GymDanmark

Deltagerliste for Rope Skipping

 

 

Begynderrækkehold 1+2 - d. 11-04-2010 - 11-04-2010

Begynderrække 1-Pige

Nr. Hold Navn Licens Forening
1. Lillerød if Anna kærsgaard Lillerød Gymnastik
Ellen clausen Lillerød Gymnastik
Kamilla keiwe Lillerød Gymnastik
Mathilde larsen Lillerød Gymnastik
Julie andersen Lillerød Gymnastik
Maya dolfi Lillerød Gymnastik
Mie larsen Lillerød Gymnastik
Nikkie rahbar Lillerød Gymnastik

 

Begynderrække 2-Pige

Nr. Hold Navn Licens Forening
1. LRST5 Emilia Kjær Lillerød Gymnastik
Emilie Lykke Lillerød Gymnastik
Katrine Lillerød Gymnastik
Lizette Møller Troest Lillerød Gymnastik
2. LRST6 Laura Weigelt Lillerød Gymnastik
Natalia Nielsen Lillerød Gymnastik
Pauline Kaalund Lillerød Gymnastik
3. SGI Cecilie Hallstrøm SGI Gymnastik
Sascha Jensen SGI Gymnastik
Sine Uhrskov SGI Gymnastik
Diana Nielsen SGI Gymnastik
Pernille Gadeberg SGI Gymnastik
Stine Schlosser SGI Gymnastik
4. GUG Cheri Mathiasen Gug GF
Christine Fredberg Gug GF
Emma Zimmer Gug GF
Katrine Munkholt Gug GF
5. Fancy Feet 1 Amanda Kristensen IF32 Glostrup Gymnastikforening
Elif Amidovski IF32 Glostrup Gymnastikforening
Josefine Thomsen IF32 Glostrup Gymnastikforening
6. Aarhus 1900 Carina Almskou Aarhus 1900 Gymnastik & Dans
Cecilie Marie Holmboe Aarhus 1900 Gymnastik & Dans
Silke Kristensen Aarhus 1900 Gymnastik & Dans
Ina Woods Aarhus 1900 Gymnastik & Dans
Line Grølsted Aarhus 1900 Gymnastik & Dans
Lisa Jensen Aarhus 1900 Gymnastik & Dans
Alma Nordenbæk Aarhus 1900 Gymnastik & Dans
Lucy Ghebrezgi Aarhus 1900 Gymnastik & Dans
Michelle W. Pedersen Aarhus 1900 Gymnastik & Dans
Sara Østergren Nielsen Aarhus 1900 Gymnastik & Dans
Emilie G. Rasmussen Aarhus 1900 Gymnastik & Dans
Emma Lu Larsen Aarhus 1900 Gymnastik & Dans
Hanne Bjerringfelt Aarhus 1900 Gymnastik & Dans
Emilie B. Petersen Aarhus 1900 Gymnastik & Dans
Malene S. Persson Aarhus 1900 Gymnastik & Dans
Mette-Marie W. Parylewicz Aarhus 1900 Gymnastik & Dans

Dommere

Navn Forening
Anne Marie Præstholm Lillerød Gymnastik
Christina Troelsen Aarhus 1900 Gymnastik & Dans
Christina Troelsen Aarhus 1900 Gymnastik & Dans
Christina Troelsen Aarhus 1900 Gymnastik & Dans
Christina Troelsen Aarhus 1900 Gymnastik & Dans
Kirstine Haidarz Olesen Aarhus 1900 Gymnastik & Dans
Kirstine Haidarz Olesen Aarhus 1900 Gymnastik & Dans
Kirstine Haidarz Olesen Aarhus 1900 Gymnastik & Dans
Kirstine Haidarz Olesen Aarhus 1900 Gymnastik & Dans
Kirstine Haidarz Olesen Aarhus 1900 Gymnastik & Dans
Marianne Westermann Aarhus 1900 Gymnastik & Dans
Marianne Westermann Aarhus 1900 Gymnastik & Dans
Marianne Westermann Aarhus 1900 Gymnastik & Dans
Marianne Westermann Aarhus 1900 Gymnastik & Dans
Marianne Westermann Aarhus 1900 Gymnastik & Dans

 


© GymDanmark