Deltagerliste til Trampolin
DanCup 1 - d. 12-03-2016 - 12-03-2016
Dame A IndividuelNr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Helena L. S. Mogensen | HEMO120895 | Københavns Trampolinklub |
2. | Smilla Thea Jensen | SMJE280603 | Københavns Trampolinklub |
3. | Sofie Landberg | SOLA140404 | Københavns Trampolinklub |
4. | Sara Lindahl Jensen | SAJE140799 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
5. | Vanessa Rae Smith | VASM290898 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Maila Walmod | MAWA030691 | Roskilde Gymnastikforening |
7. | Pernille Juhl Mogensen | PEMO281292 | Odense Gymnastik Forening |
Dame B Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alma Lynnerup Andersen | ALLY070104 | Københavns Trampolinklub |
2. | Ellie T. Remmer | ELT.250901 | Københavns Trampolinklub |
3. | Felicia Sørensen | FESØ240501 | Københavns Trampolinklub |
4. | Filippa Nemeth Madsen | FINE290304 | Københavns Trampolinklub |
5. | Freya Guillaume | FRGU230500 | Københavns Trampolinklub |
6. | Frida Forsby | FRFO170203 | Københavns Trampolinklub |
7. | Hannah T. Remmer | HAT.250901 | Københavns Trampolinklub |
8. | Ida Marie Brandorff | IDBR120803 | Københavns Trampolinklub |
9. | Malou Rosenquist | MARO220601 | Københavns Trampolinklub |
10. | Mie Bjarning | MIBJ060204 | Københavns Trampolinklub |
11. | Emilie Vestergaard Jensen | EMVE310103 | Greve Gymnastik og Trampolin |
12. | Kit Høglund | KIHØ271100 | Greve Gymnastik og Trampolin |
13. | Sara Ladegaard | SALA140896 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
14. | Emillie Jeppesen | EMJE011298 | Vordingborg GF |
15. | Amalie Hollmann Andersen | AMHO270698 | Odense Gymnastik Forening |
16. | Laura Josefine Christensen | LACH180302 | Springteam Nordjylland |
17. | Martina Dybdahl | MADY041100 | Springteam Nordjylland |
Dame C Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Benedicte Steffensen | BEST100801 | Københavns Trampolinklub |
2. | Sarah Sarosi Thomasen | SATH220500 | Københavns Trampolinklub |
3. | Emilie Auchenberg | EMAU260400 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Louise Nielsen | LONI240899 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Maja Jurlander Bøge | MABØ071101 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Nynne Holme | NYHO130501 | Greve Gymnastik og Trampolin |
7. | Zoe Dungal | ZODU140100 | Greve Gymnastik og Trampolin |
8. | Cecilie Sand Nikolaisen | CESA250701 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
9. | Nadia Duelund Køppen | NAKØ050396 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
10. | Annika Holland | ANHO220601 | Roskilde Gymnastikforening |
11. | Cecilie Dyhrberg | CEDY260300 | Roskilde Gymnastikforening |
12. | Mathilde Dannow | MADA270200 | Roskilde Gymnastikforening |
13. | Sarah Frederiksen | SAFR050999 | Stillinge IF |
14. | Michelle Laursen Finderup | MILA160800 | Farum Trampolin Forening |
15. | Cecillie Kjærsgaard | CEKJ170500 | Borup IF - Gymnastikafd. |
16. | Karoline Bjørk | KABJ200300 | Borup IF - Gymnastikafd. |
17. | Emilie Sofie Andersen | EMSO181101 | Odense Gymnastik Forening |
18. | Louise Rasmussen | LORA181196 | Odense Gymnastik Forening |
19. | Ninette Bechgaard | NIBE200995 | Odense Gymnastik Forening |
20. | Sofie Lundorff-Hansen | SOLU180701 | Odense Gymnastik Forening |
21. | Emma Sandhøj Jørgensen | EMJØ290701 | Strib Udspring & Trampolin |
22. | Cecilie Andersen | CEAN220699 | TGA20 |
Dame D Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alberte S. Wolfsen | ALS.190603 | Københavns Trampolinklub |
2. | Alva Solvang Nørskov | ALNØ050505 | Københavns Trampolinklub |
3. | Laura Boas | LABO111002 | Københavns Trampolinklub |
4. | Signe Vogel Bang | SIVO260302 | Københavns Trampolinklub |
5. | Sille-Sofie Burrack Vilén | SIBU060405 | Københavns Trampolinklub |
6. | Marie Jensen | MAJE170305 | Greve Gymnastik og Trampolin |
7. | Victoria Auchenberg | VIAU311003 | Greve Gymnastik og Trampolin |
8. | Alberte Hjarndal | ALHJ091103 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
9. | Ann-Sofie Gstrein | ANGS230803 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
10. | Emmelie Laugesen | EMLA101202 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
11. | Nynne Peetz | NYPE260303 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
12. | Ronja Sønder | ROSØ020603 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
13. | Emma Fink | EMFI190502 | Vordingborg GF |
14. | Julie Jeppesen | JUJE120403 | Vordingborg GF |
15. | Xenia Van Overeem | XEVA041005 | Vordingborg GF |
16. | Gunilla Wik | GUWI181202 | Borup IF - Gymnastikafd. |
17. | Ella Lind Olesen | ELLI280303 | Odense Gymnastik Forening |
18. | Emilie Gade Kaas | EMKA231102 | Odense Gymnastik Forening |
19. | Iben Haastrup Kristensen | IBHA281005 | Odense Gymnastik Forening |
20. | Laura Redtz Jensen | LARE271202 | Odense Gymnastik Forening |
21. | Lea Emilie Madsen | LEMA011103 | Odense Gymnastik Forening |
22. | Nicoline Friis | NIFR250203 | Odense Gymnastik Forening |
23. | Emma Stage Hansen | EMHA261004 | Strib Udspring & Trampolin |
24. | Laura Stage Hansen | LAST300303 | Strib Udspring & Trampolin |
25. | Mie Jürs | MIJÜ270303 | Strib Udspring & Trampolin |
26. | Freja Krogh Vestergaard | FRVE270805 | Vestjysk GF (VGF89) |
27. | Laura Green Andersen | LAAN020903 | Vestjysk GF (VGF89) |
28. | Clara Emile Christensen | CLCH270905 | Springteam Nordjylland |
29. | Emilie Winther Nørgaard | EMWI180904 | Springteam Nordjylland |
30. | Katerina Seredyuk Pedersen | KASE130203 | Springteam Nordjylland |
31. | Signe Hagsten Larsen | SILA110705 | Aars Gymnastikforening |
32. | Isabella Nissen | ISNI050304 | Vejen GF |
33. | Simone Nissen | SINI050304 | Vejen GF |
34. | Thea Kruse Larsen | THLA160404 | Vejen GF |
Herre A Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Jakob Schoppe | JASC110692 | Københavns Trampolinklub |
2. | Martin Wagner Christensen | MAWA150598 | Københavns Trampolinklub |
3. | Máté Töro | MÁTÖ070395 | Københavns Trampolinklub |
4. | Anton Bendsen | ANBE201294 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Marc Seidler | MASE270298 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Mathias Højby Jensen | MAJE190300 | Greve Gymnastik og Trampolin |
7. | Benjamin Kjær | BEKJ300998 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
8. | Daniel Præst | DAPR240392 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
9. | Kasper Lederballe Sørensen | KASØ110895 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
10. | Lucas Cheung | LUCH100100 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
11. | Kristoffer Klingenbjerg | KRKL310800 | Odense Gymnastik Forening |
12. | Carl Emil Jernov | CAJE080101 | Springteam Nordjylland |
13. | Peter Sørensen | PESØ231001 | Springteam Nordjylland |
Herre B Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alfred Krydsfeldt | ALKR070801 | Københavns Trampolinklub |
2. | Anton Schlippe | ANSC160802 | Københavns Trampolinklub |
3. | Asger J Kjærsgaard | ASKJ061102 | Københavns Trampolinklub |
4. | Emil Krydsfeldt | EMKR070801 | Københavns Trampolinklub |
5. | Jacob Rasmussen | JARA040400 | Københavns Trampolinklub |
6. | Malte Nannerup Kirckhoff | MANA251002 | Københavns Trampolinklub |
7. | Oscar Lynnerup Andersen | OSLY250601 | Københavns Trampolinklub |
8. | Otto Forsby | OTFO260601 | Københavns Trampolinklub |
9. | Peter Thuesen Güsmer | PETH041202 | Københavns Trampolinklub |
10. | Alexander Lundgren | ALLU120402 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
11. | Joah Cheung | JOCH310801 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
12. | Teis Petersen | TEPE060997 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
13. | Rene Nielsen | RENI290799 | Springteam Nordjylland |
Herre C Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Hans Christian Jørgensen | HAJØ180901 | Københavns Trampolinklub |
2. | Laust Valdemar Olsen | LAOL211201 | Københavns Trampolinklub |
3. | Silas Veber Busk | SIVE231099 | Københavns Trampolinklub |
4. | Marcus Clausen | MACL161297 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Frederik Christiansen | FRCH220597 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Simon Hedengran Jensen | SIHE121200 | Roskilde Gymnastikforening |
7. | Jens Tinggaard | JETI310800 | Odense Gymnastik Forening |
8. | Emil Jakobsen | EMJA300701 | Strib Udspring & Trampolin |
9. | Jonas Bircherod Calundan | JOBI021201 | Springteam Nordjylland |
10. | Rasmus Thoft Nygaard | RATH010101 | IK Skovbakken - Trampolin |
Herre D Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Benjamin Tomasson | BETO241104 | Københavns Trampolinklub |
2. | Carl Emil Boelsmand Larsen | CABO020604 | Københavns Trampolinklub |
3. | Emil Lynnerup Andersen | EMLY310805 | Københavns Trampolinklub |
4. | Luca Orsini | LUOR240706 | Københavns Trampolinklub |
5. | Sebastian Værnhøj Waltoft | SEVÆ111105 | Københavns Trampolinklub |
6. | Valdemar Sejr Boolsen | VASE050605 | Københavns Trampolinklub |
7. | Xander-Virgil Gammelby-Ingvardson | XAGA260702 | Københavns Trampolinklub |
8. | Elias Østergaard | ELØS261103 | Greve Gymnastik og Trampolin |
9. | Kasper Jurlander Bøge | KABØ110804 | Greve Gymnastik og Trampolin |
10. | Magnus Ledstrup | MALE010702 | Greve Gymnastik og Trampolin |
11. | Oliver Hansen | OLHA150602 | Greve Gymnastik og Trampolin |
12. | Frederik Mollerup | FRMO300902 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
13. | Frederik Muusmann | FRMU240903 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
14. | Julius Almtoft Andersen | JUAN171204 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
15. | Magnus Bruus | MABR170304 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
16. | Mikkel Malling | MIMA231203 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
17. | Nikolaj Laursen | NILA260905 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
18. | Noah Pretzer | NOPR250203 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
19. | Tobias Bialas | TOBI050404 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
20. | Lucas Ruben Laurent | LULA150403 | Farum Trampolin Forening |
21. | Andreas Pedersen | ANPE090804 | Odense Gymnastik Forening |
22. | Frederik Markvardsen | FRMA160703 | Odense Gymnastik Forening |
23. | Jeppe Møller Tvingsholm | JEMØ071204 | Odense Gymnastik Forening |
24. | Kristoffer Wiborg Heeschen | KRWI070803 | Odense Gymnastik Forening |
25. | Magnus Rossander | MARO190302 | Odense Gymnastik Forening |
26. | Mikkel Heidelbach | MIHE281204 | Odense Gymnastik Forening |
27. | Frederik Ranzau Kjølhede | FRRA080306 | Strib Udspring & Trampolin |
28. | Gustav Brinch Kjer | GUKJ120504 | Strib Udspring & Trampolin |
29. | Kasper Toft Madsen | KATO161003 | Vestjysk GF (VGF89) |
30. | Mikkel Risum | MIRI020205 | Vestjysk GF (VGF89) |
31. | Aksel Bromand Koldkjær | AKBR090105 | Springteam Nordjylland |
32. | Albert Holm Kristensen | ALHO130705 | Springteam Nordjylland |
33. | Bertram Mikkelsen | BEMI230603 | IK Skovbakken - Trampolin |
34. | Joakim Thoft Nygaard | JOTH071004 | IK Skovbakken - Trampolin |
35. | Kasper Søballe Poulsen | KASØ200802 | IK Skovbakken - Trampolin |
36. | Oliver Mortensen | OL M091102 | IK Skovbakken - Trampolin |
37. | William Søballe Poulsen | WISØ290507 | IK Skovbakken - Trampolin |
38. | Lukas Sode Madsen | LUSO240605 | Aars Gymnastikforening |
39. | Janek Ullerup Sørensen | JAUL230905 | Vejen GF |