Deltagerliste til Trampolin
Klubtræf 1, område 2 - d. 13-11-2011 - 13-11-2011
Individuel BNr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Lene Pedersen | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
2. | Sebastian Varntoft | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
3. | Emmelie Keller | Borup IF - Gymnastikafd. | |
4. | Helene Gellert | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel C
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Kit Høglund | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Lærke Kisbye | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Malene Porsbøl | Greve Gymnastik og Trampolin | |
4. | Marc Seidler | Greve Gymnastik og Trampolin | |
5. | Mathias Højby Jensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
6. | Cecilie Broustbro Hansen | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
7. | Katja Kirksø | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
8. | Lucas Cheung | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
9. | Xenia Cheung | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
10. | Iben Andersen | Borup IF - Gymnastikafd. | |
11. | Kira Andresen | Borup IF - Gymnastikafd. | |
12. | Simone Nielsen | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel D
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Maria Gerlén | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Marlene Christensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Victor Gram Mortensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
4. | Zoe Dungal | Greve Gymnastik og Trampolin | |
5. | Joah Cheung | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
6. | Amal Mohamad | Borup IF - Gymnastikafd. | |
7. | Caroline Lund | Borup IF - Gymnastikafd. | |
8. | Frederik Scheuer | Karise Idræts Klub | |
9. | Nanna Katrine Olesen | Karise Idræts Klub |
Individuel E
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Cecilie Dybendal Jensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Elisabeth Larsen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Emilie Risager | Greve Gymnastik og Trampolin | |
4. | Kira Gravesen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
5. | Lærke Mieritz | Greve Gymnastik og Trampolin | |
6. | Micha Bøge Jurlander | Greve Gymnastik og Trampolin | |
7. | Mikkel Jørgensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
8. | Nynne Holme | Greve Gymnastik og Trampolin | |
9. | Sabina Brandstrup | Greve Gymnastik og Trampolin | |
10. | Sofie Buttenschøn | Greve Gymnastik og Trampolin | |
11. | Mads Nielsen | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
12. | Teis Petersen | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
13. | Cecillie Kjærsgaard | Borup IF - Gymnastikafd. | |
14. | Klara Wind | Borup IF - Gymnastikafd. | |
15. | Line Hesselholt | Borup IF - Gymnastikafd. | |
16. | Michala Nielsen | Borup IF - Gymnastikafd. | |
17. | Samantha Hollisworth | Borup IF - Gymnastikafd. | |
18. | Tine Staahl | Borup IF - Gymnastikafd. | |
19. | August Poulsen | Karise Idræts Klub | |
20. | Lotus Nielsen | Karise Idræts Klub |
Individuel F
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Emilie Auchenberg | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Julie Steffensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Kevin Albert | Greve Gymnastik og Trampolin | |
4. | Majken Jørgensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
5. | Marie Cort Graae | Greve Gymnastik og Trampolin | |
6. | Ofelia Ziernfeld | Greve Gymnastik og Trampolin | |
7. | Rasmus Hansen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
8. | Anders Johansen | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
9. | Andreas Thorslund | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
10. | Kristoffer Hemmingsen | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
11. | Majja Bekmose Andersen | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
12. | Sille Larsen | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
13. | Simone Madsen | SOR IF | |
14. | Joakim Poulsen | Karise Idræts Klub |
Individuel G
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Mille Winther | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Sofie Fuhr Brædder | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Emilie Hollhammer | Karise Idræts Klub |
Individuel H
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Laura Hartvig Jensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Magnus Ledstrup | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Maria Løhndorf | Greve Gymnastik og Trampolin | |
4. | Svea Høegh | Greve Gymnastik og Trampolin |
Individuel I
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alma Johanne Bagger | Karise Idræts Klub | |
2. | Mikkel Holm | Karise Idræts Klub |
Dommere
Navn | Forening |
Anita Hansen | Greve Gymnastik og Trampolin |
Beregner : Bjørn Keller | Borup IF - Gymnastikafd. |
Jørgen Lind | Greve Gymnastik og Trampolin |
Maiken Petersen | Greve Gymnastik og Trampolin |
Mie Duelund | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Aage Sandfeld Jensen (beregner) | Karise Idræts Klub |