Deltagerliste til Trampolin
DanCup 3 - d. 26-09-2015 - 26-09-2015
Dame A IndividuelNr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Helena L. S. Mogensen | HEMO120895 | Københavns Trampolinklub |
2. | Sara Ladegaard | SALA140896 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
3. | Vanessa Rae Smith | VASM290898 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
4. | Maila Walmod | MAWA030691 | Roskilde Gymnastikforening |
5. | Camilla Sander | CASA050797 | Odense Gymnastik Forening |
Dame B Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alma Lynnerup Andersen | ALLY070104 | Københavns Trampolinklub |
2. | Ellie T. Remmer | ELT.250901 | Københavns Trampolinklub |
3. | Filippa Nemeth Madsen | FINE290304 | Københavns Trampolinklub |
4. | Freja Møller | FRMØ020800 | Københavns Trampolinklub |
5. | Freya Guillaume | FRGU230500 | Københavns Trampolinklub |
6. | Frida Forsby | FRFO170203 | Københavns Trampolinklub |
7. | Hannah T. Remmer | HAT.250901 | Københavns Trampolinklub |
8. | Malou Rosenquist | MARO220601 | Københavns Trampolinklub |
9. | Mie Bjarning | MIBJ060204 | Københavns Trampolinklub |
10. | Sarah Sarosi Thomasen | SATH220500 | Københavns Trampolinklub |
11. | Smilla Thea Jensen | SMJE280603 | Københavns Trampolinklub |
12. | Sofie Landberg | SOLA140404 | Københavns Trampolinklub |
13. | Emilie Vestergaard Jensen | EMVE310103 | Greve Gymnastik og Trampolin |
14. | Kit Høglund | KIHØ271100 | Greve Gymnastik og Trampolin |
15. | Nanna Peetz | NAPE160699 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
16. | Amalie Hollmann Andersen | AMHO270698 | Odense Gymnastik Forening |
17. | Martina Dybdahl | MADY041100 | Springteam Nordjylland |
Dame C Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Emilie Auchenberg | EMAU260400 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Nynne Holme | NYHO130501 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Zoe Dungal | ZODU140100 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Nadia Duelund Køppen | NAKØ050396 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
5. | Cecilie Dyhrberg | CEDY260300 | Roskilde Gymnastikforening |
6. | Frederikke Isabel Ibsen | FRIB311000 | Roskilde Gymnastikforening |
7. | Mathilde Dannow | MADA270200 | Roskilde Gymnastikforening |
8. | Michelle Laursen Finderup | MILA160800 | Farum Trampolin Forening |
9. | Karoline Bjørk | KABJ200300 | Borup IF - Gymnastikafd. |
10. | Natascha Arrild | NAAR220601 | Borup IF - Gymnastikafd. |
11. | Amalie Søndergaard Warming | AMSØ071098 | Odense Gymnastik Forening |
12. | Louise Rasmussen | LORA181196 | Odense Gymnastik Forening |
13. | Ninette Bechgaard | NIBE200995 | Odense Gymnastik Forening |
14. | Amalie Pihl Thomsen | AMPI031292 | Strib Udspring & Trampolin |
15. | Emma Sandhøj Jørgensen | EMJØ290701 | Strib Udspring & Trampolin |
16. | Cecilie Andersen | CEAN220699 | TGA20 |
17. | Louise Nyvall | XXXX010101 | GymDanmark |
Dame D Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alva Solvang Nørskov | ALNØ050505 | Københavns Trampolinklub |
2. | Benedicte Steffensen | BEST100801 | Københavns Trampolinklub |
3. | Felicia Sørensen | FESØ240501 | Københavns Trampolinklub |
4. | Ida Marie Brandorff | IDBR120803 | Københavns Trampolinklub |
5. | Laura Boas | LABO111002 | Københavns Trampolinklub |
6. | Signe Vogel Bang | SIVO260302 | Københavns Trampolinklub |
7. | Sille-Sofie Burrack Vilén | SIBU060405 | Københavns Trampolinklub |
8. | Maja Jurlander Bøge | MABØ071101 | Greve Gymnastik og Trampolin |
9. | Marie Jensen | MAJE170305 | Greve Gymnastik og Trampolin |
10. | Victoria Auchenberg | VIAU311003 | Greve Gymnastik og Trampolin |
11. | Ann-Sofie Gstrein | ANGS230803 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
12. | Emmelie Laugesen | EMLA101202 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
13. | Nynne Peetz | NYPE260303 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
14. | Sofie Eck | SOEC230304 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
15. | Gunilla Wik | GUWI181202 | Borup IF - Gymnastikafd. |
16. | Ella Lind Olesen | ELLI280303 | Odense Gymnastik Forening |
17. | Emilie Sofie Andersen | EMSO181101 | Odense Gymnastik Forening |
18. | Lea Emilie Madsen | LEMA011103 | Odense Gymnastik Forening |
19. | Natalie Steiner Jensen | NAJE080306 | Odense Gymnastik Forening |
20. | Nicoline Friis | NIFR250203 | Odense Gymnastik Forening |
21. | Sofie Lundorff-Hansen | SOLU180701 | Odense Gymnastik Forening |
22. | Emma Stage Hansen | EMHA261004 | Strib Udspring & Trampolin |
23. | Laura Stage Hansen | LAST300303 | Strib Udspring & Trampolin |
24. | Mie Jürs | MIJÜ270303 | Strib Udspring & Trampolin |
25. | Clara Emile Christensen | CLCH270905 | Springteam Nordjylland |
26. | Emilie Winther Nørgaard | EMWI180904 | Springteam Nordjylland |
27. | Katerina Seredyuk Pedersen | KASE130203 | Springteam Nordjylland |
28. | Laura Josefine Christensen | LACH180302 | Springteam Nordjylland |
29. | Asta Risak Johansen | ASJO130101 | Vejen GF |
30. | Emma Ek | XXXX010105 | GymDanmark |
31. | Isabelle Hofgren | XXXX010106 | GymDanmark |
32. | Johanna Hammar | XXXX010107 | GymDanmark |
Herre A Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Daniel Vidstrup | DAVI050792 | Københavns Trampolinklub |
2. | Jakob Schoppe | JASC110692 | Københavns Trampolinklub |
3. | Martin Wagner Christensen | MAWA150598 | Københavns Trampolinklub |
4. | Máté Töro | MÁTÖ070395 | Københavns Trampolinklub |
5. | Philip Mynster | PHMY010695 | Københavns Trampolinklub |
6. | Anton Bendsen | ANBE201294 | Greve Gymnastik og Trampolin |
7. | Benjamin Kjær | BEKJ300998 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
8. | Christian Andersen | CHAN260591 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
9. | Daniel Præst | DAPR240392 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
10. | Kasper Lederballe Sørensen | KASØ110895 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
11. | Tobias Dybdahl Jensen | TOJE270697 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
12. | Ben Pakes | BEPA090498 | Odense Gymnastik Forening |
Herre B Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alfred Krydsfeldt | ALKR070801 | Københavns Trampolinklub |
2. | Asger J Kjærsgaard | ASKJ061102 | Københavns Trampolinklub |
3. | Emil Krydsfeldt | EMKR070801 | Københavns Trampolinklub |
4. | Hans Christian Jørgensen | HAJØ180901 | Københavns Trampolinklub |
5. | Jacob Rasmussen | JARA040400 | Københavns Trampolinklub |
6. | Malte Nannerup Kirckhoff | MANA251002 | Københavns Trampolinklub |
7. | Oscar Lynnerup Andersen | OSLY250601 | Københavns Trampolinklub |
8. | Otto Forsby | OTFO260601 | Københavns Trampolinklub |
9. | Marc Seidler | MASE270298 | Greve Gymnastik og Trampolin |
10. | Mathias Højby Jensen | MAJE190300 | Greve Gymnastik og Trampolin |
11. | Joah Cheung | JOCH310801 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
12. | Lucas Cheung | LUCH100100 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
13. | Teis Petersen | TEPE060997 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
14. | Jeppe Munkholm | JEMU270599 | Roskilde Gymnastikforening |
15. | Kristoffer Klingenbjerg | KRKL310800 | Odense Gymnastik Forening |
16. | Carl Emil Jernov | CAJE080101 | Springteam Nordjylland |
17. | Peter Sørensen | PESØ231001 | Springteam Nordjylland |
18. | Rene Nielsen | RENI290799 | Springteam Nordjylland |
19. | Marcus Egge Olsen | MAEG101296 | IK Skovbakken - Trampolin |
Herre C Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Silas Veber Busk | SIVE231099 | Københavns Trampolinklub |
2. | Marcus Clausen | MACL161297 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Oscar Stenbæk Olsen | OSOL300701 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Frederik Christiansen | FRCH220597 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
5. | Simon Hedengran Jensen | SIHE121200 | Roskilde Gymnastikforening |
6. | Emil Jakobsen | EMJA300701 | Strib Udspring & Trampolin |
7. | Mathias Tonnisen Nielsen | MATO140900 | Springteam Nordjylland |
8. | Kristoffer Backlund | XXXX010104 | GymDanmark |
9. | Oliver Wennblom | XXXX010102 | GymDanmark |
10. | Zackarias Sabirsh | XXXX010103 | GymDanmark |
Herre D Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anton Schlippe | ANSC160802 | Københavns Trampolinklub |
2. | Benjamin Tomasson | BETO241104 | Københavns Trampolinklub |
3. | Carl Emil Boelsmand Larsen | CABO020604 | Københavns Trampolinklub |
4. | Emil Hindsberg | EMHI140203 | Københavns Trampolinklub |
5. | Emil Lynnerup Andersen | EMLY310805 | Københavns Trampolinklub |
6. | Laust Valdemar Olsen | LAOL211201 | Københavns Trampolinklub |
7. | Luca Orsini | LUOR240706 | Københavns Trampolinklub |
8. | Oscar Birkemose | OSBI210203 | Københavns Trampolinklub |
9. | Peter Thuesen Güsmer | PETH041202 | Københavns Trampolinklub |
10. | Andreas Kjær Sørensen | ANSØ190502 | Greve Gymnastik og Trampolin |
11. | Elias Østergaard | ELØS261103 | Greve Gymnastik og Trampolin |
12. | Kasper Jurlander Bøge | KABØ110804 | Greve Gymnastik og Trampolin |
13. | Malthe Ledstrup | MALE140906 | Greve Gymnastik og Trampolin |
14. | Alexander Lundgren | ALLU120402 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
15. | Frederik Mollerup | FRMO300902 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
16. | Frederik Muusmann | FRMU240903 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
17. | Julius Almtoft Andersen | JUAN171204 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
18. | Magnus Bruus | MABR170304 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
19. | Mikkel Malling | MIMA231203 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
20. | Nikolaj Laursen | NILA260905 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
21. | Noah Pretzer | NOPR250203 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
22. | Tobias Bialas | TOBI050404 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
23. | Lucas Ruben Laurent | LULA150403 | Farum Trampolin Forening |
24. | Lukas Fricke | LUFR291103 | Farum Trampolin Forening |
25. | Mikkel Heidelbach | MIHE281204 | Odense Gymnastik Forening |
26. | Frederik Ranzau Kjølhede | FRRA080306 | Strib Udspring & Trampolin |
27. | Gustav Brinch Kjer | GUKJ120504 | Strib Udspring & Trampolin |
28. | Albert Holm Kristensen | ALHO130705 | Springteam Nordjylland |
29. | Jonas Bircherod Calundan | JOBI021201 | Springteam Nordjylland |
30. | Joakim Thoft Nygaard | JOTH071004 | IK Skovbakken - Trampolin |
31. | Kasper Søballe Poulsen | KASØ200802 | IK Skovbakken - Trampolin |
32. | Rasmus Thoft Nygaard | RATH010101 | IK Skovbakken - Trampolin |
33. | Lukas Renfjord | XXXX010109 | GymDanmark |
34. | Viktor Andersson Radich | XXXX010108 | GymDanmark |