Deltagerliste til Trampolin
DanCup 3 - d. 20-09-2014 - 20-09-2014
Dame A IndividuelNr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Helena L. S. Mogensen | HEMO120895 | Københavns Trampolinklub |
2. | Vanessa Rae Smith | VARA290898 | Københavns Trampolinklub |
3. | Sara Ladegaard | SALA140896 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
4. | Sara Lindahl Jensen | SAJE140799 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
5. | Camilla Sander | CASA050797 | Odense Gymnastik Forening |
6. | Pernille Juhl Mogensen | PEMO281292 | Odense Gymnastik Forening |
Dame B Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alma Lynnerup Andersen | ALLY070104 | Københavns Trampolinklub |
2. | Felicia Sørensen | FESØ240501 | Københavns Trampolinklub |
3. | Freya Guillaume | FRGU230500 | Københavns Trampolinklub |
4. | Frida Forsby | FRFO170203 | Københavns Trampolinklub |
5. | Malou Rosenquist | MARO220601 | Københavns Trampolinklub |
6. | Sabrina Skourup | SASK020800 | Københavns Trampolinklub |
7. | Sarah Sarosi Thomasen | SATH220500 | Københavns Trampolinklub |
8. | Smilla Thea Jensen | SMJE280603 | Københavns Trampolinklub |
9. | Kit Høglund | KIHØ271100 | Greve Gymnastik og Trampolin |
10. | Nadia Duelund Køppen | NAKØ050396 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
11. | Lærke Maahr | LÆMA200499 | Roskilde Gymnastikforening |
12. | Rikke Ammizsbøl Christensen | RIAM131299 | Roskilde Gymnastikforening |
13. | Nete Danielsen | NEDA171101 | IK Skovbakken - Trampolin |
Dame C Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Kira Godsk Gravesen | KIGR040999 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Lærke Kisbye | LÆKI020999 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Malene Linnea Porsbøl | MA P240199 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Micha Jurlander Bøge | MIBØ230499 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Camilla Sørensen | CASØ271097 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Nanna Peetz | NAPE160699 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
7. | Kira Ring Andresen | KIAN170397 | Borup IF - Gymnastikafd. |
8. | Simone Madsen | SIMA280898 | Borup IF - Gymnastikafd. |
9. | Simone Nielsen | SINI020399 | Borup IF - Gymnastikafd. |
10. | Amalie Hollmann Andersen | AMHO270698 | Odense Gymnastik Forening |
11. | Amalie Søndergaard Warming | AMSØ071098 | Odense Gymnastik Forening |
12. | Ninette Bechgaard | NIBE200995 | Odense Gymnastik Forening |
Dame D Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Andrea Vegge | ANVE130300 | Københavns Trampolinklub |
2. | Ellen Vadstrup | ELVA050801 | Københavns Trampolinklub |
3. | Ellie T. Remmer | ELT.250901 | Københavns Trampolinklub |
4. | Freja Møller | FRMØ020800 | Københavns Trampolinklub |
5. | Hannah T. Remmer | HAT.250901 | Københavns Trampolinklub |
6. | Laura Boas | LABO111002 | Københavns Trampolinklub |
7. | Mie Bjarning | MIBJ060204 | Københavns Trampolinklub |
8. | Sarah Bjarning | SABJ140902 | Københavns Trampolinklub |
9. | Signe Vogel Bang | SIVO260302 | Københavns Trampolinklub |
10. | Sofie Landberg | SOLA140404 | Københavns Trampolinklub |
11. | Emilie Auchenberg | EMAU260400 | Greve Gymnastik og Trampolin |
12. | Emilie Vestergaard Jensen | EMVE310103 | Greve Gymnastik og Trampolin |
13. | Maja Jurlander Bøge | MABØ071101 | Greve Gymnastik og Trampolin |
14. | Maria Gerlén | MAGE190600 | Greve Gymnastik og Trampolin |
15. | Maria Christensen | MACH030300 | Greve Gymnastik og Trampolin |
16. | Mila Hardis Melin | MIME111100 | Greve Gymnastik og Trampolin |
17. | Nynne Holme | NYHO130501 | Greve Gymnastik og Trampolin |
18. | Oscar Stenbæk Olsen | OSOL300701 | Greve Gymnastik og Trampolin |
19. | Sofie Fuhr Brædder | SOBR271202 | Greve Gymnastik og Trampolin |
20. | Zoe Dungal | ZODU140100 | Greve Gymnastik og Trampolin |
21. | Emmelie Laugesen | EMLA101202 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
22. | Nynne Peetz | NYPE260303 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
23. | Sofie Kilian Krogstrup Eck | SOEC230304 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
24. | Frederikke Isabel Ibsen | FRIB311000 | Roskilde Gymnastikforening |
25. | Michelle Laursen Finderup | MILA160800 | Farum Trampolin Forening |
26. | Ella Lind Olesen | ELLI280303 | Odense Gymnastik Forening |
27. | Louise Rasmussen | LORA181196 | Odense Gymnastik Forening |
28. | Emma Sandhøj Jørgensen | EMJØ290701 | Strib Udspring & Trampolin |
29. | Emma Nicoline Christensen | EMCH230100 | Springteam Nordjylland |
30. | Katerina Seredyuk Pedersen | KASE130203 | Springteam Nordjylland |
31. | Laura Josefine Christensen | LACH180302 | Springteam Nordjylland |
32. | Martina Dybdahl | MADY041100 | Springteam Nordjylland |
33. | Emma Nørby | EMNØ300903 | IK Skovbakken - Trampolin |
34. | Nynne Sofie Baasch Madsen | NYMA080202 | IK Skovbakken - Trampolin |
35. | Asta Risak Johansen | ASJO130101 | Vejen GF |
Herre A Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Daniel Vidstrup | DAVI050792 | Københavns Trampolinklub |
2. | Jakob Schoppe | JASC110692 | Københavns Trampolinklub |
3. | Martin Wagner Christensen | MACH150598 | Københavns Trampolinklub |
4. | Benjamin Kjær | BEKJ300998 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
5. | Christian Andersen | CHAN260591 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Daniel Præst | DAPR240392 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
7. | Kasper Lederballe Sørensen | KASØ110895 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
8. | Tobias Dybdahl Jensen | TOJE270697 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
9. | Mads Corvenius Jørgensen | MAJØ020696 | Odense Gymnastik Forening |
10. | Mathias Thorsted | MATH290393 | Odense Gymnastik Forening |
Herre B Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alfred Krydsfeldt | ALKR070801 | Københavns Trampolinklub |
2. | Casper Ljørring | CALJ300999 | Københavns Trampolinklub |
3. | Emil Krydsfeldt | EMKR070801 | Københavns Trampolinklub |
4. | Frej Koch-Mathews | FRKO221000 | Københavns Trampolinklub |
5. | Hans Christian Jørgensen | HAJØ180901 | Københavns Trampolinklub |
6. | Jacob Rasmussen | JARA040400 | Københavns Trampolinklub |
7. | Mathias Fuchs Rasmussen | MARA300699 | Københavns Trampolinklub |
8. | Oliver Fuchs Rasmussen | OLRA300699 | Københavns Trampolinklub |
9. | Oscar Lynnerup Andersen | OSLY250601 | Københavns Trampolinklub |
10. | Anton Bendsen | ANBE201294 | Greve Gymnastik og Trampolin |
11. | Marc Seidler | MASE270298 | Greve Gymnastik og Trampolin |
12. | Mathias Højby Jensen | MAJE190300 | Greve Gymnastik og Trampolin |
13. | Lucas Cheung | LUCH100100 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
14. | Teis Petersen | TEPE060997 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
15. | Jeppe Munkholm | JEMU270599 | Roskilde Gymnastikforening |
16. | Kristoffer Klingenbjerg | KRKL310800 | Odense Gymnastik Forening |
17. | Carl Emil Jernov | CAJE080101 | Springteam Nordjylland |
18. | Peter Sørensen | PESØ231001 | Springteam Nordjylland |
Herre C Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Marcus Høst Høvelskov | MAHØ090198 | Københavns Trampolinklub |
2. | Silas Veber Busk | SIVE231099 | Københavns Trampolinklub |
3. | Marcus Clausen | MACL161297 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Malte Redin | MARE030193 | Odense Gymnastik Forening |
5. | Rene Nielsen | RENI290799 | Springteam Nordjylland |
Herre D Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Adam Lorentzen | ADLO140907 | Københavns Trampolinklub |
2. | Asger J Kjærsgaard | ASKJ061102 | Københavns Trampolinklub |
3. | Benjamin Tomasson | BETO241104 | Københavns Trampolinklub |
4. | Carl Emil Boelsmand Larsen | CABO020604 | Københavns Trampolinklub |
5. | Emil Lynnerup Andersen | EMLY310805 | Københavns Trampolinklub |
6. | Jonas Vadstrup | JOVA220204 | Københavns Trampolinklub |
7. | Laust Valdemar Olsen | LAOL211201 | Københavns Trampolinklub |
8. | Mads Skov Kristensen | MASK140902 | Københavns Trampolinklub |
9. | Malte Nannerup Kirckhoff | MANA251002 | Københavns Trampolinklub |
10. | Mikkel Rivett | MIRI291000 | Københavns Trampolinklub |
11. | Oscar Birkemose | OSBI210203 | Københavns Trampolinklub |
12. | Storm Kott Poulsen | STKO140802 | Københavns Trampolinklub |
13. | Tobias Aabye | TOAA151201 | Københavns Trampolinklub |
14. | Valdemar Sejr Boolsen | VASE050605 | Københavns Trampolinklub |
15. | Andreas Kjær Sørensen | ANSØ190502 | Greve Gymnastik og Trampolin |
16. | Elias Østergaard | ELØS261103 | Greve Gymnastik og Trampolin |
17. | Lasse Skytte Mikkelsen | LAMI100102 | Greve Gymnastik og Trampolin |
18. | Alexander Lundgren | ALLU120402 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
19. | Frederik Muusmann | FRMU240903 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
20. | Joah Cheung | JOCH310801 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
21. | Julius Almtoft Andersen | JUAN171204 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
22. | Noah Pretzer | NOPR250203 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
23. | Albert Thylkjær Jensen | ALTH010100 | Roskilde Gymnastikforening |
24. | Kevin Skovgaard Gravesen | KESK050899 | Roskilde Gymnastikforening |
25. | Emil Jakobsen | EMJA300701 | Strib Udspring & Trampolin |
26. | Gustav Brinch Kjer | GUKJ120504 | Strib Udspring & Trampolin |
27. | Thomas Aagaard Dall | THDA121004 | Strib Udspring & Trampolin |
28. | Jonas Bircherod Calundan | JOBI021201 | Springteam Nordjylland |
29. | Lukas Grøntved Lauritsen | LULA270202 | Springteam Nordjylland |
30. | Marco Thomsen | MATH250204 | Springteam Nordjylland |
31. | Mathias Tonnisen Nielsen | MATO140900 | Springteam Nordjylland |
32. | Kasper Søballe Poulsen | KASØ200802 | IK Skovbakken - Trampolin |