Deltagerliste til Trampolin
DanCup 1 - d. 27-02-2010 - 27-02-2010
Dame A IndividuelNr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Maila Walmod | MAWA030691 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Cecilie Tofte | CETO120991 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
3. | Kamilla Daugbjerg Dehn | KADE020492 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Dame B Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Amalie Liljehult | AMLI040695 | Københavns Trampolinklub |
2. | Helena L. S. Mogensen | HEMO120895 | Københavns Trampolinklub |
3. | Freja Pultz Johansen | FRPU010294 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Maria Frederiksen | MAFR040592 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Siff Pedersen Pedersen | SIPE231094 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Emilie Gram | EMGR090494 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
7. | Sara Ladegaard | SALA140896 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
8. | Mette Kjær | MEKJ070993 | Borup IF - Gymnastikafd. |
9. | Frederikke Thomsen | FRTH050896 | Strib Udspring & Trampolin |
10. | Ninna Rask | NIRA280291 | Strib Udspring & Trampolin |
Dame C Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Victoria Rapson | VIRA090490 | Lundtofte Trampolinklub |
2. | Andrea Hamann | ANHA190195 | Københavns Trampolinklub |
3. | Sara Malmose | SAMA290288 | Københavns Trampolinklub |
4. | Michelle Berling | MIBE260494 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Stine Mørkeberg | STMØ280696 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Patricia Duelund Køppen | PAKØ150594 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
7. | Louise Smith | LOSM300195 | Borup IF - Gymnastikafd. |
8. | hannah Pakes | HAPA260894 | Bellinge Gymnasterne |
9. | Helene Hollensberg | HEHO170394 | Bellinge Gymnasterne |
10. | Katrine Murrekilde | KAMU080995 | Bellinge Gymnasterne |
11. | Amalie Thomsen | AMTH031292 | Strib Udspring & Trampolin |
12. | Anna Mølgaard Andersen | ANAN010197 | IK Skovbakken - Trampolin |
13. | Line Danielsen | LIDA010195 | IK Skovbakken - Trampolin |
Dame D Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Louise Rasmussen | LORA050296 | MK31 - Trampolin |
2. | Emma Lynge Lyngbye | EMLY011097 | Københavns Trampolinklub |
3. | Isabella Persson | ISPE261098 | Københavns Trampolinklub |
4. | Mille Valentiner-Branth | MIVA261097 | Københavns Trampolinklub |
5. | Miriam Camara | MICA011096 | Københavns Trampolinklub |
6. | Natascha Middleton | NAMI201298 | Københavns Trampolinklub |
7. | Olivia Faxhøj | OLFA020296 | Københavns Trampolinklub |
8. | Téa Heller | TÉHE280199 | Københavns Trampolinklub |
9. | Vanessa Rae Lassen | VALA290898 | Københavns Trampolinklub |
10. | Charlotte Hoffgaard | CHHO191296 | Greve Gymnastik og Trampolin |
11. | Malene Porsbøl | MA P240199 | Greve Gymnastik og Trampolin |
12. | Alea Christensen | ALCH230497 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
13. | Nadia Duelund Køppen | NAKØ050396 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
14. | Sara Lindahl Jensen | SAJE140799 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
15. | Xenia Andrea Cheung | XECH060698 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
16. | Iben Andersen | IBAN030997 | Borup IF - Gymnastikafd. |
17. | Mie Ødegaard | MIØD220997 | Borup IF - Gymnastikafd. |
18. | Camilla Sander | CASA050797 | Bellinge Gymnasterne |
19. | Louise Rasmussen | LORA181196 | Bellinge Gymnasterne |
20. | Thea Krog Christensen | THKR270697 | Bellinge Gymnasterne |
21. | Fie Kristine Andersen | FIAN190596 | Strib Udspring & Trampolin |
22. | Rikke Kruse Christiansen | RICH010196 | IK Skovbakken - Trampolin |
23. | Camilla Normann Bech | CANO170396 | Vejen GF |
Herre A Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Daniel Vidstrup | DAVI050792 | Københavns Trampolinklub |
2. | Nadim Khan | NAKH060879 | Københavns Trampolinklub |
3. | Andreas Secher | ANSE230894 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
4. | Christian Andersen | CHAN260591 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
5. | Daniel Præst | DAPR240392 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Morten Renner Pedersen | MOPE070793 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
7. | Mads Ehlers | MAEH101090 | Bellinge Gymnasterne |
8. | Peter Clausen Refsgaard | PERE120990 | Bellinge Gymnasterne |
Herre B Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Christian Ljungbeck | CHLJ250691 | Lundtofte Trampolinklub |
2. | Anton Bendsen | ANBE201294 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Daniel Jonasson | DAJO080695 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Emil Czepluch | EMCZ211296 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
5. | Frederik Christiansen | FRCH220597 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Mads Corvenius Jørgensen | MAJØ020696 | Bellinge Gymnasterne |
7. | Rasmus Gyde Andersen | RAAN311295 | Bellinge Gymnasterne |
8. | Kasper Lederballe Sørensen | KASØ110895 | Strib Udspring & Trampolin |
Herre C Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Kasper Magnus Schøn | KASC031095 | Lundtofte Trampolinklub |
2. | Mads Risløv Jørgensen | MAJØ230797 | Lundtofte Trampolinklub |
3. | Martin Reenberg Jacobs | MAJA251096 | Lundtofte Trampolinklub |
4. | Marc Andersen | MAAN040495 | MK31 - Trampolin |
5. | Mathias Peng Kristensen | MAPE181295 | MK31 - Trampolin |
6. | Anton Lund | ANLU220595 | Københavns Trampolinklub |
7. | Cornelius Meulengrath | COME311295 | Københavns Trampolinklub |
8. | Morten Høgh Larsen | MOLA040394 | Københavns Trampolinklub |
9. | Andreas Bovien | ANBO260695 | Greve Gymnastik og Trampolin |
10. | Daniel Terpager | DATE010595 | Greve Gymnastik og Trampolin |
11. | Jonas Jedig | JO J060995 | Greve Gymnastik og Trampolin |
12. | Nicolai Kaaber Sørensen | NIKA100395 | Greve Gymnastik og Trampolin |
13. | Bjarne Hansen | BJHA040477 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
14. | Mathias Thorsted | MATH290393 | Bellinge Gymnasterne |
15. | Nicolai Storm | NIST210492 | Bellinge Gymnasterne |
Herre D Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | August Kisbye Jakobsen | AUKI110399 | MK31 - Trampolin |
2. | Emil Skole Andreasen | EMSK020999 | MK31 - Trampolin |
3. | Casper Ljørring | CALJ300999 | Københavns Trampolinklub |
4. | Casper Sommer Petersen | CAPE120498 | Københavns Trampolinklub |
5. | Karl Essendrop Bach | KABA080398 | Københavns Trampolinklub |
6. | Lukas Mckay | LUMC120396 | Københavns Trampolinklub |
7. | Marcus Høst Høvelskov | MAHØ090198 | Københavns Trampolinklub |
8. | Rasmus Houmøller Veng | RAVE300898 | Københavns Trampolinklub |
9. | Theis Duus Daugaard | THDA220498 | Københavns Trampolinklub |
10. | Toias Gielsgaard Gjesing | TOGJ231097 | Københavns Trampolinklub |
11. | Lucas Cheung | LUCH100100 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
12. | Mathias G. Lauritzen | MALA240496 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
13. | Nicklas Daniel Nielsen | NINI181298 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
14. | Silas Møller Rasmussen | SIRA161298 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
15. | Victor Christiansen | VICH300799 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
16. | Ben Pakes | BEPA090498 | Bellinge Gymnasterne |
17. | Simon Schulz | SISC250997 | Bellinge Gymnasterne |
18. | Marcus Egge Olsen | MAOL010196 | IK Skovbakken - Trampolin |