Deltagerliste til Trampolin
Klubtræf 3, område 1 - d. 27-03-2011 - 27-03-2011
Individuel ANr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anneli Mai Stenner Timmner | Københavns Trampolinklub | |
2. | Louise Rasmussen | Københavns Trampolinklub | |
3. | Mikkel Balslev | Københavns Trampolinklub | |
4. | Cæcilie B. Wulff | Ølstykke GF | |
5. | Monica Sørensen | Ølstykke GF | |
6. | Jan Ferré | Farum Trampolin Forening | |
7. | Jennifer Dyke | Trampolinklubben Viben | |
8. | Malene Hansen | Trampolinklubben Viben | |
9. | Victor Håkansson | Trampolinklubben Viben | |
10. | Louise Storgaard | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel A+
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Charlotte Letting | Københavns Trampolinklub | |
2. | Emil Aastrup | Københavns Trampolinklub | |
3. | Miriam Camara | Københavns Trampolinklub | |
4. | Vanessa R Lassen | Københavns Trampolinklub |
Individuel B
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Katrine Heinig Hansen | Lundtofte Trampolinklub | |
2. | Marcus Geleff | Lundtofte Trampolinklub | |
3. | Amalie Bech | Københavns Trampolinklub | |
4. | Anemone Adsbøl Kirk | Københavns Trampolinklub | |
5. | Jeanette Vadstrup | Københavns Trampolinklub | |
6. | Søren Svan | Københavns Trampolinklub | |
7. | Amanda Houlby | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
8. | Christian Voigt | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
9. | Kristoffer Olsen | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
10. | Mette Stuhr | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
11. | Siv Seier | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
12. | Laura Norlin | Ølstykke GF | |
13. | Mette Madsen | Ølstykke GF | |
14. | Stine Bartholdy | Ølstykke GF | |
15. | Eva Ferré Winkel | Farum Trampolin Forening | |
16. | Josephine Knoth-Nielsen | Trampolinklubben Viben | |
17. | Helene Gellert | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel C
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Mathias Fuchs Rasmussen | Lundtofte Trampolinklub | |
2. | Oliver Fuchs Rasmussen | Lundtofte Trampolinklub | |
3. | Andreas Lerche Berg | Københavns Trampolinklub | |
4. | Freya Guillaume | Københavns Trampolinklub | |
5. | Jakob Rosendahl Gielov | Københavns Trampolinklub | |
6. | Josefine Hendriksen | Københavns Trampolinklub | |
7. | Kasper Sejer Hansen | Københavns Trampolinklub | |
8. | Majbritt Fejfer Olsen | Københavns Trampolinklub | |
9. | Natascha Middleton | Københavns Trampolinklub | |
10. | Salma Ahmed-Kamal | Københavns Trampolinklub | |
11. | Sashia Lottrup | Københavns Trampolinklub | |
12. | Marie-Louise Møller Thorsen | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
13. | Mads Klestrup | Farum Trampolin Forening | |
14. | Emilie Knoth-Nielsen | Trampolinklubben Viben | |
15. | Mathilde Henriksen | Trampolinklubben Viben | |
16. | Iben Andersen | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel D
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Jacob Rasmussen | Egevoldens IC | |
2. | Marc Seidler | Egevoldens IC | |
3. | Clara Gamby Jensen | Lundtofte Trampolinklub | |
4. | Kia Vedel | Lundtofte Trampolinklub | |
5. | Kresten Emil Vendelø | Lundtofte Trampolinklub | |
6. | Pernille Dyrlund Ammentorp | Lundtofte Trampolinklub | |
7. | Emilie S Christiansen | Københavns Trampolinklub | |
8. | Emma Rachel Moll Hansen | Københavns Trampolinklub | |
9. | Magnus Nicolai Ortman Hansen | Københavns Trampolinklub | |
10. | Petrine Pedersen | Københavns Trampolinklub | |
11. | Sara Fanefjord | Københavns Trampolinklub | |
12. | Michelle Laursen Finderup | Farum Trampolin Forening | |
13. | Emma Larsen | Trampolinklubben Viben | |
14. | Maria Lindgren Hjeds | Trampolinklubben Viben | |
15. | Mikkel Nielsen | Trampolinklubben Viben | |
16. | Kira Andresen | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel E
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Johanne Kerrn-Jespersen | Lundtofte Trampolinklub | |
2. | Sacha Haagen Andersen | Lundtofte Trampolinklub | |
3. | Alfred Vittrup Krydsfeldt | Københavns Trampolinklub | |
4. | Birta Ros Solveigsardottir | Københavns Trampolinklub | |
5. | Carl Tange Hedeskov | Københavns Trampolinklub | |
6. | Clara Cornelia Woldbye | Københavns Trampolinklub | |
7. | Ellen Vadstrup | Københavns Trampolinklub | |
8. | Emil Vittrup Krydsfeldt | Københavns Trampolinklub | |
9. | Emma Märtens Christensen | Københavns Trampolinklub | |
10. | Felicia Sørensen | Københavns Trampolinklub | |
11. | Isabel Hancke Sylvest | Københavns Trampolinklub | |
12. | Julia Benedicte Lund | Københavns Trampolinklub | |
13. | Mathilde S. De Marco | Københavns Trampolinklub | |
14. | Mie Hilfling Petersen | Københavns Trampolinklub | |
15. | Nikoline Hendriksen | Københavns Trampolinklub | |
16. | Sarah | Københavns Trampolinklub | |
17. | Sebastian | Københavns Trampolinklub | |
18. | Silas Eg Grantsaan | Københavns Trampolinklub | |
19. | Thomas Glensvig Larsen | Københavns Trampolinklub | |
20. | Anna Velsboe | Ølstykke GF | |
21. | casper Schou | Ølstykke GF | |
22. | Marie Dietzer Jacobsen | Ølstykke GF | |
23. | Peter Sparwath Andersen | Ølstykke GF | |
24. | Tore Haack | Ølstykke GF | |
25. | Laura Claessens | Farum Trampolin Forening | |
26. | Mille Lindegaard | Farum Trampolin Forening | |
27. | Signe Haulund Stonor | Farum Trampolin Forening | |
28. | Joakim Svenstrup | Nordsjællands Trampolinklub | |
29. | Micky Holm Larsen | Nordsjællands Trampolinklub | |
30. | Celina Kristensen | Trampolinklubben Viben | |
31. | Mie Christensen | Trampolinklubben Viben | |
32. | Sarah Moe Jacobsen | Trampolinklubben Viben | |
33. | Sofia Thelin | Trampolinklubben Viben | |
34. | Vishwa Dewa | Trampolinklubben Viben | |
35. | Amal Mohammed | Borup IF - Gymnastikafd. | |
36. | Caroline Lund | Borup IF - Gymnastikafd. | |
37. | Michala Nielsen | Borup IF - Gymnastikafd. | |
38. | Simone Nielsen | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel F
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Celeste Pedersen | Egevoldens IC | |
2. | Freja Lund | Egevoldens IC | |
3. | Lucas Skytte Hansen | Egevoldens IC | |
4. | Amanda Kyhlensø | Københavns Trampolinklub | |
5. | Anna Pihl Bækgaard | Københavns Trampolinklub | |
6. | Cecilie Vægter Falkenberg | Københavns Trampolinklub | |
7. | Frej Koch-Mathews | Københavns Trampolinklub | |
8. | Karla Kragh Paaskesen | Københavns Trampolinklub | |
9. | Laurine | Københavns Trampolinklub | |
10. | Mathilde | Københavns Trampolinklub | |
11. | Trine B. Marsner | Københavns Trampolinklub | |
12. | Denice Winkel | Farum Trampolin Forening | |
13. | Asger Hansen | Nordsjællands Trampolinklub | |
14. | Nocolas Kjær | Nordsjællands Trampolinklub | |
15. | Cecilie Hansen | Trampolinklubben Viben | |
16. | Karen Everdahl | Trampolinklubben Viben | |
17. | Kenneth Lendvald | Trampolinklubben Viben | |
18. | Malene Hansen | Trampolinklubben Viben | |
19. | Mette Knoth Nielsen | Trampolinklubben Viben | |
20. | Samira Haqani | Trampolinklubben Viben | |
21. | Klare Wind | Borup IF - Gymnastikafd. | |
22. | Line Hesselholt | Borup IF - Gymnastikafd. | |
23. | Samantha Hollensworth | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel G
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Asger J. Kjærsgaard | Københavns Trampolinklub | |
2. | Caroline S. De Marco | Københavns Trampolinklub | |
3. | Dines Nedergaard | Københavns Trampolinklub | |
4. | Martin Andreas Svan | Københavns Trampolinklub | |
5. | Kasper Storm Andersen | Farum Trampolin Forening | |
6. | Katrine Marcussen | Trampolinklubben Viben |
Individuel H
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Aeyan Blavel Khan | Københavns Trampolinklub | |
2. | Alberte Harjo | Københavns Trampolinklub | |
3. | Anna Beronius Germer | Københavns Trampolinklub | |
4. | Asger Wenneberg | Københavns Trampolinklub | |
5. | Bertil | Københavns Trampolinklub | |
6. | Clara Kirkegaard | Københavns Trampolinklub | |
7. | Emilie B. H. Mortensen | Københavns Trampolinklub | |
8. | Emilie Hulkvist | Københavns Trampolinklub | |
9. | Johanna Lindgreen Lambrecht | Københavns Trampolinklub | |
10. | Kamille Andersen | Københavns Trampolinklub | |
11. | Liam | Københavns Trampolinklub | |
12. | Linnea Evelyn Krucov Ross | Københavns Trampolinklub | |
13. | Maja Hjorth Antvorskov | Københavns Trampolinklub | |
14. | Maja Stick Petersen | Københavns Trampolinklub | |
15. | Maleek Anglin Nordahl Pedersen | Københavns Trampolinklub | |
16. | Miriam Julie Broge Johansen | Københavns Trampolinklub | |
17. | Sebastian Vive Rasmussen | Københavns Trampolinklub | |
18. | Tobias | Københavns Trampolinklub | |
19. | Yasmin Belouahi | Københavns Trampolinklub | |
20. | Zeth Langhoff | Københavns Trampolinklub | |
21. | Simone Bærnthsen | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
22. | Emily Shackleton | Trampolinklubben Viben | |
23. | Katrine Madsen | Trampolinklubben Viben | |
24. | Maya Nielsen | Trampolinklubben Viben | |
25. | Tonya Thode | Trampolinklubben Viben |
Individuel I
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anna Bjerknæs Larsen | Københavns Trampolinklub | |
2. | Eigil Skotte Højlo | Københavns Trampolinklub | |
3. | Frederik Busch Larsen | Københavns Trampolinklub | |
4. | Frederikke Nybo Holm | Københavns Trampolinklub | |
5. | Jonas Vadstrup | Københavns Trampolinklub | |
6. | Julius Rudolf Huber Roos | Københavns Trampolinklub | |
7. | Magnus Hulkvist | Københavns Trampolinklub | |
8. | Mathilda Buller | Københavns Trampolinklub | |
9. | Oskar Olesen | Københavns Trampolinklub | |
10. | Thomas Skov Jensen | Københavns Trampolinklub | |
11. | Villads Alexander Truelsen Petersen | Københavns Trampolinklub |
Dommere
Navn | Forening |
Harald Toft | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin |
Marianne Knudsgård | Lundtofte Trampolinklub |
Martin Snoer | Trampolinklubben Viben |