Deltagerliste til TeamGym
Region Østdanmark Talentrækken micro/mini/junior 1. runde - d. 02-03-2019 - 03-03-2019
Micro - PigerNr. | Hold | Forening |
1. | GF Køge Bugt TMiP 1 | GF Køge Bugt |
2. | GF Køge Bugt TMiP 2 | GF Køge Bugt |
3. | GHG -Teamgym Herlev TMiP 1 | GHG -Teamgym Herlev |
4. | Gladsaxe IF TMiP 1 | Gladsaxe IF |
5. | Gladsaxe IF TMiP 2 | Gladsaxe IF |
6. | Gladsaxe IF TMiP 3 | Gladsaxe IF |
7. | Haslev TT TMiP 1 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
8. | Hvidovre Gymnastik TMiP 1 | Hvidovre Gymnastik (HVG37) |
9. | Høng GF TMiP 1 | Høng GF |
10. | Høng GF TMiP 2 | Høng GF |
11. | IF32 Glostrup Gymnastikforening TMiP 1 | IF32 Glostrup Gymnastikforening |
12. | Nivå GF TMiP 1 | Nivå GF |
13. | Ringsted IF - Gymnastik TMiP 1 | Ringsted IF - Gymnastik |
14. | Ringsted IF - Gymnastik TMiP 2 | Ringsted IF - Gymnastik |
15. | Ringsted IF - Gymnastik TMiP 3 | Ringsted IF - Gymnastik |
16. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TMiP 1 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
17. | Sengeløse Idræt TMiP 1 | Sengeløse Idræt |
18. | TeamGym Helsingør TMiP 1 | TeamGym Helsingør |
19. | TeamGym Helsingør TMiP 2 | TeamGym Helsingør |
20. | TeamGym NærHeden TMiP 1 | TeamGym NærHeden |
21. | Vallensbæk Gymnastik TMiP 1 | Vallensbæk Gymnastik & Fitness |
22. | Vedbæk Gymnastikforening TMiP 1 | Vedbæk Gymnastikforening |
23. | Vintersbølle GF TMiP 1 | Vintersbølle GF |
24. | Vintersbølle GF TMiP 2 | Vintersbølle GF |
25. | Ølstykke GF TMiP 1 | Ølstykke GF |
26. | Ølstykke GF TMiP 2 | Ølstykke GF |
27. | Ørestad Idrætsforening TMiP 1 | Ørestad Idrætsforening |
Micro - Drenge
Nr. | Hold | Forening |
1. | GF Køge Bugt TMiD 2 | GF Køge Bugt |
2. | Ringsted IF - Gymnastik TMiD 1 | Ringsted IF - Gymnastik |
Mini - Piger
Nr. | Hold | Forening |
1. | Eskilstrup G & IF TMP 1 | Eskilstrup G & IF |
2. | Eskilstrup G & IF TMP 2 | Eskilstrup G & IF |
3. | Eskilstrup G & IF TMP 3 | Eskilstrup G & IF |
4. | Farum Gymnastikforening MP 3 | Farum Gymnastikforening |
5. | Fensmark IF TMP 1 | Fensmark IF |
6. | Fredensborg GF TMP 1 | Fredensborg GF |
7. | Fredensborg GF TMP 2 | Fredensborg GF |
8. | GHG -Teamgym Herlev TMP 1 | GHG -Teamgym Herlev |
9. | Gladsaxe IF TMP 1 | Gladsaxe IF |
10. | Gladsaxe IF TMP 2 | Gladsaxe IF |
11. | Gladsaxe IF TMP 3 | Gladsaxe IF |
12. | Gladsaxe IF TMP 4 | Gladsaxe IF |
13. | GymHelsinge TMP 1 | GymHelsinge |
14. | Haslev TT TMP 1 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
15. | Haslev TT TMP 2 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
16. | Herlev Gymnastik, HI TMP 1 | Herlev Gymnastik, HI |
17. | Hvidovre Gymnastik MP 2 | Hvidovre Gymnastik (HVG37) |
18. | Hvidovre Gymnastik TMP 1 | Hvidovre Gymnastik (HVG37) |
19. | Hvidovre Gymnastik TMP 2 | Hvidovre Gymnastik (HVG37) |
20. | Høng GF MP 2 | Høng GF |
21. | Høng GF TMP 1 | Høng GF |
22. | IF32 Glostrup Gymnastikforening TMP 1 | IF32 Glostrup Gymnastikforening |
23. | Kalundborg Gymnastikforening TMP 1 | Kalundborg Gymnastikforening |
24. | Kalundborg Gymnastikforening TMP 2 | Kalundborg Gymnastikforening |
25. | Nivå GF TMP 1 | Nivå GF |
26. | Ringsted IF - Gymnastik MP 2 | Ringsted IF - Gymnastik |
27. | Ringsted IF - Gymnastik MP 3 | Ringsted IF - Gymnastik |
28. | Ringsted IF - Gymnastik TMP 1 | Ringsted IF - Gymnastik |
29. | Ringsted IF - Gymnastik TMP 2 | Ringsted IF - Gymnastik |
30. | Roskilde Gymnastikforening TMP 1 | Roskilde Gymnastikforening |
31. | Roskilde TeamGym MP 3 | Roskilde TeamGym |
32. | Roskilde TeamGym TMP 1 | Roskilde TeamGym |
33. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TMP 1 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
34. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TMP 2 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
35. | Sengeløse Idræt TMP 1 | Sengeløse Idræt |
36. | Slagelse GF TMP 1 | Slagelse GF |
37. | Slagelse GF TMP 2 | Slagelse GF |
38. | TeamGym Helsingør TMP 1 | TeamGym Helsingør |
39. | TeamGym Helsingør TMP 2 | TeamGym Helsingør |
40. | TeamGym NærHeden MP 2 | TeamGym NærHeden |
41. | TeamGym NærHeden MP 3 | TeamGym NærHeden |
42. | TeamGym NærHeden TMP 1 | TeamGym NærHeden |
43. | TeamGym NærHeden TMP 2 | TeamGym NærHeden |
44. | Vallensbæk Gymnastik TMP 1 | Vallensbæk Gymnastik & Fitness |
45. | Vallensbæk Gymnastik TMP 2 | Vallensbæk Gymnastik & Fitness |
46. | Vedbæk Gymnastikforening TMP 1 | Vedbæk Gymnastikforening |
47. | Vintersbølle GF TMP 1 | Vintersbølle GF |
48. | Vintersbølle GF TMP 2 | Vintersbølle GF |
49. | Ølstykke GF TMP 1 | Ølstykke GF |
50. | Ørestad Idrætsforening MP 1 | Ørestad Idrætsforening |
51. | Ørestad Idrætsforening TMP 1 | Ørestad Idrætsforening |
Mini - Drenge
Nr. | Hold | Forening |
1. | Eskilstrup G & IF TMD 1 | Eskilstrup G & IF |
2. | Gladsaxe IF MD 3 | Gladsaxe IF |
3. | Hvidovre Gymnastik TMD 1 | Hvidovre Gymnastik (HVG37) |
4. | Roskilde TeamGym MD 2 | Roskilde TeamGym |
5. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TMD 1 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
6. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TMD 2 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
7. | TeamGym NærHeden MD 1 | TeamGym NærHeden |
8. | TeamGym NærHeden MD 2 | TeamGym NærHeden |
9. | Ølstykke GF TMD 1 | Ølstykke GF |
Mini - Mix
Nr. | Hold | Forening |
1. | Fensmark IF TMM 1 | Fensmark IF |
Junior - Piger
Nr. | Hold | Forening |
1. | Fensmark IF TJP 1 | Fensmark IF |
2. | Gladsaxe IF JP 5 | Gladsaxe IF |
3. | Herlev Gymnastik, HI TJP 1 | Herlev Gymnastik, HI |
4. | Hvidovre Gymnastik JP 3 | Hvidovre Gymnastik (HVG37) |
5. | Høng GF JP 2 | Høng GF |
6. | Nivå GF TJP 1 | Nivå GF |
7. | Ringsted IF - Gymnastik JP 2 | Ringsted IF - Gymnastik |
8. | Roskilde Gymnastikforening JP 1 | Roskilde Gymnastikforening |
9. | Roskilde TeamGym JP 3 | Roskilde TeamGym |
10. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TJP 1 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
11. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TJP 2 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
12. | Sengeløse Idræt JP 1 | Sengeløse Idræt |
13. | St. Lyngby IF TJP 1 | St. Lyngby IF |
14. | TeamGym NærHeden JP 2 | TeamGym NærHeden |
15. | Vedbæk Gymnastikforening TJP 1 | Vedbæk Gymnastikforening |
16. | Ørestad Idrætsforening JP 1 | Ørestad Idrætsforening |
Junior - Drenge
Nr. | Hold | Forening |
1. | Hvidovre Gymnastik JD 1 | Hvidovre Gymnastik (HVG37) |
2. | IF32 Glostrup Gymnastikforening TJD 1 | IF32 Glostrup Gymnastikforening |
3. | Lille Næstved IF JD 1 | Lille Næstved IF |
4. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TJD 1 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
5. | TeamGym NærHeden JD 2 | TeamGym NærHeden |
Junior - Mix
Nr. | Hold | Forening |
1. | Roskilde Gymnastikforening JM 1 | Roskilde Gymnastikforening |
2. | St. Lyngby IF TJM 1 | St. Lyngby IF |