Deltagere til Repræsentantskabsmødet 2018

 

 

Repræsentantskabsmøde - Lørdag d. 27/10

Nr. Navn Forening/Udvalg
1. Alexander Andreasen TeamGym Aarhus
2. Anders Jacobsen GymDanmark
3. Anette Jentzsch GymDanmark
4. Anita Hansen Greve Gymnastik og Trampolin
5. Anita Lynge Bentved GymDanmark
6. Ann Krogsgaard Idrætsgymnastik
7. Anna Kronborg Haar Trampolin
8. Anne Wørmer Lyngby og Gentofte Gymnastik
9. Bent Borg Vestjysk GF (VGF89)
10. Bent Busk Gymnastik for alle
11. Bente Lindegaard Magnusson Roskilde Gymnastikforening
12. Betina Juul Nielsen GymDanmark
13. Betina Koch Hansen TIK-GYMNASTIK
14. Bo Zierau Trampolin
15. Carsten Andersen GymDanmark
16. Dan Østergård Trampolin
17. Daniel D. Vidstrup Trampolin
18. Daniel pedersen TST Gymnastik
19. Dorthe Wiedenbein Idrætsgymnastik
20. Emilie Blixenkrone Madsen Greve Gymnastik og Trampolin
21. Erik J. Mogensen GymDanmark
22. Ernst Lykke Nielsen GF Køge Bugt
23. Espen Larsen GymDanmark
24. Finn Hollænder DHG Gymnastik
25. Frank Veje Jakobsen TeamGym
26. Frank Aalling Vestjysk GF (VGF89)
27. Hanne Nielsen GF Køge Bugt
28. Inge Abildgaard KG66 Kastrup
29. Inge Nielsen GF Køge Bugt
30. Jakob Rasmussen Tumbling
31. Jakob Zoll Maagaard Idrætsgymnastik
32. Janne Jelstad GymDanmark
33. Jeanette Jensen TeamGym
34. Jesper Juhl Vestjysk GF (VGF89)
35. Jette Filholm TeamGym
36. Jonas Vestergaard Jensen GymDanmark
37. Josefine Hierath DHG Gymnastik
38. Karina Midtbøll KG66 Kastrup
39. Kathrine Labæk GymDanmark
40. Kenneth Christiansen Hvidovre Gymnastik
41. Kenneth Pingel TeamGym
42. Kim Fischer GymHelsinge
43. Kim Kløve Lassen TeamGym
44. Kirsti Riis Madsen VIDAR - Aalborg
45. Kiss Tonsberg Jensen Hammel Gymnastikforening
46. Lars Elmegaard Nielsen GF Køge Bugt
47. Lars Nørregaard Gjellerup Sdr. S.G. og I
48. Lars Rasmussen Sports Acrobatik
49. Lars Walmod Roskilde Gymnastikforening
50. Lene christiansen GymDanmark
51. Lene M. Sørensen TeamGym
52. Line Bangsgaard Trampolin
53. Line Larsen Gymnastikforeningen Hermes
54. Lisbeth Blom Farum Gymnastikforening
55. Lotte Kok Rytmisk Gymnastik
56. Louise Balslev Hammel Gymnastikforening
57. Louise Brandenborg Jensen Idrætsgymnastik
58. Lykke Moesgaard Gymnastik for alle
59. Lærke Lund Bech GymDanmark
60. Maiken Petersen Trampolin
61. Maja Tonsberg Jensen Hammel Gymnastikforening
62. Malthe Hvid Tumbling
63. Maria Rosenberg Larsen Nivå GF
64. Mariann Holmslykke IK Skovbakken - Trampolin
65. Marianne Knudsgård Lundtofte Trampolinklub
66. Martin Borch Gæst
67. Martin Hilker Gymnastikforeningen Hermes
68. Michael Andersen TeamGym
69. Michael Moselund-Hansen Tumbling
70. Morten Rasmussen Idrætsgymnastik
71. Nikolas Sejberg Rasmussen Viborg GF
72. Nina Bentved Pensionist Idræt
73. Nis Rykær Simonsen Tumbling
74. Oliver Høgfeldt Bay Silkeborg P / D
75. Pia Jensen GymDanmark
76. Pil Christiane Lindekron GymDanmark
77. Poul H Olsen Sports Acrobatik
78. Rikke Løwe GymHelsinge
79. Rita Christoffersen GF Køge Bugt
80. Sif Fink Arnbjerg-Nielsen Farum Gymnastikforening
81. Stig Thorlak GymDanmark
82. Susanne Drygaard TIK-GYMNASTIK
83. Susanne Hierath DHG Gymnastik
84. Susanne Ryhl Lyngby og Gentofte Gymnastik
85. Susie Holm Kristensen Springteam Nordjylland
86. Sussie Busk Hansen Greve Gymnastik og Trampolin
87. Svitlana Pedersen Springteam Nordjylland
88. Søren K. nielsen Gymnastik for alle
89. Søs Hougaard Idrætsgymnastik
90. Tanja Venø Andersen TeamGym
91. Tina Tennr Nørgaard Hvidovre Gymnastik
92. Tine Hovdreng Bull Greve Gymnastik og Trampolin
93. Tony Halkjær Gæst
94. Torben Czepluch GymDanmark
95. Trine Frederiksen Trampolin
96. Ulla Christensen Rope Skipping
97. Ulla Lauritsen Pensionist Idræt
98. Viggo Brøndegaard Gymnastikforeningen ODK

Valgaften - Fredag d. 26/10

Nr. Navn Forening/Udvalg
1. Alexander Andreasen TeamGym Aarhus
2. Anders Jacobsen GymDanmark
3. Anette Andersen Gæst
4. Anette Jentzsch GymDanmark
5. Anita Lynge Bentved GymDanmark
6. Anna Kronborg Haar Trampolin
7. Bent Borg Vestjysk GF (VGF89)
8. Bent Busk Gymnastik for alle
9. Betina Juul Nielsen GymDanmark
10. Daniel D. Vidstrup Trampolin
11. Daniel pedersen TST Gymnastik
12. Erik J. Mogensen GymDanmark
13. Ernst Lykke Nielsen GF Køge Bugt
14. Espen Larsen GymDanmark
15. Frank Veje Jakobsen TeamGym
16. Frank Aalling Vestjysk GF (VGF89)
17. Hanne Nielsen GF Køge Bugt
18. Jakob Zoll Maagaard Idrætsgymnastik
19. Janne Jelstad GymDanmark
20. Jesper Juhl Vestjysk GF (VGF89)
21. Jette Filholm TeamGym
22. Jonas Vestergaard Jensen GymDanmark
23. Kathrine Labæk GymDanmark
24. Kenneth Christiansen Hvidovre Gymnastik
25. Kim Fischer GymHelsinge
26. Kim Kløve Lassen TeamGym
27. Lars Elmegaard Nielsen GF Køge Bugt
28. Lars Rasmussen Sports Acrobatik
29. Lene christiansen GymDanmark
30. Lene M. Sørensen TeamGym
31. Line Larsen Gymnastikforeningen Hermes
32. Lisbeth Blom Farum Gymnastikforening
33. Lotte Kok Rytmisk Gymnastik
34. Lykke Moesgaard Gymnastik for alle
35. Lærke Lund Bech GymDanmark
36. Malthe Hvid Tumbling
37. Marianne Knudsgård Lundtofte Trampolinklub
38. Martin Borch Gæst
39. Martin Hilker Gymnastikforeningen Hermes
40. Michael Andersen TeamGym
41. Morten Rasmussen Idrætsgymnastik
42. Nikolas Sejberg Rasmussen Viborg GF
43. Oliver Høgfeldt Bay Silkeborg P / D
44. Pia Jensen GymDanmark
45. Pil Christiane Lindekron GymDanmark
46. Sif Fink Arnbjerg-Nielsen Farum Gymnastikforening
47. Stig Thorlak GymDanmark
48. Susie Holm Kristensen Springteam Nordjylland
49. Sussie Busk Hansen Greve Gymnastik og Trampolin
50. Svitlana Pedersen Springteam Nordjylland
51. Søren K. nielsen Gymnastik for alle
52. Tanja Venø Andersen TeamGym
53. Tony Halkjær Gæst
54. Torben Czepluch GymDanmark
55. Trine Frederiksen Trampolin
56. Ulla Christensen Rope Skipping
57. Viggo Brøndegaard Gymnastikforeningen ODK

Gymnastik for Alle - Lørdag d. 27/10

Nr. Navn Forening/Udvalg
1. Anders Jacobsen GymDanmark
2. Anita Lynge Bentved GymDanmark
3. Bent Busk Gymnastik for alle
4. Ernst Lykke Nielsen GF Køge Bugt
5. Hanne Nielsen GF Køge Bugt
6. Lene christiansen GymDanmark
7. Lykke Moesgaard Gymnastik for alle
8. Søren K. nielsen Gymnastik for alle
9. Viggo Brøndegaard Gymnastikforeningen ODK

Idrætsgymnastik - Lørdag d. 27/10

Nr. Navn Forening/Udvalg
1. Anders Jacobsen GymDanmark
2. Anette Jentzsch GymDanmark
3. Ann Krogsgaard Idrætsgymnastik
4. Carsten Andersen GymDanmark
5. Dorthe Wiedenbein Idrætsgymnastik
6. Inge Abildgaard KG66 Kastrup
7. Jakob Zoll Maagaard Idrætsgymnastik
8. Jonas Vestergaard Jensen GymDanmark
9. Karina Midtbøll KG66 Kastrup
10. Lene christiansen GymDanmark
11. Line Larsen Gymnastikforeningen Hermes
12. Lisbeth Blom Farum Gymnastikforening
13. Louise Brandenborg Jensen Idrætsgymnastik
14. manuel mayorga Idrætsgymnastik
15. Maria Rosenberg Larsen Nivå GF
16. Martin Hilker Gymnastikforeningen Hermes
17. Morten Rasmussen Idrætsgymnastik
18. Nikolas Sejberg Rasmussen Viborg GF
19. Søs Hougaard Idrætsgymnastik

Rytmisk Gymnastik - Lørdag d. 27/10

Nr. Navn Forening/Udvalg
1. Anders Jacobsen GymDanmark
2. Betina Koch Hansen TIK-GYMNASTIK
3. Emilie Blixenkrone Madsen Greve Gymnastik og Trampolin
4. Inge Nielsen GF Køge Bugt
5. Janne Jelstad GymDanmark
6. Josefine Hierath DHG Gymnastik
7. Lene christiansen GymDanmark
8. Lisbeth Blom Farum Gymnastikforening
9. Lotte Kok Rytmisk Gymnastik
10. Rita Christoffersen GF Køge Bugt
11. Susanne Drygaard TIK-GYMNASTIK
12. Susanne Hierath DHG Gymnastik
13. Sussie Busk Hansen Greve Gymnastik og Trampolin
14. Tine Hovdreng Bull Greve Gymnastik og Trampolin

TeamGym - Lørdag d. 27/10

Nr. Navn Forening/Udvalg
1. Alexander Andreasen TeamGym Aarhus
2. Anders Jacobsen GymDanmark
3. Betina Juul Nielsen GymDanmark
4. Frank Veje Jakobsen TeamGym
5. Frank Aalling Vestjysk GF (VGF89)
6. Jeanette Jensen TeamGym
7. Jette Filholm TeamGym
8. Kathrine Labæk GymDanmark
9. Kenneth Christiansen Hvidovre Gymnastik
10. Kenneth Pingel TeamGym
11. Kim Fischer GymHelsinge
12. Kim Jørgensen Roskilde Gymnastikforening
13. Kim Kløve Lassen TeamGym
14. Lars Elmegaard Nielsen GF Køge Bugt
15. Lars Nørregaard Gjellerup Sdr. S.G. og I
16. Lene christiansen GymDanmark
17. Lene M. Sørensen TeamGym
18. Lisbeth Blom Farum Gymnastikforening
19. Michael Andersen TeamGym
20. Rikke Løwe GymHelsinge
21. Tanja Venø Andersen TeamGym
22. Tina Tennr Nørgaard Hvidovre Gymnastik
23. Tony Halkjær Gæst

Trampolin - Lørdag d. 27/10

Nr. Navn Forening/Udvalg
1. Anders Jacobsen GymDanmark
2. Anita Hansen Greve Gymnastik og Trampolin
3. Anna Kronborg Haar Trampolin
4. Bent Borg Vestjysk GF (VGF89)
5. Bo Zierau Trampolin
6. Dan Østergård Trampolin
7. Daniel D. Vidstrup Trampolin
8. Espen Larsen GymDanmark
9. Lars Walmod Roskilde Gymnastikforening
10. Lene christiansen GymDanmark
11. Line Bangsgaard Trampolin
12. Maiken Petersen Trampolin
13. Mariann Holmslykke IK Skovbakken - Trampolin
14. Marianne Knudsgård Lundtofte Trampolinklub
15. Susie Holm Kristensen Springteam Nordjylland
16. Svitlana Pedersen Springteam Nordjylland
17. Trine Frederiksen Trampolin

Tumbling - Lørdag d. 27/10

Nr. Navn Forening/Udvalg
1. Anders Jacobsen GymDanmark
2. Bent Busk Gymnastik for alle
3. Jakob Rasmussen Tumbling
4. Jesper Juhl Vestjysk GF (VGF89)
5. Lene christiansen GymDanmark
6. Lærke Lund Bech GymDanmark
7. Malthe Hvid Tumbling
8. Michael Moselund-Hansen Tumbling
9. Nis Rykær Simonsen Tumbling
10. Oliver Høgfeldt Bay Silkeborg P / D
11. Pil Christiane Lindekron GymDanmark

Rope Skipping - Lørdag d. 27/10

Nr. Navn Forening/Udvalg
1. Anders Jacobsen GymDanmark
2. Lene christiansen GymDanmark
3. Lisbeth Blom Farum Gymnastikforening
4. Sif Fink Arnbjerg-Nielsen Farum Gymnastikforening
5. Ulla Christensen Rope Skipping

Sports Acrobatik - Lørdag d. 27/10

Nr. Navn Forening/Udvalg
1. Anders Jacobsen GymDanmark
2. Daniel pedersen TST Gymnastik
3. Eva Christiansen Greve Gymnastik og Trampolin
4. Finn Hollænder DHG Gymnastik
5. Karina Visholm Andersen Roskilde Gymnastikforening
6. Kiss Tonsberg Jensen Hammel Gymnastikforening
7. Lars Rasmussen Sports Acrobatik
8. Lene christiansen GymDanmark
9. Louise Balslev Hammel Gymnastikforening
10. Maja Tonsberg Jensen Hammel Gymnastikforening
11. Pernille Larsen Greve Gymnastik og Trampolin
12. Poul H Olsen Sports Acrobatik

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark