Deltagerliste til Trampolin
DanCamp 1 - d. 22-06-2019 - 22-06-2019
Dame B IndividuelNr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Sille-Sofie Burrack Vilen | SILA060405 | Københavns Trampolinklub |
2. | Sofie Landberg | SOLA140404 | Københavns Trampolinklub |
3. | Marie Jensen | MAJE170305 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Emmelie Laugesen | EMLA101202 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
5. | Thea Kruse Larsen | THLA160404 | Strib Udspring & Trampolin |
6. | Milla Bønneland Maysfelt | MIBØ011205 | Springteam Nordjylland |
Dame C Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Nikoline Loller | NILO300505 | Københavns Trampolinklub |
2. | Cecilie Lundsgaard Hansen | CELU140304 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Louise Nielsen | LONI240899 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Rebekka Senika Andersen | REAN230704 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
5. | Xenia Van Overeem | XEVA041005 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Emma Sørensen | EMSØ190206 | Odense Gymnastik Forening |
7. | Vanilla Dia Gørlitz Jordell | VAJO070705 | Odense Gymnastik Forening |
8. | Fenna Veenstra | FEVE261102 | Springteam Nordjylland |
9. | Silje Rask Kegel | SIRA090106 | Springteam Nordjylland |
Dame D Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Carla Ewald Riecke | CAEW121106 | Københavns Trampolinklub |
2. | Sofie Steen Johansen | SOJO241106 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
3. | Emma Rohde Paulsen | EMRH090207 | Odense Gymnastik Forening |
4. | Josefine K. Rasmussen | JORA090207 | Odense Gymnastik Forening |
5. | Laura Rohde Paulsen | LAPA160909 | Odense Gymnastik Forening |
6. | Paula Murane | PAMU071107 | Odense Gymnastik Forening |
7. | Signe Storm | SIST170807 | Odense Gymnastik Forening |
8. | Cecilie Munck Nielsen | CENI070207 | Strib Udspring & Trampolin |
9. | Astrid Marie Haumann-Philipsen | ASHA090908 | Springteam Nordjylland |
10. | Julie Signe Mørk Thomsen | JUMØ220407 | Springteam Nordjylland |
11. | Mollie Bønneland Maysfelt | MOBØ241108 | Springteam Nordjylland |
12. | Nanna Gjøderum Koch | NAGJ040308 | Springteam Nordjylland |
13. | Nicoline Kragh Nielsen | NIKR190308 | Springteam Nordjylland |
14. | Vilde Steen | VIST051107 | Springteam Nordjylland |
Herre A Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Malte Nannerup Kirckhoff | MANA251002 | Københavns Trampolinklub |
2. | Christian Andersen | CHAN260591 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
3. | Joah Cheung | JOCH310801 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
4. | Kristoffer Klingenbjerg | KRKL310800 | Odense Gymnastik Forening |
5. | Peter Sørensen | PESØ231001 | Springteam Nordjylland |
Herre B Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Lucas Ruben Laurent | LULA150403 | Lundtofte Trampolinklub |
2. | Oscar Secher Jensen | OSJE110905 | Københavns Trampolinklub |
3. | Luca Orsini | LUOR240706 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Mads Dolang | MADO280704 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Frederik Muusmann | FRMU240903 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Julius Almtoft Andersen | JUAN171204 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
7. | Tobias Bialas | TOBI050404 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
8. | Mikkel Heidelbach | MIHE261104 | Odense Gymnastik Forening |
9. | Gustav Brinch Kjer | GUKJ120504 | Strib Udspring & Trampolin |
10. | Aksel Bromand Koldkjær | AKBR090105 | Springteam Nordjylland |
11. | Albert Holm Kristensen | ALHO130705 | Springteam Nordjylland |
12. | Valdemar Risak Johansen | VARI131204 | IK Skovbakken - Trampolin |
Herre C Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alexander S. Ballan | ALS.150205 | Københavns Trampolinklub |
2. | Frederik Nannerup Kirckhoff | FRNA031104 | Københavns Trampolinklub |
Herre D Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anton Perticai | ANPE080606 | Lundtofte Trampolinklub |
2. | Karl Frobian Banas | KABA170507 | Lundtofte Trampolinklub |
3. | Frederik Pedersen | FRPE020806 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Malthe Ledstrup | MALE140906 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Mathias Gemynthe | MAGE231107 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Sebastian Værnhøj Waltoft | SEWA111105 | Greve Gymnastik og Trampolin |
7. | Johannes Stougaard | JOST201106 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
8. | magnus Frederiksen | MAFR280906 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
9. | Malte Breinholt Jensen | MABR011006 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
10. | Nikolaj Laursen | NILA260905 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
11. | Patrick Nyboe | PANY270206 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
12. | William Gyldenkrone | WIGY300707 | Odense Gymnastik Forening |
13. | Victor Mulberg | VIMU290707 | Strib Udspring & Trampolin |
14. | Ryan Fredensborg Møller | RYFR140807 | TGA20 |
15. | Lucas Jürgensen | LUJÜ290906 | Springteam Nordjylland |
Dommere
Navn | Forening |
Kim Olavi | Københavns Trampolinklub |
Linda | TGA20 |
Maiken Petersen | Greve Gymnastik og Trampolin |
Marcus Egge Olsen | Springteam Nordjylland |
Siff Pedersen | Greve Gymnastik og Trampolin |
Svitlana Pedersen | Springteam Nordjylland |
Tina Nørskov | Københavns Trampolinklub |