Deltagerliste til Trampolin
Klubtræf 3, område 4, individuelt - d. 07-02-2015 - 07-02-2015
Individuel ANr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Brian York | IK Skovbakken - Trampolin | |
2. | Christoffer Rask Hansen | Aars Gymnastikforening |
Individuel A+
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Asger Kjærsgaard | Københavns Trampolinklub | |
2. | Benjamin Tómasson | Københavns Trampolinklub | |
3. | Carl Emil Boelsmand Larsen | Københavns Trampolinklub | |
4. | Emil Lynnerup Andersen | Københavns Trampolinklub | |
5. | Malte Nannerup Kirckhoff | Københavns Trampolinklub | |
6. | Oscar Birkemose | Københavns Trampolinklub | |
7. | Peter Thuesen Güsmer | Københavns Trampolinklub |
Individuel B
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Liv Holst | Aars Gymnastikforening | |
2. | Martin Holm Sørensen | Aars Gymnastikforening | |
3. | Christina Christensen | Jelling Forenede Sportsklubber | |
4. | Marlene Holm Aslerin | Jelling Forenede Sportsklubber |
Individuel C
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Jonas Vadstrup | Københavns Trampolinklub | |
2. | Emmelie Laugesen | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
3. | Frederik Muusmann | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
4. | Julius Almtoft Andersen | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
5. | Nikolaj Laursen | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
6. | Noah Pretzer | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
7. | Nynne Peetz | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
8. | Sofie Eck | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
9. | Christian Strunge Jensen | Ry Gymnastikforening | |
10. | Jacob Ladefoged Juhl | Ry Gymnastikforening | |
11. | Joas Helms | Ry Gymnastikforening |
Individuel D
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Lukas Fricke | Københavns Trampolinklub | |
2. | Mikkel Malling | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Individuel E
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Helena Nielsen | IK Skovbakken - Trampolin | |
2. | Signe H. Larsen | Aars Gymnastikforening | |
3. | Aksel Harkjær Eskholm | Ry Gymnastikforening | |
4. | Andreas Hvilhøj | Ry Gymnastikforening | |
5. | Nina Hage Wilson | Ry Gymnastikforening | |
6. | Sebastian Søndergaard | Ry Gymnastikforening |
Individuel F
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Marie Verdelin | Aars Gymnastikforening |
Individuel G
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Luca Orsini | Københavns Trampolinklub | |
2. | Lotte Rynkeby Sondrup | Aars Gymnastikforening | |
3. | Clara Kristine Brun | Ry Gymnastikforening | |
4. | Ida Ryming | Ry Gymnastikforening | |
5. | Lærke Primdahl | Ry Gymnastikforening | |
6. | Nikolai Bjerregaard | Ry Gymnastikforening | |
7. | Trine Svendsen | Ry Gymnastikforening | |
8. | Camilla Friis Aggerholm | Jelling Forenede Sportsklubber | |
9. | Frida Zakia Kvols Kristensen | Jelling Forenede Sportsklubber |
Individuel H
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anne-Sofie Johansen | Aars Gymnastikforening | |
2. | Chanel Jørgensen | Aars Gymnastikforening | |
3. | Mathilde Madsen | Aars Gymnastikforening | |
4. | Daniel Nettelfield | Ry Gymnastikforening | |
5. | Julie Gammelgaard | Ry Gymnastikforening | |
6. | Katrine Fogt | Ry Gymnastikforening | |
7. | Marie Juliane Sloth | Ry Gymnastikforening | |
8. | Wilhelm Rasmussen | Ry Gymnastikforening |
Individuel I
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Bastian Gade | IK Skovbakken - Trampolin | |
2. | Julie Dyrman | Aars Gymnastikforening | |
3. | Lukas Sode Madsen | Aars Gymnastikforening | |
4. | Selma Brøner Kidmose | Aars Gymnastikforening |
Navn | Forening |
Dea Gyllenborg | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Marlene Ostenfeldt Dommer | Ry Gymnastikforening |
Marlene Thanning Helms Beregner | Ry Gymnastikforening |