Deltagerliste for Tumbling
H. C. Andersen Cup, Niveau 1, 2 - d. 11-01-2015 - 11-01-2015
Niveau 1 - PigerNr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Astrid V. Johannsen | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Dinah Yasmin Housted | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Emilie Podiss Petersen | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Frederikke Lyø Rosenklide | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Isabella Mørk Nielsen | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Katrine Falkesgaard Hansen | Odense Gymnastik Forening | |
7. | Leah C. Johannsen | LEC.150704 | Odense Gymnastik Forening |
8. | Louise Christensen | Odense Gymnastik Forening | |
9. | Madeleine Fjord Madsen | Odense Gymnastik Forening | |
10. | Mie Milfred Christiansen | Odense Gymnastik Forening | |
11. | molly josefine rasmussen | Odense Gymnastik Forening | |
12. | molly josefine rasmussen | Odense Gymnastik Forening | |
13. | Agnete Damgaard | Vejlby IK (VIK) | |
14. | Anne Raunholt | Vejlby IK (VIK) | |
15. | Carla Haahr | Vejlby IK (VIK) | |
16. | Silja Rou Gyldenøhr | Vejlby IK (VIK) | |
17. | Agnete Thomsen | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
18. | Camilla Kabels Mortensen | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
19. | Helene Dam | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
20. | Jennifer Sørensen | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
21. | Signe Hansen | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
22. | Alberte Foldager | Outrup GUB | |
23. | Alberte Foldager | Outrup GUB | |
24. | Anika Simonsen | Outrup GUB | |
25. | Emma Foldager | Outrup GUB | |
26. | Emma Foldager | Outrup GUB | |
27. | Julie Høj Sonne | JUSO220503 | Outrup GUB |
28. | Julie Kobbelgaard Stephansen | Outrup GUB | |
29. | Katrine Jull | Outrup GUB | |
30. | Laura B. Christiansen | Outrup GUB | |
31. | Laura Schnedler Sonne | Outrup GUB | |
32. | Nille Andersen | Outrup GUB | |
33. | Victoria lauritsen | VILA260803 | Outrup GUB |
Niveau 1 - Drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Christian Juel Lauenborg | CHLA030405 | Odense Gymnastik Forening |
2. | Mads Just Larsen | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Mathias Maag Rasmussen | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Tobias Krüger Jensen | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Tobias Krüger Jensen | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Benjamin MacIntyre | Vejlby IK (VIK) | |
7. | Mark Dong | Vejlby IK (VIK) | |
8. | Gustav Ulrik Nielsen | Vestjysk GF (VGF89) | |
9. | Jacob Rune Buchardt | Vestjysk GF (VGF89) | |
10. | Georg Bjørn Jensen | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
11. | Kristian Hansen | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
12. | Oskar Harmsen | Outrup GUB |
Niveau 2 - Piger
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Johanne Meisner | JOME230805 | Odense Gymnastik Forening |
2. | julie nygaard hansen | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Lea Emilie Littau Christiansen | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Mathilde Petersen | MAPE140604 | Odense Gymnastik Forening |
5. | Mie Larsen | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Olivia Juul Madsen | OLJU300906 | Odense Gymnastik Forening |
7. | Olivia Juul Madsen | OLJU300906 | Odense Gymnastik Forening |
8. | Caroline Zinkler Jakobsen | Randers gymnastiske Forening | |
9. | Julie Kop Pedersen | Randers gymnastiske Forening | |
10. | Luna Bøgh Kløve | Randers gymnastiske Forening | |
11. | Troja Høgh Bentzen | Randers gymnastiske Forening | |
12. | Emilie Engholm Dremstrup | Vejlby IK (VIK) | |
13. | Signe Thusgård Rørstrøm | Vejlby IK (VIK) | |
14. | Sofie Velling Gregersen | Vejlby IK (VIK) | |
15. | Emilie Ebbesen | EMEB041003 | Vestjysk GF (VGF89) |
16. | Maria Tarbensen Lund | Vestjysk GF (VGF89) | |
17. | Caroline Karoliussen | CAKA130501 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
18. | Kathrine Johansen | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
19. | Ditte Ehmsen Underbjerg | DIUN261103 | Outrup GUB |
20. | Elena Brandsborg Baun | ELBR140906 | Outrup GUB |
21. | Frida Nielsen | Outrup GUB |
Niveau 2 - Drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anton Popp Troelsen | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Frederik Vesterborg | FRVE110106 | Odense Gymnastik Forening |
3. | Lauritz Arrengaard Rasmussen | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Sebastian Juul Madsen | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Sebastian Juul Madsen | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Tobias Sundstrøm Pedersen | TOPE280601 | Odense Gymnastik Forening |
7. | Tobias Sundstrøm Pedersen | TOPE280601 | Odense Gymnastik Forening |
8. | Malthe Vandborg | MAVA240906 | Vestjysk GF (VGF89) |
9. | Mathias Skovgaard Bech | Flemming Efterskole Gymnastikforening | |
10. | Sebastian Bundgaard | SEBU180604 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
11. | Simon Kruse | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
Dommere
Nr. | Navn | Foening |
1. | Claus Rasmussen | Odense Gymnastik Forening |
2. | Jens Hvidemose | Odense Gymnastik Forening |
3. | Torben Pindstrup | Odense Gymnastik Forening |
4. | William Burchardt Egendal | Vejlby IK (VIK) |