Deltagerliste for Grand Prix-Rytme

 

 

Fyns Mesterskab - d. 16-03-2019 - 16-03-2019

Micro

Nr. Hold Forening
1. Team Pippi DHG Gymnastik
Cecilie Barfod
Evanna Huang
Julia Ruiz de Adana Ruiz
Lara Ajgeoy
Lilli Ard
Meghna Aravinthan
Milia Fadi Hussein
Mynthe Kjær Holm
2. TEAM NORIT Munkebjerg Gymnastikforening
Alberte Erichsen
Annabjørk Beck-Ohmsen
Ellen Bonde Christiansen
Frederikke Hoffmark Nielsen
Karla Mattsson Nielsen
Laura Guldbjerg
Mathilde Hauge Bachmann
Mille Eggert Mortensen

 

Mini Mono

Nr. Hold Forening
1. Team Adea DHG Gymnastik
Anushka Aravinthan
Carla Kruse
Dagmar Lindhardt Lassen
Emma Hansen
Julie Moseholm Larsen
Khrisha Nagarajah
Mynte Bock Schlüter
Nanna Lemvig Christensen
Nanna-Cecilie Hauge Hald
Nova Sofie Mejrup-Lundsfryd

 

Mini 8-10 år

Nr. Hold Forening
1. Team Vilenta Tarup - Paarup IF
Christina Schmidt Steffensen
Dila nur Pinarbasi
Elizabeth Visti Brewster
Ella Marie Pieler
Ella Pultz Henckell
Isabella Brøndsted
Klara Hansen
Laura Bjerg Andersen
Laura Josephine Lund Boesgaard
Mille Kjærhus
Natasja Longgaard Birk
Rosa Mastrup Sandgaard
Selma Selin Uyanik
2. Team Aspiranta Næsby IF
Astrid Olivia Solevad
Dikte Findahl Hansen
Ella Zoega
Emilie Dahl-Larsen
Frederikke Thuesen
Frida Iversholt Enemark
Ida Kruse
Isabella Hoang Huynh
karla vanesa ramos gonzalez
Karoline Rasmussen

 

Mini 10-12 år

Nr. Hold Forening
1. Team Unika Næsby IF
Chloe tino Pedersen
Eva Molnar
Frederikke Dahl-Larsen
Merle Runge Koldby
Nicoline Dahl-Larsen
Signe König Nielsen
Sille Amalie Solevad
Victoria Willumsen
2. Team Alva Munkebjerg Gymnastikforening
Kaya Eggert Mortensen
Lærke Top-Rasmussen
Marie Bjerg Petersen
Mie Mogensen
Rebecca Brask Nielsen
Rebecca Petas Schmidt Rasmussen
Regitze Aalund Fogh Mortensen
Sille Dahl Jeppesen
Sofie Claces
3. Team Valiite DHG Gymnastik
Amalie Rask
Amanda Helms-Nielsen
Anneline Friis Østergaard
Clara Mouritzen
Emilie Madsen
Frida Sonnenborg Pedersen
Ingrid Vinten Understrup
Josefine Christiansen
Karen-Mathilde de Jong Fich Jespersen
Kaya Oelfke Bangsgaard
Laura Martinsen
Rasmine Søndergaard Robl
Sille Kongshaug Hjorth
4. Team Malit Tarup - Paarup IF
Alma Pultz Henckell
Cecilie Duus Ramussen
Emilie Johansen
Karoline Møller Andersen
Klara Lundberg Rasmussen
Mathilde Ellegaard Toft
Sigrid Phillipsen Holst
Sofie Mikkelsen

 

Pige

Nr. Hold Forening
1. Team Elva Munkebjerg Gymnastikforening
Anna Fenger
Ellanora Reedtz Tokerød
Ellen Fischer
Emma Rodriguez Gunic
Mimi Sohl Jeppesen
Rebekka Louise Bork
Rose Nydam Hornshøj
Selma Breunig
2. Team Bellis Tarup - Paarup IF
Alicia Nouck Rasmussen
Anna Holm Lykkegaard
Camilla Schmidt Steffensen
Emilie Schwitzer Christensen
Emma Mikkelsen
Julie Knudsen
Mathilde Frostholm Lykke
Mille Sand Andersen
Sara Ross

 

Junior

Nr. Hold Forening
1. Team Calida Munkebjerg Gymnastikforening
Amalie Høvsgaard
Anna Kølle Andersen
Emma Birkebæk Lauridsen
frida cordes
Ida Vinther Rasmussen
josefine Møller Christoffersen
Karoline Kølle Andersen
Katrine Nøttrup
Mathilde Mortensen
Nanna Bachmann Andreasen
2. Team Estella DHG Gymnastik
Anastasia Diatchikhina
Anna Hvid Bang
Camille Overby Andersen
Clara Bonkegaard
Ellen Bender
Emma Hestbæk
Julie Møller Knudsen
Liva Steffensen
Sarah Svensson
Sofie Kappel Hansen

 

Senior Fri

Nr. Hold Forening
1. Team Minora Munkebjerg Gymnastikforening
Caroline Ariane Wraae Rasmussen
Clara Rose Wraae Rasmussen
Frederikke Boll
Helle Ringive
Laura Kieler
Laura Harloff Birckner
Sofia Dalsgaard

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark