Deltagerliste til Trampolin
Klubtræf 2, Område 3, individuelt - d. 25-01-2015 - 25-01-2015
Individuel ANr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Amalie Søndergaard Warming | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Ben Pakes | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Camilla Sander | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Jens Tinggaard | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Kristoffer Klingenbjerg | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Louise Rasmussen | Odense Gymnastik Forening | |
7. | Mads C Jørgensen | Odense Gymnastik Forening | |
8. | Ninette Bechsgaard | Odense Gymnastik Forening | |
9. | Laura Orthmann Andersen | Højby Skytte & GF | |
10. | Bo Zierau | TGA20 |
Individuel B
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Kasper D L Andersen | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Mikkel D L Andersen | Odense Gymnastik Forening |
Individuel C
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Emile Sofie Andersen | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Karl Gustav Baunsgaard | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Sofie Lundorff Hansen | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Emma Sandhøj Jørgensen | Strib Udspring & Trampolin | |
5. | Gustav Brinch Kjer | Strib Udspring & Trampolin | |
6. | Laura Stage Hansen | Strib Udspring & Trampolin | |
7. | Mie Jürs | Strib Udspring & Trampolin |
Individuel D
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Ella Lind Olesen | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Mikkel Heidelbach | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Nicoline Friis | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Sofie Holm Damsgaard | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Josefine Lindholm Jensen | Strib Udspring & Trampolin | |
6. | Antonio Florio | Højby Skytte & GF |
Individuel E
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Emilie G. Kaas | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Fie Vengaard Toftdahl | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Laura Redtz | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Magnus Rossander | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Simon Andersen | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Simon From Anderen | Odense Gymnastik Forening | |
7. | Tilde Aggedam Olsen | Odense Gymnastik Forening | |
8. | Annesofie Ohlsen | Højby Skytte & GF | |
9. | Katja Hietalahti Jessen | Højby Skytte & GF |
Individuel F
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Andreas Pedersen | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Frederik Markvardsen | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Gustav Lohman | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Kathrine Nørregaard | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Lea emilia Madsen | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Liv Åhman Pagh | Strib Udspring & Trampolin | |
7. | Sille Andersen | Strib Udspring & Trampolin |
Individuel G
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Agnete Habermann | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Iben Haastrup Kristensen | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Ida Rasmussen | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Jeppe Hugger Legarth | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Marie Clausen | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Natalie Steiner Jensen | Odense Gymnastik Forening | |
7. | Emma Stage Hansen | Strib Udspring & Trampolin | |
8. | Frederik Ranzau Kjølhede | Strib Udspring & Trampolin | |
9. | Nicoline Mørkholt Nielsen | Strib Udspring & Trampolin | |
10. | Sille Nicoline Graff | Strib Udspring & Trampolin | |
11. | Benedicte Fich Lindenskov | Højby Skytte & GF | |
12. | Ida-Marie Bøgholm | Højby Skytte & GF | |
13. | Naomi Rose Givoni | Højby Skytte & GF | |
14. | Magnus Val Hoppe | TGA20 | |
15. | Vincent Moritzen | TGA20 |
Individuel H
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Elisa Ellefsen á Norði | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Emma Khadgi Sørensen | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Kristoffer Wiborg Heeschen | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Noah Hilt | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Sille Cramon | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Valdemar Stahl | Odense Gymnastik Forening | |
7. | Jakob Emil Astrup | Strib Udspring & Trampolin | |
8. | Lærke Kjelstrup | Strib Udspring & Trampolin | |
9. | Mathilde Fenger | Strib Udspring & Trampolin | |
10. | Oliver Larsen | Strib Udspring & Trampolin | |
11. | Sofia Sonne | Strib Udspring & Trampolin | |
12. | Oliver Henriksen | TGA20 |
Individuel I
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Cornelia Friis | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Mathias König Nielsen | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Max Ruben Smidt | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Rosa Lohman | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Sebastian Ernerak Meier | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Sophia Viktoria Steinmejer | Odense Gymnastik Forening | |
7. | Jens Peter Bank Hansen | Strib Udspring & Trampolin | |
8. | Johannes Jørgensen | Strib Udspring & Trampolin | |
9. | Malou Mørkholt Nielsen | Strib Udspring & Trampolin | |
10. | Mathias Larsen | Strib Udspring & Trampolin | |
11. | Tilde Jacobsen | TGA20 |
Dommere
Navn | Forening |
Amalie Pihl Thomsen | Strib Udspring & Trampolin |
Betina Pihl Thomsen | Strib Udspring & Trampolin |
Erik J. Mogensen | Odense Gymnastik Forening |
Maria S. Sigl | Odense Gymnastik Forening |
Sonja Klingenbjerg | Odense Gymnastik Forening |