Deltagerliste til Trampolin
DanCup 4 - d. 04-11-2017 - 04-11-2017
Dame A IndividuelNr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Malou Rosenquist | MARO220601 | Københavns Trampolinklub |
2. | Smilla Thea Jensen | SMJE280603 | Københavns Trampolinklub |
3. | Sofie Landberg | SOLA140404 | Københavns Trampolinklub |
4. | Vanessa Rae Smith | VASM290898 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Dame B Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alma Lynnerup Andersen | ALLY070104 | Københavns Trampolinklub |
2. | Freja Møller | FRMØ020800 | Københavns Trampolinklub |
3. | Hannah T. Remmer | HAT.250901 | Københavns Trampolinklub |
4. | Ida Marie Brandorff | IDBR120803 | Københavns Trampolinklub |
5. | Sille-Sofie Burrack Vilén | SIBU060405 | Københavns Trampolinklub |
6. | Emmelie Laugesen | EMLA101202 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
7. | Thea Kruse Larsen | THLA160404 | Strib Udspring & Trampolin |
Dame C Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Michelle Laursen Finderup | MILA160800 | Lundtofte Trampolinklub |
2. | Ella Jacoby | ELJA181003 | Københavns Trampolinklub |
3. | Ellie T. Remmer | ELT.250901 | Københavns Trampolinklub |
4. | Josefine Wiborg | JOWI080303 | Københavns Trampolinklub |
5. | Emilie Vestergaard Jensen | EMVE310103 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Louise Nielsen | LONI240899 | Greve Gymnastik og Trampolin |
7. | Maja Gaardboe | MAGA020503 | Greve Gymnastik og Trampolin |
8. | Mathilde Kronholm Nelson | MAKR131102 | Greve Gymnastik og Trampolin |
9. | Victoria Auchenberg | VIAU311003 | Greve Gymnastik og Trampolin |
10. | Ann-Sofie Gstrein | ANGS230803 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
11. | Freya Guillaume | FRGU230500 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
12. | Maya Lauritsen | MALA260902 | Farum Trampolin Forening |
13. | Gunilla Wik | GUWI181202 | Borup IF - Gymnastikafd. |
14. | Ann Louise Haudrechy | ANLO291103 | Odense Gymnastik Forening |
15. | Ella Lind Olesen | ELLI280303 | Odense Gymnastik Forening |
16. | Kathrine Hørup Hansen | KAHØ210503 | Odense Gymnastik Forening |
17. | Laura Heidelbach | LAHE020503 | Odense Gymnastik Forening |
18. | Lea Baltzer Madsen | LEMA011103 | Odense Gymnastik Forening |
19. | Mie Jürs | MIJÜ270303 | Strib Udspring & Trampolin |
20. | Cecilie Andersen | CEAN220699 | TGA20 |
21. | Anne sofie Møller Pedersen | ANMØ260117 | Vestjysk GF (VGF89) |
22. | Fenna Veenstra | FEVE261102 | Springteam Nordjylland |
23. | Katerina Seredyuk Pedersen | KASE130203 | Springteam Nordjylland |
Dame D Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Andrea Nicoline vandsted Dalgaard | ANDA210406 | Københavns Trampolinklub |
2. | Emilia Hufeldt | EMHU200304 | Københavns Trampolinklub |
3. | Cecilie Lundsgaard Hansen | CELU140304 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Marie Jensen | MAJE170305 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Katrine Wethje Jeppesen | KAJE120406 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Rebekka Senika Andersen | REAN230704 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
7. | Sofie Eck | SOEC230304 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
8. | Xenia Van Overeem | XEVA041005 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
9. | Emily Alberthe Stüker Hansen | EMST231105 | Farum Trampolin Forening |
10. | Mai Jørgensen | MAJØ250204 | Farum Trampolin Forening |
11. | Sofie Ebdrup Lund | SOLU120604 | Farum Trampolin Forening |
12. | Sofie Steen Johansen | SOJO241106 | Borup IF - Gymnastikafd. |
13. | Amalie Mølledal Hansen | AMHA210304 | Odense Gymnastik Forening |
14. | Emma Rohde Paulsen | EMRH090207 | Odense Gymnastik Forening |
15. | Johanne Wildfang | JOWI041104 | Odense Gymnastik Forening |
16. | Signe Storm | SIST170807 | Odense Gymnastik Forening |
17. | Freja Krogh Vestergaard | FRVE270805 | Vestjysk GF (VGF89) |
18. | Emilie Winther Nørgaard | EMWI180904 | Springteam Nordjylland |
19. | Milla Bønneland Maysfelt | MIBØ011205 | Springteam Nordjylland |
20. | Fiona Andersen | FIAN160605 | IK Skovbakken - Trampolin |
21. | Ida Krei | IDKR010305 | IK Skovbakken - Trampolin |
22. | Mia Fjord | MIFJ291205 | Vejen GF |
Herre A Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Marc Seidler | MASE270298 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Mathias Højby Jensen | MAJE190300 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Benjamin Kjær | BEKJ300998 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
4. | Christian Andersen | CHAN260591 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
5. | Lucas Cheung | LUCH100100 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Teis Petersen | TEPE060997 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
7. | Kristoffer Klingenbjerg | KRKL310800 | Odense Gymnastik Forening |
8. | Peter Sørensen | PESØ231001 | Springteam Nordjylland |
Herre B Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alfred Krydsfeldt | ALKR070801 | Københavns Trampolinklub |
2. | Anton Schlippe | ANSC160802 | Københavns Trampolinklub |
3. | Emil Krydsfeldt | EMKR070801 | Københavns Trampolinklub |
4. | Laust Valdemar Olsen | LAOL211201 | Københavns Trampolinklub |
5. | Malte Nannerup Kirckhoff | MANA251002 | Københavns Trampolinklub |
6. | Peter Thuesen Güsmer | PETH041202 | Københavns Trampolinklub |
7. | Alexander Lundgren | ALLU120402 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
8. | Felix Parello-Plesner | FEPA060202 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
9. | Joah Cheung | JOCH310801 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
10. | Jonas Bircherod Calundan | JOBI021201 | Springteam Nordjylland |
11. | Kasper Søballe Poulsen | KASØ200802 | IK Skovbakken - Trampolin |
Herre C Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Émile Richard Schouboe | ÉMSC250302 | Lundtofte Trampolinklub |
2. | Lucas Ruben Laurent | LULA150403 | Lundtofte Trampolinklub |
3. | Oskar Baker | OSBA100703 | Københavns Trampolinklub |
4. | Elias Østergaard | ELØS261103 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Frederik Muusmann | FRMU240903 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Mikkel Malling | MIMA231203 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
7. | Jens Tinggaard | JETI310800 | Odense Gymnastik Forening |
8. | Jonas Anton Hauge Hald | JOHA231103 | Odense Gymnastik Forening |
9. | Mads Krogholt | MAKR101103 | Odense Gymnastik Forening |
10. | Magnus Rossander | MARO190302 | Odense Gymnastik Forening |
11. | Antonio Florio | ANFL300802 | Højby Skytte & GF |
12. | Villiam Juhl Hansen | VIHA021102 | TGA20 |
13. | Vincent Moritzen | VIMO230303 | TGA20 |
14. | Kasper Toft Madsen | KATO161003 | Vestjysk GF (VGF89) |
Herre D Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Gustav Jepsen | GUJE031006 | Lundtofte Trampolinklub |
2. | Alexander S. Ballan | ALS.150205 | Københavns Trampolinklub |
3. | Benjamin Tomasson | BETO241104 | Københavns Trampolinklub |
4. | Carl Emil Boelsmand Larsen | CABO020604 | Københavns Trampolinklub |
5. | Frederik Nannerup Kirckhoff | FRNA031104 | Københavns Trampolinklub |
6. | Luca Orsini | LUOR240706 | Københavns Trampolinklub |
7. | Mathias Gemynthe | MAGE231107 | Københavns Trampolinklub |
8. | Oscar Secher Jensen | OSJE110905 | Københavns Trampolinklub |
9. | Oskar Damgaard | OSDA250604 | Københavns Trampolinklub |
10. | Sebastian Værnhøj Waltoft | SEVÆ111105 | Københavns Trampolinklub |
11. | Frederik Pedersen | FRPE020806 | Greve Gymnastik og Trampolin |
12. | Mads Dolang | MADO280704 | Greve Gymnastik og Trampolin |
13. | Malthe Ledstrup | MALE140906 | Greve Gymnastik og Trampolin |
14. | Julius Almtoft Andersen | JUAN171204 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
15. | Magnus Bruus | MABR170304 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
16. | Malte Breinholt Jensen | MABR011006 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
17. | Nikolaj Laursen | NILA260905 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
18. | Patrick Nyboe | PANY270206 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
19. | Tobias Bialas | TOBI050404 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
20. | Andreas Pedersen | ANPE090804 | Odense Gymnastik Forening |
21. | Daniel Kyhl | DAKY140204 | Odense Gymnastik Forening |
22. | Jeppe Møller Tvingsholm | JEMØ071204 | Odense Gymnastik Forening |
23. | Mikkel Heidelbach | MIHE261104 | Odense Gymnastik Forening |
24. | Viktor Klysner | VIKL300604 | Odense Gymnastik Forening |
25. | Gustav Brinch Kjer | GUKJ120504 | Strib Udspring & Trampolin |
26. | Victor Mulberg | VIMU290707 | Strib Udspring & Trampolin |
27. | Alfred Storm Wesche | ALST121104 | Højby Skytte & GF |
28. | Pelle Belitz | PEBE170306 | Højby Skytte & GF |
29. | Rasmus Holbech | RAHO210606 | Højby Skytte & GF |
30. | Ryan Fredensborg Møller | RYFR140807 | TGA20 |
31. | Mathias Bøjlund Aggerholm | MAAG170306 | Vestjysk GF (VGF89) |
32. | Mikkel Risum | MIRI020205 | Vestjysk GF (VGF89) |
33. | Simon Nørmark Jepsen | SIJE050305 | Vestjysk GF (VGF89) |
34. | Viktor Grefstad | VIGR300905 | Vestjysk GF (VGF89) |
35. | Aksel Bromand Koldkjær | AKBR090105 | Springteam Nordjylland |
36. | Albert Holm Kristensen | ALHO130705 | Springteam Nordjylland |
37. | Simon Løth Kjul Brunsvig | SILØ300407 | Springteam Nordjylland |
38. | Victor Bang Nielsen | VIBA161007 | Springteam Nordjylland |
39. | Viktor Løth Kjul Brunsvig | VI L090209 | Springteam Nordjylland |
40. | Isak Faber | ISFA110906 | IK Skovbakken - Trampolin |
41. | Lucas Østergaard johansen | LUØS020406 | IK Skovbakken - Trampolin |
42. | Valdemar Risak Johansen | VARI131204 | IK Skovbakken - Trampolin |
43. | William Søballe Poulsen | WISØ290506 | IK Skovbakken - Trampolin |
44. | Alexander Hansen | ALHA230206 | Vejen GF |
Dommere
Navn | Forening |
? | Københavns Trampolinklub |
? | Københavns Trampolinklub |
? | Københavns Trampolinklub |
Anders Christiansen | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Dea Gyllenborg | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Erik J. Mogensen | Odense Gymnastik Forening |
Jan Ferré | Farum Trampolin Forening |
Janet Belitz (føl) | Højby Skytte & GF |
Karina Kruse Vestergaard | Strib Udspring & Trampolin |
Kasper Sørensen | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Lene Florio (føl) | Højby Skytte & GF |
Linda Fredensborg Møller | TGA20 |
Marianne Knudsgaard | Lundtofte Trampolinklub |
Siff Pedersen | Greve Gymnastik og Trampolin |
Susie Holm Christensen | Springteam Nordjylland |
Svitlana Seredyuk Pedersen | Springteam Nordjylland |
Søren Landberg | Københavns Trampolinklub |
Søren Lundgren | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
XX | Greve Gymnastik og Trampolin |