilde Erfurt Hald MAER121012 TIK-GYMNASTIK
8. Naja Sanggaard Jørgensen NAJØ230609 Greve Gymnastik og Trampolin
9. Nuriye Sona Ilhan NUIL220209 Greve Gymnastik og Trampolin
10. Olivia Birk Nymand OLBI120812 TIK-GYMNASTIK
11. Sofie Højer Paaske SOPA130209 Greve Gymnastik og Trampolin
12. Vasilisa Ricalovska VARI240410 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)

 

Mini - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Golubtsova Anna GOAN190510 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
2. Vasilisa Ricalovska VARI240410 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)

 

Mini - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Emilie Holze Jensen EMHO020709 Ølstykke GF
2. Naja Sanggaard Jørgensen NAJØ230609 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Mini - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Nuriye Sona Ilhan NUIL220209 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Pre-Junior - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Caya Klint CAKL080406 TIK-GYMNASTIK
2. Freja Marie Jensen FRJE220706 Greve Gymnastik og Trampolin
3. Isabel Alcon ISAL090306 Ølstykke GF
4. Rebecca Odér REOD210906 TIK-GYMNASTIK
5. Sara Skjoldborg SASK140206 Ballerup GF
6. Yasmin Neumann YANE300306 Ølstykke GF

 

Pre-Junior - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Caya Klint CAKL080406 TIK-GYMNASTIK
2. Freja Marie Jensen FRJE220706 Greve Gymnastik og Trampolin
3. Isabel Alcon ISAL090306 Ølstykke GF
4. Rebecca Odér REOD210906 TIK-GYMNASTIK
5. Sara Skjoldborg SASK140206 Ballerup GF
6. Yasmin Neumann YANE300306 Ølstykke GF

 

Pre-Junior - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Isabel Alcon ISAL090306 Ølstykke GF
2. Sara Skjoldborg SASK140206 Ballerup GF

 

Pre-Junior - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Caya Klint CAKL080406 TIK-GYMNASTIK
2. Isabel Alcon ISAL090306 Ølstykke GF
3. Rebecca Odér REOD210906 TIK-GYMNASTIK
4. Yasmin Neumann YANE300306 Ølstykke GF

 

Pre-Junior - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Caya Klint CAKL080406 TIK-GYMNASTIK
2. Freja Marie Jensen FRJE220706 Greve Gymnastik og Trampolin
3. Rebecca Odér REOD210906 TIK-GYMNASTIK
4. Sara Skjoldborg SASK140206 Ballerup GF

 

Pre-Junior - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Freja Marie Jensen FRJE220706 Greve Gymnastik og Trampolin
2. Yasmin Neumann YANE300306 Ølstykke GF

 

Rekrut - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Anastasia Gnetneva ANGN291007 TIK-GYMNASTIK
2. Augusta Huus Niemann AUNI181008 Greve Gymnastik og Trampolin
3. Fabee Aquino FAAQ260207 TIK-GYMNASTIK
4. Frida Poulsen FRPO080907 Ølstykke GF
5. Julie Krogh JUKR210208 TIK-GYMNASTIK
6. Sine Jensen SIJE020607 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Rekrut - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Anais Maria D. Bernier AND.250908 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
2. Anastasia Gnetneva ANGN291007 TIK-GYMNASTIK
3. Anelija Shaginjan ANSH260308 TIK-GYMNASTIK
4. Augusta Huus Niemann AUNI181008 Greve Gymnastik og Trampolin
5. Fabee Aquino FAAQ260207 TIK-GYMNASTIK
6. Frida Poulsen FRPO080907 Ølstykke GF
7. Isabella Koch Hansen ISKO190508 TIK-GYMNASTIK
8. Julie Krogh JUKR210208 TIK-GYMNASTIK
9. Lucca Schmidt LUSC100107 Ballerup GF
10. Maria Grosser MAGR130708 Ballerup GF
11. Sarah Holck Rosendal SAHO100907 Ølstykke GF
12. Sine Jensen SIJE020607 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Rekrut - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Frida Poulsen FRPO080907 Ølstykke GF
2. Lucca Schmidt LUSC100107 Ballerup GF
3. Maria Grosser MAGR130708 Ballerup GF
4. Sarah Holck Rosendal SAHO100907 Ølstykke GF

 

Rekrut - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Anais Maria D. Bernier AND.250908 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
2. Anelija Shaginjan ANSH260308 TIK-GYMNASTIK
3. Fabee Aquino FAAQ260207 TIK-GYMNASTIK
4. Isabella Koch Hansen ISKO190508 TIK-GYMNASTIK
5. Sarah Holck Rosendal SAHO100907 Ølstykke GF

 

Rekrut - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Anastasia Gnetneva ANGN291007 TIK-GYMNASTIK
2. Anelija Shaginjan ANSH260308 TIK-GYMNASTIK
3. Augusta Huus Niemann AUNI181008 Greve Gymnastik og Trampolin
4. Isabella Koch Hansen ISKO190508 TIK-GYMNASTIK
5. Julie Krogh JUKR210208 TIK-GYMNASTIK
6. Lucca Schmidt LUSC100107 Ballerup GF
7. Maria Grosser MAGR130708 Ballerup GF
8. Sine Jensen SIJE020607 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Senior - 1. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Isabella Schultz ISSC290703 Ballerup GF
2. Nicoline Simone Sachmann NISA040997 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Isabella Schultz ISSC290703 Ballerup GF
2. Nicoline Simone Sachmann NISA040997 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Isabella Schultz ISSC290703 Ballerup GF
2. Nicoline Simone Sachmann NISA040997 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Isabella Schultz ISSC290703 Ballerup GF
2. Nicoline Simone Sachmann NISA040997 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 2. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Celina Krøll Pedersen CEKR071205 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Senior - 2. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Mie Rytter Hedelin MIRY160497 TIK-GYMNASTIK
2. Trine Rydiander TRRY171203 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 2. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Celina Krøll Pedersen CEKR071205 Greve Gymnastik og Trampolin
2. Mie Rytter Hedelin MIRY160497 TIK-GYMNASTIK
3. Trine Rydiander TRRY171203 TIK-GYMNASTIK

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark