Deltagerliste for Tumbling
Power Series 2 - Svendborg - Niveau 1, 2 - d. 07-11-2015 - 07-11-2015
Niveau 1 - PigerNr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anna Elisabeth Stensgaard | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Astrid Marie Wirnfeldt | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Christine Bang Johnsen | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Isabella Mørk Nielsen | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Johanne Rattenborg | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Johanne Thuesen | Odense Gymnastik Forening | |
7. | Julia Paludan Sunnborg | Odense Gymnastik Forening | |
8. | Laura aaholm Madsen | Odense Gymnastik Forening | |
9. | Madeleine Fjord Madsen | Odense Gymnastik Forening | |
10. | Margrethe Juhl Harberg | Odense Gymnastik Forening | |
11. | Mathilde Søndergaard | Odense Gymnastik Forening | |
12. | Mie Milfred Christiansen | Odense Gymnastik Forening | |
13. | Sara Maria Jønch Nielsen | Odense Gymnastik Forening | |
14. | Smilla Gornitzka | Odense Gymnastik Forening | |
15. | Amalie Eierslev Christensen | Svendborg Gymnastikforening | |
16. | Amalie Vangsgaard | Svendborg Gymnastikforening | |
17. | Emilie Krog Pedersen | Svendborg Gymnastikforening | |
18. | Emma Nha Ngoc Nguyen | Svendborg Gymnastikforening | |
19. | Frederikke Bonnemose | Svendborg Gymnastikforening | |
20. | Freya Lomborg | Svendborg Gymnastikforening | |
21. | Nanna Kristensen | Svendborg Gymnastikforening | |
22. | Xenia Kingo Ørsnes | Oure-Gudme Idrætsforening (GS-Gudme) | |
23. | Agnethe Greve Bülow | Randers gymnastiske Forening | |
24. | Camille Groth Eriksen | Randers gymnastiske Forening | |
25. | Caroline lindgaard madsen | Randers gymnastiske Forening | |
26. | Julie Anine Østergaard Frederiksen | Randers gymnastiske Forening | |
27. | Laura Ellen Foged Rokkjær | Randers gymnastiske Forening | |
28. | Sidsel Fink Andersen | Randers gymnastiske Forening | |
29. | Signe Skov Dalgaard | Randers gymnastiske Forening | |
30. | Silje Risbjerg Simonsen | Randers gymnastiske Forening | |
31. | Simone Møller Frost | Randers gymnastiske Forening | |
32. | Annsofie Madsen Thiesen | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
33. | Emily Marie Hansen | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
34. | Helene Lorenzen | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
35. | Ida Matthiesen | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
36. | Josefine Borring Thirup | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
37. | Josefine Schrøder Petersen | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
38. | Klara Bruun Andresen | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
39. | Liva Frederikke Bech Jakobsen | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
40. | Mille Lunddal Thyssen | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
41. | Nanna Bonnicsen | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
42. | Rosa Elisabeth Husted Mikkelsen | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
43. | Signe Søholm Clausen | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
44. | Sofie Damm Petersen | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
45. | Alberte Radik | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
46. | Alberte Rasmussen | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
47. | Anita Sloth | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
48. | Emilie Møgelhøj | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
49. | Frederikke Aaskov | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
50. | Ida Vind | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
51. | Jennifer Sørensen | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
52. | Laura Vind | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
53. | Mette Nielsen | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
54. | Stephanie Nielsen | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
55. | Andrea Vad Kirk | Outrup GUB | |
56. | Anne Ejby Damgaard | Outrup GUB | |
57. | Caroline Pind | Outrup GUB | |
58. | clare Marie kuntz Etzerodt | Outrup GUB | |
59. | Ditte Damgaard | Outrup GUB | |
60. | Frederikke Schmidt-Jessen | Outrup GUB | |
61. | Freja Refsgaard | Outrup GUB | |
62. | Julie Kobbelgaard Stephansen | Outrup GUB | |
63. | Katrine Jull | Outrup GUB | |
64. | Nille B. Andersen | Outrup GUB |
Niveau 1 - Drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Elias Søndergaard | Svendborg Gymnastikforening | |
2. | Jeppe Fløjborg | Svendborg Gymnastikforening | |
3. | Lucas Thien Khang Nguyen | Svendborg Gymnastikforening | |
4. | Marius Kristensen | Svendborg Gymnastikforening | |
5. | Noah Klavsen | Svendborg Gymnastikforening | |
6. | Lukas Foged Rokkjær | Randers gymnastiske Forening | |
7. | Kristian Stenger Graversen | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
8. | Laurits Mathias Boytang Schrøder | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
9. | Mads Søholm Clausen | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
10. | Oliver Rossen | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
11. | Lukas Arnt Thorup | Outrup GUB |
Niveau 2 - Piger
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Amalie Quick Hansen | AMQU300505 | Odense Gymnastik Forening |
2. | Anna Riber | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Dicte louise kimper-karl | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Emilie Podiss Petersen | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Freja M Bernkilde | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Hrefna María Haraldsdóttir | Odense Gymnastik Forening | |
7. | Ida have Korsgaard | Odense Gymnastik Forening | |
8. | Josefine Mathilde Eg Jørgensen | Odense Gymnastik Forening | |
9. | Julina Søgaard Møller | Odense Gymnastik Forening | |
10. | Lea C. Johansen | Odense Gymnastik Forening | |
11. | Lea Emilie Littau Christiansen | Odense Gymnastik Forening | |
12. | Lærke Sofie Sand | Odense Gymnastik Forening | |
13. | Merle Maarbjerg Kingo | Odense Gymnastik Forening | |
14. | Mie Larsen | Odense Gymnastik Forening | |
15. | Milla Ropass Henriksen | Odense Gymnastik Forening | |
16. | Molly Josefine Rasmussen | Odense Gymnastik Forening | |
17. | Sophia Meisner Kofoed | Odense Gymnastik Forening | |
18. | Ida Thiesen | Svendborg Gymnastikforening | |
19. | Mathilde Pogel Jensen | Svendborg Gymnastikforening | |
20. | Rosa Westerberg | Oure-Gudme Idrætsforening (GS-Gudme) | |
21. | Anne Sofie Rindom Rathcke | Randers gymnastiske Forening | |
22. | Caroline Momme Jørgensen | Randers gymnastiske Forening | |
23. | Frida Kaiser Houmann Mortensen | Randers gymnastiske Forening | |
24. | Sara-louise Støvring | Randers gymnastiske Forening | |
25. | Ea Fuglsang Oxlund | Vestjysk GF (VGF89) | |
26. | Freja Solth Pedersen | Vestjysk GF (VGF89) | |
27. | Maria Lund | MALU040803 | Vestjysk GF (VGF89) |
28. | Maria Sloth | Vestjysk GF (VGF89) | |
29. | Matilde Hannibal | Vestjysk GF (VGF89) | |
30. | Mie Bak | Vestjysk GF (VGF89) | |
31. | Mille Funder Dissing | Vestjysk GF (VGF89) | |
32. | Nynne Kjeldahl Madsen | Vestjysk GF (VGF89) | |
33. | Olivia Mose | Vestjysk GF (VGF89) | |
34. | Sofie Sønderskov Madsen | Vestjysk GF (VGF89) | |
35. | Eline Dyhre | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
36. | Helene Dam | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
37. | Signe Hansen | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
38. | Alberte Foldager | Outrup GUB | |
39. | Caroline Thimes Nielsen | Outrup GUB | |
40. | gry knudsen | Outrup GUB | |
41. | Mille Fibiger Thoning jensen | Outrup GUB |
Niveau 2 - Drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Frederik Vesterborg | FRVE110106 | Odense Gymnastik Forening |
2. | Sebastian Juul Madsen | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Emil holm | Svendborg Gymnastikforening | |
4. | Nick Andersen | Svendborg Gymnastikforening | |
5. | Nicolai Klejs Jørgensen | Svendborg Gymnastikforening | |
6. | Jonas Godskesen | Randers gymnastiske Forening | |
7. | Noah Foged Rokkjær | Randers gymnastiske Forening | |
8. | Benjamin Winter | Vestjysk GF (VGF89) | |
9. | Fridi Av Kak | Vestjysk GF (VGF89) | |
10. | Lasse Skrydstrup Schmidt | Varnæs/Bovrup Idrætsforening | |
11. | Frederik Hüttel | FRHÜ060802 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
12. | Kristian Hansen | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
13. | Victor Hüttel | VIHÜ080407 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
14. | Oliver Linde Grønberg Simonsen | OLSI071007 | Outrup GUB |
Dommere
Nr. | Navn | Foening |
1. | Allan Linde Simonsen | Outrup GUB |
2. | Anders Scherrebeck | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
3. | Henrik Plauborg | Outrup GUB |
4. | Karsten Elholm | Randers gymnastiske Forening |
5. | Karsten Elholm | Randers gymnastiske Forening |
6. | Karsten Elholm | Randers gymnastiske Forening |
7. | Kristen Pedersen | Outrup GUB |
8. | Nikolaj B. Rasmussen | Randers gymnastiske Forening |
9. | Nikolaj B. Rasmussen | Randers gymnastiske Forening |
10. | Nikolaj B. Rasmussen | Randers gymnastiske Forening |
11. | Poul Skovgaard | Outrup GUB |
12. | Søren Juul Sømod | Svendborg Gymnastikforening |