GymDanmark

Deltagerliste for Grand Prix-Rytme

 

 

Efterskole DM - d. 23-05-2019 - 23-05-2019

Række Fri

Nr. Hold Forening
1. Team Tenoria Gymnastikefterskolen Stevns
Anna Jensen
Clara Anna Bæk Chabert
Ellen Astrup Bertelsen
Frederikke Bloksø
Louise Andersen
Mathilda Mürer
Silje Daubjerg Backmann
2. Team Ofea Flemming Efterskole
Amanda Langkjær larsen
Anne-Mette Østergaard Olsen
Caroline Krogh Thomassen
Julie Hougaard Andersen
Liv Lauridsen
Marie Hessellund
Nana Bendix Olesen
3. Team Feanna Flemming Efterskole
Ditte Dahl Rechnitzer Tind
Iben Sofie Crüger
Josefine Ingerslev Thorn
Josefine Nikoline Gammeljord Nielsen
Karen Søgaard Væver
Katrine Lind
Regitze Marie Bitsch
4. Team Papaya Skyum Idrætsefterskole
Astrid Østergaard
Freja Berg Noer
Kamilla Bach Hansen
Laura Børsting
Maja Krogsgaard
Marie Petersen
Mathilde Møberg
5. Team Valeo Vejstrup Efterskole
Alma Kryger
Amalie Frostholm Lykke
Camilla Nielsen
Emilie Klevang
Emilie Perin-albertsen
Isabella Kyndby
Marie Olsen
6. Team Cassiopeia Sorø Gymnastikefterskole
Bolette Hillingsøe
Caroline Johansson Schultz
Cecilie Philippa Sjøberg
Emma Boye Larsen
Emma Weber Weden
Julie Fladholdt Skjødt
Julie Friis Lindegaard
Klara Ditlev Jensen
Sofie Mikkelsen
7. Team Nefertiti Sorø Gymnastikefterskole
Angela Síminardóttir Askham
Cecilie Valet Fyrstlev
Ida Neubert Andersen
Mathilde Fink Olesen
Nikoline Feldt Rasmussen
Selina Tegner
Selma Cliford
8. Team Safir Sorø Gymnastikefterskole
Daniella Duedahl Knudsen
Emma Oline Lieberkind Jørgensen
Ida Frederiksen
Laura Jørgensen
Maya Lauritsen
Mette Anderberg Villadsen
Sofie Holmen Kraglund
9. Himalaya Brejninggaard Efterskole
Emma Ravn Falk
Frida Tinghøj Carlsen
Johanne Koch
Julia Rytter Thomsen
Klara Skovsbøl Fabricius
Mille Simple Siig Lyngaa
Signe Jensen
Teresa izabella Nørgård Thomsen
Winnie Rahbek Sig
10. Astella Brejninggaard Efterskole
Anna Fuhr Vestergaard
Emma Bang Rasmussen
Fiona Jong Villumsen
Karoline Blicher
Kristine Løvstrup Hvelplund
Louise Krogsgaard
Matilde Smith-Andersen
Mette Marie Elbæk
Stine Illkjær Sanderhoff
Victoria Maria Larsen
11. Hold Vand Bjergsnæs Efterskole
Anne Thøgersen
Freja Lindegaard
Line Mai Jensen
Line Skov Andersen
Lærke Bastholm Schmidt
Nikoline Rybjerg
Sophie Elisabeth Clemmensen
Ulrikke Falkenberg
12. Hold Ild Bjergsnæs Efterskole
Astrid Schacht Poulsen
Frida Stouby Strøm
Johanne Fleng
Katrine Pedersen
Laura Hammer
Martha Buch Simonsen
Nanna Serup
Pernille Pedersen
Sofie Søndergaard
13. Hold Luft Bjergsnæs Efterskole
Camilla Svendsen
Camilla Hald
Cecilie Simonsen
Clara Thorsager Olsen
Dicte Mikkelsen
Ida Sams
Maja Bisgaard
Maria Tøfting Jensen
Merete Stagstrup
14. Hold Jord Bjergsnæs Efterskole
Amalie Høgh
Enya Lindhard
Ida Ahrndt
Isabella Vestergaard Krogh
Marie Gravgaard Mulvad
Sandra Malthe
Sara Aarestrup Moustsen
Signe Kynæb Hansen
15. Team Tamazabi Vesterlund Efterskole
Cecilie Nielsen
Laura Christensen
Michelle Haubjerg Pedersen
Nicoline Nielsen
Nicoline Carstens Frederiksen
Sia Wendelbo Mølgaard
Sofia Morsing Abildskov
Sofie Jidan Vestergaard Knudsen
16. Team Satira Vesterlund Efterskole
Alicia Skjøtt Pedersen
Caroline Krogh Klitgaard
Elisabeth Rex Nørgaard
Emma Larsen
Ida Ohlsen Vestergaard
Josefine Borring Thirup
Katrine Riis Juul
Louise Klitgaard Madsen
Sofie Jørgensen
17. Team Utelia Vesterlund Efterskole
Anna Würtz Mathiasen
Camilla Stougaard
Cecilie Feldborg Jespersen
emilie videbæk
Ida-Marie Bjerregaard
Maja Celina Bak
Matilde Maul
Michelle Egegaard Ravn Nielsen
Sarah Søndergaard Christiansen
Signe Linn Glöckner

 

Række Redskab

Nr. Hold Forening
1. Hold Jord Bjergsnæs Efterskole
Amalie Høgh
Enya Lindhard
Ida Ahrndt
Isabella Vestergaard Krogh
Marie Gravgaard Mulvad
Sandra Malthe
Sara Aarestrup Moustsen
Signe Kynæb Hansen
2. Hold Luft Bjergsnæs Efterskole
Camilla Svendsen
Camilla Hald
Cecilie Simonsen
Clara Thorsager Olsen
Dicte Mikkelsen
Ida Sams
Maja Bisgaard
Maria Tøfting Jensen
Merete Stagstrup
3. Hold Ild Bjergsnæs Efterskole
Astrid Schacht Poulsen
Frida Stouby Strøm
Johanne Fleng
Katrine Pedersen
Laura Hammer
Martha Buch Simonsen
Nanna Serup
Pernille Pedersen
Sofie Søndergaard
4. Hold Vand Bjergsnæs Efterskole
Anne Thøgersen
Freja Lindegaard
Line Mai Jensen
Line Skov Andersen
Lærke Bastholm Schmidt
Nikoline Rybjerg
Sophie Elisabeth Clemmensen
Ulrikke Falkenberg
5. Team Viijesi Vejstrup Efterskole
Caroline Eriksen
Emma Moesgaard
Ida Marie Andersen
Ida Sole Maarssø
Isabella Kyndby
Julie Gry Bech Rasmussen
Julie Schaldemose
Laura Krogh Kaspersen
Signe Illum Rasmussen
6. Team Sanguis Skyum Idrætsefterskole
Ida Skovsgaard
Josefine Andersen
Luna Schrøder
Maya Thomsen
Mette Christensen
Rikke Skjoldahl
Sofia Leth
Stine Toft Johnsen
7. Team Ofea Flemming Efterskole
Amanda Langkjær larsen
Anne-Mette Østergaard Olsen
Caroline Krogh Thomassen
Julie Hougaard Andersen
Liv Lauridsen
Marie Hessellund
Nana Bendix Olesen
8. Team Tavia Gymnastikefterskolen Stevns
Augusta Oxholm Falkensted
Emma Amalie Wendelboe-Pedersen
Jennifer Emma Bergen
Natasja Bergsbo Nielsen
Nikoline Bech Petersen
Victoria Willecke Lindberg

 


© GymDanmark