GymDanmark

Deltagerliste for Grand Prix-Rytme

 

 

GPR - DM 1. Runde - Alle rækker - d. 01-02-2020 - 02-02-2020

Mikro

Nr. Hold Forening
1. Team Galia Ringsted IF - Gymnastik
2. Team Aria-Lya Tarup - Paarup IF
3. Team Aria-Ava Tarup - Paarup IF
4. TEAM NORIT Munkebjerg Gymnastikforening
5. Team Jasmin DHG Gymnastik
6. Solveig Greve Gymnastik og Trampolin
7. Aviola Greve Gymnastik og Trampolin
8. Team Daisy Hillerød G & IF
9. Adela Espergærde IF

 

Micro

Nr. Hold Forening
1. Team Mevio GF Køge Bugt

 

Mini Mono

Nr. Hold Forening
1. Team Merina GF Køge Bugt
2. Team Melia GF Køge Bugt
3. Noelle Espergærde IF
4. Team Ixia Hillerød G & IF
5. Team Avera Espergærde IF
6. Team Capella Lystrup Idrætsforening - Gymnastik
7. Sorø Minipiger Sorø Gymnastik Forening
8. Team Castanja Greve Gymnastik og Trampolin
9. Team Caliope Gymnastikforeningen Øbro
10. Team Flavia Aabybro Gymnastikforening
11. Team Flavia Aabybro Gymnastikforening
12. Team Aditi DHG Gymnastik
13. Team Amira Farum Gymnastikforening
14. Team Flora Munkebjerg Gymnastikforening
15. Team Flora Grindsted G & IF
16. Team Jasmin Grindsted G & IF

 

Mini 8-10 år

Nr. Hold Forening
1. Team Eya Spangsbjerg IF
2. Litchi Ringsted IF - Gymnastik
3. Team Elia Randers gymnastiske Forening
4. Team Rubina Grindsted G & IF
5. Team Ovia Farum Gymnastikforening
6. Team Violet Greve Gymnastik og Trampolin
7. Team Ivalu Greve Gymnastik og Trampolin
8. Team Lucca Greve Gymnastik og Trampolin
9. Team Saturn Lystrup Idrætsforening - Gymnastik
10. Team Alfea SOR IF

 

Mini 10-12 år

Nr. Hold Forening
1. Team Sif Fårup-Sønderbæk Idrætsforening
2. Team Starlight Lystrup Idrætsforening - Gymnastik
3. Team Merida Espergærde IF
4. Team Aloni Vejen GF
5. Team Delicia Gymnastikforeningen Øbro
6. Team Estrela Gymnastikforeningen Øbro
7. Team Vivo SOR IF
8. Chéri DHG Gymnastik
9. Team Unika Næsby IF
10. Team Anemone Grindsted G & IF
11. Team Vilenta Tarup - Paarup IF
12. Team Nora Greve Gymnastik og Trampolin
13. Team Vivanit Greve Gymnastik og Trampolin
14. Team Ara Silkeborg GF
15. Team Baila Silkeborg GF
16. Team Azur Alderslyst GF
17. Team Kiwi Ringsted IF - Gymnastik

 

Pige

Nr. Hold Forening
1. Team Esaia Spangsbjerg IF
2. Team Mango Ringsted IF - Gymnastik
3. Team Lyra Grindsted G & IF
4. Team Lyra Grindsted G & IF
5. Team Valiite DHG Gymnastik
6. Team Enya Farum Gymnastikforening
7. Team Astra Greve Gymnastik og Trampolin
8. Team Azurit Greve Gymnastik og Trampolin
9. Team Svera SOR IF
10. Team Esperanza Gymnastikforeningen Øbro
11. Team Mathea GF Køge Bugt
12. Team Movanna GF Køge Bugt

 

Tweens

Nr. Hold Forening
1. Team Muna GF Køge Bugt
2. Team Mellis GF Køge Bugt
3. Team Orkidea Hillerød G & IF
4. Team Lux Lystrup Idrætsforening - Gymnastik
5. Team Olympia Espergærde IF
6. Team Vira Jelling FS
7. Team Malit Tarup - Paarup IF
8. Team Balia Aabybro Gymnastikforening
9. Team Amira Aabybro Gymnastikforening
10. Team Zetari Munkebjerg Gymnastikforening
11. Team Athena Randers gymnastiske Forening
12. Team Caliva Randers gymnastiske Forening
13. Team Opalia Grindsted G & IF
14. Team Liva Greve Gymnastik og Trampolin
15. Team Maliva Farum Gymnastikforening

 

Junior

Nr. Hold Forening
1. Team Bellis Tarup - Paarup IF
2. Team Elpida Silkeborg GF
3. Team Petit Greve Gymnastik og Trampolin
4. Team Mirabell Ringsted IF - Gymnastik
5. Team Elara Spangsbjerg IF
6. Team Estella DHG Gymnastik
7. Team Lavida SOR IF
8. Team Dahlia Gymnastikforeningen Øbro
9. Team Shine Lystrup Idrætsforening - Gymnastik

 

Senior Fri

Nr. Hold Forening
1. Team Aura Espergærde IF
2. Team Aura Espergærde IF
3. GF Køge Bugt senior-damer GF Køge Bugt
4. Team Amaryllis Hillerød G & IF
5. Team Oceana Sorø Gymnastikefterskole
6. Team Cordelia Sorø Gymnastikefterskole
7. Team Evia Sorø Gymnastikefterskole
8. Team Poseida Sorø Gymnastikefterskole
9. SG Elite Sorø Gymnastik Forening
10. Team Bella Greve Gymnastik og Trampolin
11. Future United + Næsby IF
12. Team Meraki Silkeborg GF

 

Senior

Nr. Hold Forening
1. Team Papaya Ringsted IF - Gymnastik
2. Team Greve Greve Gymnastik og Trampolin
3. Team Octavia Farum Gymnastikforening
4. Team Embla Espergærde IF
5. Team Ambria SOR IF
6. Team Minora Munkebjerg Gymnastikforening
7. Team Magenta GF Køge Bugt
8. Team Diamant Hjerting IF - Gymnastik
9. Team Sky Lystrup Idrætsforening - Gymnastik

 


© GymDanmark