Deltagerliste for Tumbling
Åbne Jyske Mesterskaber - d. 31-03-2012 - 31-03-2012
C rækken - Mini pigerNr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Julia Dyrby Wittmann | JUDY070600 | Vejlby IK (VIK) |
2. | Cecilie Støjberg Andersen | CEAN161198 | Vestjysk GF (VGF89) |
3. | Amanda Damgaard Andersen | AMAN290798 | Outrup GUB |
C rækken - Mini drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | David Henri Oliver Erbs | DAER190999 | Bellinge Gymnasterne |
2. | Magnus Quist | MAQU020900 | Odense Gymnastik Forening |
3. | Søren Budtz Berthelsen | SØBE290398 | Odense Gymnastik Forening |
4. | Tobias Biilmann | TOBI180698 | Svendborg Gymnastikforening |
5. | Anders Moesgaard | ANMO010598 | Vestjysk GF (VGF89) |
C rækken - Junior piger
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Emilie Skovbjerg | EMSK030996 | Odense Gymnastik Forening |
2. | Cecilie Jensen | CEJE100297 | Vestjysk GF (VGF89) |
3. | Johanne Havskov Thygesen | JOTH210797 | Vestjysk GF (VGF89) |
B rækken - Mini piger
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Mia Rix | MIRI060798 | Odense Gymnastik Forening |
2. | Olivia Scharf Matthiesen | OLMA270600 | Odense Gymnastik Forening |
3. | Mathilde Bang | MABA220400 | Vejlby IK (VIK) |
4. | Malou Dahlgaard | MADA260198 | Vestjysk GF (VGF89) |
5. | Sabine Lykke Skjøtt | SASK020899 | Outrup GUB |
B rækken - Mini drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Andreas B. Fredenslund | ANB.190102 | Odense Gymnastik Forening |
2. | Jonathan Jakobsen | JOJA181099 | Odense Gymnastik Forening |
3. | Gustav Juul Sømod | GUSØ060100 | Svendborg Gymnastikforening |
4. | Frederik Færgemann Hansen | FRFÆ090898 | Vestjysk GF (VGF89) |
5. | mathias brogaard | MABR300498 | Vestjysk GF (VGF89) |
6. | Christoffer Scherrebeck | CHSC030999 | Starup U & IF |
B rækken - Junior piger
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Camilla Buus Madsen Madsen | CAMA250997 | Silkeborg P/D |
2. | Cecilie Lund | CELU110598 | Silkeborg P/D |
B rækken - Junior drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Johannes Vikkelsøe | JOVI210596 | Odense Gymnastik Forening |
2. | Jonathan Juul Madsen | JOMA070896 | Odense Gymnastik Forening |
3. | Lucas Nielsen Quilodran | LUNI081097 | Odense Gymnastik Forening |
4. | Frederik Rabjerg Jensen | FRRA240796 | Vestjysk GF (VGF89) |
5. | Sebastian Schougaard Sørensen | SESØ221297 | Vestjysk GF (VGF89) |
6. | Kristoffer Kryger | KRKR300497 | Silkeborg P/D |
B rækken - Senior damer
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | chanettelin jensen grødahl | CHGR070992 | Ollerup Gymnastikforening |
2. | Karen Sif Viktorsdóttir | KAVI110991 | Ollerup Gymnastikforening |
3. | Maria Hyun Rød | MARØ060592 | Ollerup Gymnastikforening |
B rækken - Senior herre
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anton Clausen | ANCL250691 | Ollerup Gymnastikforening |
2. | Dirch Eng | DIEN270992 | Ollerup Gymnastikforening |
3. | Juan Erik Pedersen | JUPE030493 | Ollerup Gymnastikforening |
4. | Mark Bertel Cameron Laurlund | MACA250490 | Ollerup Gymnastikforening |
5. | Mikkel Wickstrøm | MIWI171192 | Ollerup Gymnastikforening |
6. | Stefan Grødem Knudsen | STKN260689 | Ollerup Gymnastikforening |
7. | Sune Jensen | SUJE281190 | Ollerup Gymnastikforening |
8. | Søren Astrup Vestergaard | SØVE300390 | Ollerup Gymnastikforening |
9. | Thomas Watson | THWA200789 | Ollerup Gymnastikforening |
10. | tobias Bruun Kjær | TOKJ150191 | Ollerup Gymnastikforening |
11. | Nis Rykær Simonsen | NISI260888 | Vejlby IK (VIK) |
Eliterækken - Mini drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Sara La Cour Hansen | SALA190799 | Odense Gymnastik Forening |
2. | Johannes Juul Sømod | JOSØ040398 | Svendborg Gymnastikforening |
3. | Freja Sørensen | FRSØ210999 | Oure-Gudme Idrætsforening (GS-Gudme) |
4. | Johannes Bodeval Johansen | JOJO111297 | Oure-Gudme Idrætsforening (GS-Gudme) |
5. | Katrine Benedikte Møller | KAMØ220599 | Oure-Gudme Idrætsforening (GS-Gudme) |
6. | Elias Green | ELGR170298 | Vestjysk GF (VGF89) |
7. | Kasper Ludvigsen | KALU030598 | Vestjysk GF (VGF89) |
8. | Niclas Harris | NIHA060798 | Vestjysk GF (VGF89) |
9. | Oliver jørgensen | OLJØ080798 | Vestjysk GF (VGF89) |
10. | Rasmus Beck Hansen | RABE201098 | Vestjysk GF (VGF89) |
11. | Sara Raunholt Ørskov | SAØR060498 | Outrup GUB |
Eliterækken - Junior piger
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Sandie Johansen | SAJO100795 | Vejstrup Efterskole |
2. | Sheila Johansen | SHJO100795 | Vejstrup Efterskole |
3. | Amanda Madsen | AMMA260796 | Vestjysk GF (VGF89) |
4. | Anne Sofie Okkerstrøm Mikkelsen | ANOK080697 | Vestjysk GF (VGF89) |
5. | Anne-Sofie Juhl Jørgensen | ANJU210797 | Vestjysk GF (VGF89) |
6. | frederikke flyvholm | FRFL130895 | Vestjysk GF (VGF89) |
7. | Stine Sig | STSI230595 | Vestjysk GF (VGF89) |
8. | Ida Pagård | IDPA030297 | Outrup GUB |
Eliterækken - Junior drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Adam Scharf Matthiesen | ADSC181196 | Odense Gymnastik Forening |
2. | Magnus Eskesen | MAES130895 | Odense Gymnastik Forening |
3. | Andreas Rosendahl Rasmussen | ANRO220495 | Vejstrup Efterskole |
4. | Johan Hvidemose | JOHV080695 | Vejstrup Efterskole |
5. | Siver Al-Khayat | SIAL280895 | Oure-Gudme Idrætsforening (GS-Gudme) |
6. | Rasmus Bruun Liboriussen | RALI251094 | Vejlby IK (VIK) |
7. | Jonas Lunde | JOLU120394 | Vestjysk GF (VGF89) |
8. | Frederik Nielsen | FRNI010997 | Outrup GUB |
9. | mathias morsing | MAMO160297 | Outrup GUB |
10. | Oliver Termansen | OLTE081296 | Outrup GUB |
Eliterækken - Senior damer
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Johanne Nørby | JONØ200792 | Svendborg Gymnastikforening |
Eliterækken - Senior herre
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | David Bay Jensen | DABA091289 | Odense Gymnastik Forening |
2. | Lasse Pihl | LAPI130990 | Odense Gymnastik Forening |
3. | Tobias Brems-hulgaard | TOBR080690 | Odense Gymnastik Forening |
4. | Kasper Alexander Møller | KAMØ300793 | Oure-Gudme Idrætsforening (GS-Gudme) |
5. | Alex Christensen Otto | ALOT020290 | Ollerup Gymnastikforening |
6. | Emil korfitz Mortensen | EMKO030490 | Ollerup Gymnastikforening |
7. | Hans Laier Højer | HAHØ150691 | Ollerup Gymnastikforening |
8. | Jacob Snogdal Pedersen | JASN210191 | Ollerup Gymnastikforening |
9. | Jakob Illemann | JAIL120491 | Ollerup Gymnastikforening |
10. | jeppe jensen | JEJE230189 | Ollerup Gymnastikforening |
11. | kean korneliussen | KEKO190189 | Ollerup Gymnastikforening |
12. | Mathias Falkenberg Kristensen | MAFA110891 | Ollerup Gymnastikforening |
13. | Sang Christian Flindt | SAFL060690 | Ollerup Gymnastikforening |
14. | Simon Nissen Hansen | SIHA120691 | Ollerup Gymnastikforening |
15. | Svend Søndergaard | SVSØ210689 | Ollerup Gymnastikforening |
16. | Daniel Kristensen | DAKR070992 | Vejlby IK (VIK) |
17. | Anders Wesch | ANWE111093 | Vestjysk GF (VGF89) |
18. | Mikael Nissen | MINI280992 | Vestjysk GF (VGF89) |