Deltagerliste for Tumbling
Power Series 3 - Odense - Niveau 1, 2 - d. 17-01-2016 - 17-01-2016
Niveau 1 - PigerNr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Astrid Marie Wirnfeldt | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Christine Bang Johnsen | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Feline Nonnebo Bentsen | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Frederikke Mackeprang | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Isabella Mørk Nielsen | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Johanne Rattenborg | Odense Gymnastik Forening | |
7. | Johanne Thuesen | Odense Gymnastik Forening | |
8. | Julia Paludan Sunnborg | Odense Gymnastik Forening | |
9. | Margrethe Juhl Harberg | Odense Gymnastik Forening | |
10. | Mathilde Puck | Odense Gymnastik Forening | |
11. | Mathilde Søndergaard | Odense Gymnastik Forening | |
12. | Mathilde Vibe Larsen | Odense Gymnastik Forening | |
13. | Mia Christensen | Odense Gymnastik Forening | |
14. | Mie Milfred Christiansen | Odense Gymnastik Forening | |
15. | Sara Ljungberg | Odense Gymnastik Forening | |
16. | Sara Maria Jønch Nielsen | Odense Gymnastik Forening | |
17. | Smilla Gornitzka | Odense Gymnastik Forening | |
18. | Emilie Krog Pedersen | Svendborg Gymnastikforening | |
19. | Emma Nha Ngoc Nguyen | Svendborg Gymnastikforening | |
20. | Freya Lomborg | Svendborg Gymnastikforening | |
21. | Louise Hilsberg | Svendborg Gymnastikforening | |
22. | Nanna Kristensen | Svendborg Gymnastikforening | |
23. | Nikoline Buhl | Svendborg Gymnastikforening | |
24. | Thilde Jakobsen | Oure-Gudme Idrætsforening (GS-Gudme) | |
25. | Julie Anine Østergaard Frederiksen | Randers gymnastiske Forening | |
26. | Sidsel Fink Andersen | Randers gymnastiske Forening | |
27. | Silje Risbjerg Simonsen | Randers gymnastiske Forening | |
28. | Simone Møller Frost | Randers gymnastiske Forening | |
29. | Agnete Damgaard | Vejlby IK (VIK) | |
30. | Anna Lucca Brahe Bohnsen | Vejlby IK (VIK) | |
31. | Carla Haahr | Vejlby IK (VIK) | |
32. | Caroline Mai Bøttern | Vejlby IK (VIK) | |
33. | Eline Vieland Mortensen | Vejlby IK (VIK) | |
34. | Emma Haahr | Vejlby IK (VIK) | |
35. | Laura Bruhn Bjerg Pedersen | Vejlby IK (VIK) | |
36. | Marie Kjettrup Mønsted | Vejlby IK (VIK) | |
37. | Signe Dige Ladefoged | Vejlby IK (VIK) | |
38. | Silja Rou Gyldenøhr | Vejlby IK (VIK) | |
39. | Viola Wang Essebo Olsen | Vejlby IK (VIK) | |
40. | Annsofie Madsen Thiesen | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
41. | Emily Marie Hansen | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
42. | Helene Lorenzen | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
43. | Josefine Brunø | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
44. | Josefine Schrøder Petersen | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
45. | Liva Frederikke Bech Jakobsen | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
46. | Nanna Bonnicsen | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
47. | Rosa Elisabeth Husted Mikkelsen | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
48. | Sidsel Hansen | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
49. | Signe Søholm Clausen | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
50. | Sofie Damm Petersen | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
51. | Sofie Fahrendorff | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
52. | Sofie Gissel Gross | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
53. | Trine Gissel Gross | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
54. | Alberte Rasmussen | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
55. | Alyssa Kruse-spørring | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
56. | Emilie Møgelhøj | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
57. | Frederikke Aaskov | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
58. | Ida Vind | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
59. | Laura Vind | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
60. | Marie Midtgaard | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
61. | Mette Nielsen | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
62. | Stephanie Nielsen | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
63. | Anne Ejby Damgaard | Outrup GUB | |
64. | Caroline Pind | Outrup GUB | |
65. | clare Marie kuntz Etzerodt | Outrup GUB | |
66. | Ditte Damgaard | Outrup GUB | |
67. | Maria Mortensen | Outrup GUB | |
68. | Nille B. Andersen | Outrup GUB |
Niveau 1 - Drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Magnus Lehnskov-Lund | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Jeppe Fløjborg | Svendborg Gymnastikforening | |
3. | Lucas Thien Khang Nguyen | Svendborg Gymnastikforening | |
4. | Marius Kristensen | Svendborg Gymnastikforening | |
5. | Rasmus Olsen | Oure-Gudme Idrætsforening (GS-Gudme) | |
6. | Rasmus Weber | Oure-Gudme Idrætsforening (GS-Gudme) | |
7. | Andreas Skovsager | Randers gymnastiske Forening | |
8. | Lukas Foged Rokkjær | Randers gymnastiske Forening | |
9. | Andreas Vieland Mortensen | Vejlby IK (VIK) | |
10. | Lucas Frederiksmose | Vejlby IK (VIK) | |
11. | Kristian Stenger Graversen | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
12. | Oliver Rossen | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
13. | Alexander Worm | Outrup GUB | |
14. | Lukas Arnt Thorup | Outrup GUB |
Niveau 2 - Piger
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anna Elisabeth Stensgaard | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Anna Riber | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Dicte louise kimper-karl | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Emilie Podiss Petersen | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Freja M Bernkilde | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Hrefna María Haraldsdóttir | Odense Gymnastik Forening | |
7. | Ida have Korsgaard | Odense Gymnastik Forening | |
8. | Josefine Mathilde Eg Jørgensen | Odense Gymnastik Forening | |
9. | Julina Søgaard Møller | Odense Gymnastik Forening | |
10. | Laura aaholm Madsen | Odense Gymnastik Forening | |
11. | Lea Emilie Littau Christiansen | Odense Gymnastik Forening | |
12. | Lærke Sofie Sand | Odense Gymnastik Forening | |
13. | Merle Maarbjerg Kingo | Odense Gymnastik Forening | |
14. | Mie Larsen | Odense Gymnastik Forening | |
15. | Milla Ropass Henriksen | Odense Gymnastik Forening | |
16. | Molly Josefine Rasmussen | Odense Gymnastik Forening | |
17. | Sophia Meisner Kofoed | Odense Gymnastik Forening | |
18. | Ida Thiesen | Svendborg Gymnastikforening | |
19. | Julie Bylov Jørgensen | Svendborg Gymnastikforening | |
20. | Mathilde Pogel Jensen | Svendborg Gymnastikforening | |
21. | Caroline Momme Jørgensen | Randers gymnastiske Forening | |
22. | Frida Kaiser Houmann Mortensen | Randers gymnastiske Forening | |
23. | Laura Ellen Foged Rokkjær | Randers gymnastiske Forening | |
24. | Sara-louise Støvring | Randers gymnastiske Forening | |
25. | Anne Bach Raunholt | Vejlby IK (VIK) | |
26. | Emilie Engholm Dremstrup | Vejlby IK (VIK) | |
27. | Emma Nørby | Vejlby IK (VIK) | |
28. | Signe Thusgård Rørstrøm | Vejlby IK (VIK) | |
29. | Ea Fuglsang Oxlund | Vestjysk GF (VGF89) | |
30. | Freja Louise Bech | Vestjysk GF (VGF89) | |
31. | Freja Solth Pedersen | Vestjysk GF (VGF89) | |
32. | Maria Lund | MALU040803 | Vestjysk GF (VGF89) |
33. | Maria Sloth | Vestjysk GF (VGF89) | |
34. | Matilde Hannibal | Vestjysk GF (VGF89) | |
35. | Mille Funder Dissing | Vestjysk GF (VGF89) | |
36. | Olivia Mose | Vestjysk GF (VGF89) | |
37. | Sofie Sønderskov Madsen | Vestjysk GF (VGF89) | |
38. | Ida Matthiesen | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
39. | Klara Bruun Andresen | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
40. | Mille Lunddal Thyssen | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
41. | Helene Dam | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
42. | Jennifer Sørensen | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
43. | Alberte Foldager | Outrup GUB | |
44. | caroline thimes nielsen | Outrup GUB | |
45. | Julie Kobbelgaard Stephansen | Outrup GUB | |
46. | Mathilde M. Knudsborg | Outrup GUB | |
47. | Mille Fibiger Thoning jensen | Outrup GUB |
Niveau 2 - Drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Emil holm | Svendborg Gymnastikforening | |
2. | Jonas Godskesen | Randers gymnastiske Forening | |
3. | Fridi Av Kak | Vestjysk GF (VGF89) | |
4. | Daniel Zeberg | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
5. | Mikkel Højberg Oskarson | Outrup GUB |
Dommere
Nr. | Navn | Foening |
1. | Anders Scherrebeck | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
2. | Daniel Vestergaard Kristensen | Vejlby IK (VIK) |
3. | Jens Hvidemose | Odense Gymnastik Forening |
4. | Kris Staarup | Odense Gymnastik Forening |
5. | Maiken Grøntved | Vejlby IK (VIK) |
6. | Nikolaj B. Rasmussen | Randers gymnastiske Forening |
7. | Sune Staarup | Odense Gymnastik Forening |
8. | Søren Juul Sømod | Svendborg Gymnastikforening |
9. | Thomas Hansen | Odense Gymnastik Forening |