Deltagerliste til Trampolin
Klubtræf 1, område 2 - d. 08-11-2009 - 08-11-2009
Individuel ANr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anton Bendsen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Michelle Berling | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Karoline Lentz | Borup IF - Gymnastikafd. | |
4. | Mette Kjær | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel A+
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Freja Pultz Johansen | Greve Gymnastik og Trampolin |
Individuel B
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Kira Maria Jennet | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
2. | Lene Pedersen | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
3. | Naja Petersen | Vordingborg GF | |
4. | Mette Madsen | Ølstykke GF | |
5. | Louise Storgaard | Borup IF - Gymnastikafd. | |
6. | Casper Hartung Christensen | Karise Idræts Klub |
Individuel C
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Andreas Bovien | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Charlotte Hoffgaard | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Christoffer Askgaard | Greve Gymnastik og Trampolin | |
4. | Daniel Jonasson | Greve Gymnastik og Trampolin | |
5. | Daniel Terpager | Greve Gymnastik og Trampolin | |
6. | Jonas Jedig | Greve Gymnastik og Trampolin | |
7. | Julie Smedegaard | Greve Gymnastik og Trampolin | |
8. | Maiken Hoff | Greve Gymnastik og Trampolin | |
9. | Malene Porsbøl | Greve Gymnastik og Trampolin | |
10. | Nicolai K.Sørensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
11. | Sabrina Kofoed | Greve Gymnastik og Trampolin | |
12. | Teis Petersen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
13. | Thor Bendsen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
14. | Emilie Jeppesen | Vordingborg GF | |
15. | Emilie Konstmann | Vordingborg GF | |
16. | Mikkel Christensen | Vordingborg GF | |
17. | Iben Andersen | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel D
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Emil Holmqvist | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Mette Jensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Mia Friis | Greve Gymnastik og Trampolin | |
4. | Nadia Barakonyi | Greve Gymnastik og Trampolin | |
5. | Oliver Houtved | Greve Gymnastik og Trampolin | |
6. | Sarah Takacz | Greve Gymnastik og Trampolin | |
7. | Andreas Fromber Huuson | Vordingborg GF | |
8. | Rune Sabro Hansen | Vordingborg GF | |
9. | Cæcilie B. Wulff | Ølstykke GF | |
10. | Sandie Svane | Ølstykke GF | |
11. | Amalie Leanda | Borup IF - Gymnastikafd. | |
12. | Kitt Andersen | Borup IF - Gymnastikafd. | |
13. | Mie Ødegaard | Borup IF - Gymnastikafd. | |
14. | Jesper Sørensen | Karise Idræts Klub |
Individuel E
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Cathrine Kaaber Sørensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Christian Guldberg | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Clara Buttenschøn | Greve Gymnastik og Trampolin | |
4. | Mikkel Jørgensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
5. | Simone B. Jensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
6. | Victor Mortensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
7. | Nana Maria Jennet | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
8. | Simone Hogrefe Holm | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
9. | Sannah Grostøl | Vordingborg GF | |
10. | Tobias Karlshøj Frandsen | Vordingborg GF | |
11. | Amalie Kogut Brammer | Ølstykke GF | |
12. | Anne Sofie Trolle | Ølstykke GF | |
13. | Laura Norlin | Ølstykke GF | |
14. | Marie Dietzer Jacobsen | Ølstykke GF | |
15. | Monica Sørensen | Ølstykke GF | |
16. | Selina Seehuusen | Ølstykke GF | |
17. | Camilla Larsen | Borup IF - Gymnastikafd. | |
18. | Carla Tholle | Borup IF - Gymnastikafd. | |
19. | Caroline Lund | Borup IF - Gymnastikafd. | |
20. | Casper Dobel | Borup IF - Gymnastikafd. | |
21. | Line Juel | Borup IF - Gymnastikafd. | |
22. | Mikkel Andersen | Borup IF - Gymnastikafd. | |
23. | Natalie Klayat | Borup IF - Gymnastikafd. | |
24. | Rasmus Sjøbech | Borup IF - Gymnastikafd. | |
25. | Simone Nielsen | Borup IF - Gymnastikafd. | |
26. | Trine Hansen | Borup IF - Gymnastikafd. | |
27. | Frederik Scheuer | Karise Idræts Klub |
Individuel F
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anne Marie Lovu-Pedersen | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
2. | Camilla Sørensen | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
3. | Cecilie Hansen | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
4. | Cecilie Schwartz | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
5. | Kristina Keis | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
6. | Rasmus Emil Jensen | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
7. | Sandra Tea Olsen | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
8. | Fie Larsen | Vordingborg GF | |
9. | Julia Toft | Vordingborg GF | |
10. | Kathrine Hansen | Vordingborg GF | |
11. | Oskar Christensen | Vordingborg GF | |
12. | Mathilde Jørgensen | Stenlille IF | |
13. | Anders Nielsen | Borup IF - Gymnastikafd. | |
14. | Anton Chabert | Borup IF - Gymnastikafd. | |
15. | Klara Wind | Borup IF - Gymnastikafd. | |
16. | Laura Åberg | Borup IF - Gymnastikafd. | |
17. | Nicki Andrsen | Borup IF - Gymnastikafd. | |
18. | Nicole Jensen | Borup IF - Gymnastikafd. | |
19. | Regitze Fertin | Borup IF - Gymnastikafd. | |
20. | Sara Hansen | Borup IF - Gymnastikafd. | |
21. | Simone Blynov | Borup IF - Gymnastikafd. | |
22. | Tine Staahl | Borup IF - Gymnastikafd. | |
23. | Line Sanggaard Kristensen | Karise Idræts Klub |
Individuel G
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Mathias Højby Jensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Sofie Brædder | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Sofie Jensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
4. | Daniel Klippermann | Vordingborg GF | |
5. | Malthe Christensen | Vordingborg GF | |
6. | Simon Seehuusen | Ølstykke GF |
Individuel H
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Laura Schulze-Koops | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Maria Gerlén | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Sofie Buttenschøn | Greve Gymnastik og Trampolin | |
4. | Ida Heegaard | Vordingborg GF | |
5. | Laura Toft | Vordingborg GF | |
6. | Mille Klippermann | Vordingborg GF | |
7. | Mathilde Thinghuus | Stenlille IF | |
8. | Jacob Friis Larsen | Borup IF - Gymnastikafd. | |
9. | Victor Hellmann | Borup IF - Gymnastikafd. | |
10. | Nanna Olesen | Karise Idræts Klub |
Individuel I
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Thor Amter | Karise Idræts Klub |
Dommere
Navn | Forening |
Anita Hansen | Greve Gymnastik og Trampolin |
Ditte Christensen | Greve Gymnastik og Trampolin |
Inger Lind | Greve Gymnastik og Trampolin |
Jørgen Lind | Greve Gymnastik og Trampolin |
Karina Konrad (Føl manuel beregner ) | Borup IF - Gymnastikafd. |
Lone Pajbjerg (Føl manuel beregner ) | Borup IF - Gymnastikafd. |