GymDanmark

Deltagerliste for Rope Skipping

 

 

SM & SM åben (Hold) - Internationalerækker - d. 06-02-2016 - 06-02-2016

International 12-14 år

Nr. Hold Navn Licens Forening
1. LRST 3 Alfred Vous Wulf-Andersen ALVO240305 Lillerød GF
Anna Fjord Andersson ANFJ270503 Lillerød GF
Josefine Sørensen JOSØ050104 Lillerød GF
Maia Lytken Markussen MAMA040202 Lillerød GF
2. IF32 Glostrup Elena Kærgaard ELKÆ110602 IF32 Glostrup Gymnastikforening
Maja Richter Krogsgaard Andersen MAAN130102 IF32 Glostrup Gymnastikforening
Mathilde Hjort Petersen MAPE020602 IF32 Glostrup Gymnastikforening
Natacha Meier vincent NAVI290504 IF32 Glostrup Gymnastikforening
tatiana brandli TABR190503 IF32 Glostrup Gymnastikforening
3. FJJUNK Frederikke Hellerup FRHE260702 Gug GF
Julie Bøggild Andersen JUAN100203 Gug GF
Julie Kirk Lange JULA180802 Gug GF
Kirstine Arknæs KIAR251003 Gug GF
Nanna Ottov NAOT150303 Gug GF
4. MACI Annelie Nyc Johansen ANNY080403 Gug GF
Christina Luise Bogner CHBO190304 Gug GF
Ida Koefoed IDKO100404 Gug GF
Mathilde Drasbek Emmersen MAEM040403 Gug GF

 

International 15+ år

Nr. Hold Navn Licens Forening
1. Gug ACEPT Anna Enggaard ANEN200302 Gug GF
Cathrine Nygaard Andreassen CAAN150601 Gug GF
Emilie With Petersen EMPE101198 Gug GF
Pernille Griebel Mogensen PEGR040202 Gug GF
Thea Freyvall Jonassen THJO210801 Gug GF
2. LRST 4 Anna Maj Søgaard ANSØ120101 Lillerød GF
Anna Sørensen ANSØ270600 Lillerød GF
Laura Francis LAFR030797 Lillerød GF
Louise Francis LOFR050900 Lillerød GF
Marie Broen Magersholt MABR240602 Lillerød GF
3. LRST 5 Asta Cathrine Krenchel ASKR220301 Lillerød GF
Isabell Rasmussen ISRA040900 Lillerød GF
Karoline Willeberg Nørgaard KAWI131000 Lillerød GF
Signe Toftgaard Henriksen SIHE050899 Lillerød GF
4. LRST 6 Charlotte Schaffalitzky De Muckadell CHSC280695 Lillerød GF
Emilie Lykke EMLY031099 Lillerød GF
Mathilde Larsen MALA180500 Lillerød GF
Natalie Ros Nielsen NANI261197 Lillerød GF
Sif Fink Arnbjerg SIAR060895 Lillerød GF
5. LRST 7 Astrid Lind Bouquin ASLI021000 Lillerød GF
Emma Brauer Faber-Rod EMBR010601 Lillerød GF
Ida Enemark Skyum IDSK121200 Lillerød GF
Laura Weigelt LAWE191296 Lillerød GF
Simone Stjernekilde SIST290897 Lillerød GF
6. Værløse 1 Eva Gerdes EVGE130699 Værløse Gymnastik
Lina Lindbjerg Johansen LIJO030399 Værløse Gymnastik
Sandra Gootlieb SAGO241102 Værløse Gymnastik
Victoria Søkilde VISØ210799 Værløse Gymnastik
7. Værløse 2 Caroline Clausager CACL070800 Værløse Gymnastik
Lea Dyreborg Wagner LEDY241200 Værløse Gymnastik
Mia Louise Dobson MIDO041201 Værløse Gymnastik
Simon Dahl  Meincke SIME300403 Værløse Gymnastik
Thea Vigel Jørgensen THJØ131299 Værløse Gymnastik
8. HGF 4 Astrid Kirkegaard ASKI221298 Hørsholm GF
Caroline Sofie Pedersen CAPE070800 Hørsholm GF
Mathilde Hauth MAHA220600 Hørsholm GF
Rebekka Ræbild Nielsen RERÆ080900 Hørsholm GF
9. MICASE Cecilie Benner Svendsen CEBE050500 Gug GF
Maja Marie Bolther Rasmussen MABO241200 Gug GF
Mathilde Rønne Frederiksen MAFR131201 Gug GF
Signe Bülow Eschen SIBÜ120301 Gug GF
10. FIMACH Asta Heltborg ASHE140396 Gug GF
Christine Møller Jensen CHJE220695 Gug GF
Fie Louise Lindschouw FILI080799 Gug GF
Helena Jensen HEJE020595 Gug GF
Mathilde Torp Hammer MAHA181297 Gug GF

 


© GymDanmark