Deltagerliste til TeamGym
Region Østdanmark Talentrækken 1. runde - micro/junior - d. 03-03-2018 - 04-03-2018
Micro - PigerNr. | Hold | Forening |
1. | Albertslund Idrætsforening, Gymnastik TMiP 3 | Albertslund Idrætsforening, Gymnastik |
2. | Albertslund Idrætsforening, Gymnastik TMiP 4 | Albertslund Idrætsforening, Gymnastik |
3. | Farum Gymnastikforening TMiP 3 | Farum Gymnastikforening |
4. | GF Køge Bugt TMiP 4 | GF Køge Bugt |
5. | GF Køge Bugt TMiP 5 | GF Køge Bugt |
6. | GHG -Teamgym Herlev TMiP 2 | GHG -Teamgym Herlev |
7. | Gladsaxe IF TMiP 3 | Gladsaxe IF |
8. | Gladsaxe IF TMiP 4 | Gladsaxe IF |
9. | Gladsaxe IF TMiP 5 | Gladsaxe IF |
10. | Haslev TT TMiP 1 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
11. | Hedehusene Gymnastik Forening TMiP 1 | Hedehusene Gymnastik Forening |
12. | Hedehusene Gymnastik Forening TMiP 2 | Hedehusene Gymnastik Forening |
13. | Hvidovre Gymnastik TMiP 1 | Hvidovre Gymnastik (HVG37) |
14. | Høng GF TMiP 2 | Høng GF |
15. | Høng GF TMiP 3 | Høng GF |
16. | Nivå GF TMiP 1 | Nivå GF |
17. | Nivå GF TMiP 2 | Nivå GF |
18. | Nivå GF TMiP 3 | Nivå GF |
19. | Ringsted IF - Gymnastik TMiP 1 | Ringsted IF - Gymnastik |
20. | Ringsted IF - Gymnastik TMiP 2 | Ringsted IF - Gymnastik |
21. | Ringsted IF - Gymnastik TMiP 4 | Ringsted IF - Gymnastik |
22. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TMiP 2 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
23. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TMiP 3 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
24. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TMiP 4 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
25. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TMiP 5 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
26. | Sengeløse Idræt TMiP 1 | Sengeløse Idræt |
27. | Taastrup Gymnastik Forening TMiP 1 | Taastrup Gymnastik Forening |
28. | Taastrup Gymnastik Forening TMiP 2 | Taastrup Gymnastik Forening |
29. | Vedbæk Gymnastikforening TMiP 2 | Vedbæk Gymnastikforening |
30. | Vintersbølle GF TMiP 1 | Vintersbølle GF |
31. | Ølstykke GF TMiP 2 | Ølstykke GF |
32. | Ølstykke GF TMiP 3 | Ølstykke GF |
Micro - Drenge
Nr. | Hold | Forening |
1. | Eskilstrup G & IF TMiD 1 | Eskilstrup G & IF |
2. | GF Køge Bugt TMiD 3 | GF Køge Bugt |
3. | Ringsted IF - Gymnastik TMiD 1 | Ringsted IF - Gymnastik |
Junior - Piger
Nr. | Hold | Forening |
1. | Gladsaxe IF TJP 5 | Gladsaxe IF |
2. | Gladsaxe IF TJP 6 | Gladsaxe IF |
3. | Greve Gymnastik og Trampolin TJP 5 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Haslev TT TJP 1 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
5. | Hedehusene Gymnastik Forening TJP 2 | Hedehusene Gymnastik Forening |
6. | Herlev Gymnastik, HI TJP 3 | Herlev Gymnastik, HI |
7. | Nivå GF TJP 4 | Nivå GF |
8. | Nivå GF TJP 5 | Nivå GF |
9. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TJP 4 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
10. | St. Lyngby IF TJP 1 | St. Lyngby IF |
11. | Taastrup Gymnastik Forening TJP 1 | Taastrup Gymnastik Forening |
12. | Ørestad Idrætsforening TJP 1 | Ørestad Idrætsforening |
Junior - Drenge
Nr. | Hold | Forening |
1. | Ringsted IF - Gymnastik TJD 1 | Ringsted IF - Gymnastik |
2. | Taastrup Gymnastik Forening TJD 1 | Taastrup Gymnastik Forening |
Junior - Mix
Nr. | Hold | Forening |
1. | Roskilde Gymnastikforening TJM 1 | Roskilde Gymnastikforening |
2. | St. Lyngby IF TJM 1 | St. Lyngby IF |
3. | Vedbæk Gymnastikforening TJM 1 | Vedbæk Gymnastikforening |