Deltagerliste til Trampolin
DanCamp 1 - d. 16-06-2018 - 16-06-2018
Dame A IndividuelNr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Malou Rosenquist | MARO220601 | Københavns Trampolinklub |
2. | Sille-Sofie Burrack Vilén | SIBU060405 | Københavns Trampolinklub |
Dame B Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Marie Jensen | MAJE170305 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Thea Kruse Larsen | THLA160404 | Strib Udspring & Trampolin |
Dame C Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Hannah T. Remmer | HAT.250901 | Københavns Trampolinklub |
2. | Louise Nielsen | LONI240899 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Victoria Auchenberg | VIAU311003 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Mie Jürs | MIJÜ270303 | Strib Udspring & Trampolin |
Dame D Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Andrea Nicoline vandsted Dalgaard | ANDA210406 | Københavns Trampolinklub |
2. | Lana Skjalm-Rasmussen | LASK150105 | Københavns Trampolinklub |
3. | Xenia Van Overeem | XEVA041005 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Herre A Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alfred Krydsfeldt | ALKR070801 | Københavns Trampolinklub |
2. | Emil Krydsfeldt | EMKR070801 | Københavns Trampolinklub |
3. | Malte Nannerup Kirckhoff | MANA251002 | Københavns Trampolinklub |
4. | Marc Seidler | MASE270298 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Mathias Højby Jensen | MAJE190300 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Alexander Lundgren | ALLU120402 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
7. | Benjamin Kjær | BEKJ300998 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
8. | Joah Cheung | JOCH310801 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
9. | Lucas Cheung | LUCH100100 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
10. | Teis Petersen | TEPE060997 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Herre B Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Oskar Baker | OSBA100703 | Københavns Trampolinklub |
2. | Oskar Damgaard | OSDA250604 | Københavns Trampolinklub |
3. | Peter Thuesen Güsmer | PETH041202 | Københavns Trampolinklub |
4. | Julius Almtoft Andersen | JUAN171204 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
5. | Mikkel Heidelbach | MIHE261104 | Odense Gymnastik Forening |
6. | Emil Jakobsen | EMJA300701 | Strib Udspring & Trampolin |
7. | Gustav Brinch Kjer | GUKJ120504 | Strib Udspring & Trampolin |
Herre C Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Benjamin Tomasson | BETO241104 | Københavns Trampolinklub |
2. | Mads Dolang | MADO280704 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Patrick Malmqvist Christiansen | PACH161104 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Magnus Bruus | MABR170304 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
5. | Tobias Bialas | TOBI050404 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Herre D Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alexander S. Ballan | ALS.150205 | Københavns Trampolinklub |
2. | Mads Nyemann Glatz | MANY050705 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Malthe Ledstrup | MALE140906 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Patrick Nyboe | PANY270206 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
5. | Victor Mulberg | VIMU290707 | Strib Udspring & Trampolin |
6. | Ryan Fredensborg Møller | RYFR140807 | TGA20 |
Senior - Dame
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Michelle Laursen Finderup | MILA160800 | Lundtofte Trampolinklub |
Senior - Herre
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Kristoffer Klingenbjerg | KRKL310800 | Odense Gymnastik Forening |
U12 - Drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Karl Frobian Banas | KABA170507 | Lundtofte Trampolinklub |
2. | Mathias Gemynthe | MAGE231107 | Greve Gymnastik og Trampolin |
U14 - Drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Aksel Bromand Koldkjær | AKBR090105 | Springteam Nordjylland |
2. | Albert Holm Kristensen | ALHO130705 | Springteam Nordjylland |
3. | Alexander Hansen | ALHA230206 | Vejen GF |
U14 - Piger
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Emilie Winther Nørgaard | EMWI180904 | Springteam Nordjylland |
2. | Milla Bønneland Maysfelt | MIBØ011205 | Springteam Nordjylland |
U17 - Drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Peter Sørensen | PESØ231001 | Springteam Nordjylland |
U17B - Drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Émile Richard Schouboe | ÉMSC250302 | Lundtofte Trampolinklub |
2. | Lucas Ruben Laurent | LULA150403 | Lundtofte Trampolinklub |
3. | Mads Bank Lorenzen | MABA280504 | Lundtofte Trampolinklub |
U17B - Piger
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Fenna Veenstra | FEVE261102 | Springteam Nordjylland |
2. | Katerina Seredyuk Pedersen | KASE130203 | Springteam Nordjylland |
Dommere
Navn | Forening |
Maiken Petersen | Greve Gymnastik og Trampolin |
Siff Pedersen | Greve Gymnastik og Trampolin |